Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość 85
Ja paliłam przed ciążą. Odkąd się dowiedziałam o ciąży nie zapaliłam ani razu, nawet mnie nie ciągnie. Ja się boję bo pilam bedac w ciazy a o niej nie wiedzac. Martwi mnie ten zespol FAS. Próbuje pozytywnie mysleć, że przeciez nie wiedzialam ale to ciagle do mnie wraca. Oprocz zmeczenia, nie mam żadnych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
jak widać każda z nas ma swoje przygody ciążowe :), ja od wczoraj mam nawet odruchy wymiotne na leżąco, ale faktycznie może teraz d**ek wszystko nasilił, w każdym razie dopóki leżę udaje mi się powstrzymać wymioty, także to taki plus całej sytuacji. Tylko, że krzyż mnie tak boli, że w środę dźwigiem mąż mnie z łóżka wyciągnie, czuję się jak połamana. W dodatku to leżenie powoduje, że za dużo myślę i analizuję, zawsze żyłam w biegu, nie miałam czasu nawet dobrze się wyspać, a teraz czekam na dzień w którym będę mogła wstać, może w 12 tyg lekarz mi pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
ja nie nie wiedząc, że jestem w ciąży, a już źle się czując pomalowałam pokój :) trzeba wierzyć, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz kiedyś powiedział że dopóki nie ma pepowiny to do dziecka nie dociera alkohol Bo jak pierwszy raz poronilam miałam wyrzuty sumienia że to moja wina bo piła alkohol nie wiedząc jeszcze że jestem w ciąży Powiedział że absolutnie nie miała to żadnego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dzieki mucha za odpowiedz. Tylko ja piłam bedac w 5 tyg a to podobno szkodzi najbardziej na tworzacy sie mozg. Ale z drugiej strony to bylo jednorazowe turnee i zarodek sie ładnie rozwija. Probuje sie pocieszac jak moge. Najpierw bałam sie,ze poronie. Potem,ze nie bedzie serduszka. Jak wszystko jest dobrze to wynalazłam FAS. Czyli jak nie ma pepowiny i łozyska to nie powinno sie nic stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem. Mam nieregularne cykle. ostatni okres miałam 16.09 nadal nie mam okresu. mam podwyzszona temp, i dziwnie dyzo ciągnącego się sluzu. Czy to może być jakies zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc85 tak mi powiedział lekarz A poza tym moja siostra miała ślub jak była w 6 miesiącu i piła na swoim weselu wódkę (niedużo) i na poprawinach i jeszcze na następnych poprawinach i na jeszcze następnych i zero FAS u dziecka W następnych ciazach też jej się zdarzało wypić trochę alkoholu i dzieci zdrowe bardzo duże i w terminie urodzone. Rozwijają się normalnie a ten pierwszy nawet ponad przeciętna ;) Żeby był FAS to trzeba być nałogowcem i chlać non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
hej dziewczyny:) Ania co u ciebie? testowałaś? Ja dzisiaj wykonałam test i była widoczna druga słaba kreseczka z wyraźnymi konturami ale narazie sie tego wszystkiego bardziej boje niz sie tym ciesze.. Narazie czekam spokojnie i jak sie nic nie zmieni to za pare tyg zrobie bete i pojde do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
dodam jeszcze ze nie mam zadnych objawów, co jakiś czas tak mnie zakłuje w brzuchu jak przy okresie ale są to bardzo słabe i krótkie "bóle".. I powiedzcie mi jeszcze dziewczyny kiedy najlepiej isc do gina?? Kiedy już coś w ogóle zobaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziękuję mucha za wsparcie. Postaram sie tym nie przejmowac. Co u Ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Hej Mamuski dzisiaj robiłam test i wyszly dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Gosiaczek201 Gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Gosiaczek i Aniczka, wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
dzieki wielkie ale to wiadomo ze najpierw trzeba potwierdzic u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no w porządku :) Dziś trochę przesadziłam bo byliśmy na urodzinach babci (88l) i bawiłam się z dzieciakami siostry Nosiłam na rękach i podrzucałam roczną siostrzenice (około 10kg) i raz wzięłam na ręce siostrzeńca 3,5 roku ale wielkości jest 5-cio latka Do tego jeszcze strzygłam tą malutką Boję się że przesadziłam :/ Nowe dziewczyny GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
To super,ze fajnie spedzilas niedziele. Nic sie nie martw :) Ja spedzilam cała nd w lozku. Ciagle jestem zmęczona :( Marze zeby nabrac energii i cieszyc sie ciaza a nie tylko lezec w domu. Ide w piatek do lekarza , zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie spędziłam ale miałam kilka razy taki kryzys że już myślałam że pójdę się położyć ale dzieciaki mi nie dały :) wogóle to pokazywalam dziś wszystkim moje zdjęcia z wczesnego dzieciństwa żeby udowodnić że siostrzenica jest moją xerówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nina, nie robiłam testu, okresu nie mam, ale moja temperatura spadła do 36,6 także na dniach dostanę @. Tylko raz w tym roku zdarzył mi się cykl 37 dniowy. Dziś mam 35 dzień. Także czekam, testu już nie robię bo nadziei nie mam. Ciekawe jak Ania? A jak u Ciebie? Masz teraz fazę starań? Czy jeszcze chwilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania odezwij się!!!! majowoczerwcowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowych dziewczyn.dziewczyny jakie mialyscie juz badania robione?ja odpukac dzis niemialam wymiotow i jakos lepiej sie czuje,tylko brzuch czasami boli,troche sie boje ze moze cos nietak jest.jutro mam wizyte i odbieram wyniki boje sie troche ze cos jest nietak,ale wszystko w rekach boga jak on zechce tak bedzie.wczoraj ledwo zylam niemialam sily chodzic nawet w kosciele niemoglam wystac.dzis mialam aktywny dzien moze az za bardzo.a wy jak sie czujecie?u mnie juz bedzie sie zaczynac 3miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
a ja czekam cały czas na pierwszą wizytę - dopiero 04.11 i to będzie już ostatni dzień 8 tygodnia. Na razie całkiem dobrze się czuję, ale już czuję cały czas pełny brzuch, tak jakby trochę już ruszył. Słyszałam, że w drugiej ciąży brzuch o wiele szybciej rośnie, ale nie sądziłam że aż tak. W pierwszej ciąży zaczął być widoczny dopiero w 7 miesiącu, a teraz już w 7 tygodniu wygląda jakbym była cały czas wzdęta, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×