Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja juz jestem po kosciele. Mamuski to jak z tym wymazem na paciorkowca ?Pytam bo nie wiem co mnie czeka... Kurde to az tak woda moze sie zebrac zeby bylo 6kg na plusie ? I to w jednym tyg ? Na Twoim miejscu skonsultowalabym sie z lekarzem ! Pamietam jak moja szwagierka ponad 3 lata temu tak puchla i wymiotowala, a na sam koniec okazalo sie, ze to zatrucie. Miala wtedy 20 lat i ledwo ja odratowali. Jej synus dostal 1pk, a dzisiaj przerasta inteligencja starsze dzieci ! :) Niestety budowa ciała jest rowny swojemu 2letniemu bratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamok - ogladalam ten film.kiedys na canalu, z m plakalismy ze smiechu:-D Ilonek jedz na izbe bo wg mmie to moze byc zatrucie, to nie jest normalne, mam nadzieje ze to nic takiego ale lepiej sprawdzic. Ja jeszcze nie robilam tego na paciorkowca i nie wiem co i jak ale mysle ze jak na cytologie pobiera gin to ten wymaz chyba tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miała robiony wymaz na paciorkowca w 35 tyg.Lekarz powiedzial,ze to konieczne mimo tego ze bede miała cc.Zatrucie ciązowe to chyba ten stan przedrzucawkowy?Najczesciej występujd w 8 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Ilonek- albo zatrucie albo zła waga,musisz to skontrolować mamakubusia- FILM EXTRA, nawet dziś przy stole komentowałyśmy:) super, dawno takiego nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek powinna iść do lekarza 6kg to nienormalne,twój organizm nie daje rady,jutro marsz do lekarza. Ja wam zazdroszczę że wy już 34-36 chciałabym być już w 34tygodniu. Flavia ja bym chciała urodzić w 38 tyg,byle nie przenosić:-) ale to ja bym chciała:-) chciałabym urodzić szybko i bezboleśnie:-)hehe Ja dziś dwa lody zjadłem bo u mnie super ciepło było,siedzialam na słońcu i się opalilam :-) Teraz leze ,a zaraz idę się kąpać,bo nie mogę się wyspać ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sama nie wiem co jest,może mi nie służy siedzenie za stołem calu dzień? Maleńka ładnie się rusza, zobaczę co będzie jutro rano. Waze się zawsze na tej samej wadze, może się popsuła? Chociaż widzę jaką jestem spuchnieta. Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nastraszyłyście tym zatruciem, więc poczytałam o tym :) W parze z opuchnięciem idzie wysokie ciśnienie, białko w moczu, mroczki przed oczami. Wiadomo moczu teraz nie zbadam, ale jeżeli chodzi o ciśnienie to 136/86 więc podwyższone, ale w normie, chyba? (gdzieś czytałam 140/90 dopuszczalne) Zobaczymy co będzie rano, ale mam nadzieję, że to przez świąteczne lenistwo :) Jak dziewczyny po świętach? Pewnie każda plus 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_28
Ilonek mi Pani gin kazała mierzyć ciśnienie i jak przekroczy 140/90 jak piszesz wtedy szybko dzwonić. Oprócz tego badania moczu czy nie ma białka i jakieś testy wątrobowe. Zrobiłam nawet badania na tarczycę wyniki dobre a tyje na potęgę mimo że wciąż pracuję i nie jem za dwóch. Ponoć niektóre tak mają i potem bardzo szybko tracą po porodzie :) Dla pocieszenia dla wszystkich i poprawienia nastroju - ja obecnie +30kg mimo stosowania kremów po 200zł cały brzuch w rozstępach..No cóż potem będę się martwić, dobrze że jest Dr Szczyt haha Staram się myśleć pozytywnie chociaż wyglądam i chodzę jak hipopotam. Mam do was pytanie czy któraś z was ma może bóle w okolicach krocza? Takie jakby jeździły długo na rowerze? Nie wiem czy to normalne czy mam się czym martwić? ewinkaa - Mój młody też będzie Stasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agu-ja mam kilka rozstępów na dole brzucha, od dwóch tygodni smaruję się bio-oil i naprawdę są mniej widoczne, także polecam:-) a maz caluje moj brzuszek i mowi,ze i tak jest najpiękniejszy :-)macie rację,140/90 to granica,powyżej niej należy działać,albo na IP albo kolejna tabletka. a no to fajnie,że mam Stasiową towarzyszkę:-) bardzo mi miło,u nas to imię już od 12 tygodnia zaklepane i inaczej do brzusia nie mówimy, jak ktoś dzwoni to sie pyta co u Stasia, a mama na świętach to jakbym nie istniała, tylko pyta a co Staś by zjadł,a jak Staś się czuje hehe polubili to imię chociaz wiem,że nie kazdemu sie podoba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie .agu mnie tak krocze boli ale to lekarz mowi ze dziecko wstawia sie w kanal i rozchodzi sie wszystko.ja nie spie od4wcale wymiotuje ledwo zyje.do tego cieknie mi ciagle cos majtki mokre jak dalej bedzie tak to jade do gina.maly szarpie po szyjce az boli.boje sie ze koncowke bede miec taka jak poczatek.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek ja w szpitalu od kiedy zaczelam puchnac mialam robione te proby watrobowe i wychodzilo ok,bialka w moczu tez niema,opiuchlizna teraz wogole nieschodzi,na buzi opuchnieta jak bobas jestem wogole m sie smieje ze dolki mam na dloniach jak dzidzius a to opuchlizna.mam nadzieje ze waga i to wszystko spadnie po porodzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek to napewno woda sie zatrzymała, ale ja bym pojechała sie skonsultować albo do ginekologa, albo na izbe, to nie jest normalne. Ale mnie skurcz złapał w rano w łydce, i zasnąć już nie umiałam :P musze iść po wyniki krwi do przychodni bo na 14:20 mam wizyte dzisiaj a potem szkoła rodzenia. Przejadłam się wczoraj i bolał mnie brzuch, od dzis juz na spokojnie, choc tyle miesa zostało, kluski...mi puchna paluchy u stop:P cisnienie mam ok 110/60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dobrze, że już po świętach bo bym pękła z przejedzenia !! :P chyba z 3 kg do przodu ale od dzisiaj dietka :D dobrze, że mało ciasta mam i chyba sobie zamrożę w razie gości. Ilonek jestem w szoku, że w ciągu tygodniu aż 6 kg ! powinnaś skonsultować to z lekarzem i zrobić ewentualnie badania. A ja miałam spięcie z mężem ponieważ w niedziele, mężuś wypił o dwa kieliszki za dużo :/ i się zatruł i pół dnia przespał i całą noc ale dobrze że wczoraj już lepiej się czuł. O mnie własnie od niedzieli jakoś dziwnie się czuje odnośnie brzucha... jakoś kuje tam , mały strasznie się wierci i krzyż do tego i noce jakieś gorsze ... chyba dzisiaj coś lekkiego zjem jakaś zupa czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też koniecznie będę musiała kupić BIO OIL ponieważ wyszły straszne rozstępy... więc powiedźcie dziewczyny czy warto kupić ten kosmetyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek 14 go kwietna miałam wizytę ważyłam 74,5 kg, wczoraj wieczorem 79.8 kg, więc praktycznie 6 kg na plusie.(no 5,5) Dzisiaj rano 77 czyli już mniej, ale chyba z 5 razy w nocy sikałam. Postaram się trochę dziś poruszać, zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden bio oil już wysmarowałam, ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo na razie nie mam ani jednego rozstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek to zapewne woda się nagle zatrzymała :) dużo pij wody , ja dzisiaj zamierzam bardzo dużo pić ponieważ przez te święta prawie wogóle nie wypiłam aż wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ile tu stron napisanych, nawet nie mialam jak Wam zyczen zlozyc na swieta. Juz tlumacze, mezus w zeszlym tyg mowi do mnie ze mam spakowac pare rzeczy i najpotrzebniejsze kosmetyki dla mnie i corci, ja na to dlaczego a on niespodzianka. Zabral nas na cale swieta do chatki w gorach, bylismy bez laptopa internetu dostepu do swiata heehhe, bylo cudownie tylko nasza mala rodzinka, wspaniala niespodzianka. Pogoda jeszcze nam super dopisala, sloneczko cieplutko i naprawde wypoczelam tam jak niewiem. Wczoraj popoludniu wrocilismy a dzis juz zabieram sie za pranie i sprzatanie, bo troszke zaleglosci mam. Ilonek skonsultuj twoja wage z lekarzem lpiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:-) Ja ostatnio dobrze się budzi się raz lub wcale. Ale w dzień jestem spuchnieta i bardzo mi cierpna ręce jakąś masakra. Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży:-) Agu nie przejmuj się,skoro się nie objadasz to może być woda,i pewnie moment zlecisz z wagi:-) Oczekujaca jak czytam co piszesz to myślę że wielkimi krokami zbliża się poród:-) Emsi ja mam rozstepy na udach ,a całą ciążę się smarowalam tym z rosmana . Ale na nogi na rozstepy polecam banke chińska:-) na początku wyglądają gorzej ale naprawdę rewelacją, niestety brzuch dopiero po porodzie a jak już będą jasne to już ich nie zlikwidujemy . Spróbuj boi oil i napisz jak efekty. U mnie dziś też piękne słońce :-) będę się opalac :-) wczoraj mnie już opalilo trochę:-) dziś też trochę posiedze niech mnie opala:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozstepy nic nie doradze bo nie uzywam. Oczekujaca cos mi sie zdaje ze ty juz niedlugo sie ,,rozpakujesz,, U mnie ostatnio zdarzaja sie skurcze i ostre klucia w dole brzucha, a sam brzuszek spadl juz strasznie nisko. Cos mi sie wydaje ze ten moj termin om bedzie bardziej prawdopodobny niz ten z usg, no ale zobaczymy bo czekam na nowy termin na usg i wtedy okresla wiek ciazy dokladnie bo jak narazie zmieniaja mi terminy non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJJJJ a na kiedy masz termin ? :) Może się skuszę na ten preparat bo codziennie się smaruje oliwką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Om wychodzi 19 maj a usg ostatnio co mialam wyszlo 6 czerwca wiec rozbieznosc jest spora. zobaczymy co bedzie na tym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ to wielka rozbieżność :) ja mam z OM 5 czerwca a z USG 31 MAJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, dlatego ja bardziej chyba bede sie szykowac na ten termin z om. Z pierwsza corka roznica miedzy om a usg byla 4 dni, a tutaj taka rozbieznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi-ja niczym się nie smaruję, a słyszałam,ze zwykła oliwka pomaga Ilonek- pewnie woda zatrzymała się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra miala ten bio oil na blizny i nic jej nie pomogl chyba zalezy od skory jaka kto ma.oj ja juz ledwo chodze cala zapocona jestem wogole sily brak masakra cala puchne.wydaje mi sie ze po niedzieli wyladuje w szpitalu i urodze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Dziewczyny napiszcie mi coś jak z tym cukrem u was? Miała któraś w moczu? Mi wyszło 4+ nie wiem co to oznacza. Pewnie coś nie tak, ale co oznacza to 4+?Poprzednio krzywa wyszła dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po świętach w piękna wiosenna pogodę ;) u mnie dużo słońca dziś. Dzwoniłam do laboratorium nie mają jeszcze wyników na posiew a na 19 mam do lekarza no trudno. Ale już nie mogę się doczekać aż zobaczę małego boksera strasznie kopie ;) aż go czasem prosze aby przestał ale i tak nie słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja mam stwierdzona cukrzycę ciążowa ale w moczu nie miałam tylko we krwi ale dzisiaj odbieram wyniki może coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×