Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny a dzisiejsza noc była gorsza pewnie przez szczepionkę. poszedł spać o 20:30 wstał 0:15 potem po 3 i dałam czopka i wstał po 6 i o 9:25 poszedł sobie spać. Widać różnicę wczoraj a dzisiaj jest już lepiej. Moja szwagierka była w Orli bo dziecko ma problemy z jelitami i podczas robienia kupki strasznie się boi i blokuje się. W grudniu kończy 4 lata i nadal nie rozmawia tylko mówi mama, tata, baba a na przedmioty oddaje odgłosy. We wrześniu idzie do przedszkola i poszła z Nim do Orli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik dzięki tylko kurcze boje się lizać po oczkach bo zarazki:) a mozna tylko tak smyrnac? I dam mamie dzisiaj będzie niech go swoim ciuchem poglaska:) 33ona z wyjmowaniem jest kłopot tyle tego odczepiania i zaczepiania ale juz nie raz go wyjmowalam. Ilonek ja daje i z glukoza i bez koperek zawsze z glukozą. Moja wanna jest za wysoko żeby siedzieć przy niej. Nasza wanienka stoi w wannie bo mały chlapie strasznie dookoła i trzymam go tak wpół zgieta niedługo bede wyglądać jak qwazimodo :P My juz ba dworku, w domu gazem poodkurzalam i umylal podłogę w pokoju i wyszłam z mokrymi plecami zarzucilam tylko kamizelkę m ale i tak zimno kurcze wiaterek podwiewa. A mój placzek najpierw musiał być ponoszony na rękach zasnal i dopiero do wózka i jak nie bujam to się budzi. Nie wiem jak go ubierać w taka pogodę. Ma czapę ale się pokrecil i uszy na wierzchu, body, cienka bluzeczka plus grubsza bluzeczka i cienki kocyk to juz mi się wydaje za dużo nie wiem:( słońce daje w cieniu zimno Jesteśmy przy domu czekam aż głęboko zasnie bo o muszę pranie na dworze wywiesic:) zanim skończyłam pisać gorąco mi się zrobiło w tej kamizelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik,ja dosładzam mojej małej herbatkę bo bez cukru nie chce pić.Podaję jej koperkową HIPP,po 1 tygodniu,w saszetkach.Na opakowaniu pisze"nie słodzić".Ale muszę dać łyżeczkę cukru,bo wogóle mi nie wypije.A tak to wypija ok.80 ml.naraz.Daję raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka to sporo tej herbatki pije, moja przez cały dzień po 10 podejściach wypija ok 100 ml wody. Asik wcześniej było tak, że jak podkładałam jej pod szyję pieluchę terową to ona uśmiechała się zaczynała cmokać ( cieszyła się, że będzie jeść ), a teraz zaczyna wiszczeć, to już tego nie robię bo tak się rozpłacze, że w ogóle nie zje. Nie wiem naprawdę co z nią się stało. Dziś o 5;00 zjadła 120 ml, o 8;00 80 ml i o 10;00 75 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
jolka a u was jest koperek z hippa?u nas nie dostane nigdzie bo wycofuja a maly to pil i teraz daje mu rumianek ale on wypija go przez dzien 120ml.bylismy na badaniu krwi smial sie nieplakal wccale a lekarka mowila ze dzielny.w poniedzialek wyniki bede miala i do ortopedy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,to jest koperek w ekspresowych torebkach do zaparzania HIPP.kupiłam w markecie INTER MARCHE.Ciekawe dlaczego wycofują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ciekawe dlaczego wycofują wiem że tego w granulkach juz nigdzie nie ma może o ten chodzi? My na spacerku jesteśmy mała śpi ale pewnie niedługo sie obudzi bo ona z tych niespiacych w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ciekawe dlaczego wycofują wiem że tego w granulkach juz nigdzie nie ma może o ten chodzi? My na spacerku jesteśmy mała śpi ale pewnie niedługo sie obudzi bo ona z tych niespiacych w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
To bylam ja :P A śniło mi sie dzissiaj że byłam znowu w ciąży! Ba już nawet urodziłam drugą córkę hehehe dobrze że to w naturze sie nie zdarza he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jakie wy glupie jestescie! wierzycie w jakieś czary, rzucanie uroków, zaklęcia na odczarowanie, a wszystkie jak jedna dzieci ochrzciły! no dramat! Zaboboniary! same sobie te czerwone kokardki na głowach przyczepcie i nie zapomnijcie dwa razy splunąć przez ramię przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Brzuchatka może proroczy sen:P Gościu chyba dziecku nikt nie szkodzi ani na czubku głowy wstążek nie czepia. Niektórym to pomaga a jak jest to tylko sila perswazji to jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam Esmi Kuba? Mój dziś taki wyciszony osłabiony po szczepieniu trochę kupki inne po rota i bardziej senny nie lubię tego niech już będzie czortem:). Dziś je śpi siedzi w leżaczku za spokojny jak na siebie. Asik ile dni to może trwać??? Wole mojego wrzaskuna. Ciesze się ze dziś piątek w weekendy żywej zawsze jest. Jutro obiad u mamy a rano zakupy jakieś jak Michał będzie juz żywy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Czesc!!! Uff, wczorajszy dzień to był jakiś maraton. Jak wstałam o 5 to na dobre usiadłam dopiero po 17... W zasadzie jak się tak zastanawiam to sama nie wiem co robilam. :D Małgosi znowu kupa ciężej idzie, nie wiem czy to przez moją dietę, czy przez co... I tak Malo co jem, bo nabiał, mleko, wzdymające i surowe warzywa wyrzuciłam z diety. Wędliny, jaja też :( . Mam wrażenie, ze jak już eoni kupę ro nie,do końca, bo potem również stęka. Generalnie stęka cały czas, przez sen też. Czasem sie przez to wybudzi, czasem zapłacze, gorzej śpi. Stosujemy biogaję i sab simplex. Nie wiem już co robić, żeby jej pomóc... :/ zapytam sie lekarza w czwartek, moze jeszcze coś wymyśli. A już dobrze bylo... Macie jakiś pomysł co jeszcze mozna spróbować? Moze to nie kwestia leków ani diety... Nie wiem juz sama. Na razie postaram się zmienić ciut dietę... dzięki za kupon zniżkowy do hμ! Wlasnie się mialam dziś / jutro wybierać u nas noc poszczepionkowa też gorsza. Nawet suszarka na uspokojenie nie pomagała. :D Mamy karmiące piersią - czy Wasze Maluchy też tak bardzo łykają powietrze? Moja łyka non stop i nie pomaga przystawianie na nowo, jedzenie na śpiocha, zmiana pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK chłopcy w takich samych bluzeczkach czy mi się wydaje? Spokojnie, niedługo będą juz razem tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dzikidzik- mój łapie powietrze z przyzwyczajenia, pózniej beka i ulewa, nie mam na to rady, on łapie powietrze nie przy cycu, tylko tam dalej jakoś -dziś wystawiłam małego pod domem, a sama migiem gotowałam obiad wcześniej przygotowany.Pół godzinki wytrzymał, dobre i to:) ubrałam w krótkie body i bluzkę z długim rękawem, skarpetki i nakryłam głowę pieluszką jak czapką:) i na od pasa w dół kocyk bo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój m zaczął wykańczać strych,ale tylko wejście na strych- tam będzie kolejne duże piętro.Parter i trzy piętra, ostro, jak my to ogrzejemy nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mieszkamy już 3 rok w tym domu, heh a położna mówi,że u nas jak w zamku, bo zabłądzić można:) nigdy nie wiedzą jak wyjść tyle drzwi:) i komnat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :* MamoK dziękuję że pytasz :) , dzisiaj przez pierwsze pół dnia był markotny i płaczliwy a teraz leży grzeczny w łóżeczku i coś gada do siebie - normalnie inne dziecko :P a z tymi kupami też się mam ... wolałabym aby robił mi codziennie bo o wiele lepiej się czuje a tak się męczy biedaczek :/ i daje mu bobotic forte i mu pomaga i zauważyłam, że jakoś mleka nie chce jeść jak mu daje z bobotic to chętniej pije czy to możliwe , że mu nie smakuje i je z przymusu ??? już sama nie wiem co myśleć :( musze wmuszać jedzenie a jak jest głodny na prawdę to dopiero je z chęcią. hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Hej dziewczyny ja dzisiaj miałam sprzątanie w domu eeh wysłałam siostrę na spacer z Filipem i miała chwilę dla siebie. Jeśli chodzi o picie wody to nie ma u nas problemu ale dosładzam glukozą. Aaaj jak byłam na 1 szczepieniu bardziej się bałam od małego. A on wziął to na klatę nawet nie zapłakał i później też nie miałam z nim problemu. Dzisiaj mój maluch tak dużo śpi, że aż mi smutno samej. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- mój jakby czeka na kropelki Bobotic Forte- jak narkoman, wystarczy,że wezmę buteleczke do ręki to przestaje się wydzierać,to ma malinowy smak:) - dziewczyny karmiące piersią- czy Wy dajecie wodę dzieciom?ja nie widzę potrzeby, upały minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
A co do rzucania uroku na dzieci też w to nie wierzyłam ale moja mama nalega więc dla spokój założyłam czerwoną wstążkę małemu. Mam pytanie do mam które karmią mlekiem modyfikowanym czy kupki waszych maluchów też są takie wodniste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Aaaa dla mam które borykają się z kolkami są kropelki biogaia nam pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidzik-no właśnie moja mała przy piersi połykała dużo powietrza,płakała,prężyła się .więc zaczęłam odciągać mleko i dawać jej z butelki.Z początku nie umiała załapać smoczka,kupiłam 15 różnych,aż wreszcie załapała canpol smoczek okrągły fast.I jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzikidzik może właśnie nabiał i mleko powinnaś wyrzucić z diety. Ja tak zrobiłam, do tego Delicol przed każdym posiłkiem i problem brzuszka się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×