Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny u nas te klapki sa za grosiki, tutaj strasznie popularne sa, latem to ludzie smigaja sobie w nich na codzien, sa wygodne i leciutkie. Ja sie przebudzilam, bol w pachwinach straszny, brzuch ciagnie i do tego to goraco na dworze, kurcze. Glowa nie odpuszcza boli ciagle, ehh wogole dawno sie tak kiepsko nie czulam, dzis nie jest moj dzien. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak się piecze , ziemniaki naobierane jeszcze muszę zrobić mizerię :D a ja obżarłam się słodyczami, że aż mi nie dobrze i oczywiście drzemałam ... aż sobie zrobiłam kawę bo nie przytomna ... dzisiaj nigdzie nie wychodzę ... odpoczywam :P Może i fajne takie papuchy ale do mnie nie przemawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka999
u nas też pogoda do kitu cały czas pada ale pod koniec tygodnia ma być lepiej tylko znowu podobno burze, a ja po obiadku i trzeba by pomyśleć coś o pakowaniu torby do szpitala ale mam dziś strasznego lenia najchętniej to bym poszła spac tylko ciekawe kto będzie spał w nocy no i plecy zaczynają mnie boleć chyba faktycznie wszystko się zbliża wielkimi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jakiś czas temu takie trzy opaski z kwiatkiem. Ale nieduże bo czasami widzę na fb zdjęcia dziewczynek a tam kwiatek na pół główki, to chyba nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja spałąm 2h i dalej mi sie chce spać, nie wiem co sie dzieje ze mną? chyba wszystkie jestesmy takie senne. A co do butów to mam takie, wygodne lekkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Haloo dziewczyny :) Doradźcie, właśnie wróciłam z ktg - miałam pierwszy raz i lekarz stwierdził że wykazało 2 dość mocne skurcze. A badanie trwało może z 15-20 min. To normalne? Czemu ja tego nie czułam? Czuję dzisiaj cały czas w kanale rodnym takie parcie jakby dziecko już tam tak nisko było. Może to szyjka? Macie też takie odczucia? Czy to znaczy że mogę zacząć rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Senna też ciągle jestem, myślałam że tylko ja tak mam :) Czuję jakby kłucie w kroczu i parcie gdzieś tu nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mała co do ktg to moge ci tylko powiedziec ze moja kolezanka na tydzien przed porodem na takim 30minutowym ktg miala ok 7 skurczy na wysokosc 100 i czula je byly szerokie i mowili jej ze to juz takie jak porodowe ze nie maja czubkow szpiczastych tylko podluzne , podczas porodu miala skurcze na wys 70 ale byly nie poorownywalne bolowy z tymi z przed tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Ok czyli jeszcze nie rodzę :P Zestresowałam się tym bo tak jak Wam pisałam nie miałam wcześniej objawów oprócz bóli jak na okres . A tu dzisiaj te skurcze na badaniu, kłucie w kroczu, parcie. Wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mi goraczka spada,przykladam liscie i masuje piers.mowie wam dziewczyny bol jest.mama zajmuje sie malym a ja lezalam sobie.wpatrzona jest w malego jak w obrazek i aby na rekach by go nosila.mowila ze urosl przez ostatni tydzien.jak go uspila to spal4godz:)ciekawe kiedy flavia napisze ze juz ma synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mi goraczka spada,przykladam liscie i masuje piers.mowie wam dziewczyny bol jest.mama zajmuje sie malym a ja lezalam sobie.wpatrzona jest w malego jak w obrazek i aby na rekach by go nosila.mowila ze urosl przez ostatni tydzien.jak go uspila to spal4godz:)ciekawe kiedy flavia napisze ze juz ma synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mi goraczka spada,przykladam liscie i masuje piers.mowie wam dziewczyny bol jest.mama zajmuje sie malym a ja lezalam sobie.wpatrzona jest w malego jak w obrazek i aby na rekach by go nosila.mowila ze urosl przez ostatni tydzien.jak go uspila to spal4godz:)ciekawe kiedy flavia napisze ze juz ma synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mi goraczka spada,przykladam liscie i masuje piers.mowie wam dziewczyny bol jest.mama zajmuje sie malym a ja lezalam sobie.wpatrzona jest w malego jak w obrazek i aby na rekach by go nosila.mowila ze urosl przez ostatni tydzien.jak go uspila to spal4godz:)ciekawe kiedy flavia napisze ze juz ma synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny wrzuccie nam fotki swoich maluchow na poczte jak bedziecie mialy chwile czasu i ochote :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja dziś spałam 40 min. w dzien,oczy mi sie same zamknely esmi-kurak- mniam,ja też dziś miałam, 1 porcje od mamy z wczoraj,denna pogoda, mam w planach pranie,a nie lubie jak w domu sie mi kisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski mam to samo spalam bym co dzien w poludnie, ale dzisiaj juz tego nie robie bo pptem noc przerabana i wierce sie i m sie budzi i pyta co sie dzieje:-P wlasnie pije slaba rozpuszczalna z mleczkiem na obiad u mnie pomidorowka i makaron z truskawkami o 17 zrobilam mmmm:-) pogoda paskudna u mnie, brzuch caly dzien twardy az mnie w piersi uwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski mam to samo spalam bym co dzien w poludnie, ale dzisiaj juz tego nie robie bo pptem noc przerabana i wierce sie i m sie budzi i pyta co sie dzieje:-P wlasnie pije slaba rozpuszczalna z mleczkiem na obiad u mnie pomidorowka i makaron z truskawkami o 17 zrobilam mmmm:-) pogoda paskudna u mnie, brzuch caly dzien twardy az mnie w piersi uwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca a mąż nie może wziąć na ciebie opieki?posiedzielibyscie razem,zajął by się małym. Flavia już powinna wychodzić bo zaczęło się w piątek?nie wiem czy dobrze pamiętam. Ja cały dzień lezę i nic nie robię ta końcówka ciąży zabiera mi mnóstwo siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Staś już na poczcie:-) takie zdjecia z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka, sama słodycz ten Twoj synek, i ten uśmiech...piękny. Mi sie wydaje, ze flavia po prostu pojechała do szpitala bo miała te różowe upławy ale nie wiadomo, czy napewno urodziła, moze po prostu już ją zatrzymali. Moja kolezanka kiedys pojechała bo miała krwisty czop, potrzymali 3 dni i wyszła do domu, wróciła 4 dni po terminie już na wywołanie porodu:) takze nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Boze jakie cudo uśmiechniete :D on wazyl 3200 dla mnie wyglada na 4kg haha :) co do Flavi ciekawe co tam wyszlo czy rodzila czy nie moze dopiero w sb w nd zaczelo sie nie wiadomo bo miala sam ten sluz bez skurczy wiec musimy czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ale on rozkoszny nie moge :D to ze szpitala zdjecia??? czy z domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
To w skarpetach ze szpitala, a w potworkach juz z domku:-) noo rozkoszny jest, ja mam wiecej mleka i juz jest coraz lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Ja już po wizycie,mały ważył 2 tygodnie temu 2700 a dzisiaj 3200 jestem w szoku! przepływy ok,łożysko ok,szyjka miekka i skraca się,jest rozwarcie na 1cm,z tego co mówił postepy idą pełną parą badanie ginekologiczne bolesne i to bardzooooooo ;-) ale dałam rade heheh, esmi chodziło mi oto że muj gin czasmi podchodzi do wszystkiego za bardzo rutynowo,ja będe pierwszy raz matką i mam sporo pytań zawsze,bywa rownież nieczuły na ból podczas badań ginekologicznych,2 tygodnie temu jak mnie badał zaczełam podskakiwać i wyjechał mi z tekstem a co mi tu kobieta mostki robi myślałam że go udusze ! jest bardzo dobrym lekarzem z 20 letnim stażem,ale czasami potrafi wnerwić,a ja zawsze się z nim spieram ;-) a co! za to wkońcu bierze pieniążki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ale śliczniutki ten twój mężczyzna i jaki duży już się nie mogę doczekać mojego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ewinkaa, ale fajniutki :) Wyglada, jakby sie usmiechal :) Slodziak, nic tylko schrupac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
kruszynka moja wazyla 16 maja 2620 kurde to teraz pewnie wazy z 3100 moze patrzac na ciebie :), ciekawe w czw zobacze co u mnie ale pewnie jak zwykle zero postepu a zlapie z nienacka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzięki dziewczyny,no my sie nie możemy napatrzeć na niego,jak wariaci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik,ja się niespodziewałam że tak dużo przybierze, stawiałam na 3000, dlatego jestem w szoku pół kilo w ciągu 2 tygodni heheh klocek będzie, no dziwny ten twój lekarz bo powinaś być min co 2 tyg przebadana od a do z, muj mi mierzył ciśnienie,wążył,badanie ginekologiczne,usg,cały pakiet zresztą tłumaczył mi że takie są teraz statystyki że kobiety kilka tygodni przed porodem powinny być bacznie obserwowane i badane,ja niepłace za to nic więcej cennik jest taki sam jak od początku ciąży a chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×