Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mamakubusia, ale fajny dresik, nie ma co duzo kupować, mojej koelzanki syn ma 2 miesiace i wchodzi w rozmiar 68, ale on ogolnie jest duzy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rozmawialam z mama przez telefon, mowila ze pokupila ubranek mase, i wspominala jak mnie urodzila to wybor ubranek byl znikomy, nic nie bylo, a teraz mamy to szczescie ze i wybor jest i jest tego mnostwo a i jaka frajde sprawia kupowanie i dobieranie ubranek :) Tez wybor z wozkiem lozeczkiem, mama mowi ze ona to po kuzynkach dostala wozek lozeczko wtedy tak sie nie przywiazywalo wagi do tego czy nowe czy uzywane wazne ze bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. U mnie pogoda kiepska, padac nie pada ale moj blednik szaleje, chyba znow sie cos zmienia w pogodzie. . Asik moj synek bedziee mial na imie Bartus :) podobno straszne lobuzy sa ;) . Kurcze ja juz tez mam sporo w brzuszku bo az 112. Masakra, choc przytylam troche powyzej 7kg. . Ja jutro spodziewam sie kolezanki z pracy ma mi podrzucic wanienke, wiec dzisiaj upieke ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że napisalyscie o tlc też teraz oglądam. Aaj już kiedyś wstrzynalam alarm i potem było ok i dlatego nie chce panikowac :-) liczę że jest ok zobaczymy jak będzie w ciągu dnia . Strasznie mi dzisiaj cierpna ręce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wieczorem na tlc poleci o dzieciach z in vitro, uwielbiam ten program wiele ciekawych rzeczy tam jesti fajne programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie ten program, jak lezałam w szpitalu to wszystkie laski oglądają, ten in vitro też oglądałam :P, jak szukalismy kablówki, bo tu nie ma zasięgu na zadne netie i polsaty cyfrowe, to mówie byleby tlc było!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj będzie Adaś Bartłomiej, moj brat jest Bartek i był cudownym grzecznym dzieckiem:) mama nie wiedziala, ze ma dzieci, tak mówila o mnie i o nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze pranie wstawione :D białe rzeczy , pieluchy kocyki itp :D Zaraz chyba idę sprzątać bałagan w kuchni oraz zacząć robić leczo :D Ja też właśnie oglądam na TLC to chyba nasza telepatia hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza corcia byla bardzo grzeczna od 3 miesiaca przesypiala cale noce, z tym ze w dzien nie spala za duzo ale byla bardzo grzeczna. Czasem myslelismy z mezem ze dziecka nie mamy w domu bo taka spokojniutka a teraz maly szaleniec, energii nigdy jej nie brakuje, czasem zastanawiam sie skad ona bierze tyle sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ;) Po mimo że u mnie za oknem szaro buro beznadziejnie ja mam za to dobry humor m od rana jakoś tak dzisiaj bardzo milutki i mi się udziela ;) W piątek zamówiłam koszule porodowa i właśnie przyszła ;) M mnie dzisiaj rano uświadomił ze maleństwo go obudzilo ;) ja za to spalam jak zaczarowana i podobno co maleństwo się ruszyło to ja zmienialam pozycję nóg ;) i w ogóle mówiłam przez sen i m się trochę pośmiał ;) Ja dzisiaj zrobię ciasteczka francuskie z brzoskwiniami i ananasem już tak za mną chodzą. Niestety za ciasta boje się brać bo mam beznadziejny piekarnik bo grzeje tylko od góry :/ . No i musze coś na obiad wymyślić .... nie mam szczerze mówiąc na nic ochoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek był aniołem nie wiem co to kolki zabkowanie tylko jadl spał i się śmiał :) wszyscy mówią mi że nie wiem co to jest mieć dziecko ;) bo był bezproblemowym maluchem :) podobno drugie jest "gorsze" ;) Ja właśnie zrobiłam sobie musli i oglądam na tlc :) a maleństwo szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca ile ważył twój synek w 30 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i humor prysl ... dziewczyny nie wiem co robić ciśnienie mi skacze jak szalone pomimo leków glowa mi peka i czasem coś mnie zakluje nie wiem czy dzwonić do lekarza a maleństwo w zasadzie od wczoraj szaleje jak nigdy i teraz nie wiem czy to dobrze czy jednak coś się dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.ja rano mialam pobrane krew i mocz i wymazy na paciorkowca.teraz cvzekam na wyniki.usg bedzie w piatek bedzie zaczynac sie34tc.cisnienie mi skacze troche dzisiaj.mialam ktg narazie skurczy niema.leze sobie i odpoczywam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Super zdjecia dziewczyny. My na ostatnich zajeciach w szkole rodzenie mielismy o karmieniu piersia i chyba sie na to nie zdecyduje, taka rygorystyczna dieta ze chyba jestem na to za slaba, szczegolnie ze bedzie sezon na pyszne sezonowe owoce a z tego co nam polozna mowila to z owocow tylko banany przez pierwszy mieisac mozna ;( a Wy nastawiacie sie na karmienie piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu moj maly w29tc wazyl 2kg a teraz bede miec usg to zobacze ile urusl.mnie zgaga meczy straszna.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia, jak Ci tak cisnienie szaleje to ja bym pojechala do lekarza, a panikara nie jestem. Lekarz zmierzy porzadnie, recznym aparatem, bo te elektroniczne to czasami mozna o kant tylka potluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od poloznej i jedyne, co ja martwi, to cukier w moczu. I to podobno sporo go jest. Kazala rano podrzucic kolejna probke do badania, bo jesli znowu cukier wyjdzie to trzeba bedzie zrobic to badanie na obciazenie glukoza. Musze przestac obzerac sie czekolada po nocach. Moj pierwszy synus byl taki spokojny. Jak mial 6 tygodni to dostawal cyca kolo 21 i potrafil spac do 10 rano na drugi dzien, z jedna nocna przerwa na karmienie. Tyle ze, podobnie jak u AAAJ, malo spal w ciagu dnia. Za to ten drugi dawal po tylku. Wrzeszczal srednio co 2 godziny, a czasami nawet co godzine, zarlok byl z niego straszny :) Za to teraz lubi pospac i jak mam wolny weekend to przychodzi do nas nad ranem i potrafi spac do 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aik co do karmienia jak twoje dziecko nie bedzie mialo kolek próbowac mozesz wszystko oczywiscie wiadomo bez przesady moj kuba mial kolki poza bananami jadlam jablka ale gotowane:).Dieta mamy karmiacej jest bardzo zdrowa:), polecm pomaga wrócić do formy. Mamo3 jak bylam w ciazy z kubusiem to miałam tez raz w moczu cukier zrob mocz raz jeszcze moze zrob tez glukoze z krwi na czczo. Z kuba tez jadlam czekolady duzo wieczorami teraz wcinam lody:). Oczekująca daj znać wszystko na bierząco trzymaj sie dzielnie w szpitalu Co do cisnienia nie mialam z tym klopotów ale wiem ze te elektroniczne sa do bani szczegolnie jak iles razy pod rzad sie mierzy Dzis mam taki kanapowy dzień chyba gorzej niż normalnie wstaje to kosci bolą:) Nas to juz i od lezenia boli wszystko;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ja zauwazylam im mniej aktywna jestem tym wiecej dolegliwosci mam, ostatnio jakos polezalam sobie caly dzien i uwierzcie czulam sie jak taki bolacy klocek, a jak spaceruje sobie codziennnie to owiele lepiej sie czuje, nic mi nie dolega nic nie dokucza. Czasem lezenie gorsze bo miesnie sie zastaja i pozniej bol by je rozruszac na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuje obiad. Ja jestem trochę na nie jeśli chodzi o karmienie ale nie myślę o tym jak bede mieć pokarm to trochę pojarmie . Moja sąsiadka karmiła a jadła wszystko prócz kapusty i śliwek. Ja się dziwnie czuje tak jakbymmiala grypę zoladkowa ,non stóp mnie mdli i non stop kupę robię. Przepraszam że tak wprost:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znow bardzo chce karmic piersia, pierwsza core karmilam 14 mies, teraz tez chce karmic ale juz nie tak dlugo, jesli pokarmu starczy to gdzies do pol roku zamierzam karmic. Wygoda musze przyznac. A przy pierwszym dziecku nie mialam zadnej diety karmiacej matki jadlam co chcialam, mala nie miala ani kolek ani jakis krostek, nic jej nie bylo, moj lekarz mowil ze mozna jesc wszystko tyle ze w malych ilosciach i byle nie wszystko naraz, poprostu powoli wprowadzac nowe rzeczy co jakis czas, u mnie sie udalo bez zadnych wyrzeczen ale wiem, ze sa wyjatki i czasem tak latwo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nastawiam na karmienie piersią, dieta rygorystyczna mi sie przyda po porodzie, bo chce zgubic wszystkie kg, tym bardziej, ze to lato i chce wyglądac jak człowiek:) moja mama wcinała wszystko, o kolce nawet nie słyszała, wiedomo nie mowie o fasoli, czy kapuście. byłam w aptece, kupiłam 7 podkładów na łózko, wkładki do stanika i 2 paki tych wielkich podpasek, chyba starczy.Do kąpieli dokupie dla siebie mały szamponik i biały jeleń do mycia, położna mówiła, zeby spakowac torbe gdzieś w 36 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce karmić piersią w ogole już chce mieć małego:). Mojej mamie zrobili badanie jutro drugie i w piatek bedzie w domku:), teraz 3 tyg czekamy na wynik musi być ok będzie:) Powiedzialam za w pazdzierniku chrzciny mi zrobi u siie ie w domu razem z urodzinnami kubusia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia trzymam kciuki za wyniki twojej mamy, napewno bedzie dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku w ogóle nie chciałam karmić,teraz mówię że choć przez miesiac lub dwa nie chce karmić np. Pół roku. Aaj a jak mogę spytać w takim sobie są twoje piersi po takim okresie karmienia? Mamy powiedzcie czy karmiac można normalnie ćwiczyć? Leze po obiedzie i patrzę na mój brzuch i zauważyłam że mała się rusza a ja tego nie czuje czemu tak jest? Ma tak którąś? Ja dziś leczę i nic nie robię nic mi się nie chce jeszcze ta pogoda do d.. straszniewwieje u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, juz mam plan zeby nie leżeć popołudniu pojade do galerii sobie kupie okulary sloneczne, mamie apaszke :) AAAJ lezenie jest gorsze fakt miesnie bola:). W piatek wizyta nie moge sie doczekać:). Flavia a co Ty tak cichutko?? W poniedzialek odmaluja mi sypialnie niezle po 3 miesiacach odswiezanie:).dobze ze to na gwarancjii farbe juz kupili czyli w srode wracam na swoje łozko hura:), chcialabym zeby synek został u siebie ale i tak przyjdzie za mną:). MUsze wstac obrac ziemniaki ogarnac i sie uszykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×