Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

prawie wogóle nie spałam.Brzuch bolał mnie tak jak na okres i czułam lekkie kłucia w pochwie.Myślę,ze szyjka mi się skraca.W jelitach mi sie przelewało i burczało.Męczyłam sie 5 godzin.Zasnełam o 4 ale o 6 synek przyszedł mi pod kołdrę i obudził mnie i juz po spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik u mnie29tydzien zaczal sie w piatek wiec mam malego grubaska w brzuchu:)ja dzis mialam koszmarna noc.bol gardla od2 do5nie spalam tylko wymiotowalam.masakra.kazda chyba przechodzi taki dol,mi tez nawet tata poweidzial ze prezytylam a ja powiedzialam ze jem normalnie ale leki swoje tez robia i to wszystko.dzis moze pojade kupic sobie jakies ubranie bo w kurtce zimowej za goraco.a pozniej bede tylko lezec.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,przeciez kazdy wie ze w ciąźy przybiera sie na wadze.ale to mija po porodzie.Ja bym sie tym nie przejęła jakby ktoś powiedział,ze przytyłam.Powiedziałabym ,ze do porodu jeszcze wiecej przytyję i tak ma byc!I bym sie usmiechła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
TAk każda ma chwile zwątpienia ja też mam wiecie moja mama jest wtedy niezastąpiona tylko w ciąży mam z nią taką więź, dziwne. EWINKA w poprzedniej ciąży tesciowa dała mi jakieś spodnnie po kuzynce ciążowe ja powiiedziałam no co ty mama za duże a ona na to zobaczysz jak ci dupa urośnie:), rozumiem ciebie doskonale, kiedys wpadli znajomi i siedzieli na balkonie kolezsnca bylo zimno dalam jej letnia kurtke z przed ciąży to się śmieli że to nie możliwe ze moja:( w tej ciąży się nie daje i też się nie dawaj!!! Ludzie często nie mają wyczucia. KASIA w pierwszej ciazy z wagi 69kg doszłam do 89 lekko cycki z miseczki C do E czułam sie jek potwór, ogladam zdjecia i jak Kuba miał 3 tyg nie widać było ze byłam w ciąży jedynie cycki zostały długo nie mogłam tego zaakceptować. Damy rade teraz przytyłam 7 kg nie nazekam mam nadzieje ze nie przytyje widcej niz 5. OCZEKUJACA kuba w 31 wazył 1800 g, a urodził sie 3790 nie taki duzy. Uważaj na siebie bardzo. Mi przez noc przeszły tee bóle ale głowa masakra boli jak cholera az mi się wymiotować chce. Jolka tez zaczynam sie bac o szyjke miałam takie bóle nisko zobaczymy w czwartek mam wizyte do tej pory jak się nie pogorszy bede wypoczywać i siebie obserwować jak coś to zawsze tel do gina moge mowie co sie dzieje i oceniamy czy czekamy do wizyty czy mam przyjezdzać na wizyte,na izbe to ostateczność u nas ze wszystkim zostawiają chociaż na 2 doby poobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny:) ja dziś nie spałam od 4 rano,ale się wyspałam.Mały mi w brzuchu buszował. -Ja brałam żelazo- i nadal biorę- na receptę,jeszcze nie byłam na wynikach.Tak kupa czarna, póki co odpukać nie mam zatwardzenia;) Co do przytyków o grubości- ludzie to normalne,że jak w ciązy to z kobity robi się piłeczka,a co w tym dziwnego taka biologia. Mój brat wczoraj też mówi- o widać,że jesteś w ciąży, koleżanka też.No trudno,żeby w 7miesiącu mieć wklęśnięty brzuch, to by było dziwne. Ja jak patrzę w lustro zastanawiam się czy wrócę do swoich kształtów sprzed ciąży, a mój brzuchol- dla mnie wyglądam nie żle a śmiesznie, no dziwacznie po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was babeczki, niby każdy wie, że w ciąży się tyje i ciało się zmienia, ale mi ciężko jest tak jakby za tym nadążyć i przyzwyczaić sie. Może to dlatego, że to pierwsza ciążą i jeszcze nie wiem czego dokładnie się spodziewać. Wczoraj jak leżałam już w łóżku to wyobraziłam sobie,że to wszystko to był sen. Ze nie jestem w ciąży ,że nic sie nie zmieni w moim życiu. i zachciało mi sie płakać. Czekam aż zobaczę synka :) czy Wam siara leci cały czas? bo ja od kilku dni mam lekko zaplamione koszulki nocne przy piersiach ale w ciagu dnia nie widze, zeby cos cieklo. Nic nie mam na biustonoszu ani wkladkach. Tylko po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem jakaś inna chyba,bo nawet nie wiecie jak mnie cieszy każdy dodatkowy kilogram.Zawsze byłam chuda i zawsze słyszałam,że powinnam przytyć.Teraz przytyłam 10 kilo z 55 na 65 i niektóry się dziwią gdzie ja mam te 10 kilo.I mam nadzieje,że po ciąży nie wrócę do swojej wagi z przed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam panie:-) U mnie słonko świeci ale wiatr chłodny. Przyszłam z kościoła i leczę bo mnie mdli . Spotkałam dziś przyszła żonę brata której nie znoszę,a ona ale kulka z ciebie...no to myślę świetny poranek... ja pewnie do 20 dobije ale nie wiem ile z tego to tłuszcz a ile woda,bo naprawdę mię jem słodyczy wczoraj kawałek ciasta a tak to się bardzo ogranivzam . Widać tak musi być,już bym chciała urodzić... Nie chce mi się dziś nic gotować i chyba bigos odgrzeje . Ja was wczoraj o te wody pytałam,bo mi non stóp coś leci ale chyba to śluz lub mocz bo czytałam że jak wody to podczas leczenia by mocniej leciały a ja mam po nocy sucho a w dzień mokro:-) Dlatego od tygodnia boli mnie prawa kostka ledwo chodzę...czuje się jak babcią...ale jeszcze 3 mce i będzie po:-):-) i będę mieć dzidzi przy sobie:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dokładnie Was rozumiem z tym tyciem, niestety w ciąży tak jest i koniec, mi ostatnio kolezanka powiedziala, ze wyglądam super i koniec, mi sie biodra poszerzyły, to napewno, ale mieszcze sie jeszcze w stare spodnie, takze chyba nie jest az tak tragicznie :), dogryzła mi ostatnio sąsiadka ale ja mam to w d***e. Jeszcze mam wrażenie, ze jak mnie na ulicy widzą to sobie myslą, o patrzcie, nastolatka w ciąży, mam 25 lat w czerwcu ale wyglądam młodziej, bo mam taka buzie i włosy jasne, jak nie byłam w ciaży to pytali o dowód, no tak to jest.:)Oczekująca, twoj bobasek jest naprawde spory, odpoczywaj zebys dotrwała jakoś przynajmniej do 37 tygododnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia Ty pytałas o te sączące wody, poproś lekarza, zeby Cie zbadał na następnej wizycie, bo ja już tu pisałam i dostałam takie globulki przeciwgrzybicze, zeby przez ta wydzieline się coś ne przyplątało, raz na 3,4 dni mam wkładać, i zapytaj, czy ma te paski, może Ci da ze dwa, albo w aptece zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cały czas mam mokro, u mnie to od luteiny dopochwowej ale tez wydzielina. cały czas noszę wkładki albo podpaski bo tak to musiałabym majtki z 5 x dziennie zmieniac. tez sobie na początku wkręcałam że to wody ale nie. mnie dziś tak w nocy biodro bolało że obudzilam się z płaczem, czułam jakby mi ktoś kości łamał, mąż pomasował i troche przeszło ale i tak bolą mnie te biodra co noc. pocieszam się ze jeszcze 2,5 mies mi zostało. ja nie utyłam dużo, znaczy troszkę tak uda mam grubsze, bo wczesniej byłam chudzina, ale mam brzuszek tak szpiczasty zgrabny. 6,5 kg przytyłam, myślę ze zmieszczę się w 10 kg do końca ciązy. A jem sporo słodyczy teraz bo mam chęc, wczoraj dostalam mnóstwo bombonierek, pralin i czekolad to mam zapas. Miałam wczoraj gościa, teściu przyjechał z kwiatami na dzien kobiet, pytał kiedy ich odwiedze, powiedziałam że odwiedzę juz z dzidziusiem:) tesciowa podobno tez chce do mnie przyjechac bo w sumie to ostatni raz byłam na święta BN i od tamtej pory leżę. teściów mam w porządku Jak dla mnie to synus już jest Krystianek, ale jeszcze nie zaakceptowane przez meża bo on nie moze się zdecydowac:D. Wczoraj mówił że będzie malował pokój na początku kwietnia, kupimy dodatkową szafkę, jakies tam dodatki pozmieniamy. Tak żeby na swieta juz było gotowe. Pózniej prasowanie ubranek. Zdecydowalismy w końcu które łózeczko kupujemy, są na allegro ale nie mogę wstawic linka takie kremowe turystyczne. Ja się o szyjkę też boje tak jak i połowa z was, tez mnie kłuło w pochwie przez kilka dni, naczytałam sie o rozwarciu, chciałam nawet przyspieszyc wizytę, ale przeszło więc czekam do czwartku. Mam nadzieje ze nic się nie dzieje. Teraz coś mnie kręgosłup pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie noga boli bo mam krótszą o 1 cm :D i jest obciążona, oczywiscie nie kuleje, ale niestety coś tam jest nie tak w tym kręgosłupie, narazie mnie nie boli, ale mam duszności, i dostałam piłkę do ćwiczeń :) a kiedy Flavia zamawiasz łóżeczko? My już we wtorek jedziemy, bo teściowa chce szybciej, bo wyjezdza i nie wie kiedy wroci, pościel chyba beżową kupię, mam jedną niebieską też w domu, tzn poszwę na pościel, myśle też nad przybornikiem do łóżeczka, podoba mi sie to. Wczoraj byli znajomy i wyszli o 2, masakra a dziecko tak skakało, ze sami widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wiem, ja to bym mogła juz zamawiac ale że czeka nas malowanie i kupno szafy to nie wiem czy będę miała miejsce żeby trzymac te rzeczy. i tak juz pół mojej szafy zapchane rzeczami maluszka. A chciałabym za jednym zamachem pozamawiac to co z allegro czyli łózeczko, materac, pościel , rozek i takie rózne. pościel chciałabym zółtą ale najfajniejsze wzory mają przewaznie niebieski i zielone. a i jeszcze dopiszę, macie problemy z zębami w ciązy? bo ja miałam wszystkie wyleczone a teraz czuje w dwóch miejscach ze coś się zaczyna dziac, nie boli tylko takie uczucie jakby dziąsło się opuściło i coś tam się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też przed ciążą chodziłam do dentysty i wszyskie zęby wyleczyłam ale czuje, że jak wypije coś zimnego, czy gorącego to mnie rwie w jednym miejscu, tylko ja miałam problem z dziąsłem, szyjka mi wychodziłą o to tak bolało. Wczoraj poczułam ból, jak mały sie ruszał, trzyma jakąs część ciała chyba na jelicie i mam wrażenie, ze mi szpile wbija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Piękna pogoda na podwórku:) ja też zawsze chuda byłam, co potęguje wysoki wzrost. Na razie nikt mi nie dogryzł mocno z brzuchem, ale jak będzie cieplej to oczekuję komentarzy.W zimowej kurtce trudno zauważyć brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to moj mail: mama3chlopcow@wp.pl U mnie tez piekna pogoda, od rana piore i wieszam reczniki i posciel i widze, ze w ogrodkach kolo mnie tez kolorowo od prania, czyli nie ja jedna wpadlam na ten pomysl. Mamy dzisiaj 18 stopni :) Chlopcy oczywiscie zachwyceni, maz pojechal kolegow pozbierac, trampoline i bramki porozkladal, beda skakac i w pilke grac. Mnie tam wszystko jedno, dopoki mi po domu nie lataja cala chmara :) Leos od wczoraj w ogole nie kopie, tylko sie rozciaga, przeciaga i non stop cos wystawia, nie wiem, czy tylek, czy glowe :) Strasznie dziwnie to wyglada, bo caly brzuch mi faluje. Nie wiem, czy to od tego, ale tez mnie boli brzuch, jak na okres i powoli zaczyna mnie to denerwowac. Nic tylko kursuje do kibelka i majtki ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzis bylam na gieldzie i kupilam spodnie,3bluzki taka tunike plaszczyk body dla malego z kaczorem donaldem i baleriny i takie p*****ly do uchni.jeszcze pizame do karmienia.wiecie co jak kupowalam to mowili mi ze ladnie wygladam na buzi i ze dzidzius ladny bedzie:)jeden facet jak plaszczyk bralam mowi ze sie nie zapne a ja ze chce na pozniej bo w ciazy jestem to sie usmiechnal:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie macie wymiary łózeczek? bo te co my chcemy kupic to jest 120/60 czy to nie jest za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja tekie samo zamowilam120/60chyba wiekszosc jest takich.u mnie pogoda tez piekna a mnie gardlo boli jak cholera.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) ja mam termin na 10 czerwca;) jak sie czujecie kobietki?? Jest moze ktoras z was z Lublina lub okokic??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochany!! Asik,przysięgam na całą swoją rodzine i dziecko że to nie ja!!! i jakiem prawem szczesliwa mama mnie obraża i wytyka mi muj styl pisania co miałaś na myśli,ja wyszłąm dzisiaj ze szpitala i jestem teraz na 100% pewna że to któraś z was dziewczyny ! znalazła sobie frajerke czyli mnie! i podzszywa się po demnie,asik naprawde ci przysięgam,i prosze tą która założyła forum niech sprawdzi dane tej kobiety i moje bo ja się niemam czego bać! swojego imeila moge podac w kazdej chwili ,mam taki sam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
A któraś z was jest z Olsztyna lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja że śląska:-) Słoneczko też mam 120/60. Pocwiczylam trochę i humor lepszy:-) u mnie zimny wiatr wieje ale slonecznie . Jutro wszystko wypiore i będę pracować tydzień bo nie lubie prasowac . W kwietniu będę mieć komode to tylko poukładam:-) Powiesze na podwórku to moment wyschnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onamama ja jestem z lubelskiego:) gdzie bedziesz rodzic?w jakim szpitalu ktora to twoja ciaza?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie tesciów :) kruszynka wiem ze to nie ty nie martw sie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)------------29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06----dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazyłam ze brzuch mi sie obnizyl,mam w dole taką piłkę.Nie czuje juz ucisku na żołądek ani nie mam zgagi.Za to na dole czuje ucisk i malutka kopie nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik,ciesze się ze mi wierzysz!!!,co do glukozy to miałaś rację, w szpitalu mi mierzyli cukier po każdym posiłu po1 godz po posiłku,wczoraj miałam krzywą cukrową i wyszła super,wina lezy po stronie przychodni po 2 godz powinni mi zmierzyć cukier 75mg a nie po 1 ;-) strachu się najadłam,miałam też zrobione ktg,i usg po którym został synek potwierdzony w 100 % dostałam nawet zdjęcia,lezały ze mną 2 dziewczyny,jedna w 26 tygodniu z rozwarciem i druga w 35 z rozwarciem,dostały zastrzyki na rozwinięcie płucek u maleńst i też chłopaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia ja jestem z okolic olsztyna, leżałam w olsztynie w szpitalu. Gdzie masz zamiar rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×