Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mamo3 dziękuję i tak się boje narazie tego ze nie można podnosić głowy:) sory ja jestem bardzo wiercąca się:). Dziewczyny z ta waga różnie moja bratowa miała usg u gina waga 3900, w szpitalu 3600, rodziła naturalnie 10 godzin skurczy okazało sie ze główka za duża i cc, waga dziecka 4400. Drugi przykład kolezanka przed porodem 3200 a urodziła sn waga 4200. Zobaczymy moze mój 5 wazy:) Oczekujaca olej goscia, co do brzucha tak twardnieje jak stoje jest twardy twardnieje mi bardzo jak skurcz jak leże to miękki nawet ale nie jak noga :) mam nowe łóżeczko jest super :) mały kopie az mna szarpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka bole sa co kilka minut ale bolesne tewraz troszke ustepuja i jak mam te bole to kregoslup strasznie ciagnie.mamokubusia ja mam wlasnie ciagle twardy brzuch czy chodze czy leze.jeszcze glowa mnie boli w skroniach.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a my w końcu w domu... Kupiłam migdały na moja zgagę a teraz mam wielkie pragnienie :) a teraz mocze nogi sola morska i pisało ze w letniej mocYc przez 20 min :) Mamokubusia wszystko będzie dobrze zobaczysz ;* Kruszynka Ty wypoczywaj :) A my jutro w domu przez prawie cały dzień :) Panele też położone i sypialnia nasza piękna i łóżeczko juz jest w naszym pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj z tego wszystkiego nie napisalam Kruszynko ciesze sie ze jestes w dwupaku niech rosnie malutkie szczescie oby nie tak intensywnie jak moje:) KAsiu jak m? Unas te czesto padaja mocne słowa szczegolnie w tym neerwowym ciazowym okresie. Ja nie puchne poki co chyba nie zdaze juz:) Mamo 3 dziekuje za opis cc:), dam rade po nieprzespanej nocy i ciaglym mysleniu o tym poradze sobie. Dziewczyny dostalam najpiekniejszy prezent od synka nie materialny doslownie, moje dziecko wstalo o 5 rano zeby dac buziaka i prezent nie mogl sie doczekac:). Kocham go dziewczyny dla takich chwil warto wytrzymac wszystko:) Ps drugi niech sie tydzien wstrzyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej jescze tak zle nie spałam przez całą ciążę,musiałam tylko na lewym boku inaczej prawa pachwina ciągnęła,mały gulki wypychał na prawym boku,mam nadzieję,że go nie przydusiłam, co chwilę próbowałam położyć się na prawym boku i nic,ale mały się rusza więc oki:) ma takie małe stópki,wczoraj chciałam go złapać za nogę,ale nie udało się przez brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to w nocy złapał skurcz w pachwinie, nie mogłam nogą ruszyc. poza tym niezle spałam, oczywiscie 2 razy na siku juz mnie wkurza to chodzenie do łazienki, obudze sie w nocy taka spiąca a tu trzeba isc, bo pęcherz pełny. ja śpie na obu bokach raz na tym raz na tym, nie dałabym rady cały czas na jednym leżec czy spac. Dobrze że juz weekend, w poniedzialek do lekarza wiecie co sobie teraz myślę, że ciekawe czy mi zrobi to usg, bo wiecie jak to na nfz przysługuje określona ilosc, a ja miałam ogólnie 4, ostatnie w końcówce 32tc. i tak się zastanawiam czy będę miała czy nie. od dziś juz nie biorę luteiny. A magnez nie wiem ale skoro kazał odstawic wszystko prócz witamin to magnez chyab tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się śniło dziś że urodziłam slicznego chłopca ..i to od razu w ubraniu :-D Te hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a ja znowu spalam extra wiec nie będę przynudzac. Brak nocnych atrakcji :D Musze wstawac, bo po 12 mamy gosci na obiad i musze cos zrobic :) Pogoda oczywiscie jest do kitu. Leje, wieje.. glowa pęka od kilku dni. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy nie mam chorego pęcherza bo bardzo duzo sikam w nocy, ale nic mnie nie boli.Mnie bolą żebra, jakby siniak i dalej ta lewa strona, od kręgosłupa juz takie obciążenie, pogoda piekna u nas, pojade do mamy na chwile i z koleżanką się spotkać.I tak malo chodzicie sikac, ja co sie obudze musze iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 2014, stawianie sie macicy poznasz po tym, ze twardnieje caly brzuch, w zasadzie od spojenia lonowego az do zeber. To trwa od kilku do kilkunastu sekund i jest bezbolesne. Ma sie takie uczucie, jakbys polknela kamien, nie umiem tego inaczej opisac. To sa wlasnie te skurcze Braxtona - Hicksa, po prostu macica cwiczy przed porodem. Jest to absolutnie normalne, ale jesli masz sie zamartwiac, to lepiej pojechac do lekarza. Mamokubusia, pewnie ze przezyjesz, kobiety to twarde sztuki. Nie mam pojecia dlaczego to o nas sie mowi "slaba plec", bo wedlug mnie slabeusze to faceci :) Oczekujaca, jak sie czujesz? Nadal odczuwasz skurcze? Ja dzisiaj nie gotuje, mam lenia po szale sprzatania :) Zamowimy jakies zarcie na wynos. Odkrylam nowa, tajska knajpe i koniecznie musze wyprobowac, zanim maly sie urodzi, bo potem to juz dieta scisla :) Maz sie wczoraj wieczorem przerazil, bo do mnie dotarlo, ze to juz praktycznie meta, nigdy wiecej nie bede w ciazy, nie bedzie wiecej dzidziusiow i zaczelam cos przebakiwac o czwartym. Biedny, mial taka mine, jakby chcial uciekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ją miałam okropna noc im lepsze mam dni tym gorsze noce... Mamokubusia przyszedł z pracy i było ok zadaliśmy do drugiej w nocy(dopiero wstałam) i już wszystko dobrze,powiedział że nie będzie że mną wchodził w nerwowe dyskusję do końca ciąży bo prócz kłótni nic z tego nie ma:-) A z twoim synkiem to prawda w takich momentach nie myśli się tym przez co się musiało przejść:-) Mamo3 to może to sama nie wiem,przez ostatnie 3 dni część czuje ból na okres przez chwilę i puszczę i tak kilka razy,nie boli nic tylko przyrostu czuje to. Oczekujący jak skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisaliście o wcześniejszym porodzie też bym chciała bo przez te ręce nic nie mogę zrobić,tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny skurcze ustapily ale brzuch ciagle twardy i kregoslup strasznie ciagnie odcinek ledzwiowy siedziec wogole niedaje.bylam u endokrynologa i mam zwiekszona dawke i dzis wpuscili mnie pierwsza bo mowily ze jak zaczne rodzic to nieskonsultuje sie z lekarzem.prawdopodobnie leki do konca zycia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - gratuluje :) Dziewczyny, ja jednak będę miec cc. Byłam u kardiologa z wynikami i okulisty bo mi oko zaczęło "latać". We wtorek na wizycie u gina ustalamy kiedy dokładnie ale na pewno w maju bo stwierdziła, że z moimi objawami nie ma sensu męczyć się do czerwca. Ja nie odczuwam żadnych skurczy przepowiadających. brzuch twardnieje ale to standard :) To co mnie dokucza to przede wszytskim ogromna zgaga, nocne wizyty w toalecie i uczucie ciągnięcia w lewej pachwinie. Aż ciężko mi sie podnieść z łóżka w nocy :( No i z moim chłopem tez ostatnio ciągle się kłóce... Wkurza mnie absolutnie wszystko. A ze on jest nerwowy to awantury gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny synek padł:), po poludniu mam gosci nic nie robie zero:) m pojechal po torcik i ochraniacz do lozeczka. Zrobie potem zdjecie i moze brzucha,ale nie wiem czy vede miala odwage pokazac:) Mamo3 a mozna gadac podczas cc:)?? Mialam napisc Ty się tak w wir porządków nie wpędzaj:), moj m drugiego sie boi wczoraj mowi a to przy okazji sie kupi ja mowie no tylko ze czasu malo:). Flavia tylko 2 razy siku to i tak niezle jak ty tyle pijesz:), ja to z 5 razy ganiam:). Santana ja podpytuje o cc mame3 bo w necie nie mam odwagi czytac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja wczoraj w rosmanie podeszlam do kasy i zapytalam czy moge nie stac w kolejce:), moj m zrobil mine jakby mieli mnie linczowac za to:), a co tam ja tez zakladam ze to ostatnia ciaza i trzeba wykorzystac, mi nie jest przykro ze to meta do 30 tyg bylo super nic nie czulam potem to juz wiadomo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia cc to operacja, ale duzo kolezanek mialo i zadowolone są, wiadomo ze na początku cięzko z podstawowymi czynnościami ale potem jest już tylko lepiej, mąż musi Cie wtedy bardzo wspierać bo macie jeszcze większego synka o ktorego trzeba zadbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz wielki brzuch i jak w biedronce robie zakupy to jeszcze bezczelnie sie przede mnie ludzie wpychają, szczególnie starsze kobiety, im sie po prostu wszystko należy. Ostatnio w autobusie przez pół busa chłopak przeszedł zebym sobie usiadła, a ja jaechałam 1 przystanek do ginekologa i nawet nie chciało mi sie siadac, mlodzi a kultura jest.Zalezy od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka tez jak przeczytalam ze flavia 2 razy siku wstaje to sie tylko usmiechnelam hehe u mnie 5 to minimum a teraz tak ci cisnie na de i na pupe ze szok , mamokubusia przezylas sn to mysle ze cc bez problemu , patrze ze u na duzo cc ja sama troche sie obawiam i mam sobie za zle ze moze trzeba bylo kombinowac z cc bo tak jak satanna mam arytmie ale chce zobaczyc jak to jest urodzic dziecko jedno jest zycie bol bolem ale chce wiedziec moze dlatego ze nie wiem co mnie czeka hehe pociesza mnie fakt ze duza moja cora nie bedzie bo wtedy nie wiem co bym zrobila aczkolwiek znam kobiety drobne co urodzily duze dzieci same i duze kobiety co nie daly rady urodzic mimi ze dzieci nieduze aj jakos to musi byc asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik boje się ze cc to taki mało uczuciowy poród bez wzruszeń, bez emocji. Boje się ze to takie mechaniczne. ale to nie moje widzimisie nie moge sie upierac dziecko moze zwyczajnie sie nie zmiescic po co klopoty niedotlenienia robie to dla synka. Teraz jak wiem ze to orawda ze taki duzy czuje sie jakbym miala dinozaura a jak kopie boje sie se cos pęknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bledy przez kom ludzie -parcie na dol mialo byc, moje kol po cc jechaly na ketonalu ale wtedy karmic nie mozna i niestety mialy problemy z laktacja to chyba jeden z minusow cc ale ja jeh przeciwniczka nie jestem heh balabym sie tylko zakladania cewnika bo to nieprzyjemne a co do bolu mi kol mowila ze wlasnie klucie jak sie mialo noz w brzuchu ale sa leki przeciez :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne ze masz mozliwosc zalatwienia bo to chore ze kaza rodzic nie uwzgledniajac czy kobieta da rade nieludzkie to jest , a co do tego ze to taki mechaniczny porod nie chcialam tegi pisac ale tez tak mysle :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia i mamo3chl prosze tu sie nie poddawac i nie mowic ze ost porod jeszcze coreczki prosze do naszego grona w przyszlosci dorzucic hehe asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik masz racje czasami drobna kobieta i rodzi duze dziecko a zbudowana malego niemoze urodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrzuciłam zdjecia na pocztę, mozecie sobie zobaczyc jaki mam śmieszny brzuszek:) Co do porodu to ja juz sama nie wiem, boje się wszelkich operacji i cesarki tez ale teraz chyba jednak bym wolała cc ze względu że dalej mam tą grzybicę i nie mogę jej zaleczyc. Na wizycie powiem że nie minęło, zeby mi dał coś jeszcze, ale obawiam się takiego porodu. Chyba wolałabym cc, sama nie wiem, u mnie nie ma wskazań więc nie mogę sobie wybrac co wolę. Chociaz moje dziecko tez pewnie będzie duże, gdyby zrobił mi teraz usg to by było wiadomo a tak można sobie zgadywac. Boje sie ze się zacznie poród a okaze się ze synek wazy ponad 4kg. Ja czuje jak mi się rozchodzą kości cięzko nogę podniesc tak boli w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kol postawna dziewczyna ze tak powiem parla ponad 2h czyli max ile mozna przec dziecko 3100 lekarz stal nad nia caly okres parcia i krzyczal ze zle prze udalo sie nie bylo cc ale porod wspomina dobrze miala zzo ale to laska co sobie nie da w kasze dmuchac musialo byc juz nie zabardzo skoro lekarz stal botak to jest tyllko zeby zgode na zzo podpisac i zszyc no i jak cos nie tak jest a tak to z poloznymi sie rodzi asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia damy rade inaczej nie myslmy bo w nastawieniu poliwa sulcesu :) asik dorwalam sie do forum po nieobecnosci haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, trzeba sie pozytywnie nastawić, jak sie idzie z takim nastawieniem ze sie nie da rady to sie nie da i dupa, trzeba współpracowac z położną, ja mam nastawienie ok bo nie wiem co mnie tak napawde czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie asik ze poczuje sie gorsza ze nie dalam rady sama aj głupoty:( Flavia lekarz musi ci zrobic usg bo okolo 36 sie robi, nie martw sie 4200 to wyjatek:) Ciekawe na czym tak urosł nie jem sztucznego z proszku bic fast food tez nie. To chyba geny babcia rodzila duze dzieci:) i moja i m babcia:). Asik moj kuba kiedys rysowal rodzine i narysowal kulke różowa ja pytam co to a on ze malinka, ja juz malinki to nie chce:), nie gadaj mi tu o dziewczynce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×