Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
kruszynka bylam badana ale nic tam sie nie dzieje szyjka od ppczatku ciazy skrocila sie ok 1cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ewinka nie mogę otworzyć zdjęć:-( jutro na drugim kompie spróbuje. Kruuszynka kiedy masz termin bo nie ma cię w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik heheh,zobaczysz jak cię złapie to niespodziewanie i w najmniej oczekiwanym momencie . kasik,no niema mnie w tabelce,niewiem kto operuje, miło by było jakby ktoś wrzucił mnie tam ;-) termin mam na 13 czerwca mam nadzieje że Miłoszek wyskoczy w tym tygodniu, może poród niebędzie tak bolesny,a u nas nawet żadnego znieczulenia niedostaniesz nawet prywatnie,idzie się załamać :-( kasia a ty na kiedy masz? i do dziewczyn ile wasze dzieciaczki ważyły w 38 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Hej dziewczyny u mnie na ktg zero skurczy chociaż w ciagu dnia czuje czesto skurcze ale to pewnie nie te co trzeba. Teraz od dwoch godzin bardzo boli mnie brzuch ale bol jest jakby ciagly wiec to tez nie skurcze... do d**y Mamy dzis z mezem druga rocznice slubu :) wlasnie maz szykuje kolacje - łososia i bedziemy pic winko :P chyba odrobina nie zaszkodzi... mam nadzieje ze to bedzie mily wieczór z bardzo milym finałem hehe i potem prosto na porodowke :D Ewinka przeslodziak ten Twoj maluszek :) a to w co jest zawiniety na drugim zdjeciu to jakis kocyk? Powiesz gdzie kupiony? To jest bawelniane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
brzuchatka zycze powodzenia i "owocnego" swietowania :) kruszynka dodam ale narazie spamuje tabelke jak zwykle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dzieki asik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
kruszynka co do porodu nie martw sie na zapas Miłoszek nawet jak sie w terminie urodzi to bedzie mial pewnie max 3,5kg a na pewno takiego łatwiej urodzic niz jakby mial ze 4 hehe , moja mama mowi ze porownanie rodzenia (parcia) ze mna 3150 i z moim bratem 4400 to niebo a ziemia , wiec zawsze maly plusik jest ze te rozmiary naszych maluchow sa takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszynka ja na 16. Chciałabym urodzić przed terminem bo tylko śpię. Uszla ze mnie energia, pogoda też pewnie na to wplywa. Ale z moim szczęściem przenoszę. A dużo masz sluzu? Przepraszam ze pytam ale ze mnie codzień rano dużo schodzi i już sama nie wiem czy to czop czy co. Brzuchatka to miłego świętowania. Wypij lampek wina, rozluzni cię , potem zabawa i jutro rodzisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
To byłam ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik,to podziw dla twojej mamy 4400 to niezły klocuszek heheh się biedna nacierpiała. kasik,ja mam sporo śluzu,raz myslałam nawet że to czop ;-) nawet jak się podcieram papierem to jest sporo przepraszam za wyrażenie ale jak kremowy budyń,masakra ! a to dzielą nas 3 dni ale to różnie jeszcze może być,muj gin mówił że wczoraj badał ppacjentke wszystko pozamykane,brak rozwarcia, a tu dzisiaj skurcze porodowe i odejście czopa,także różnie z tym czopem bywa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Brzuchatka,maluszkowi się zabawa spodoba i wyjdzie na poprawiny ;-) udanej zabawy i świętowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia maz ma duzo pracy i niema jak siedziec z malym.mama mowila ze jak zle sie bede czuc to bedzie z nim siedziec.mam nadzieje ze do jutra przejdzie.moja mama ma dobry wplyw na igorka bo aby nakarmila pogadala z nim i zaraz spal.malutki juz zaczyna sluchac gaworzyc.i rosnie mama tak powiedziala ze sporo urusl tylko puszki ma takie grubiutkie a brzuszek i nozki jak patyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca to dobrze że masz mamę niedaleko. Ja w razie czego też będę moim rodzicom podrzucać,bo teściowej będę bała się zostawić. A jak się czujesz?lepiej troszkę?masz gorączkę? Dostałam dziś w prezencie termometr ten dotykowy do czoła,ucha i dobrze pokazuje. I jeszcze fride;-) cieszę się bo jeszcze nie kupiłam. A brat się zapowiedział że kupi mi nianie ;-) Cieszę się że się angażują. Wiem że mogę na nich liczyć. Ja od nikogo nic nie chce,ale miło by mi było jakby teściowa tylko zapytała czy coś potrzeba. Dziś mam fatalny dzień płacze,leże i jem...masakra... Do tegomoja psychika jest w fatalnym stanie, w życiu się tak nie bałam,jestem przerażona,cieszę się ale strach jest ogromny. Chciałbym mieć poród za sobą żeby ustabilizować trochę swój stan. Wiem że jak urodzie to będzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatka to jest kocyk z h&m-u z jednej strony bawełna a z drugiej miki (ja tak mówię na ten materiał,nie wiem czy poprawnie), ale najpraktyczniejsze są bawełniane cienkie kocyki,ja mam trzy i wciąż je używamy, mozna kupić na allegro, firmy supełek.kocyków dużo używamy,bo w wózeczku i pod maluszka i na maluszka, w łóżeczku tak samo (kołdra póki co w ogóle jest nieużywana). Kasiu-nie smuć sie tylko celebruj ostatnie chwile!! Zrob sobie maseczkę,odpocznij,po prostu nic nie rób!:-) za jakiś czas docenisz te chwile błogiego lenistwa:-) u mnie w końcu pokarm leci ciurkiem,ale dopiero jak nacisnę,wiec święto w rodzinie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Jak zwykle zapomniałam:-)to byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my juz w domku:) Wczoraj wyszlismy. Krystianek ur 30.05.2014. waga 4.320g dł 60cm. poród sn. 15 min po napisaniu ostatniego posta odeszły mi wody zalałam cały pokój. to była godz 18. pojechalismy do szpitala. wzieli mnie na porodówkę przed 20 i o 1.20 w nocy urodziłam. Miałam strasznie ciężki poród. Dostałam krwotoku i ledwie chodzę. Ale jakos daje radę. Malutki jest słodki, zajmuje strasznie duzo czasu ale jestem szczęsliwa że już go mamy:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia wielkie gratulacje. Wszyscy tu trzymali za ciebie kciuki:) i gratulacje ze dałaś rady urodzić sn takiego dużego chłopca, mój pierwszy był tylko deko krótszy i lżejszy od Krystianka wiec wiem jak to jest i jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nowych postów nie widać doc znowu z tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze jak wyjechalismy z domu to odrazu zaczeły mi się skurcze co 4 min a do szpitala 45min jazdy więc panika:D na izbie miałam 4cm rozwarcia po godzinie już 7 i szybko 10 tylko najgorsze to główka nie chciała zejsc. A poród tak jak pisałam był okropny, bo mały nie mógł wyjsc musieli pomóc ssakiem. z resztą powinnam miec cc z taką wagą dziecka ale usg w szpitalu zanizyło. Ale wszytsko ok. Synek jest taki duży wyglada jakby juz miał ze 3 mies:) taki długasny jest, nosi ciuszki 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ogromne gratulacje :) :) :) Niech Wam Krystianek zdrowo rośnie :) Jak dojdziesz do siebie wrzuć zdjęcie na pocztę. Jesteś super dzielna dziewczyna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa Staś jest przesłodki i tak ładnie się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli teoria o czopach się sprawdza jak z krwią to zaraz poród jak u Flavii jak biały to do porodu kupa czasu, u mnie tydzień mija od odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Flavia Wielkie Gratulacje, dałaś rade takiego chłopca urodzić! ale Ci zazdroszcze, że już jesteś po :) nawet szybko poszło! super:) jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia wielkie gratulacje , porod ciezki ale w sumie to bardzo szybki :) dostalas znieczulenie ? jak bol ? mialas szycie takie pare pytanek , jak z karmieniem itp Zycze wam duzo zdrowka , dalas rade jestes mega!! Co do mnie dzis od 2 do 4 mialam bóle , co 15-20 minut , myslalam ze zaczyna sie ból ani troche jak dla mnie nie przypominal tego z miesiaczki, raczej moge porownac do opasania brzucha , jakby ktos sciskal w srodku reka i ochal w doł w kłuciem a do tego wymiotowac sie chcialo . poszlam pod prysznic przed 4 przygotowalam sie itp , polozylam i zasnelam ,, przeszlo rano byly jeszcez takie dwa , ale mowie do meza jedz do pracy jak cos zadzwonie i znowu usnelam yteraz nic sie nie dzieje , ale troche mialam pietra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej super wiadomość Flavia:) gratulacje i dobrze,że duży chłopak, wyssie z Ciebie mleko jak smok:) bobas to bobas:) mój brat 4200 ważył i to było konkretne dziecko, mimo,że moja mama ma jakieś 165cm wzrostu na obcasach hehe, kiedyś nie było znieczulenia, a Ty dostałaś znieczulenie?mocno boli rana?czy da się przeżyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulenie dostałam ale pod koniec to juz nie działało nic a nic, ból był masakryczny jakby mi łamali kości. cięcie miałam do tego jeszcze pękłam, mam ok 20 szwów więc wyobrazcie sobie jak chodzę, jak stara baba. po porodzie mdlałam bo straciłam tyle krwi ze ciagle miałam ciemno przed oczami. Krystianek nie chce ssac cyca, więc odciągam laktatorem i podaje w butelce. mam problem z piersiami bo porobiły mi się guzy a on w szpitalu nie chcial zessac tego i bardzo bolą. mleka nie mam az bardzo duzo, ale te zastoje okropne. to tyle z tych złych rzeczy, ale nie chce juz o tym pamiętac. Krystianek jest sliczny i cudowny, dobrze ze juz jest z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia gratulacje:) dalas rade to mysle ze my tez damy,chce bardzo urodzic sn. Zostalas nacieta? Pocieszylas mnie bo ja tez mam daleko do szpitala:) ja chce bez zniecxulenia ale jest na sxpitalu jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×