Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
dzis sprobujemy moze cos dzialac o ile sil wystarczy bo nogi bola.mialam tyle planow na dzisiaj a tu padalo do poludnia ale grzadki musze zrobic.a w poniedzialek dywany wypiore o ile bedzie pogoda.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca jak ja czytam ile ty robisz to jestem w szoku, bo ja w zyciu bym nie dała rady teraz isc pielic czy dywany prac. Przez ten czas co leżałam straciłam całkiem kondycje i teraz byle co zrobie to się zasapie, spoce. W końcu 4 miesiące tylko leżałam to co się dziwic, teraz trzeba czasu, żeby dojsc do siebie. Ale mimo wszystko nie żałuje, cieszę się, że donosiłam już ciążę do bezpiecznego terminu i że mój maluszek jest bezpieczny:) ewinka no mam dosc wysoko jeszcze brzuszek, wiem że jest śmieszny. jak chodzę to sobie go trzymam tak jak na zdjęciu wtedy mówie że noszę juz na rączkach swojego dzidziusia:) Jak więcej pochodzę i go nie trzymam to ciagnie w doł wtedy Ale się obżarłam słodkiego, jadłam małe pączusie z lukrem i truskawki zasłodziłam się na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ty jesteś udana, uważaj bo ja też tak sprzątałam i wszędzie łaziłam a teraz tak mnie biodro boli ze nie umiem stanąć:P co do rozstępów mam jakieś stare na tyłku ale ich nie widac praktycznie, a jak pupa jest opalona to już w ogóle.Na reszcie ciała nie mam i mam nadzieję, ze sie nie pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja to Wam pisałam że noga boli i puchłą i dzisiaj aż byłam na pogotowiu ... bo nie mogłam stąpnąć ... i co się okazało , że mam odcisk i jedyna rada to leżenie :/ a ja tak nie mogę .... Dziś w końcu zrobiłam spaghetti :D bardzo smaczne. Oczekująca a Ty nie masz co robić to tylko sprzątać ? Odpoczywaj ! Muszę magnezu łyknąć... Dziewczyny idę leżeć bo nogi jak bańki :( Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja juz skonczylam i powiem ze zmeczylam sie,nogi napuchly i stopy bola.esmi ja niemoge juz lezec jak leze to gorzej wszystko boli.ale dzis juz nic nierobie.chce posprzatac zeby bylo zrobione jak maly sie urodzi,a dywany pralam rok temu to pora wyprac:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK czytam was tak trochę z opóźnieniem i wyczytałam że pisałaś, że dziecko powyżej 4250 rodzi się poprzez cc? jestem zdziwiona ponieważ mój syn ważył 4300 a rodziłam naturalnie nikt nawet nic nie wspomniał o cc, tylko że było to ponad 7lat temu może teraz jest inaczej. Nie miałam cc, ale miałam w ubiegłym roku operację na jajniki, po operacji nie jest dobrze, nie można nic robić wszystko ciągnie, nie można kichnąć, jak do szpitala przychodził M i raz mnie rozśmieszył myślałam, że go zabiję tak mnie brzuch bolał, myślę, że ból po cc jest podobny, jeżeli chodzi o moralną stronę sn a cc myślę, że nie masz się co przejmować, ja jak rodziłam swojego synka w myślach błagałam o cc i gdyby mi je zrobili nie miałabym oporów, a tym bardziej że pierwszy poród miałaś sn nikt ci nie zarzuci, że nie wiesz jak to jest, a wskazania to wskazania:) jeszcze zobaczymy ile mój maluszek ma i czy dzieci rodzą się z podobną wagą ale mam nadzieję, ze będzie mniejszy od brata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja już po kolacji zrobiłam sałatke wiosenną i truskawki na deserek,tak się objadłam że mnie dopadły mdłosci z tego łakomstwa i mały poszedł po mnie bo ma czkawke po 5 razy dziennie bite 15 minut, dziewczyny czy badanie ginekologiczne sprawia wam ból bo ja miałam takie wrażenie jakbym miała bardzo bardzo ciasno...? oczekująca pracuś z ciebie teście powinni się cieszyć że mają taką zaradną i pracowitą synową jak ty ale jak to mówią niedogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic tak mi ginn mowił myske ze inny w szpitalu by nie powiedział nic dlatego jak sie zacznie akcja mam dzwonic do swojego i jakby co to on sie skontaktuje ze szpitalem a jak bedzie mogl to przyjedzie tak zrozumialam:), ale sadze ze dotrwam do piatku i sie umowimy na jego dyzur:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
mamoK aha, to w ten sposób:) to ty już chcesz rodzić w ten piątek???? oczekująca ależ ty dużo robisz, ja bym nie dała rady, zaraz by mnie jakieś bóle złapały, jak teraz coś porobię to zaraz ciężko mi się wyprostować i brzuch twardnieje i ciągnie do dołu, myślę, że łatwo urodzisz jak jesteś taka aktywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam X Factor i Leos szaleje :) Oczekujaca, wrzuc na relaks, bo jak sie Igor urodzi to juz bedzie po ptokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek mam wizyte umawiamy sie wtedy na konkretna date:), musze dotrwac a jak nie dotrwam mam go informowac jak sie zacznie jak w nocy sie zacznie to sms i sygnał:). Mam termin na 24 maja wiec jesli ciecie to juz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wróciłam od mamy,m wyjechał,wraca we wtorek w nocy:( jutro jadę do koleżanki i do mamy-po sąsiedzku.dziś niedawno skończyłam prasować ciuszki-kolejna porcja od mamy koleżanki, niektóre z metkami muszę jeszcze uprać, bo reszte mama u siebie prała - mam klapki pod prysznic,koszulę do karmienia,szlafrok przyszykowany:)kilka nowych upranych ręczników dla małego:) sikam w nocy średnio 5 razy, w dzień to może co godzinę, a nie piję dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sobie miejsca nie moge znalezc, jakas niespokojna jestem :-( Moja mama przylatuje w poniedzialek I sie stresuje, ze na samolot nie zdazy, albo cos w tym guscie. W ogole tak mi dziwnie, sama nie wiem, o co mi chodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamo3chłopców- nie denerwuj sie i idz spać, ja też już idę,zgaga od godziny -1,5h mnie trzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobietki:)ja wczoraj padlam nawet nie wykapalam sie:p a w nocy tylko3razy siku bylam:)kruszynka moi tesciowie uwazaja mnie za lenia,tesciowa tak mowi po luidziach a ludzie sie smieja bo widza ze pracuje i z brzuchem robie ile moge.ale nikomu nie dogodzisz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziś spałam jak suseł z przerwami na siku:) u mnie będzie lało idę do koleżanki i do mamy,ale o 10:00 wyruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
A u nas świeciło słonko i się zachmurzyło jak na deszcz,oczekująca jak stracą to moze docenią, moja mama ma też taką nienormalną teściową mimo że to moja babka to jej nieznam obraca głowe w drugą strone i udaje że nas niezna ma coś z głową bo każdą synową włącznie z moją mamuśką obgadywała,napuszczała swoich synów żeby je bili pamietam jak miałam 6 lat jak z siostrą polewałyśmy wodą głowe mamy jak ojciec ją pobił bo go spiła mamusia z jego rodzinką i przyhodził do domu agresywny bo mieszkali od siebie 1,5 km przykre to ale tak było mimo że ojciec się zmienił bo mama przestała się zniewalać to my z siostrą to dobrze pamiętamy mimo że byłyśmy małymi dziećmi,podsumowanie takie u ojca w domu było 11cioro ale to to nic muj ojciec poznał 5 lat temu brata mieszka gdzieś w rzeszowskim ,dziadka syna ma 55 lat z pierwszego małzeństwa koscielnego,okazało się że babka ukrywała to że rozbiła dziadka pierwsze małżeństwo,dziadek zostawiła rodzine dla mojej babki,brat ojca pisał listy od dziecka do dziadka że chce go poznać i jego rodzine a babka paliła listy w piecu,taka intrygantka była niezłe ziółko ale i tak wyzutów sumienia zero! ja jej niechce znać! ale się rozpisałam historia jak z filmu haah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pszczolka to faktycznie historia jak z filmu:) ja powiedzialam m ze nienawidze jego matki i jak przyjdzie mi do dziecka zobaczyc to jej wypomne co mi mowila w ciazy.wogole m powiedzial ze ona sie wybiera do szpitala jak urodzi sie maly i chce go zobaczyc ale ja sie nie zgadzam niezycze sobie jej w szpitalu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzisiaj biedaczka wielce chora jest.okazalo sie ze dala synowi na lodowke nowa,oplaca mu rachunki bo do nas przyuchodza bo tam sie niezameldowali,a nam do oplat100zl niechce dolozyc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas też pochmurno,zaraz deszcz lunie oczekująca ale bezczelna ta twoja teściówka tyle ci przykrości zrobiła i chce do szpitala przyjśc! nic honoru niema ja bym też na to jej niepozwoliła a już samo to że włazi jak swinia do ciebie do kuchni czy do pokoju to by mnie dobiło całkowicie ehhh co za babsko ja cie podziwiam bo ja bym niewytrzymała i bym się wyprowadziłą mimo wszystko ale rozumiem cię że niebardzo jest gdzie i twój m ma tu prace on o tym dobrze wie dlatego to wykorzystuje cwaniara jedna. moja znowu nadgorliwa ehhh Pszczólka no by można było ksiazkę napisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas tez pochmurno m szybciej wroci z ryb moze sie gdzies wybierzemy :), musze jeszcze za dwa pajacyki kupic bo pewnie z 5 dni bede w szpitalu. Dzis spalam w miare ok ale o 2 sie obudzilam tak mnie mdlilo ze myslalam ze zwymiotuje rano tez zgagai mdli mnie. Od dzis jem same lekkiie rzeczy :). PSzczółka nie ogarniam zakrecona historia. Oczekujaca a moze tesciowa sie zmieni jak wnuczek sie urodzi. Dzis mnie boli brzuch na dole ale to wiązadla chyba nie skurczowe te bole. Ilonek, JOlka co u was??? Flavia ja tez teraz wole jak weekend sie konczy wiem ze gin dostepny tym bardziej ze juz roznie moze byc:). Wg liczenia tygodni w szpitalu dzis jest koniec 38 czyli ciaza donoszona:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia ja niewierze ze sie zmieni tesciowa.sama powiedziala do nas ze ona naszego dziecka nieuwaza i ma swoje wnuki,a po ludzich mowi ze niema zamiaru minuty z dzieckiem posiedziec wiec dla mnie jasne.ona jest dziwna poprostu.wczoraj plewila swoje grzadfki a dzis wielce chora.ja dzis jakos mam kiepski dzien glowa boli i duszno okropnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie sasiedzi smieja sie z niej bo tutaj kazdy pomaga dzieciom zeby sie dorobili a jej malo i jeszcze zabiera.chcialam nasadzic truskawek zeby moc z dzieckiem wyjsc poplewic to niedala a sama zasadzila a ja swoje mam kilometr od domu,ona na zlosc wszystko robi,aby dogryzc mi i mezowi.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wczoraj oglądałam tą eurowizje do późna, ale masakra ze ten brodady/a wygrał :p ale jaja. U nas tez licha pogoda. Noc jak noc, bole brzucha i już sie przy tym napinał, wiec napewno to są jakieś przepowiadające, jak na okres, ogólnie po nocy wszystko mnie boli, najbardziej brzuch i te biodro.Do teraz mnie ćmi, ale niech male posiedzi jeszcze z 2 tygodnie., bo 37 tydzien niby ale ten moj za duzy nie jest.Za tydzien przyjezdza tesciowa i teść, ciesze się:) moze tesc bedzie mial szczescie i urodze jak będzie w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja czuje sie lepiej z tymi stopami :) a juz sie bałam ze moze być coś poważniejszego :) Mama3chlopcow zobaczysz wszystko będzie dobrze i Twoja mama przyjedzie a Ty jak się ogólnie czujesz ? Mamokubusia to juz za chwile swoje maleństwo bedziesz. Miała przy sobie . Oczekująca nic nie poradzisz sadze ze świetnie dasz sobie rade przy dziecku :) A mnie coraz bardziej krocze boli i mam shizy ze w każdej chwili wody mogą odejść . A i uświadomiłam męża ze w każdej chwili moze.juz sie zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy zgaga mnie męczyła.Brzuch dwa razy tak mnie mocno zabolał jak na okres i twardniał.Wizytę mam we środę rano i wtedy bede miała wymaz na paciorkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja wczoraj bylam z kol na izbie bo juz od ok 2tyg ma bolesne skurcze i wyszly do 100 ale szyjka zamknieta poki co triche sie zdenerwowala bo meczace te skurcze term ma na 18.05 a podobno porodowe to juz przy 60 sa bolesne i tym sie roznia od tych przepowiadajacych dochodzacych do 100 nawet asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ogladalam eurowizje i bylam zaskoczona ze tyle nas w irlandii i w.bryt a zadnego punktu nie dostalismy slabo polaczki tam dzialali :) hehe asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×