Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja jade do siebie do poradni bo od kilku dni boli mnie okolica wyrostka chyba skocze na izbe sprawdzic ;/ bo nie przechodzi a dzis booli juz mocniej .. Agatka disnemar niebieski dla dzieci jest dobry psika w sam raz cena ok 15-20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rownie dobrze mozna wpuscic kropelke soli fizjologicznej tak samo jak do oczek tylko wtedy jakby no ona nie jest rozproiszona i wiadomo poleci troche po gardełku , mozna tez mokrym wacikiem wytrzec nosek w srodku i zawsze troszke wody poleci oczywsci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiem co kupić, sól czy tą wode morską:) ale woda sie przyda, nawet później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
jejku buraczki, botwinka- moja mama robi najlepsze:) -ja też gotuję jaja, a po jajecznicy cały dzień zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny,ale jestem podniecona, mama zadzwoniła,że jej koleżanka z pracy dla mnie kupiła już kilka rzeczy.Oczywiście mama odda kasę koleżance, to rzeczy z lumpexu,ale jak nowe:) I druga koleżanka też podłapała temat i będę nówki sztuki mi łowić, bo ja nie umiem za bardzo,trzeba trafić i wiedzieć gdzie;) także ciuszkami mama się zajmie -my całą resztą -wczoraj w Lidlu kupiłam zielone gruszki po 3.99/kg,twarde ale dobre, właśnie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
te rzeczy po 7, po 11 zł,ale jak nówki ponoć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar we środę na hetmańską się przejść z koleżanką na szmaty :D bo jest 50 % ;-) a dzisiaj mam wizytę :) mam nadzieje, że wszystko jest dobrze z Kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas walczę z rzeczami maleńkiej, piorę, prasuję i upycham. Przesadziłam z zakupami, nie potrafię się w tym połapać. Dostaliśmy wczoraj paczkę od przyszłej chrzestnej, wariatka dwa wielkie pudła wysłała :) Leżaczek, krzesełko do karmienia, fotelik samochodowy, karuzela na pilota i cała reklamówka ciuszków. Macie już wybranych chrzestnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacia- gratuluje i trzymam mocno za Was kciuki ! :* Mozeniejeden- tak bardzo Ci wspolczuje, ze az samej jest mi ciezko po tym co przeczytalam :( Ciezko byc w tym wieku matka, ale stracic dziecko to juz jest dramat.. zwlaszcza, ze wsrod rówieśników nie ma wsparcia tylko potępienie. Mam nadzieje, ze masz jednak wsparcie rodziny i znajomych, bo to tez wazne. Pozdrawiam ;* Napisz jeszcze kiedys co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre te dzisiejsze wpisy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny mam pytanko nie zwiazane z ciaza. jak robicie pulpety z miesa mielonego, mi zawsze wychodza trasznie twarde ale dzis mam ogromna ochote na takie klopsiki. kupilam karkowke zmielilam, no i standardowo jajko,bulka namoczona, przyprawy cebula i wrzucam do gotujacej sie wody i czemu diably wychodza mi twarde zbite a nie miekkie i kruche ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33on, j tylko w lumpeksch kupuje, z tego względu, ze własnie mozna tam super rzeczy kupić z małą cene, jakbym Wam pokazała zdjęcia co kupiłam w lumpie, i z ile, nie uwierzyłybyście:) kupuje albo na wage, ostatnio 3 pary spodni, taki zestaw spodenki do kolan i bluzeczka z długim, ogrodniczki z materiału, 2 pary skarpet i dałam 14zł, do tego piżama do porodu, bo i tak sie zniszczy, ale jest nowa i nie wiem, czy nie kupie gorszej, bo jest bardzo ładna:) polecm lumpy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek, ale fajnie! tyle rzeczy super dostałaś:)) ja bym chciała taką karuzele nad łóżeczko:)) mamy wybranych chrzestnych, mój brat i szwagierka, ale ona jest po ślubie cywilnym wiec zobaczymy, co na to ksiądz, ale chcemy ją i najwyżej ochrzscimy gdzieś indziej, druga sprawa, my nie mamy ślubu i też będzie problem, może za dwa lata jak maluszek dorośnie, nie chciałam iść do ślubu z brzuchem bo zaszłam w ciąże, nie mam do tego głowy, chce zeby był kościoł i suknia, ale na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aik, moze s twarde bo za krótko robisz, karkówke trzeb troszke pogotowć, choć nie robiłam noigdy klopsików z karkówki:), z kury zmielonej i gotowane są mięciutkie, piers szybko sie robi, wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że dostajcie tyle rzeczy,ją nie mam tak dużo kupione jk wy,najwyżej dokupie:-) mąż jedzie dziś do dentysty zabiorą się z nim bo trzeba jakieś zakupy zrobić chemiczne. Ją dziś kurczak po meksyknsku:-) oboje z mężem lubimy ostre jedzenie:-) Mamokubusia też uważam że powinnas siędotlenic . Ja cały dzień i noc mam okna otwarte,bo lubie świeże powietrze i bardzo mi gorąco. Dziś mi strasznie cierpna ręce, nic nie mogę robić bo moment zcierpniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia miała robić pokój poza tym mówiła że m jest na zwolnieniu może razem wypoczywają, wiem że ma dziś wizyte pamiętam bo ja mam jutro może napisze co i jak po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze kupiłam klapki pod prysznic do szpitala tak przy okazji przypomniało mi się, zaraz zrobię pomalutku sos z piersią z kurczaka a potem zrobie sobie paznokcie polepszy mi się może:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Możeniejeden - z całego serca Ci współczuję ale czas leczy rany. Wiem , ze to płytkie ale tak jest. Moja mama straciła dwoje dzieci jedno po drugim a potem byłam JA. Jesteś jeszcze młoda i na pewno będziesz miała dzieci . Trzymaj się dzielnie. U mnie pogoda "barowa" pada deszcz i jest zimno. Brzuch zaczyna ciążyć, dziś zaczynamy 34 tc. Nie mogę uwierzyć , że czas tak szybko leci. Martwię się już porodem. Czy któraś z was masuje krocze? U mnie położna na szkole rodzenia mówiła , że warto. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mozeniejeden bardzo mi przykro nie wyobrażam sobie tego co przechodzisz. Najwidoczniej tak miało być życie wystawia Cię na wielką próbę ale jesteś młoda a czas leczy rany całe życie przed Tobą i jeszcze zobaczysz że dobro do Ciebie wróci z podwójna siła. 3-maj i ściskam mocno ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falvia a cóż z Wami ?? Odezwij się . Ja dziś robię gulasz na obiad ale nie służy mi stanie przy "garach" bo zrobiło mi się słabo nogi mi się ugiely ledwo doszłam do łóżka ; ( pogoda beznadziejna zimno szaro buro ;( m śpi bo idzie dzisiaj na nocke do pracy. Nie chce chalasowac to sprzątanie odkladam na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
niam niam, smakowite te wasze obiadki:) ja już zjadłam, umyłam włosy i popatrzę co w necie. Kurcze ja nie mam głowy do lumpeksów;) za bardzo nie orientuję się co na Hetmańskiej jest?coś dużego? tanie rzeczy? -tak ogólnie chciałabym coś kupić i dla siebie,ale jestem gruba i nie wiem jak cokolwiek zmierzyć? -chrzestnych nie mamy-ale nieoficjalnie już przymierzamy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja nie masuję krocza, nie jestem zorientowana w tym, a pozatym hmm... to jakieś niehigieniczne?nie wiem jak to określić, ja to nawet myślę,że jak mają naciąć mnie to niech nacinają, to nie koniec świata, oby wszystko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona Ty gruba ? głupoty gadasz :D Na hetmańskiej jest bardzo wielki wybór :) Ja to chyba nakupuje leginsy do chodzenia jak już będzie cieplej :P albo jakieś rybaczki. My z mężem pomyśleliśmy, że pierw będziemy używać pieluszków Happy 1 bo są w całkiem niezłej cenie a potem przejdziemy na DADA :) mam nadzieje, że nic maluszkowi nie będzie. U mnie na obiad wczorajsze leczo ale jakoś nie mam ochoty jego jeść bo dziwnie mi się potem odbija :/ więc odpuszczam dzisiaj już wypiłam 1 litr wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- ja mam praiwie cały czas zgagę, jak większe posiłki jem niestety, ale i to nie zawsze, czasami jabłko zjem i zgaga, a najgorzej jak na wieczór mnie złapie tak po 17:00, bekaj ile wlezie,może zapobiegniesz zgadze;) - co do spodni- to ja noszę legginsy,ogólnie nie wygodnie mi w sztywnych materiałach, bo myślę,że uciskam małego;).... który prawie cały czas mnie boksuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z deszczowego spaceru, zgaga mi nie odpuszcza, juz kilka razy zwymiotowalam przez nia. Piecze jakby mi ktos goracy wegielek tam wrzucil, ehhhhhh wczesniej tak nie mialam tzn nie tak bardzo i intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już prawie gotowa i za jakieś 40 min polecę do lekarza pewnie wejde około 17 ale wole być wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzis na 16 do gin ale kiedy to bedzie to nie wiem bo jestem na chirurg izbie przyjec czekam na wynikii bo w usg lekki zastoj w prawej nerce pierwszy raz mialam xakladany wenflon i to dwa razy myslalam ze to boli a nie ale za to po zalizeniu boli cala reka i teraz mysle jak sie skupic na rodzeniu jak reka bedzie bolala od wrnflonu i tak nie wygodnie ale pewnie przy porodzie ten bol to pryszcz asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja przy porodzie mialam 2 jedna z oksy druga z glukoza na brak sil uwierz mialam gdzies te kroplowki tylko moj m mowi uwazaj kroplowka strasznie mnie to wkurzalo. Dziewczyny dajcie znac jak po wizytach, asik trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×