Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Pozatym ciagle poza domem bo jednak nie idzie na miejscu usiedziec i zwiedzania bylo duzo. Teraz chociaz sobie odpoczne i poczytam was a mam co nadrabiac. Doczytalam wczoraj ze oczekujaca w szpitalu, trzymam kciuki za ciebie zeby wszystko bylo dobrze :) A w glowie ciagle mi siedzi mozeniejeden, caly czas o niej mysle. U mnie juz 32 tydzien i 1 dzien. Czuje sie dobrze choc po tym tygodniu czasem skurcze lapaly i brzuch twardnial, teraz jak nie bede miala wiekszego wysilku mam nadzieje ze wszystko ustapi. W piatek mam wizyte u rodzinnego lekarza. Wkoncu dostalam wyniki glukozy i sa perfekcyjne, strasznie sie ciesze bo obawialam sie cukrzycy ciazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane piekne brzuszki macie, wyprawki cudowne teraz tylko spokojnie doczekac terminu. Jeszcze troszke i bedziemy zdawac relacje z porodow. Co do tych wkladow poporodowych i majtek, ja pamietam w polsce z pierwsza corka w szpitalu byl kategoryczny zakaz noszenia majtek, nawet tych siatkowych, ale ja i tak robilam po swojemu, toczylam walke z poloznymi ale i tak wyszlo na moje. NAprawde ciezko bylo utrzymac wklad bez majtek trzeba bylo trzymac reka, a przy odwiedzinach no niestety nie bede rak w kroczu trzymala zeby utrzymac wklady. **************** Moja mala od rana szaleje strasznie sie juz tam rozpycha, gory i doliny na brzuchu, az milo popatrzec, maz uwielbia glowe klasc na brzuch i mowic do niego. Dzis zamawiam sobie pas poporodowy, podobno dobra rzecz zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, dziś wstałam aż o 7:00, mały mnie kopał i zbudził, chciał zjeść śniadanko:) oczekująca i dziewczyny,które są teraz w szpitalu- trzymajcie się dzielnie,na pewno wszystko będzie dobrze,jeśli dziecko urodzi się szybciej,znaczy,że chce być już z Wami:) u mnie skacze jak dzikus, mam nadzieję,że po tej stronie mocy będzie spokojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq możesz w tabelce wpisać u mnie, że będzie Jakub imię :) Dziewczyny czy Wy też tak macie ?, że z każdym dniem coraz bardziej się boicie porodu ale byście już chcieli swoje szczęścia ze sobą. Ja z każdym dniem nie mogę uwierzyć, że to zaraz. Wczoraj patrzyliśmy pieluchy , zastanawiam się ile kupić opakować bo HIIP kosztuje za 42 szt. 20,00 zł więc sądzę, że z 3 opakowania trzeba na początek kupić. W przyszłym tygodniu kupimy kosmetyki a na początku miesiąca kupuje już rzeczy dla siebie :) AJJ ja również nie lubię nie spodziewanych gości bo nagle muszę zmieniać plany ale za to szybko minął czas ;) Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia łóżeczka , które kupiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi90 Tak czas minal bardzo szybko i w bardzo szybkim tempie, ale ciesze sie wsumie pogadalismy posmialismy sie, ale jak wspomnialam tydzien wywrocony dogory nogami. co do porodu, ja jakos sie nie boje, zero stresu, mysle zawsze ta zasada ze juz urodzilam i wiem jak to jest wiec raczej strach odsowam daleko od mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjecie swojego brzucholka, Ide zaprowadzic corcie na autobus szkolny i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mój mąż wrócił rano z pracy i przyniosl mi do łóżka sniadanko i paczki:-) Po paczku mała się trochę ruszyła może z 5 razy,naradzie leze i czekam jak się nie rozrusza to jadę do lekarza. Mąż mówi że panikuje bo przecież się ruszyła Aaj nikt nie lubi niezapowoedzianych gości zwłaszcza w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jesli dziecko sie ruszylo to nic sie nie dzieje, ale jesli dla ciebie jest to stres bo sie martwisz to dla swojego swietego spokoju zadzwon do lekarza i powiedz co cie martwi. Moja mala tez ma nietraz takie momenty, ze sie nie rusza poprostu spi. A jak juz zacznie to ohoho. Wlasnie teraz dostalam pare kopniakow. Pozycja dla malej chyba niewygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas z łóżka wyjść i czas ogarniać mieszkanie :) Dzisiaj mam zamiar zrobić LECZO , mam wszystkie składniki więc zrobię pikantniejsza :D Aaaa dzisiaj już zaczynam prania malucha :D czas najwyższy ponieważ potem nie będę zapewne miała czasu. AJJ dobrze że przyjechali 2 tygodnie przed świętami a nie w wielkim tygodniu :) masz czas odpocząć. W następnym tygodniu mam zamiar zrobić strogonof bo ostatnio zrobiłam bardzo smaczny i wiem, że trzeba jego zrobić 2-3 dni przed świętami bo jest o wiele lepszy niż świeży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis zabieram za serniczka, moje kochane lobuzy uwielbiaja, maz najbardziej. Nie mam pomyslu na obiad dzis wiec chyba zrobie jakas potrawke z kurczaka z ryzem i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJJ Mój mąż uwielbia murzynka ale nie mam dobrego przepisu bo albo nie urośnie albo nie jest aż tak czekoladowy. Jak znajdę chwilkę to może zrobię jakieś ciasto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi ja tez uwielbiam murzynka, ale mam stary przepis po babci jeszcze i czasem zrobie ale moi bardziej za sernikami, karpatki, a najbardziej zwykly biszkopt z masa budyniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam na nasz e-mail łóżeczko, akcesoria oraz komoda z ubrankami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia Twoj synek mnie wczoraj przed snem rozwalil haha ale poniekad ma racje no bo z czym mozna porownac parcie - wiadomo , jesli chodzi o imie Piotrus - the best :) ja wczoraj na youtube ogladalam porody i powiem wam ze jednak dobrze ze te krocze nacianja bo szybciej ta glowka wychodzi i latwiej mniej bolu a jak ogladalam te filmy to tam nigdzie nie nacinali i te laski sie tak meczyly z ta glowa ze az zal bylo patrzec , a moj maz stanal spojrzal i mowi łee myslalem ze to gorzej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06-------dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06-------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06------- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Paweł ? 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik Mnie przy pierwszej corce tez nacieli, lekarz sam mowil ze bedzie latwiej przejsc glowce i zapobiegnie to peknieciu krocza. Szwy zalozyl super bo nie ma sladu jesn minimalna blizna, ktorej naprawde da sie bardzo slabo wyczuc. Przy tej ciazy maz robi mi masaz, miesnie lepiej beda sie rozciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopo
Hej mam pytanie co oznacza 2kreska bardzo cienka jak wlos ale ciemna? Test robilam wczoraj tydzien przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj mialam jeszcze wizyte z polozna , nowa bardzo fajna babeczka, wkoncu ktos kto zna sie na tym co robi. Odpowiedziala na wszelakie moja pytania, i wlasnie o nacinanie krocza tez sie pytalam, sama mowila zeby robic sobie masaze ujscia pochwy wtedy miesnie beda bardziej rozciagliwe. Mowila tez ze te kobiety ktore uprawiaja sex do konca ciazy maja latwiej z porodem, tutaj musze sie zgodzic bo z pierwsza cora tak wsumie bylo. A teraz mamy zielone swiatlo w sexie wiec korzystamy ile sie da i powiem wam, ze ochote mam ciagle, maz sie smieje ze szalona jestem. A co najwazniejsze mezus uwielbia mnie w tym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, AAAJ nie ma Twojego zdjęcia, nie ma załącznika :( esmi90, piękne rzeczy, dziewczyny dawajcie zdjęcie, ja sobie lubie poogloądać:))) ładne łóżeczko, chyba podobne do asik, tylko inny kolor, ja mam problem z zawiązaniem ochraniacza bo mam boki zabudowane i nie ma gdzie przywiązać:) ale ubranek:) ja mam połowe jeszcze w łożku w sypialni schowane, bo są już większe rozmiary i narazie zeby nie było bałaganu wykorzysta te:), mam 3 pary bucików, mi sie podobają w pepco takie trampeczki:) mamakubusia, mam takich malutkich czapek 6, wiekszych 8, takie głownie na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez chce robic ten masaz chcialam wczoraj sama ale chyba sama nie umiem poza tym mam paznokcie heh to raczej nie dobrze sie sprawdza wiec maz musi dzialac a to kciukami sie rozciaga czy jak bo mniej wiecej widzialam w necie na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia - wszystko super :) agatka mozna zobaczyc bo niby nie ma podgladu ale jak klikniesz to zdj wyskakuje esmi - fajnie ze udalo ci sie tak kupi okazyjnie , ja zaplacilam powiem ci z materac przez net ok 280zl to porownujac do sklepow naszych i tak nie drogo za posciel wyszlo mi 200zl , uwazam ze te posciele sa stosunkowo drogie ;/ Co do porodu ja sie jexszzew nie boje wrecz jestem ciekawa mam swoje zalozenia ktore chce zrealizowac heh i chce zeby tak bylo a jak bedzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam jeszcze raz z naszej poczty ja weszlam zobaczyc i z mojego meila sie wyswietla trzeba kliknac na to puste zdjecie bo nie ma podgladu , zobaczcie teraz moze juz poszlo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam położna też mowiła, zeby masowac i naprawde pochwa jest lepsza wtedy, kazała kupić olej z wiesiołka i tak masowac, az bedzie sucho, ale najlepiej po wizyciie u ginekologa, kiedy ten wykluczy stan zapalny, ze wszystko oki z "dziurka":P Co do naciecia, to jest mały kawałek, wczoraj nam pokazywała ile sie z reguły przycina i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jest brzuszek, nie umiałam otworzyć:) ja wysłałam jakie mam 2 śpiworki jeden na jesień, drugi jest na zime:) ogarne chate i chyba pojade do mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wysyłam mój brzuch dziś robione 34 tydzień ciąży mi się wydaje ogromny, wysłałam też ubranka ale nie malucha wczoraj idąc do dentysty szykowałam Kubie a obok położyłam malucha:-), super wyglądają te moje "chłopaki", kubie tez się podobało że jakiś czas się bawił i układał różne zestawy:-) Malucha rzeczy zrobie jak mi oddadzą sypialnie i już na dobre poukładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zasnelam mężem i teraz wstałam:-) u mnie zaczyna się robić pogoda. Aaj dzięki za odpowiedź,poczekam jeszcze jak będzie taka leniwa cały dzień to pojadę dla świętego spokoju. Ja dziś nic nie robię odpoczywam bo kilka dni dużo robiłam i nie chce się przerobić. Też będę robić ,masaż ale mąż powiedział że to akurat będzie robił codziennie,ale czekam do 34 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja pilam bardzo zimna wode albo lody jadlam, wtedy mala zaczynala wariowac. Obserwuj sie i wsluchuj we wlasne cialo, a jesli bedziesz sie niepokoic, jedz i sprawdz czy wszystko ok:) a jest napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam na TLC program o porodach za granicą.Dziewczyna w 25t.c.ma c.c ze wzgledu na infekcje wewnątrzmaciczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super brzuszki super zdjęcia, i ciuszki ile wy tego macie ja mam dużo mniej zastanawiam się czy dokupić. Ja nie oglądam tych programów za słabe nerwy mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka kolka tez ogladam wlasnie teraz o tych trojaczkach heh a jaka akcja z tym mezem i z nia ehhhh cuda sie widocznie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×