Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ja też mam problem z waga dużo do zrzucenia mam a leci strasznie powoli,a mówili będziesz karmić to dziecko wyciągnie a tu lipa wielka. Ćwiczą jem zdrowo pije wodę i nic się wielce nie zmienia,miałam nadzieję że nz chrzciny wrócę do figury sprzed a tu się w ogóle nie zapowiada. Mam też pełno rozstepow,wstydzę się swojego ciała. Jedyne co mnie pociesza to że powoli waga leci koło kg/tydzień. 10 kg mi zostało a chciałbym więcej bo przed ciążą przytylam 5 kg. Moim marzeniem jest schudnac 18 jeszcze ale pewnie się nie uda. Mamok a masz pas na brzuch?ja chodzę i jakby brzuch był lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamok nie wiem co ci poradzic bo nie mam dzieci moze porozmawiaj z Kuba jakos powaznie nie wiem naapwrde co w takiej sytuacji robic , na pewno jest ci ciezko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia,mamieK chodzi o problemy z raną chyba... asik współczuję,ja byl wyzywała cholerny komputer;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Kasiu wizualnie to mam gdzies hak wyglada, nie wyglada zke tylko ja mam caly czas problemy z rana:(, nawet spidni nie mige ubrac:(, a co dopiero pas:(. moze byc gruby oby tego chorego nie bylo:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch moze byc gruby. Kurde naprawde za mna beznadzieja dwojka zdrowych dzieci a ja smutna mi nie chodzi o wyglad tylko o to ze ja nie umiem jak mi cos jest poprostu nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK, bardzo bardzo jestes dzielna! Ze wszystkim sobie radzisz. Chwile załamania mina,przecież synuś ma juz prawie dwa miesiące! Szybko minelo prawda?? Prędzej czy później kubusiowi minie,lepiej,żeby prędzej:-) a nie jedzie na wakacje do teściowej? Tez nie wiem co radzić,ale moze rozmowa pomoże,chociaz wiem jak to jest z 4-latkami,mam siostrzeńca w tym wieku,niezly z niego mamy świrek:-) trzymam mocno kciuki za Was!jestes wspaniałą mamą! Kasia ja tez mam rozstępy,jedyne co mnie pociesza,to mąż,który całuje,głaszcze,wielbi wręcz,tym chyba chce pocieszyć:-) no trudno sie mówi! Ja tez zaczęłam ćwiczyć,ale powoli to idzie wszystko:-( na chrzciny kompletnie nie mam pomysłu na strój:-( w nic sie nie mieszczę,ale nie ma to tamto,sklepów pełno,zrobimy sie na bóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Moje dziecko dzisiaj od rana (od 9) caly czas śpi,z przerwami na karmienia tylko i to też na półśpiąco. gorączki już nie ma,ale aż dziwnie tak.tez powinnam się zająć zdjęciami... czy któraś z Was korzystała z wanienki turystycznej?(takiej dmuchanej)?bo chce kupić,bo potrzebujemy,ale nie wiem czy da sie w tym kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka moja tak samo ale bez szczepienia hehe , narazie namachalam zdjec za 100zl ale czekam na kolejne od szwagierki w sumie rabat wazny miesiac to jeszcze poczekam :D Agu jak dobrze ze nam napisalas o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamok przepraszam ale nie zawsze wszystkie prosty mogę przeczytać bądź pamiętać. Jak możesz to napisz co się dzieje bo ja nie w temacie,przepraszam. Ewinka moja też dziś ładnie śpi ale nie chwale bo zaś się pogorszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie szkodzi :). Infekcja rany po cc antybiotyki plukanie otwieranie, saczki usuwanie martwych tkanek i do dzis niewygojone ale wejdz na poczte zobacz jakiego mam super synka warto bylo i tyle:) tak mam myslec bi zwariuje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Hej, Ilonek rodzilam naturalnie, zostalo mi tylko 2 i pol kg do zrzucenia ale zeby brzuch i uda doprowadzic do stanu z przed trzeba zaczac cwiczyc i tak mysle zeby juz zaczac. Co do karmienia piersia ja nigdy nie chcialam i ale terror laktacyjny w szpitalu byl i mialam wyrzuty ze jestem zla matka... oczywiscie skonczylo sie to fiaskiem i nawalem oraz bolacymi cyckami. Gdyby nie tesciowa i jej wmawianie ze nie daje dziecku co najlepsze i moje wyrzuty doprowadzilo do tego ze sciagam laktatorem co chwila i karmie tylko swoim mlekiem. Podziwiam dziewczyny ktore karmia bo wiem ze trzeba w to wlozyc duzo zapalu i pracy... szkoda tylko ze malo co jem a maly i tak kupki w bolach robi:-/ Ewinka jak mierzysz temp maluchowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
jejku zazdroszcze wam ze macie czas na cwiczenia itp.ja jem w biegu,niemam kiedy ugotowac bo maly kilka nocy i wieczorow dokucza,placze okropnie jedynie suszarka troche go uspokaja.ja wczoraj bylam u fryzjera i zmienilam kolor.teraz igor zasnal i ja sie klade boznowu pobudka o3-4i do7zero snu,a wczoraj niespal do23.30a pozniej od4.zasypiam na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Magda mam zwykly elektroniczny termometr za kilkanaście zlotych i mierze metoda jak u dorosłych, wkladam pod pachę i delikatnie przytrzymuję rączkę,robie to podczas karmienia,a ze Staś wtedy leży poziomo na poduszce to nie ma z tym wiekszego problemu,bo wtedy on jest rozluźniony i wszystko mozna mu robić,Np.wygrzebujemu brudki miedzy palcami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo teraz już kojarze,bardzo ci współczuję tylko przejść i tyle bólu,mi na początku padla a co dopiero jakbym taki problem jak ty miała,dasz radę:-)teraz już tylko lepiej:-) Mała w nocy słabo spala teraz znów nie śpi. Ja zawsze mialam nadwagi i mam fiola na tympunkcie. Kiedyś przed ciążą schudlam i fajnie wygladalam a teraz katastrofa i w ciągu dnia muszę i chce cw wiem że robię coś dla siebie i to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mamakubisia, wierze ci, ze jest cięzko,Kuba w koncu to zrozumie, ze teraz jestm też prócz niego młodszy braciszek, co do tej rany, no miałaś dużego pecha... mam nadzieje, ze wszystko sie u Ciebie unormuje...Oczekująca ja tez mało co śpie, nie wiem, moje dziecko ma jakiś skok rozwojowy bo go nie poznaje, piskliwy, placzliwy, nie chce mi jesc tego mleka, tzn pije ale po 80, 90 ml, albo i mniej, i za chwile placze bo sie nie najadł a mu to nie smakuje, dolegliwosci nie mineły wiec dam mu to mleko do nastepnej wizyty a potem wroce do starego, bo skoro nie ma skazy i dalej mi sie napina w nocy, to znaczy ze to musi mu minąc jak wszystko dojrzeje i nie widze potrzeby dawac mu mleko dla alergików.A co do skoku, moj już płacze łzami takze mysle, ze po prostu jakieś ma lęki, potrafi sie popłakać bo dotkniemy jego rączki, masakra taki sie zrobił, ciekawe kiedy to minie.Ogólnie my sie będziemy rehabilitowac, bo ma asymetrie, a poza tym dziecko miało wylew w czasie porodu, ma torbiel w glowce i w okolicach obojczyku, takze juz rodzić naturalnie nie zamierzam:/Wazy już 5200. Waga mi spada a cwiczyn nie musze nawet bo mnie wszystko stresuje związane z małym wiec nie chce mi sie nawet nic jeść:/ co do butelki to mam tez tą lovi, fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata zobaczysz z synusiem wszystko będzie dobrze :) Ja też nie powinnam rodzić naturalnie ale cóż ... chyba następnym razem pójdę prywatnie przez całą ciążę nazbieram kasę i będę miała spokój i opieka jak się należy i po narodzinach jak kobieta jest wymęczona to zabierają dzieciaczka i nim się zajmują a Ty wypoczywasz ... Ja rodzić też chyba naturalnie nie będę bo podczas porodu się okazało, że mam zrosty w kręgosłupie ... ehhh wczoraj koleżance wspominałam o porodzie to już jakoś lżej o tym mówiłam ale po jej minie to aż ją zmroziło ... Dziewczyny kiedy przestaliście krwawić ?? bo dzisiaj mija 4 tydzień i nadal krwawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny biedne wy z tymi porodami ;/ Agata nie chce pic bebilonu pepti? to norma bo ono nie smaczne ale jeszcze gorszy jest nutramigen ... Esmi na zamenhofa jest milo cesarki na zyczenie nie robia ale na pewno jak bedzie potrzeba to nie zwlekaja a matka sie nie meczy wiec mysle ze po Twoich przezyciach warto , a mozna tez zalatwic papierek od psychologa o tokofobii- leku przed porodem i wtedy robią cc :) ale co do zabierania dzidziusiow to nie popieram bo te chwile po porodzie z matka sa najwazniejsze , mi moja przyniesli dopiero jakos po kilku godzinach i mimo otlumanienia przez leki bylam za to zla bo powinna ze mna lezec skora przy skorze ;/ pozniej na noc tez zabrali no bo nie moglam sie podnosic ale tez wcale mi sieto nie podobalo :( uwazam ze to najwazniejsze chwile dla dziecka i matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj malej udalo sie zlapac cycka 3 razy ale ssanie te trwalo moze do 5 minut max i jak juz wyplula to pozniej nie zlapala tylko sie nawrzeszczala heh a ja usilnie staram sie naklonic do lapania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u Was też leje tak jak w Białymstoku ? Pogoda paskudna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Esmi, ja 3 tydzień od porodu i krwawię,a właściwie chyba coś się kończy, kolor taki bladobrązowy, beżowy, czasem coś mocniejszego zdarzy się,czyli brązowa krew,ale mało - ja nie wiem, czy zdecyduję się na następne dziecko ze względu na wiek.Wiem jedno,że poród naturalny jest traumatyczny , boli, kwi jak w rzezni, jakieś krwiste flaki i wogóle nic ciekawego, ale ja chyba jestem do tego stworzona:) Każda z nas ma inne doświadczenia- ja od razu mogłam chodzić i nawet siedzieć w miarę normalnie, choć oczywiście czuję dyskomfort, ciągnięcie i pieczenie.Da się przeżyć:) Dziewczyny jaki termometr polecacie dla dziecka? Ja raz mierzyłam pod paszką u małego rtęciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
no teraz zjadł 100 o dziwo, mojemu pomagał troche delicol, chyba mozna to połączyc z bebilonem pepti? te pepti tak smierdzi :/ ale widze ze jest niepotrzebnie przepisane. Esmi ja już nie krwawie, mały ma miesiąc i dwa dni.ładnie już głowe podnosi, ale non stop daje go na brzuch, neurolog kazała, choc sie drze, ale przynajmniej sobie pobeka pożądnie, człowiek to sie teraz z byle pierda czy beknięcia cieszy, masakra.asik ja po prostu nawet prywatnie nie zamierzam tego załatwiać, po prostu dziecko ma teraz problemy i koniec, podejrzewam ze kolejne dziecko też będzie duze, ja też byłam duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to jak nie ma potrzeby wg Ciebie to nie dawaj bo pozniej zwyklego mleka nie bedzie jadl bedzie plul jak sie do tego przyzywczai , u mnie od porodu 3 tyg 4 dni cos tam leci jeszcze tak jak u 33ona , Agata to Twoj i tak pieknie je :D moja to 60zjada i ulewa mojego zje wiecej ile wlezie heh , ale przybiera po 300g na tydzien wiec super to chyba jej starcza ale zastanawiam sie kiedy bedzie jadla 90 mieszanki , te ulewanie mnie wkurza kupila bym to mleko AR ale boje sie zaparc ;/ i badz tu czlowieku mądrym niby dziecko do 6mc moze ulewac fizjologicznie ale to nie fajne bo podraznia jej przelyk ... eh ja sie ciesze ze rodzilam jednak przez cc bo napewno byloby ciezko jeszcze moze takie 3kg to jakos by poszlo ale jednak moja jak na dziewczynke byla duza , z forum z dziewczynek chyba najwieksza wiec mogloby byc nieciekawie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jak maż wroci jade na zakupy miesiac nie jezdzilam autem heh mam jakiegos stresa mam nadzieje ze ta blizna tam nie peknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq jak już autem jeździłam :D normalnie odżyłam po w czasie ciąży cieżko mi się prowadziło :P Na początku mąż mówił dla mnie abym uważała a teraz już luzik :D strasznie mi brakowało jazdy :P A mój już podnosi główkę zauważyłam, że jak karuzela jest wlączona i misie się obracają to przygląda się i oczami jeździ :P A dwa dni temu się uśmiałam bo robił wielkie oczy jak puszczał bąki :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie 8 lat mam prawko podobno tego sie nie zapomina haha zobaczymy jeszcze ta pogoda ludzie tragedia jakas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik wiesz co, w czwartek mam kontrole z nim i po prostu niech ona mi je wycofa, bo nie chce ciagle mu mieszać w jelitach, jedyny plus tego mleka jest taki, ze gazy mu super w dzien i w noc ida, nie jest taki zagazowany choc w nocy dalej jęczy ale musi z tego wyrosnąć widocznie, jakby miał skaze to by te dolegliwosci były w dzien i w nocy po mleku zwykłym, a on w dzien był grzeczny, spał, smiał sie i lezał, jęki były zazwyczaj po 2 nocnym karmieniu, ale nie zawsze, teraz gorzej bo jak mówie, chyba ma ten skok bo jest rozdrażniony. Asik moj zjadał 120 hipp nawet co 2,5 i zaczął tak przybierać, ze lekarka powiedziała ze sie przejada stąd brzuszek, przybrał w 9 dni 600 gramów:/ ale nie kazała głodzic, mleko jest malo sycące, to pepti zresztą też albo to dziecko to taki zarlok, niech juz bedzie 4 miesiące i dam mu coś innego:)a to ulewanie to chyba norma, nie je duzo i dobrze przybiera wiec nie masz sie asik czym martwic, choc moze ja palic zgaga jak tak chlusta, ale jak nie jest marudna to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata je też cieszę się jak mała pierdzi, albo zrobi kupę wiadomo, że wszystko ok :) Pola wczoraj ze 3 razy possała pierś też ok 5 minut i dzisiaj rano raz, ale jak jest jej pora jedzenia to nie przystawię bo głodna się denerwuje, płacze, szarpie. Więc ja do piersi przystawiam ją tak godz po jedzeniu, jak już jej się chce, ale nie jest mocno głodna. Zastanawiam się ile tego mleka tam jest, rano jak possała ściągnęłam laktatorem dezpośrednio po niej 10 ml. Nigdy nie chciałabym już rodzić sn, jak trzeba będzie to zapłacę w prywatnej klinice, ale cc. Zemdlałabym na bank. Porody mojej siostry po 5 godz, koleżanka 4 godz, szwagierka 2, a ja już 8 leżałam i 6 cm dopiero. Kolejnych 8 bym chyba nie zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie chlusta jak chce odbic to cos pomarudzi tylko , ale ogolnie jest bardzo grzecznym dzieckiem a Twoj nie ulewa ?moze ja mleko zmienie moze hipp albo nan ? ;/ no juz pomyslow nie mam tez nie chce tego mleka tak zmieniac jej jak te dobrze w sumie toleruje oprocz ulewan, ale postanowilam ze tego AR nie kupie narazie ze wzgl ze boje sie o zaparcia u mnie codziennie po 5 razy jest decyzja ze zaraz jade po mleo AR ale kupie jej śliniaki poki co i bedzie chodzic w sliniakach heh moja to stęka i sie pręzy na bąki i na kupe ale ja nic tam nie robie z tym bąki odchodza w sumie czasem posteka i nic ale spi dalej wiec chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek ja od godziny 3 do 13 i 1,5cm haha chyba jestem rekordzistką w tej kwestii , chodz przyznam ze po znieczuleniu to mozna rodzic bo sie wogole bolu nie czuje nic a nic ale dziala tylko 2h Moja z koleji jak ie jest glodna to ani mysli o ssaniu nawet buzi nie otworzy no leń taki a jak glodna to tez macha glowa jak poparzona krzywi sie i wrzeszczy nie wiem jak wczoraj zlapala ale dzis juz ie dala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale duzo piszecie., Co do krwawienia ja przestalam juz po 2 tyg od porodu teraz czekam tylko na pierwsza miesiaczke co by zaczac z antykoncepcja. Moja corcia z brzuszkiem lepiej , kolki chyba ustaly . Postaram sie wiec3ej napisac pozniej bo mala wlasnie mi sie budzi. Glowke juz podnosi od dluzszego czasu, a co najlepsze uwielbia kolorowe swiatelka, i strasznie lubi muzyki sluchac glosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×