Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Funkcjonuje spoko ale ja juz nie chce azik to zaszyte jest ok ale nad rana jest jesCze opuchniete i czerwone boje sie tego mimo ze wczoraj bylam w szpitalu na kontroli lekarz zdja mi jeden szew powiedzial ze sie nic nie zbiera ze tak bedzie dlugo to wie boje nie lubie jak mi cos jest jestem wyedy zla zmartwiona i panikuje:). Michaś ok, fajowy jest tylko drze sie w nieboglosy jak go przewijam, przebieram, a tak to spoko duzo chce byc przy cycku mleko jest maly raczej sie najada bo jak walnie bąka to pielucha pełna a sika tyle ze az cieżka:). Kocham go ale mam malo czasu dla kuby musze sie do tego przyzwyczaic i z tym pogodzic jak karmie Michałka to czytam KUbie i wietrze rane ta rana mnie w*****a tez do cholery:), a dZis bylismy wwzyscy u fryzjera :), nastepnym razem mnie bedzie obcinał:) i malował:). Co tu jeszcze napisac mmm a FLavia moj mial 58 cm byl za szeroki a glowa 37 a twoj ale chyba i tak wolalabym d**e rozdarta miec:). tez wam wysle zdjecia jak bede miala chwilke moze poleze z kompem jak maly bedzie ssał:), on sie kilka minut i jest pelny az leje sie z niego:). Dziewczyny doczekacie sie wszystkie tylko rodzcie sn ja nie moge do dzis sie pogodIc z tym co przeszlam w szpitalu dzis w nocy sie obudzilam i o tym myslalam musze chyba komus sie wygadac wsYstko powiedziec co czulam jak sie balam i w ogole bo zwariuje. Nie dla mnie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAmo3 jak sobie radzilas jak pojawilo sie kolejne dziecko a dla pierwszego mialas mniej czasu?? mi z tym tak ciezko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Mamokubusia, pecha mialas wyjatkowego, fakt. W ogole ten miesiac chyba jakis pechowy, bo same cesarki, a jak juz porod sn, to z kolei krwotoki i szwy :( Sama zaczynam wariowac, ze cos zlego sie stanie, chociaz poprzednie cc znioslam naprawde dobrze. Moze idz do lekarza i popros o skierowanie do psychologa? Zeby Ci sie jakas deprecha nie przyplatala. Sciskam mocno Ciebie i Twoje pyrtki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Nie bylo latwo, bo nawet nie moglam wziac Damiana na rece, a on mial wtedy zaledwie 13 miesiecy. Chodzil, wszedzie go bylo pelno i w ogole nie chcial mi spac w ciagu dnia, a byl za malutki, zeby mu cokolwiek wytlumaczyc. Naprawde, powinnam isc na kolanach do Czestochowy w podziece za to, ze mama mogla ze mna zostac, bo nie dalabym rady, wiec wiem, jak Ci ciezko. Dzieci szybko sie adaptuja, to nam ciezko sobie wyobrazic, ze mozna jeszcze kogos az tak kochac :) Mozna, wierz mi. Michas bedzie inny i kazdego z nich bedziesz kochac za cos innego, zobaczysz. Chociaz musze przyznac, ze moj starszy syn to ciagle synus mamusi, a mlodszy to synus tatusia :) Plus calej tej sytuacji jest taki, ze teraz chlopcy sa najlepszymi kumplami i zyc bez siebie nie moga :) Co nie przeszkadza im sie tluc non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satanna to mamy w ten sam dzień cc :) Najbardziej mi żal, że po cc na zimno są problemy z karmieniem, tak bardzo chciałabym dać swojemu dziecku to co najlepsze, a będę miała puste piersi :( Do tej pory o tym nie myślałam, ale wpadła moja teściowa na kawę i od razu jakim mm ja będę karmić bo przecież sama mleka mieć nie będę. I, że ONA pójdzie do sklepu i popatrzy jakie mleka są i wybierze! Tak mi zalazła przez tą ciążę za skórę, że jak ją widzę to mi się w środku gotuje i ostatkiem sił się powstrzymuję żeby nie wybuchnąć. Drażni mnie niesamowicie, a ja straszny nerwus jestem. Podejrzewam, że jak mnie dopadnie baby blues to jej się w końcu oberwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
A ja znowu w kolejce jestem k czekam na wizyte i sovie kuzwa poczekam. a teraz jak pisze ta wiadomosc kompletnie bic nie widze zdan :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ilonek, ja tez sie tego boje. Pocieszam sie, ze od mojego ostatniego porodu duzo sie zmienilo, mam laktator I nawet jak sie nie uda od razu piersia, tylko butelka, to jednak mleko bedzie moje. Nie poddam sie, jak przy Alku, bede walczyc do samego konca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mamo3chl ja juz bym wolala zeby to nie byl falszywy alarm :) teraz przespalam sie bo druga noc z rzedu nie spalam, Esmi to pochodzisz po tych lekarzach oby juz ccie ruszyo Brzuchatka walnela drina i sluch zaginak hege ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to jakas durna bo chce aby juz sie zaczęło ale jak pomyśle to zaczynam panikować i przychodzi strach no i dupa blada . Gdyby nie ciąża to bym wypiła sete na odwagę ale to nie przejdzie jedynie co moge wypić wodę :P i to z cytryna i mieta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi w terminie czytalam ze lampeczka winka na rozluznienie zalecana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak ja juz nie pije od 9 miesięcy to i teraz dam rade :P maz by mnie udusił za ta lampkę wina . Kategorycznie mówi nie :D mi nawet alkohol śmierdzi a tak wino wielbilam przed ciąża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Byłam dzielna, dentysta przeszedł oki. Spacerek w jedną i drugą stronę zajął mi jakieś 2 godzinki. Ale wracając zrobiłam jeszcze lekkie zakupy. Dziewczyny czy wy też czujecie ucisk pod brzuchem??? Pomiędzy brzuchem a cip**ą??? Zauważyłam to gdy byłam w połowie drogi do dentysty :/ Jakby ktoś cały czas mocno napierał. Oczekująca, Flavia i inne mamusie czułyście coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a boli Was spojenie łonowe? bo ja mam wrażenie ze mam wielkiego siniaka w kroczu i pachwinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
sisilka ja czuje coś takiego -ucisk, jakby dziecko miało wypaść, albo jakby mi wody zaraz miały odejść takie napięcie bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy wam tez się tak nic nie chce ja to mam takiego lenia że szok a tyle rzeczy muszę jeszcze zrobić nawet mi się torby do szpitala nie chce spakować masakra jakiś Sisilka ja mam czasem takie uczucie szczególnie jak za dużo pochodzę albo w nocy może maluch się obniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny nie chce straszyc ale przy tych dzis falszywych przepowiadaczach nocnych to ten ucisk sie nasila 20krotnie .. i ciezko go wtedy nazwac uciskiem raczej jakby ktos reką ci chvial wlasnie wyciagnac tam cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Sisilka-tak, to normalne,ja tak mam jak długo pochodzę,lub postoję nad garami, ogólnie robi się brzuch jak kamień::( jednak nie rodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to wszystko o czym piszecie i taki ucisk dokładnie i takiego lenia dokładnie. W pierwszej ciąży też miałam taki ucisk i latałam jak szalona, bo sobie myślałam, że ciąża to normalne że czuję ciężar i ucisk, a tu dziecko miesiąc wcześniej wyskoczyło ;) Asik, to może rzeczywiście to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
zjadłam,arbuza,lody i czipsy:) pewnie zgaga mnie zabije, pozniej nie bedzie czasu na takie błogości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
mi przyszla kauzela ale kurde nie mam srobokreta a to taki otworek trojkat pierwszy raz widze takie srubki a musze otworzyc to Zeby wlozyc baterie zaraz bede szukac po znajomych srubokretu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
i popieram 33ona ja tez tak mam od dwoch tyg a nie rodze ;/ a najlepiej to sie nasila schodzac szybko ze schodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
w piatek ide do szpitalnego lekarza :D zobaczymy co tam sie dzieje na dole hah :) jak ja bym chcoiala Justi nawet nie wiesz dzis w nocy z jednej strony sie pfrzestraszylam a z drugiej cieszylam , pobieglam szybko sie ogolic bo balam sie ze nie dam rady bo bol naprawde nie mily , ale widzisz pol godz prysznicu upalnego i milutko blogo usnelam potem jescze jakies 2-3 razy i koniec dobrze ze maz nie zostawalam w domu bo tylko bym jeszcze bardziej sie wkurzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- dobrze,że przypomniałaś, kurcze musze sie ogolić na dole,ale póki mały leniwiec zechce wyjsc na swiat, to znowu busz urosnie:) co 2 tyg.do lekarza sie podgalam byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
no lepiej niech sie dzieciak przez chaszcze nie przebija bo jeszcze zabladzi i zacznie sie cofac haha :) teraz juz pilnuje porzadku bo nie znamy dnia ani godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja juz sie gole co 3 dni calusienka :) plus stopy ogarniam zeby przypału nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
agata podejrzwam ze jak zaczniemy rodzic to bedziemy mialy to w d... ale ja tez wole byc ogarnieta nigdy nie wiadomo kogos sie tam spotka po drugiej stronie hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
aż tak owłosiona nie jestem;) jedynie koślawo pogolona z odrostem, hehe -ja marznę w stopy więc będę w skarpetkach,innej opcji nie widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a mi jest ciagle gorąco w stopy, aczkolwiek mam spakowane skarpety :) wolałabym sama sie ogolić bo mam gęste owłosienie i boje sie ze mi tam połozna biedy narobi :P ale racja, jak sie rodzi to sie nie mysli o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Hehe Asik jak czytam twoje posty to idzie sie posmiac:) ocxywiscie w pozytywnym sensie. Bylam na spacerze 20 min i myslalam ze mi kregoslup pierdyknie. Jak stanelam na wadze to sie poplakalam +4 kg w tydzien, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Asik sluch zagiba bo sie rodzinie na odwiedziny zebrało ;) wczoraj mielismy rocznice wiec przyszli zlozyc zyczenia no i tak posiedzielismy 3 godziny heh jeszcze na zakupach bylam... Koniec koncow nie wypilam tego koktajlu bo bylo juz poludnie a moj maz na 14 do pracy jechal i sir balam sama zostac w domu aleee jutro z samegi rana mi go lrzygotuje z 2 lyzek oleju tak jak ma byc i zobaczymy czy cos poza sraką sie stanie hehhehehe ;) dam zbac w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×