Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Część dziewczyny,mam problem,używam teraz takich żółtych globulek,jeszcze dziś jedną i koniec,dziś w nocy wstałam na siku i tak sikam i czuje że coś mi schodzi(przepraszam ale będę dość dosłownie pisac) i gdy zaczęłam się docierać zerklam na papier a tam taki glut jak bardzo gesty katar i jakby zamieszany z odrobina krwi,martwię się że to czop i co teraz? Pobolewa mnie teraz trochę brzuch jk na okres ale jest ok ogólnie. To mógł być czop? Mam jechać to sprawdzić? Można bez niego się kochać? Pomóżcie wizytę mam w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mysmy sie smiali z holandii, takie smęty jakieś, spać sie chciało a ludziom sie podobalo i głosowali, ha ha.Ja posłuchalam jolki i nie jem 4 godziny przed spaniem i nie miałam dzis i wczoraj zgagi w nocy, tyle dobrze...a Polaczki mi sie nie podobały, tzn moj zachwycony bo cycki masło ubijały :/:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jedz sprawdz co ci szkodzi :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to czop! noc, czekaj, to ze odszedł nie znaczy, ze urodzisz dzisiaj czy jutro ajjj akcja sie rozwija:) a na kiedy masz termin? przepraszam ale tabelka daleko gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją mam dopiero z om na 15.06 a z usg 08.06. Trzymam się om Strasznie się martwię że były tam te dwie krople krwi... Asik u mnie w szpitalu zawsze zostawiają na te 3 dni. Naradzie zjadlam śniadanie i czekam na porządne ruchy. Czytałam że jeśli przed 36 tyg odchodzi i jest mniej ruchów to trzeba jechać. Zawsze jutro mogę iść do mojego lekarza ale to cały dzień. Tego było jak cukierek mentos,tylko przez te żółte globulki nie wiem jaki był dokładnie kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm no to moze poczekaj i idz do swojego lekarza jesli klada odrazu, bez czopa mozna chodzic tylko trzeba uwazac na infekcje asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia w czopie z tego co wiem moze sie pojawić smuga krwi, ale mozesz jechac na szpital, moja kolezanka też miała czop z krwią i sie wystraszyła, zostawili na 3 dni, akcji porodowej nie było i wypuścili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to jeszcze malutkie ma miesiąc czasu, wiec moze jedź jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby u mnie było inaczej to bym pojechała oni zostawiają na 3 dni bo wtedy im nfz kasę oddaje. Naradzie czekam jak jeszcze będzie coś krwi lub ból pojadę,wolę jechać do swojego lekarza,pojadę jutro. Asik a jak uniknąć infekcji? Można uprawiać seks? Bo ostatnio nie daje spokoju mężowi;-) Mówię mu w nocy że chyba mi czop odszedł,a on do mnie:nie mów do mnie takimi terminami w nocy bo i tak nie wiem o co chodzi;-) jak zrozumiał to oczy wielkiej że nie mogę jeszcze rodzic bo on nie jest przygotowany;-);-)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia o to jest pytanie hehe mi sie wydaje ze sex to wlasnie niesie takie ryzyko ... :p a moze to nie czop tylko ta globulka a krew moze jak wkladalas to zadrapnelas sie albo bo stosunku gdzies obtarlo skoro to tylko 2kropelki asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, czyli mozliwe, ze jestes czop free :) Ja bym na Twoim miejscu pojechala sprawdzic, co sie dzieje, ale tutaj, gdyby wszystko bylo ok, nikt by mnie nie zatrzymywal w szpitalu. W Polsce faktycznie moga Cie uziemic. Asik, ja Eurowizji nie ogladam, nigdy nie lubilam tego konkursu. Ale internet huczy, bo wlasnie w UK i Irlandii Polska zdobyla najwiecej glosow. Problem polega na tym, ze w kazdym z krajow decydujacy glos na 5 osobowe jury i to ono przyznaje punkty. Nie wiem po co w ogole to glosowanie sms, naciagaja tylko ludzi na kase. Gdyby decydowaly wylacznie glowy widzow, wygraliby Holendrzy, a Polacy zajeliby 5 miejsce. Jak tam Twoje nadgarstki? Ja mam problem z prawym, taka kulka mi wyskoczyla i boli jak diabli. Dziewczyny, Was tez tak suszy? W nocy wstawalam chyba z 6 razy, bo tak mi sie pic chcialo, jakbym miala mega kaca. Sama siedze, bo chlopcy pojechali z tata na basen, a ja bede obiadek gotowac. Dzisiaj kurczak, fuj :( Ale mezczyzni sie zbuntowali i zazadali miesa, co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia to pewnie czop ci odpadl,mi gin mowil ze to taka galareta podbarwiona krwia a czasami bezbarwna.ja dzis rybe mam rozmrozona ale niemam sily z lozka wstwac tak mi glowka napiera.jeszcze zgaga okropna nawet po herbacie,wodzie.moze sie zdrzemne troche a pozniej usmaze rybe.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chlopcow my to oglądaliśmy i na prawdę Polska była dobra a Austria to tragedia albo inne kraje wiec jak oglądaliśmy wyniki to byliśmy w szoku ze oni wygrali i zsuwa,ylismy ze jest kolko wzajemnej adoracji i tyle :) A mnie te stopy mecza normalnie mam serdelki :( palce to samo normalnie taka Klicha ze mnie :( Ja zjadłam juz placki , kawka a i znowu bym coś zjadła chyba jakiś jogurt zjem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś niewyspana bo oglądalismy eurowizje do pózna, ja usnełam a m nie wyłączył tel i tez usnął. obudziałam się o 3 patrze tv gra. Żebyscie wczoraj słyszały komentarze mojego mężą na temat baby z brodą to byście się posikały ze śmiechu. co on wygadywał:D ja się az tarzałam po łóżku, pózniej kazałam mu przestac mnie rozsmieszac bo brzuch rozbolał. Kasia- to był na pewno czop, pewnie juz ci schodzi. masz 35 tygodni więc ja bym pojechala na ip żeby sprawdzili. Ja mam dalej problem ze śluzem, jest zielono żółty i troche piecze wkurza mnie to że ta infekcja nie przechodzi. Ja dziś raz wstałam w nocy na siku ok 4. więc nieźle. Ogółnie jak dziś wstalam to dobrze się czuje oprócz tego pieczenia w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to nie była globulka bo ona jest bardzo wodnista . Agata dobrze opisała że to miało takie smugi. Młoda się rozpycha,tylko brzuch cmi jak na okres narazie czekam jak coś mnie zaniepokoi to odrazu jadę. Nie chce panikowac może odchod******awałkach:-) Dziękuje wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia my byliśmy u kolegi na urodzinach i oglądaliśmy eurowizje i też było wesoło jak oglądaliśmy Austrię :P kolega to powiedział, że jak wygra to coś to w następnym roku Grodzkiego i na pewno wygramy. Jak wcześniej wspominałam tam przy wynikach wzajemka była ( adoracja ) A ja właśnie spędziłam prawie godzinę w łazience :P te golenie mnie dobija z każdym goleniem coraz gorzej ... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Wam zazdroszczę, zaraz rozwiązanie, ja mam dopiero początek października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ja jak byłam w styczniu w szpitalu to leżałam z dziewczynami mającymi termin na luty, marzec. ja jak na złosc miałam najpózniejszy.tez im zazdrościłam ze juz im mało zostało a ja jeszcze 4 miesiace. no ale jakoś zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, podczytuje Was czasami :) Kasiu to nie koniecznie musi być czop, ja w 35 tygodniu trafiłam na izbę bo miałam taki podbarwiony na czerwono śluz, na izbie okazało się, że to infekcja po stosunku, po prostu naskórek się otarł. Lekarka na izbie mi tłumaczyła, ze jest to pod koniec ciąży bardzo częsty problem. Wnętrze pochwy jest delikatne i napuchnięte, nic mnie nie piekło, nie szczypało, nie bolało, tylko ten śluz. Dostałam dopochwowo Nystatynę (chyba dobrze napisałam) i zakaz seksu. 10 dni brałam i wszystko jest ok. Pozdrawiam Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo3chl ale ci angole to nas musza nie lubic, tez ogladalam do konca i uwazam ze nasze dziewczyny byly super piosenja tez a nie jakies denne ballady , jesxcze grecja byla fajna, ta gulka to niestety zwyrodnienie ja juz przed ciaza mialam ja :/ starosc nie radosc co do mnie to rwa dokucza ale mialam gorsza dolegliwosc nie bede wnikac hehe bo jest lepiej , do palciw sie prztzwyczailam aale zaczelam pisac i juz widze ze jest gorzej bolilopatka i paluchy, mojej kol odszedl wlasnie czop jestem podekscytowana przetrze nam szlaki :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusie09
Hej a wy rodzicie?? Taka cisza??:). Dziewczyny ciężko mi w brzuchu, w głowie bo boli, w nogach, ciężko oddychać:(, ogólnie mam dziś dość przed chwilką zdjęłam pranie, zrobiłam surówke, wyjełam talerze, więc można powiedzieć nie zrobiłam nic:( i mi ciężko:(, nawet jak mowie to ciezko bo sapie, moj synek mowi ze juz mam sie nie przytulać do taty bo on nie chce zebym była w ciąży:), jeszcze jakas pogoda dziwaczna pogoda slonce deszcz wichura i tak na zmiane, nic mi nie pasuje jutro normalny dzien w koncu. dzis musze kapiel wziac i sie zrelaksowac:). Zaraz gosc mnie zj***e ze marudze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To marudzenie to ja:). JUtro kurier razy 2 ma byc wiecie jak sie siedzi w domu w ciazy to taka radocha jak paka ma przyjsc jak sie pracuje to po trzech dniach sie z avizo idzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze wsciekla, bo sie poklocilam z mezem. Pojechal do sklepu, kupil tylko 2 rzeczy z listy, ktora mu zrobilam, o reszcie zapomnial, za to przytargal mase niepotrzebnych p*****l. Wlasnie dlatego nie lubie go wysylac na zakupy, ale sie uparl, bo ja mam odpoczywac. Odpoczelam jak cholera :-( Ja tez czekam na przesylke. Mam nadzieje, ze przed piatkiem zdaza, bo inaczej zostane bez prezentu dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to chcialam napisac, ze podziwiam te z Was, ktore nie pracowaly przez cala ciaze, bo ja siedze w domu niecaly tydzien I swiruje. Do tej pory czas lecial jak szalony, a teraz mam wrazenie, ze stoi w miejscu I cos czuje, ze te ostatnie 4 tygodnie beda trwaly cala wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie robie a się męcze. nie poznaje siebie zupełnie, chyba minie czasu zanim znowu nabiorę kondycji. u mnie najfajniejszy okres był jak się szykowało wyprawkę, jak zamawiałam paczkę z allegro to tez miałam taką radoche jak przychodziła, pózniej układanie ubranek, składanie łóżeczka wózka. wszystko gotowe, juz nie ma co robic. nudy zostało czekac. kto wie ile mi zostało. teraz ciągle jestem głodna, w kółko miele buzią teraz jem owoce ale nie obiecuje ze nie najdzie mnie na czekoladę. moja dziecinka się rozpycha ale już nie jest tak *****iwy jak wczesniej, czytałam że dziecko zbiera już siły na poród i juz tak nie skacze, poza tym dużym dzieciom jest ciasno. sciśniety bidulek. jutro o 7 rano jadę na krew i mocz i tak sie zastanawiam jak mam wytrzymac do 7 bez sikania zeby dobrze wynik wyszedł. jak mi się np o 4-5 rano zechce siku to pózniej juz mocz chyba będzie rozcieńczony. a trzymac siku nie mogę bo brzuch boli. MamoK- ostatnio czytałam tu temat o studentach przy porodzie. wiesz moze czy u nas w szpitalu praktykują takie porody ze studentami? bo ja bym nie chciala zeby u mnie byli. Jak lezałam w szpitalu to była przy badaniu jedna studentka ale była miła nie przeszkadzała mi. ale pózniej widziałam ze tych studentów chodziło mnóstwo i chłopaki i dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia przy porodzie nie bylo u mnie studentów. Mamo 3 to prawda ja od marca siedze w domu wczesniej jakos szlo i zalowalam ze w marcu nie zostalam no nic teraz to juz bym nie dala rady, tylko u mnie byl problem jak kuba byl chory tesciowa nosem krecila m nie mogl zrozumiec ze zaraz mnie ponad rok w pracy nie bedzie i chce dochodzic wiec juz poszlam zeby wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiedzie. Byliśmy u mamy mojej. I mówi mi ze będę się powoli sypać ale żebym się tym nie stresiwala. Żebym poszła do lekarza w środę i napewno jest ok. Trójkę nas urodziła;-) Ją też się szybko mecze a cały dzien jestem w ruchu;-) Też dużo jem owoców;-) Mi się w domu nie nudzi zawsze jest co robić. Teraz mi się dluzy trochę ale liczę ze szybko zleci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia a po co masz trzymac do 7?zrob do pojemniczka jak będziesz robiła ok.5 rano:-) u nas dzisiaj pracowicie wczoraj kupiliśmy siedzonko do samochodu używane,wiec dzisiaj je czyściliśmy, m półeczki przykręca w pokoju Stasia,ja zrobilam tezy prania, spakowałam w końcu torbę do szpitala a jutro rano idę do lekarza i o wszystko się wypytam. Obiadek pyszny zjedliśmy pierś z grilla i sałatkę. teraz leżę sobie i leniuchuję. Ja z allegro czekam jeszcze tylko na lanolinę do sutków, poza tym wszystko jest, czekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze musze kupic butelki, smoczki, pieluszki, podklady I fajrant. Mleka na razie nie kupie, zobacze jak bedzie, a do sklepu zawsze mozna podjechac. Wieczorem, jak juz chlopcy pojda spac, wyprasuje rzeczy Leosia, ktore wezmiemy do szpitala. Ciagle pije jak wsciekla I moglabym nie wstawac z ubikacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3 te chłopy to sieroty takie zakupowe, ja to jak robię listę to nawet piszę w nawiasie w którym miejscu w sklepie ma to znaleźć,bo kiedyś włoszczyzny szukał w przyprawach:-) ja wpierdzielam lody i owoce też,mniam... Nad życie kocham truskawki, teraz jeszcze są niedobre a prawdopodobnie jak będę karmiła to sobie nie pijem,bo teraz psikane i uczulające,ale i tak będę próbowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×