Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Weszłam rano na kafe i taka widomość.Biedna Możeniejeden żadne słowa nie wyraża tego co czujesz.Trzymaj się kochana.Nie mogę przestać dzisiaj o tym myśleć Tacia zdrówka dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cały dzień o tym myślę:-( Święta będzie miała smutne,tak mi jej szkoda.Tym bardziej,ze to pierwsze i wyczekiwane dziecko. Moja dzidzia ciągle sie rusza,krocze mam jakies spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jak przeczytałam, że boli Cię okolica wyrostka robaczkowego to miałam C***isać, że może to od nerki promieniuje, bo ja tak mam. Cały czas praktycznie mnie tam piecze, a od czasu do czasu z tyłu tam gdzie nerka boli. Mam jutro wizytę będę pytać co dalej, da się to znieść, ale wkurza. U mnie zaczęło się od wymiotów, potem miałam temperaturę ponad 38, a na koniec kolkę nerkową. Niby w szpitalu rozgonili, ale cały czas coś czuję. Dziewczyny dajcie znać jak po wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam was o to zapytać o ta dolegliwości co ma jolka kolka. Też mam spuchniete od jakiegoś czasu Wy też tak macie? Asik daj znać co tam na wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie :) wszystko dobrze , dużo odpoczywać i myśleć pozytywnie :) lekarze ze mnie się śmiali bo wcześniej miałam niedobór żelaza i przepisał mi lek i po tym leku po prostu nie mam zaparć :P i mówię, że kończą mi się leki a lekarz się zapytał, że wyniki są ok a ja mówię do Niego, że przez te leki nie mam zaparć :P hehe pielęgniarka i On zaśmiali się i powiedzieli, że jestem pierwszym ich przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wyniki ok crp i leukocyty na granicy normy do kontroli jesli bole nie ustapia tak samo jechac na izbe ginekologiczna jesloi dalrej bedzie bolec , bo niestety ani ni mozna na usg uwidocznik jajnika ani wyrostka mala wazy 1316g , 6dni temu bylo 1100 wiadomo wszystko plus minus wiec bedzie max do 3200 ale mysle ze pewnie 3kg -3100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wyniki ok , crp i leukocyty na granicy wiec jesli bol nie ustapi powtorzyc i na ginekologiczna izbe jechac jakby nie przechodzilo , mala wazy 1317 wg iusg mojej gin a oczyiwscie wg tego internetowego na kt zawsze sprawdzam 1570 ale to to samo , do porodu max 3200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po wizycie. wszystko dobrze:) synuś waży 2.200kg pokój juz mamy gotowy. ciuszki tez gotowe. dziś kupiłam smoczek. jeszcze zostało mi kupic ubranko na wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia to chyba duzy bedzie co? bo ja tydzien przed Toba a moja 1300 (+/-) zakladajac ze tyje dziecko ok 200g/tydz to chyba bedzie spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mówił że będzie spory. zapytałam jak spory ale nie chciał jeszcze powiedziec, mówi że w 35 tyg powie. następna wizyta 28.04 to będzie 35tc. teraz to juz mam nadzieje ze poleci, w sumie dobrze się czuje, teraz juz wiecej chodze ale nic cieżkiego nie robie. mozeniejeden- strasznie przykra wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozeniejeden - tak mi przykro :-( Naprawde nie wiem, co jeszcze mozna powiedziec. My sie tu czasami uzalamy z powodu p*****lek, a potem czlowiek czyta cos takiego I mysli, ze tak naprawde to jego problemy sa takie glupie :-( Tacia, trzymam kciuki za Leosia! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Znam dziewczyne urodzona w 28 tygodniu, w zeszlym roku mature zdawala. Wierze, ze Twoj synek tez bedzie zdrow jak rybka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacia wlasnie tez Cie pociesze bo w poradni mamy dwie dziewczyneczki wczesniaki urodzone ponad 600g jedna ma juz prawie 2 lata i jest normlana dziewczynka druga jest jeszcze mala bo ma 8mc ale normanie sie rozwijaja pod wzgleden neurologicznym , jest tez chlpczyk urodzony z masa 900g i tez wszystki z nim jak nabardziej wporzadku wiec mysle ze z Twoim synusiem nie moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzidzie nam rosną:) ciekawe, ile moje małe ma już:) 22 kwietnia sie dowiem bo mam usg:) ale Flavia Twój jest duży już:) każdy bobas rośnie w swoim tempie :) j sie najdłam chleb ciemnego i mam zgage, ciekawe, ile mam na plusie kg.MAMA3chłopców masz racje, człowiek sie głupotami przejmuje, to pryszcz w porównaniu, co nie jeden człowiek musi przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czego sie bierze taki zastój w nerce? Flavia badał Ci szyjke? mi m teraz zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik a za co crp odpowiada? Dobrze że dzidzia zdrową,chciałabym żeby moje też koło 3 kg miała;-) Flavia no to będzie spory chłopak;-) to już wszystko masz tak? Znam dziewczynę której córka ma teraz 11 lat i po porodzie ważyła 750gram,a teraz zdrową i same świadectwa z paskiem. Mnie dziś bardzo ciepły ręce cały dzień,i dziś ostatni raz zjadłem coś slodkiego ,bo złem ciastko a mdli mnie przez 3 godziny,masakra. Moja dziś bardzo aktywna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastoj moze byc od ucisku płodu , w prawej zazwyczaj sie pojawia :) a crp jest wskaznikiem stanu zapalnego w ogranizmie cos jak OB ale bardziej miarodajny i juz wyparł OB z obiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kurcze dziewczyny, to sie nacierpicie,z tymi nerkami:-( bo to chyba boli,co? ja sie dzisiaj dowiedziałam,że szwagierka tez w ciąży:-) wiec będą dzieciaczki z tego samego roku. agata to chyba Ty pisałaś,że mieliście na szkole rodzenia,że masaż krocza olejem z Wiesiołka można?u nas mowili,że ze słodkich migdałów a nigdzie nie mogę tego oleju znaleźć, a olej z wiesiołka to kazali pic. Ja zamiast tego juz od wczoraj zażywam oeparol, podobno naprawdę działa,zobaczymy:-) . ja mialam dzisiaj straszny sen o krwawiących zębach,sprawdziłam w słowniku i bylo napisane "znajdziesz sie w niebezpieczeństwie, uważaj na siebie", niby w to nie wierzę,ale gdzieś tam w tyłu głowy siedzi:/ . ale dzieciaki rosną:-) już coraz bliżej do mety:-) Oczekująca a co Ty dzisiaj tak cichutko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o piciu oleju z Wiesiołka też czytałam, no ale tak mówiła położna, ze mozna też tym masować, albo oliwa z oliwek, badz witamina A + E, wcześniej umyć i wysuszyć pipule :P ale tylko jaj jest zdrowa, bo wiadomo, paluchy tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w aptece kupiłam olejek z migdalow i czeka aż będzie potrzebny,zamówiłam w aptece. Czy którąś z was ma konflikt serologiczny i jak to u was jest? Bo mi gin powiedziała że do 24 godz po porodzie podają ten zastrzyk,jeśli dziecko ma rh ojca. A za granicą robią w 28 tyg profilaktycznie ten zastrzyk i po prodzie w razie potrzeby drugi raz,u nas ponoć tak nie ma żeby zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia to ja w takim razie tez musze poszperać w necie. Ja będę masowała krocze, dobrze przygotowane wcale nie musi popękać, a jak pęknie to czasami minimalnie, tak,że nawet szyć nie trzeba i goi się bardzo szybko:-) mam dwie kolezanki które rodzily po masowaniu i po piciu wiesiolka i w ogóle jakby nie rodziły.. Ale jak będzie to czas pokaże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możeniejeden, pewnie trudno Ci nas teraz czytać, ale jeśli jeszcze podczytujesz to wiedz, że ja też będę się modlić za Ciebie. Trudno cokolwiek powiedzieć w takiej sytuacji. Jesteśmy z Tobą myślami i sercem. Czas przyniesie ukojenie... Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dzisiaj byłam z m na otwarciu Biedronki na Ryskiej, oczywiście z przygodami, auto nie chciało nam ruszyć, ale już OK wydaliśmy 190zł,ale mamy zapasy, najlepsza cena była sałaty lodowej- 0,49zł ziemniaki po 38 gr/kg- pakowane po 2,5kg czyli po 0,98zł, cebulki kwiatowe przeterminowane , ważne do 03.2014- po 50 gr/opakowanie ojej masakra była, dla mamy kupiłam trochę tego i owego i zawiezliśmy Jej byłam tam ok.19:00 i dalej pełno narodu, aha buty Kappa po 35,90 zł ale albo za duże albo za małe dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Justi a Ty jak się czujesz?leżysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do masowania krocza to z tego co pamiętam ze szkoły rodzenia, to powinno się zacząć na miesiąc przed terminem (ja w poprzedniej ciąży nie zdążyłam i mnie bardzo nacięli...). Teraz chciałabym sobie w ten sposób pomóc, ale trochę się obawiam, bo to może wywołać podobno skurcze, dlatego lepiej nie robić tego zbyt wcześnie. Podobno na zachodzie i północy to jest bardzo rozpowszechnione wśród kobiet w ciązy i dzięki temu konieczność nacinania krocza jest tylko w kilku procentach, a nie tak jak w Polsce jakoś ponad 80% kobiet jest nacinanych, czasami ciągle jeszcze bez uzasadnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, teraz oglądałam filmik jak masowac to krocze, a jak Wam radziła położna? bo ja zrozumiłam, ze mam wsadzić kciuk i popychać w strone o***tu, okręznymi ******** a na filmiku jest jeszcze masaż między ujściem i o***tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka, dzięki, całkiem dobrze się czuję, no i leżę ile wlezie ;) Jestem bambaryłka, a przynajmniej się tak czuję, nie mogę usiąść na krześle normalnie nawet, bo mi zaraz coś pod żebrami uwiera. Muszę się zsunąć i na wpół leżąco siadać. Porażka... Chociaż brzuch jeszcze poniżej 100 cm ma, no ale taką jakąś mam budowę. Cały czas, każdego dnia odliczam, żeby udało się przeżyć w dwupaku kolejny dzień, oby dalej, oby dalej. Hehe jeszcze się zdziwię jak potem ostatnia urodzę w 42 tygodniu, no po prostu byłby cud jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Justi, to dobrze, dbaj o siebie, będzie dobrze, dasz radę:-) Agata-u nas mówiła,ze wkładamy kciuk i bardzo delikatnie masujemy od środka delikatnie rozpychając, nastepnie kciukiem od wewnątrz a palcem wskazującym i środkowym miedzy o***tem a pochwa.wiec wszystko sie zgadza:-) i tak najlepiej dwa razy dziennie po 10 minut:/ nuda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, to masowanie strasznie seksualnie brzmi ;-) Ale lepiej masowac niz zalowac, bo ja przy pierwszym nie masowalam I strasznie popekalam :-D To taki wierszyk ku przestrodze, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×