Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ewinka przynajmniej już wiesz kiedy będzie ten dzień:-) Nie dziwię się że się boisz,a to nie ty pisalas że chciałaś bez zzo ? Ją też nie mam na nic sił i chęci ale to przez pogodę leze cały dzień i nic nie robię a mam trochę do zrobienia,może jutro będzie lepszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia tak to ja! Mialam wymarzony poród bez zzo, bez lekarzy, bez kroplówek, w domu narodzin,który przypomina normalny dom, a widzisz co sie stalo:-( jak wcześniej sie nie balam,to teraz sie naczytałam i boje sie jak cholera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia to widze ze nie tylko ja mam dzis ciezki dzien.niemam sily na nic.jeszcze pada i przestaje i tak co pol godz:/ewinka teraz kazda sie bedzie bala bo coraz blizej rozwiazanie.wam tez tak pic sie chce?mi to strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka a co ty się naczytałaś? Nie bój się tej oksy ja to w ogóle dopiero tu się dowiedziałam że to nib y ba rdziej boli, bedzie ok ciesz się że wiesz kiedy idziesz. Każda z nas ma jakieś oczekiwania co do porodu jedna cc druga sn bez znieczulenia, inna nie wyobraża sobie bez znieczulenia,ale wszystkie czekamy na zdrowe silne maluszki i myśl tylko o tym, zaraz wszystko bedzie za nami a my bedziemy miały nowe kłopoty i zmartwienia:*. Mnie wczoraj zjadał strach dlatego zadzwoniłam do gina. Twoja lekarka też napewno wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzięki mamoK :-* no taki chojrak byl ze mnie przez całą ciążę, a od momentu jak wrocilam dzisiaj to sie polozylam w lozku i nic nie robie tylko myślę jak to miało byc fajnie a jak będzie.. no ale jakoś trzeba przetrwać,moze nie będzie aż tak źle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie no i niestety mam skierowanie do szpitala ze względu na ciśnienie, miałam prawie 160/100 u lekarza i powiedział że nie wypusci mnie do domu z takim cisnieniem. teraz w domu zmierzyłam mam 140/90 przed wyjazdem tez takie miałam, no ale i tak podwyższone bo przewaznie to 120/70. No nic za pół godziny jedziemy, masakra tak mi się nie chce. 3 raz w szpitalu, ile można. Jak juz tam trafie to pewnie tak szybko nie wyjdę, mam tylko nadzieje ze te cisnienie to jednorazowy skok i spadnie. Teraz jeszcze gorzej sie stresuje tym wszystkim. A na grzybice dostałam jakies super dobre globulki 6szt za 60zł. A usg za 2 tygodnie i wymaz na paciorkowca, ale troche się zdziwiłam ze tak pózno bo to będzie 38,3tc mam nadzieje ze do tego momentu dotrzymam. W szpitalu nie bede miała jak pisac bo nie mam neta w tel. A min 3 dni muszę tam byc. Mówie wam jak sobie pomysle ze znowu muszę tam byc to mi się płakac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka nic sie nie przejmuj, kazda z nas sie teraz boi porodu, Ty mniej więcej wiesz kiedy będzie wywoływany, ale to ze masz oxy nie znaczy, ze bedzie tragicznie tym bardziej ze masz rozwarcie, kolezanka miala rozwarcie plus oxy 4h i dzidziuś na swiecie, dzis nic nie pamieta z dnia porodu, rodzila w lutym, bedzie dobrze! Flavia jak trzeba to trzeba, moze znowu sie zestresowałaś,i w szpitalu ciśnienie spadnie. Człowiek woli w domu być, choć ja źle nie wspominam pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamskubusia09
Flavia a mize daj m.nr na maila moze sie spotkamy ja mam nadzieje ze mij wezmie mbie na czwartek na dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka nie czytaj lepiej bo to nic dobrego. Będzie wszystko dobrze dasz radę silna babka jesteś:-) Ja się boje ale mam nadzieję że jakos dam radę. Flavia znów do szpitala,biedną jesteś z tym ciśnieniem. Ja u lekarza mam zawsze 120/80 ja idę w środę na wymaz,a nie wiecie ile kosztuje? Flavia jakie masz glubulki jaką nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca u mnie też słońce,deszcz,słońce,burza i tak cały dzień. Przeleze cały dzień,ale teraz możemy poleniuchowac bo jak będziemy mieć dzieciatka to ciężko będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata,Kasia-dziękuję za slowa otuchy. Flavia-dostaniesz dopegyt i od razu będziesz miała lepsze ciśnie,ie, j juz mam 3x2tabl. :-( szkoda,że zatrzymują u Was, jednak w domku zawsze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK, Flavia-może poznacie sie po brzuchach hihi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak cos FLavie raczej poznam ma taki chrakterystyczny:). Ewinka u nas nawet zanim gin zejdzie to juz karte pacjeta zakladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona masz rację, skoro nic się nie dzieje może nie ma co panikować a jak coś się zacznie to na ip i oni z wejścia muszą sprawdzać i ktg i usg, ja co prawda już to przechodziłam ale ponad 7lat temu i o było tak dawno, że czuję się jakbym pierwsze nosiła:) Flavia kurcze no nikt nie lubi leżeć w szpitalu ale to już końcówka musisz jakoś to znieść. ewinkaa nie martw się, oxy boli ale szybko po nim idzie, to zależy jak kto reaguje na ból, dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych, bóle bez oxy tez są okropne i nie omijają już nikogo:) mamoK szok z tym lekarzem, w ten sposób traci się do nich zaufanie, tak samo jak i do niektórych pielęgniarek, mój synek ważył tak 4300, rodziłam sn, podali mi oxy bo źle parłam i coś z rozwarciem było nie tak i dzisiaj mówię do gin że słyszałam, że przy takiej wadze robi się cc:))) ona nie powiedziała nie, powiedziała, że w moim przypadku jak już takie urodziłam to nie powinno być z 2 problemu, ale jak przyjade rodzić zrobią usg i wtedy zadecydują, ale mam nadzieję, że będzie mniejszy bo na każdym usg wazył prawidłowo, w tej ciąży mam brzuch mniejszy niż w poprzedniej, roztyłam się dużo ale sporo mniej niż w poprzedniej i termin z usg i z okresu mam zbliżony a wtedy mój syn był tak wielki że rozbieżność była prawie miesiąc:) mam nadzieję dziewczyny, że jak urodzę dopiszecie mnie do swojej tabelki chociaż jestem tutaj krótko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
nomadik- a kiedy rodzisz i jaka płeć, bo jakoś nie wyczytałam z postów;) Flavia- trudno,ale skoro kieruje do szpitala to trzeba iść,teraz ważne abyś wyleczyła infekcję. Nic się nie liczy tylko dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
14.06 synek prawdopodobnie Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia dasz rade,wiem ze ciezko lezec bo sama sie olezalam i chce teraz tylko porod i do domu,chociaz u mnie trzymaja3-4dni po sn.mam lactacyd do podmywania sie po porodzie i zastanawiam sie czy bedzie dobry bo kiedys uzywalam i strasznie zapalenie mi sie robilo:/ do mnie siostra ma przyjechac bo kupila jakies ciuszki dla malego.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przepraszam że wcinam się w wątek, ale może któraś z przyszłych/obecnych mam będzie zainteresowana. **/listing/user/listing.php?us_id=16640395 Ubranka niemowlęce i dziecięce, pochodzą z likwidacji sklepu dziecięcego - wszystko nowe, w cenach niższych od hurtowych. Naprawdę warto "**" zamieńcie na allegro "kropka" pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
klaudia -------Zuzanna Zenobia --- ur. 07.05.2014 mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic--------------------14.06--------Kubuś tacia (30l)----------------LEOŚ ur. 02.04.2014r mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic-dopisałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ja skonczyłam urządzać pokoik dla synusia wygląda super,wogóle jestem taka podekscytowana a bardziej muj mąż wygladał jak na dopalaczu ;-) oczekujaca kiedy idziesz do lekarza? jak się czujesz? ewinka widze ze będziesz miała wyłowywany poród,przynajmniej wiesz kiedy zabaczysz maleństwo :-) mały mnie dzisiaj kopie ostro po narządach wasze maluszki tez was tak po narzadach kopią? czasami jest to tak bolesne że niemoge iść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kruszynka- mój rano był leniwy,nieśmiały, a teraz od 18:00 kopie jak dziki.zjadłam torebkę ryżu na słodko- NIC zero reakcji, zjadłam sałatkę z sałaty itp. mojej mamy- to się rozkopał,że szok;) tylko nie wiem czy lubi sałatę i rukolę czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona,pocieszyłaś mnie że nie tylko muj taki dziki ;-) mnie to aż cała prawa strona boli tak się rozkręcił,czy chodze,czy leże aż po same żebra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
ewinkaa- bardzo mi miło, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kruszynka-bardziej obrazowo opiszę-jak na maxa kopie albo się rozpycha, to czasami mówię na głos "ał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nieraz zaboli kopniak czy rozpychanie to krzyknę z bólu lub podskoczę na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka ja mam w srode na12do lekarza,zbada mnie i ktg mam miec zrobione.wogole tak piecze mnie w srodku i tak dziwnie luzno:/chcialabym zeby jutro sie zaczelo i jutro urodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mnie tez boli jak kopie i to bardzo z kuba tak nie bylo albo nie pamietam. Byl kurier i jeden i drugi pajacyki super wzielam 68 a sa jak 62 skoro moj synek ma byc taki duzy lepsze wieksze:). Plecak zaraz obejrze bo maly spal dlugo na drzemce i teraz dopiero usypia:). Oczekujaca moze i urodzisz zbliza sie ta pełnia:) Nie jestem do konca pewna imienia mowimy wszyscy dzidziuś musze jutro przemysleć dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK gdzie kupowałaś pajacyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
dziewczyny kupilam sobie dwie koszule do szpitala, takie najzwyklejsze po 18zł i teraz sie zastanawiam czy taka taniocha jest bezpieczna dla dziecka no wiecie material nie ma certyfikatow bezpieczny dla dziecka itp. ale z drugiej strony to musialbym chyba garderobe zmienic aby kupowac materialy same bezpieczne dla dziecka. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×