Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ewinkaa, ja tez robie dopiski w nawiasach, np przy pomidorach musze pisac sztuk 4 albo cos w tym guscie, bo inaczej dzwoni I zadaje miliony pytan. Mnie najbardziej dobija to, ze o czyms zapomina, mimo ze ma zapisane czarno na bialym. Im chyba jakiegos chromosomu brakuje :-) Co do karmienia piersia I owocow sezonowych to ja juz chyba pisalam, ze jadlam wszystko I nic sie nie dzialo, ale podobno niektore niemowlaki moze wysypac. Jak juz wysypie to sa dwie szkoly: jedni lekarze twierdza, zeby alergen odstawic, a inni, ze jesli poza wysypka nic innego sie nie dzieje, to powinno sie jesc nadal, bo w ten spisob dziecko wyrasta z alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego jak wysle to tak samo nic niekupi,i powtarzam wyslac krowke to przyniesie gowienko:) ja po obiedzie bylismy na lodach a pozniej takich skurczy dostalam jak wracalismy ze myslalam ze w aucie urodze.wrocilismy i spalam i snilo mi sie ze przez sen mialam porod a m mowil ze tak steczalam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najfajniejszy byl czas jak kupowalam wyprawke,cieszylam sie jak dziecko:)te pieluchy,ubranka wozek lozeczko a teraz wszystko lezy i czeka a maly uparl sie i niechce wyjsc ma jeszcze15dni.smiejemy sie z m ze ja i w tym czasie urodze i cielatko sie urodzi:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj gadałam z bratową o cc a dziś z koleżanką koleżanka mówiła że bardziej ją bolała rwa kulszowa niż po cc a bratowa mówiła że masakra, ja mysle ze będzie spoks-) Dziewczyny odkryłam promocje w home and you jak kupisz coś z promocji druga rzecz za 1 zł, kupiłam sobie narzute do sypialni, koc do kuby taki co kiedyś poduszki mu kupiłam, i dwie zasłonki cienkie letnie za wszystko z przesyłka 106 zł mi wyszło, pewnie nie będzie już czasu na takie zakupy:-), a wczoraj rodzice mówili zebym kupiła sobie prezent:-) trochę mi się polepszyło:-) Mój m jest mistrzem w zakupach spożywczych,u nas to on je robi ja tylko warzywa wole sama bo lubie chodzić do tzw warzywniaków :-) Ja pisze na kartce i mam z dostawą do domu:-), on lubi łazi ogllada a jak szybko jak razem jedziemy mówi ze nic nie może zobaczyć bo lece jak wariatka:-) za to jak wchodzimy po coś dla dziecka to on dostaje gorączki a ja mogę godzine oglądac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK, juz wchodze na stronie h&y :-) dzięki za info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia, jest teraz swiezy topik na kafeterii, wlasnie o samopoczuciu po cc, moze Cie zainteresuje. Ja szukalam infotmacji na temat drugiej cesarki, czy jest podobnie jak po pierwszej I tez ile kobiet, tyle opinii. Jedne pisaly, ze znosi sie duzo lepiej, inne, ze wrecz przeciwnie, jest strasznie, duzo bardziej boli I gorzej sie sie goi. Przekonam sie za 4 tygodnie :-D Jeszcze troche I bedziemy porownywac krwawe doswiadczenia. Oczekujaca, narobilas mi smaka na lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wróciłam:) oczywiście zjadłam loda, dzień jak co dzień hehe koleżanki mama mówi do mnie- "po tobie nie widać,że ty w ciąży, będzie chłopak"- a nie znała płci:) moja kulka kochana w brzuchalu rozruszała się właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 zazdroszczę po mnie tylko ciąże widać:-) Wysłałam zdjęcia dla wyjaśnienia brzuch nie jest taki czerwony słońce zachodzące padło z okna, i sorry za lustro w paście:-) W łóżeczku ochraniacz tak aby aby założony musze wyprać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lody w ciazy to uwielbiam poprostu:)33ona powiedz mi z tym zwolnieniem czy tobie cos mowili o komisji?bo mi zwolnienie we wtorek sie konczy i gin mowil ze przedluzy jak nieurodze do wtorku a te dziady nie informuja nic.chyba wybiore sie w srode do krusu i dowiem.ja teraz mam straszna ochote na ostre.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 ja się boje w necie szukać naczytam się głupot wystarczy wpisałam w gogle cc i zobaczyłam grafikę to był pierwszy i ostatni raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
niestety nie mam juz nerwów, próbowalam wkleic zaktualizowana tabelkę, ale niestety uznaje za SPAM, chciałam pociąc na kilka części- SPAM, w końcu skopieowałam i bez żadnej zmiany chciałam wkleic wersję z 430 str ale równiez uznaje za spam, nie mam już nerwów do tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia a ta promocja to jest z tej wyprzedaży, że kupuje jedną rzecz a druga za 1zł ? czy muszę kupić jedną rzecz z poza wyprzedaży a drugą z wyprzedaży ? A ja uwielbiam lody ! normalnie mniam :D mój odcisk daje znowu o sobie znać ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- co Ty ja mam brzuchala,ale jak jestem w wiatrówce-cienkiej kurtce to nie widać mocno, bo jestem bardzo wysoka i byłam kiedyś bardzo chuda, niedawno oglądałam zdjęcia sprzed ciąży,jejku jak anoreksja jakaś;) oczekująca- ja tez nie wiem co robić czy przedłużać zwolnienie czy co?może jutro albo we wtorek zadzwonię i spytam, bo komisji nie widac i nie słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 a zapniesz kurtkę ja w życiu nic nie zapnę już. Ja mam 171 cm tez mi się wydaje że dużo, ale ja raczej taka jestem normalna nie gruba nie chuda poza ciążą tak rozmiar M/L 38/40 w zależności czy chce coś luźne czy nie:-) A ja dziś obiadu nie jadłam nie mam miejsca ciasno jakoś czuje w brzuchu tylko wodę pije i pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia dziękuję bardzo :* Ja wchodzę w niektóre bluzki L :P Ale tak to masakra jak zakładam spodnie to one takie DUŻE :( i czuję że dla męża nie jestem atrakcyjna bo jak ja mam być jak cellulitis , nogi wielgaśne, buzia pyzata itp i ja sama nie czuje się sexy :P Ale myślę pozytywnie ze po ciąży dojde do siebie ale dobijają mnie rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny, ja mam aż 180cm, wysoka baba jestem, nosiłam rozmiar 38-40, najczęściej L, zależy od numeracji, mam długie ręce i nogi i to jest wyznacznikiem rozmiaru, -mamoKubusia- tak zapnę się w sporo kurtek z racji tego,że lubię dość luzno się ubierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia to masz wzrostu tyle co ja i rozmiar ten sam:)ja probuje m namowic na dzialanie a on ciagle sie upiera ze boi sie ze cos malemu zrobi:/ tak mnie szarpie strasznie teraz kolo o***tu ze az dziwnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mamakubusia :)m poszedl spac a mi taki bol z kregoslupa promieniuje ze szok.kolezanka pisala ze ma juz3,5palca rozwarcia a ma termin tydzien po mnie:)ja juz chce urodzic bo mam dosyc juz,a teraz jakby brzuch mi sie zmniejszyl .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oczekująca może się opuścił... A czy też oddycha Ci się lepiej? Dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie ale POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie My po weekendzie wypoczeci, spedzilismy wsumie w domku, aczkolwiek jezdzilismy po okolicy i spacerowalismy. Mielismy piekna pogode, u mnie skurcze lapia strasznie i odczuwam wielki ucisk w dole. Tez ogladalismy eurowizje, niewiem dlaczego ale wiedzialam, ze ta Austria wygra. Dziewczyny juz niedlugo dotrzemy do mety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja już po śniadaniu i teraz piję sobie herbatkę. Dzisiaj czekam na kuriera - mam nadzieje, że popołudniu się zjawi Koszmarną noc miałam, kręciłam się z jednego boku na bok ... muszę leżeć niestety bo mój odcisk daje o sobie znać ... Dzisiaj chce poprasować ale muszę jeszcze pomyśleć jak to zorganizować :) Oczekująca to już tuż tuż i meta :D Ja już zaczynam codziennie myśleć o porodzie a mój mąż powiedział, że już by chciał mieć Kubę w domku :) uświadomiłam jego , że jak Kuba będzie z Nami na świecie to nasze życie się zmieni o 180 stopni i na pewno na jakiś czas się skończą spotkania z kolegami bo teraz częściej się widzimy ze znajomymi bo wiem, że później tego nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie odzywam się ostatnio bo w sumie nie mam nic ciekawego do opowiadania ;) Jutro po wizycie dam znać co i jak. Ciekawe jest to, że Wy chodzicie na wizytę co dwa tyg, a ja dalej raz na miesiąc i bardzo prawdopodobne, że jutro jest moja ostatnia wizyta przed porodem. Zaczęłam dziś 36 tc, jak się skończy można teoretycznie rodzić ;) Jakiś czas temu pisałam Wam, że w tydzień przybyło mi 6 kg i dalej nie spadło. W sumie na plusie mam 16-17 kg, cholernie dużo. Dziwię się, że aż tyle, bo co prawda sporo jem, ale i dużo się ruszam. 4 spacery z psem dziennie, sprzątanie, zakupy. Mało kiedy posiedzę godz. Na szczęście nie mam jeszcze rozstępów i mam cichą nadzieję, że mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja tez mialam ciezka noc od4niespalam do6 a pozniej zasnmelam i obudzil mnie straszny bol brzucha poszlam siku i podcieram sie a ty galareta wielkosci lyzki stolowej chyba to czop,niebyl zabarwiony ale to napewno niesluz.wiecie boje sie coraz bardziej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim Ja miałam bardzo dobra noc:-) dzwoniła od 6 do lekarza ale unikanie odbierał i pojechałam sprawdzić,a tu kartką że od dnia 08.05 do 13.05 Gabinet nieczynny. Więc muszę czekać do środy i do tego w środę otwarte nie od godz6 lecz dopiero od 12. Ale nic mi się nie dzieje czuje się dobrże tylko moje dretwiejace ręce coraz bardziej mnie męcZą. Flavia jak po badaniach? Oczekujaca w każdej chwili możesz zacząć rodzic,nie boisz się:-P? Im bliżej tym bardziej się boję,nie wiem dokładnie co mnie czeka i ta niewiadoma jest najgorszą. Esmi też dużo myślę o tym że życie całkiem się zmieni,mąż mówi że chce pomagać,ale zobaczymy jak będzie,boję się że nie będę ,mieć nawet godziny dla siebie,ani dla męża? U mnie pochmurnie i nie za ciepło. Jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, termin czerwcowy tuż tuż, jestem w stanie pomóc przyszłym mamom uzyskać dodatkowe pieniądze z tytułu urodzenia dziecka. Sposób jest w 100% legalny oparty o prawo ubezpieczeniowe. Pracuję w kancelarii finansowej w Białymstoku. Chcę podkreślić, że nie chodzi tu o środki z ZUS Jakieś chętne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca no to nie źle,ja nie miałam takiej ilości więc może mi tylko część odeszła. Skurcze teraz to możesz zacząć zaraz rodzic albo nawet za tydzień. Pisz wszystko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas deszczowo, maz dzis wczesniej konczy prace, chcemy jechac na wieksze zakupy. Moje dziecie strasznie sie rozpycha i bardzo bolesnie, czuje doslownie pchajaca sie glowke. Moj maz juz sie nie moze doczekac, to samo corcia, caly czas sie dopytuje kiedy wkoncu urodze, bo dziecko juz tak dlugo w brzuszku siedzi. jeszcze miesiac****are dni i rodzice przylatuja, juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×