Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja miałam 88 i bolało take co czułam to okolo 50-60 wow ale nic nie czujesz ze brzuch twardnieje tez nie?? Takie na 80-100 to porodowe. Jestes jakas znieczulona:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czulam, ze twardnieje ale to nie bolalo. Jakbym misla regularne to napewno dostalabym skierowanie, ale ze przez pewien czas mialam dlugo 0, a pozniej od 60 - 100 nieregularnie to w domu mam czekac na akcje. Zebym tylko pokarm miala to troche nadgonie wagę cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wage sie nie martw przynajmniej ci tylka nie rozerwie a dzieci szybko rosna poza tym to jakas moda na pulchne dzieci ? Nie wiec sie nie przejmuj waga lepiej 2,5 niz 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek faktycznie mały synus ;-) ale mogło źle wyjść a jeszcze podrosnie każdy dzień się liczy;-) Super że nic cię nie boli,fajnie jakby poród tak gładko ci poszedł;-)szybko i bezboleśnie;-)oby tak dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek czerwca, nic sie nie przejmuj waga synka! Ja sie urodzilam z podobna, nic mi nie bylo, a przynajmniej moja mama sie nie umeczyla :) Moja kuzynka urodzila syna w styczniu, wazyl 2700, zdrow jak rybka :) Calkiem mozliwe, ze bedziesz pierwsza na mecie, heh. Mnie dopadl szal sprzatania, oproznilam i wyszorowalam kuchenne szafki, zrobilam przeglad apteczki, a teraz odpoczywam, bo krzyz pobolewa. 33ona, dzieki za jablkowe info! Nie zjadlam dzisiaj zadnego i zgagi ani sladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcxie.poczatek mi tez gin mowil ze lepiej jak dziecko wazy3kg niz 4 no moj to podejrzewam ze duzy bedzie.ja mialam ciezka noc i wieczor zlapalo mnie kolo22 wymioty i biedunka myslalm ze umre.zasnelam o24 a od3niespalam do5.mialam straszny sen.dzis slonce swieci .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nic nie mówią o wadze raczej ale przed porodem jeśli nie jest ekspres zawsze sprawdzają na usg, a i pytałam o znieczulenie położną mówiła że bez znaczenia czy weekend czy swięta znieczulają przyjezdza anestezjolog zapytałam czydaleko mieszka:-), mówiła ze spokojnie z gdańska nie jedzie:-), czyli jest w rezerwie jakby co:-) Dziś mam wizyte powiem mojemu ginowi ze chce żeby był przy porodzie, zobaczymy co o n na to. Baba od plecaka dobrze ze jest na odległość:-), napisała ze pomyliła się i zle wystawiła aukcje i nie mają tego bożesz ty mój, już zamówiłam drugi:-) Oczekująca ja wczoraj chwaliłam nocki a dziś masakra posypiałam, a mały tak się rzucał ze aż całym moim ciałem szarpało, za to mi się snił :-), mądry się urodził, bo we śnie umiał pokazywać gdzie jest mama i gdzie ma oczka:-), słodkie jest jak dziecko się uczy takich rzeczy:-). Kuba już się uczy że nasionko życia mamy to komórka jajowa a taty plemnik:-), więc to bardziej zawansowany etap:-) Na dziś mam obiad to co wczoraj, uff nie trzeba gotować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jak u oczekującej wychodzi dużę dziecko. Teraz już pewnie przebił 3kg, a zaczynam 37tc. Jak dobrze, że już maluch donoszony:) a tyle strachu było żeby nie urodzic za wczesnie. Ja dziś nawet niezle spałam, coraz czesciej muszę chodzic siku i to najgorsze, bo czasem jak się dobrze przyśnie to budzę się z tak pełnym pęcherzem, że az brzuch boli. przy przekręcaniu tez boli krocze, ale ogólnie nie tak zle. wczoraj nie mogłam usnąc wieczorem. ja jak nie mogę usnac to biorę sobie tel włączam kalendarz i patrze ile jeszcze dni, licze, odliczam ;) pamiętam jak się dowiedzialam o ciazy to zaznaczyłam sobie w tel NARODZINY DZIDZIUSIA tak mam napisane. wtedy to było takie odległe, a teraz to juz kwestia 2-3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK porządny plecaczek kupiłas dla swojego fana dinozaurów nie ma co:) cena konkretna a jesli chodzi o znieczulenie to trzeba mówic wczesniej ze chce się rodzic ze znieczuleniem czy mozna na porodówce w trakcie porodu poprosic. Ja to juz się boje tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja zakreślam dni wczoraj zapomniałam wiec dziś zakreśliłam dwa, a donoszony to w szpitalu liczą jak 38 tygodni pełne czyli u mnie w niedziele:-) wg ich obliczeń, bo ja teraz jestem 38 tydzień inaczej mówiąc 37i 5 dni:-), ale jak bym mówiła ze to 37 tydzień to bym musiała mieć termin po 25 maja wiec mowie ze to 38 tydzień, następny 39 a w następnym dzień terminu więc 40:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia można powiedzieć że się chce wcześniej ale wszystko na porodówce się wyjaśni, jak przebiegnie poród i w ogóle, myślę że bardzo upierdliwym i marudnym szybciej dają dla niech to też ulga jak pacjentki nie panikują w moim przypadku nie będzie problemu się trochę postarać:-), nie będę zaciskała zębów i mówiłą dam rade to natura tylko mamy 21 wiek u dentysty w progu już prawie dają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem za dużo pieniążków wydaje na dziecko, ale dbamy o te rzeczy ja i kuba i potem sprzedaje i dużo zostawiam, mniejszy wygląda jak nowy będzie dla drugiego synka:-), niestety rzeczy dla dzieci to moja słabość przyznaje się że czasem nieuzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoK mój gin mówi, że po skończeniu 36 tyg ciąża jest donoszona, dlatego kazał juz odstawic leki. W szpitalu wiem że liczą tydzień do tyłu bo nie uznają dni, tylko pełne tygodnie. teraz jestem w 37 na początku. ja zobaczę jak mi będzie szło, na razie w ogóle nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda i jak to ból. a brzuch mi wcale nie twardnieje, tylko czasem muli jak na okres albo jak na sorry sraczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia trzeba powiedzieć wcześniej jeżeli chcesz mieć zoz bo on musi przeprowadzić wywiad i zbadać Ci kręgosłup czy nie ma wady itp..przynajmniej tu tak jest.A jeżeli chodzi o znieczulenie zwykłe to ja przy Oli dostałam Dolargan dozylnie i tyle..ale nie wiem czy pomógł..chyba minimalnie..ale w moim przypadku to mialam oxytocyne i to prowokowalo bardzo silne skurcze. Nie boj się brachu,ja sam w strachu ;-) Ja na porodowce sama siebie pocieszalam ze zaraz to się wszystko skończy bo poród nie trwa wiecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co szpital to inaczej u nas Flavia było tak że ja mówiłam nie nie nie chce a potem błagałam że chce :-) nikt mnie wcześniej nie badał nie oglądał kręgosłupa, tylko nagle zjawiło się trochę więcej ludzi bo przy tym tez gin był na sali, podpisałam coś tam:-), i jak anestezjolog powiedział nie ruszaj się to chyba nawet włos na głowie mi się nie ruszył modliłam się żeby dobrze się wbił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny plecaczek mamo kubusia:)u nas tez jakies znieczulenie daja ale niewiem jak ja boje sie strasznie igly ,jak welfron mi zakladaja to cala mokra jestem:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja juz po:) Zuzanna Zenobia ur 07.05 o 22:47 CC 2950g 52 dl urodzona w 37tc wedlug om 35tc wedlug usg . Zrobili mi cc bo skurcze znikały a malej tetno spadało. Wczoraj po południu dopiero ja zobaczyłam oddycha sama ma dlugie czarne włosy. Nie moge sie zalogowac z tel klaudia05090611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekująca ja mam cały nadgarstek siny od tego weflonu wyglada jakby m mi wykręcił:). Oczekujaca ciebie taz tak wszystko wieczorem boli mnie cale krocze, i brzuch na dole chodze zgięta moze to od tago ze caly dzien dreptamy cos robimy. Jak sie poloze to zastygam i jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Klaudia GRATULACJE:), jest mamusia pierwsza tak sie ciesze trzymajcie się dziewczyny zdrówka i dużo sił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia,gratulacje!Świetnie,źe masz juz poród za sobą.Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zuzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Klaudia gratulacje No wiec mamy juz pierwsza mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam straszna noc, nie dosc ze glupoty mi sie snily, te plecy nie daly mi usnac, maz staral sie masowac ale dupa nic nie pomoglo, kolo 4 usnelam dopiero na jakas godzinke i znow nie spie. Mamok super ten plecaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny teraz trzymam za was kciuki wczoraj nie mialam pokarmu jeszcze a dzis dosłownie byłam cala zalana. Ruszyć sie nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim Klaudia super,! Gratulacje! Cieszę się że mała zdrową. Napisz więcej jak dojdziesz do siebie;-) napisz jak se czujesz po cc . Mi się źle spalo ręce i biodra bolały. Mi się nic nie chce od dwóch dni,może dziś wypiore i wyprasuje resztę ciuszkow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka dalej sie nie odezwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ogólnie czuje sie dobrze ale nawet siedzieć nie moge tak mnie boli. Dobrze ze krocze mnie chociaz nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×