Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
witam nowe mamy;) ja musialam Adaska uspic bo on musi miec drzemki w dzien, inaczej jest zmierzly, juz zasypial i sie wystraszyl czegos i po spaniu, ale pochodzilam z nim i usnal. ja moze walne zdjecia jak teraz wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Dziewczyny myslicie ze takiej malutkiej 11 tygodniowej niuniu moglo znudzic sie mleko ktore dostaje, smak jej nie odpowiada? wlasnie skonczyłam karmic Natke 40min, byla furia a butle z woda ciagnela jak szalona, az boje sie kolejnych karmien do tej pory furia byla tylko przy wieczornym karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Ja również poproszę o wpis :) Jasiu 27.05.2014. 3000 , 51 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
dziewczyny czy takie male szkraby moga byc juz wybredne jesli chodzi o mleko, moglo im przestac smakowac, karmienie Natki 40min furia jak nie wiem, butle z woda ciagnela a jak przykladalam z mlekiem to placz niemilosierny, az sie boje kolejnych karmien, do tej pory tak bylo tylko wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
NATKA WYDAJE mi sie ze nie bo przeciez nie znają innego smaku niz mleko. ja karmie bebilonem, moj żarłok straszny. Krystian co 2 godz chodzi spac. wstaje o 6 i ma drzemki o 8,11,14,17 tak mniej wiecej, czasem spi godzine czasem wiecej, a czasem 20min tylko. o 19.30 idzie juz spac na noc. Kiedys było gorzej ze spaniem niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice14
asik to i mnie dopisz do tabelki :) Alice14: córeczka Alicja ur 14 czerwca waga 2885 dł 51cm u nas dzień wczoraj minął jak nigdy na drzemkach, noc spokojna, wiec zwiększyłam dziś dawkę żelaza i obserwuję co będzie dalej. Ewinka jak dobrze, że wszystko ok. Ja w ciąży przytyłam tylko 9kg a zrzuciłam już 10, ale brzuch sflaczały trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
ahh sama nie wiem, jak jest najedzona to tak slodko wypycha smoczek jezyczkiem, a tu rzuciła sie na butle dwa razy pociagnela, poczula ze to mleko i a teraz lezy na bujaczku i usmiecha sie do zawieszonego lwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka współczuję. U nas też był problem z jedzeniem, trochę się to ciągnęło i samo przeszło. Pediatra badała gardełko i uszy, ale nie zauważyła nic niepokojącego. Moja mała cieplejszego mleka nie brała do ust, musiało być zimne, a i tak karmienie trwało wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
U mojego syna w klasie jest dziewczynka o imieniu Anastazja i wszyscy mówią do niej Nastusia i Nastka.Nawet pani wychowawczyni i rodzice Anastazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiola
Skoro ujawniamy się to ja też chciałabym dołączyć, czytam was już od dawna. Nazywam się Wiola mam 26 lat jestem z Trójmiasta. 25 maja na świat przyszedł Kubuś, 3400, 56 cm, poród cc. Proszę o dopisanie. Na pocztę wyślę zdjęcie mojego smyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Dziewczyny na jakiego meila wysłać wam zdjęcia mojego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
wiola śliczny synek. Ja do swojego tez nie zdrabniam, mówie Krystian ew Krystianek mail czerwcowemamy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
my do córci mówimy Madziunia.Synowie też tak do niej mówią,całują,przepychają się żeby być jak najbliżej jej,zabawiają ją i chcą brac na ręce.Ale na to nie pozwalam,są za mali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
jolka wyslesz nam jakies zdj siebie i dzieciaków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanko asik mój synek tez jest z 17.05 mamy rówieśników. Dziewczyny podpisuje potem bo coś kafe wariuje jakoś czytałam ze flagi zdjęcia brzucha wysłała teraz tego nie widzę dziwne może k się śniło . Flavia u mnie tak samo Michałek co 2 godziny idzie spać czasem udaje się użyj wytrzymać po ostatniej drzemce śpi zazwyczaj 30 min zdążą się ze i dłużej wczoraj zasnąć ja noc o 18:30 i do 6 rano spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mamo k juz pousuwałam te zdjecia. wstawiłam tylko swoje i Krystiana w jednej wiadomosci. czy wy chodzicie z dziecmi na jakies wizyty kontrolne do lekarza? bo my to w sumie tylko na szczepienie i tam lekarka go bada sprawdza ale żadnych wyników nie miał robionych. nic mu nie dolega wiec nie widze potrzeby ale tak sie wystraszyłam jak czytałam o małym ewinki. mamy które biorą tabletki anty- co ile wtedy trzeba chodzic do gina po recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
flavia zalezy ile opakowan ci przepisze, ja nigdy nie brałam tabletek, ale zaczelam teraz i lekarz przepisal mi 4 opakowania, z tego co kolezanki mowily trzeba minimum co pol roku isc sie zbadac do ginekologa a tak to tylko karteczke sie przynosi, wypisuje imie i nazwisko i jakie tabtelki, zostawia sie w recepcji i tylko odbiera kolejnego dnia recpte, u mnie w przychodni tak jest.Ale ja nie jestem zadowolona, ciagle mam okres, tzn plamienia, zaraz mam robic przerwe w braniu i czekac na okres a on sie jeszcze nie skonczyl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja sie powoli przymierzam do tabletek, ale tez wczesniej nie bralam i nie wiem jak to jest. troche sie boje ze przytyje:O ja plamienia mam po sexie. wiecie co ja nie cierpie chodzic do gina, jak mam isc to brzuch mnie boli od rana. w ciązy tak nie miałam, nawet wolałam chodzic bo byłam spokojniejsza,a tak normalnie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Ewinka cieszę się że jesteście cali i zdrowi w domciu, fajnie że masz mamę do pomocy, a m wysłałaś na "urlop" ;) teraz tylko wspaniałe chwile :) Asik ja też nadal mam tą kreskę, ale nie tylko na dole, u mnie się ciągnie od splotu słonecznego do pępka :D m się tylko dopytuje kiedy to zniknie :D U nas nocka paskudna, Bartek takie bąki puszczał że się budziłam ;) pogoda nie sprzyja spacerom, ale musimy dziś wyruszyć na miasto. Najpierw wizyta na bioderka, a potem z mama i siostrą do złotnika. Siostra obroniła pracę dyplomową i rodzice kupili jej piękny złoty pierścionek, który okazał się za duży. Mąż mi go okupił i podarował za narodziny małego i na rocznicę ślubu. A teraz ja pomogę siostrze sobie coś wybrać. Oczywiście zabieram Bartusia :) więc m szczęśliwy, ale obiecał że poszuka nowej pracy i przepuści jabłka przez sokowirówkę. Flavia mam nadzieję że twój m zrozumie bo wyglądacie na bardzo kochającą się parę. Ale rozumiem twoje podejście powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Aajj czytałam meila na poczcie, chyba masz trochę racji. Bądźmy ostrożne!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
równiez zgadzam się z aaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Matko ile się tu dzieje! Dużo nowych dziewczyn jakis wysyp heheh ale to fajnie witam wszystkie :) Nie wiem nawet co pisać bo już nie pamiętam co która pisała... obejrzałam zdjęcia brzuszki fajne :) Ewinka czytałam na bieżąco wczoraj dobrze że wszystko w porządku i dobra decyzja żeby pojechać do szpitala przynajmniej jesteś spokojna bardzo Wam kibicuje :* Agata czy tam gdzie kupujesz hippa sa też małe puszki? U mnie wszędzie duże a ja nie potrzebuje tyle i się marnuje :/ super ta fotka na fb cała mama ten Adaś :) Nowe dziewczyny jesteście na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Jestem na fb Ania Durys z żar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Flavia- mam na imię Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×