Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mi lekarz na każdej wizycie powtarza na sam koniec "i proszę powstrzymać się od współżycia" i tak planuję uciec od niego jutro zanim to powie :) Nie no żartuję maluszek jest najważniejszy, zapytam jutro czy coś się zmieniało i już można czy dalej post (a to już jakieś 2 miesiące :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że ten urlop możesz w każdej chwili zawiesić. Nie musisz być pełny rok. Ale to tyle wiem, popytaj w pracy albo w zusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka właśnie wróciła do pracy po 7 miesiącach, bo tak chciała, więc chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja nie wiem jak to jest z tym urlopem, pewnie możesz na ile chcesz ale nie wiem jak to potem z pieniędzmi wygląda... ja ide na raok i tak większego wyboru nie mam bo dzidzius pojdzie do żłobka ;( więc chcę jak najpóźniej go tam oddać :( co do seksu to ja mam większą ochotę w ciąży ale mąż się boi!!! hehe masakra zamiast korzystać to wymyśla... ponoć jak się nie ma ochoty to na dziewczynkę a jak się ma dużą to na chłopca ciekawe czy u nas sie to posprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka też słyszałam o takiej teorii :) Tylko, że mi ciężko powiedzieć czy mam ochotę bo mam, czy dlatego że to juz tak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
a co do ćwiczeń to na ost wizycie gin się mnie zapytał czy coś ćwiczę a mi było głupio powiedzieć że nie heheh ;) powiedział że jakieś delikatne ćwiczenia są bardzo wskazane basen joga itp ale ja jakoś się nie widzę ani na basenie ani na jodze nigdy nie byłam specjalnie aktywna sportowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen wydaje się fajnym pomysłem :) Chętnie bym pochodziła, więc może jak będzie wszystko ok lekarz pozwoli. Ja od tego nic nie robienia tylko tyje, jak tak dalej pójdzie to pod koniec będę wyglądać jak słoń. Na razie 11tc i 3 kg na plusie, ale jak się dobrze najem to i 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ilonek ja też jakieś 2-3kg już jestem do przodu... :/ stosujecie coś przeciw rozstępom? ja się boję że mi się ciało bardzo przez ciążę zmieni... dlatego sparuję się od początku ale czy to coś da? moja mama ma badzo dużo rozstępów właśnie po mnie a to ponoć genetyczne tylko że w tamtych czasach kobiety się raczej nie smarowały niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruję się na razie oliwką z nivea, staram się codziennie, ale czasami zapominam. Planuję na dniach kupić coś porządnego z apteki, żeby się nie nabawić rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę kupić sobie oliwkę ale i tak będę miała rozstępy ( już mam ) ale cóż taki organizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rozpisalyscie sie dziewczyny dzisiaj:)ja od jutra zaczynam14tydien i u mnie rzuszek widac juz,w piatek mam wizyte u lekarza i umowi mi termin na usg.co do imion to my chcielismy kube ale sasiedzi maja dwaj i myslimy nad igorem oliwierem lub maxem,a jesli dziewczynka to lenka lub anastazja.ja juz na nastepnej wizycie dowiem sie co tam siedzi:)mnie tez glowa boli ale ja mam spadek cisnienia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Oczekujaca a nie zaczynasz 15tc? Ja obecnie jestem 13t4d czyli polowa 14 tc. Szybko ten czas leci. Ja odliczam od usg do usg bo tez sie denerwuje czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Mi z pierwszej ciazy pozostaly 3 roztepy,ale ja sie smarowalam codziennie oliwka dla dzieci,a dopiero od 5mc stosowalam kremu dla ciezarnych przeciw roztepom. I teraz tez tak robie. Podobno kremy przeciwroztepom mozna dopiero stosowac po 4mc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja tez narazie samruje sie oliwka bambino. Ale koniecznie musze sie wybrac po jakies lepsze kremy. Mozecie cos sprawdzonego polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Co do seksu to u mnie jest roznie,np.caly poprzedni tydz nic mnie nie ciaglo a na Weekend tak mi sie zachcialo ze meza o 2.00 w nocy obudzilam by sie zaspokoic,a i w ciagu dnia mnie ciaglo :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Gosc 85 ja stosowalam krem fissan ale teraz go nie widze na polkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Pierwszy raz słysze o teorii na temat plci na podstawie ochoty na seks. I powiem wam,ze w moim przypadku to sie sprawdza. Nie mam wogole ochoty na seks i na 80% bedzie dziewczynka. To chyba wina hormonów, za duzo progesteronu. Guziczek dzięki , poszukam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje öl-frei czy pomoze to sie okaze O fissan slyszalam ze jest dobry ale tez sie z nim nie spotkalam Ale mam inne pytanie czy macie duza obecnosc przezroczystego sluzu? bo ze mnie sie dzis leje:( Mam tez dzisiaj pobolewania po bokach brzucha,ale to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co ile chodzicie na kontrole do lek i usg? Ja mieszkam w Irlandii i tu wizyty ma co 6 tyg w tym tylkona calo ciaze 2usg troche sie boje czy to nie za malo,chociaz moja siostra mieszka w Norwegi i miala tylko 2usg i to pierwsze dopiero16 tc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziczekgg no to miał mąż niespodziankę w nocy :) Co do śluzu to ja mam biały, ale nie dużo. Raz się wystraszyłam, w niedzielę rano bodajże, bo zrobił się jakiś pomarańczowy! Jutro zapytam na wizycie co to było. Podobają mi się wszystkie imiona, jakie wymieniacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu wizytę mam raz na miesiąc i na każdej do tej pory usg. Faktycznie co 6 tyg to dość rzadko, ale skoro nic na to nie poradzisz staraj się nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin78
Gosciu ja tez mieszkam w Irlandi:).Nie masz co sie badz jezeli ciaza przebiega prawidlowo.Mam znajoma Polke ktora pracuje w przychodni i ona mi powiedziala,bo tez mialam watpliwosci co do badan ciazowych,ale tu lekarze nie grzebia i nie stresuja tak jak w Polsce,bo kazde badanie wewnetrzne niesie na poczatku ciazy ryzyko poronienia,ciaze powinno zostawic sie w spokoju do rozwiniecia.W ciazy kobieta ma sie relaksowac,a nie latac po lekarzach.I nie ma potwierdzonych na 100°/° badan,ze nie ma skutow ubocznych czesto wykonywanego usg,nalezy troche poczytac nie tylko o zaletach ale i wadach. Irlandia ma jeden z nizszych w krajach EU wskaznik poronien. To wszystko bierze się z podejscia, ze ciaza to nie choroba tylko stan naturalny dla kobiety - dlatego nie ma badania ginekologicznego przy kazdej wizycie .A w Polsce i z tego co sie slyszy raczej tylko w Polsce przesadzaja,czesto chodzi o pieniadze czy to nasze prywatne czy z nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja mam wizyte co 3-4 tyg też na każdej usg. śluz też mam białawy raczej ale sporo tak mi się wydaje datego też latam ciągle do ubikacji sprawdzic co poleciało czy czasem nie krew.. :/ znowu mnie głowa boli i to dość mocno myślę czy nie wiząć apapu ale brałam wczoraj co myślicie? tak codziennie apap? :( kurcze to moje ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 tak zaczynam jak ty bo mam13t5d wiec bedzie14 no a w piatek juz bedzie14caly i2dn z 15 jakos tak.co do seksu my juz od wrtzersnia nic wogole bo zakaz jest.a ochota raz jest raz niema.my tescia przywiezlismy ze szpitala i teraz leze bo kregoslup niedaje sie ruszyc tragedia do tego chya nerka boli mnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Ja mieszkam w Niemczech do tej pory mialam 2 wizyty i jedno usg oraz jedno badanie wew. U nas wizyty sa raz na miesiac,a usg jezeli jest wszystko w porzadku to 3-4 na ciaze. W pierwszej ciazy mialam 3usg ,a tak to bylo tylko badanie tetna plodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Mam pytanko do mamusiow ,ktore juz maja brzuszek :) Jaki on u was jest ? Bo ja tak sobie ogladam i moj jest raczej nizej niz wysoko i tak chocby rozchodzil sie na boki.Zauwazam Taki podluzny balonik.Szukalam w necie Jakis zdj brzuszkow ale nic konkretnego nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
gosc ze sluzem u mnie roznie raz bialawy wodnisty innym razem ciagnacy przezroczysty,oba bezwonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Czy możena do was dołączyć? Termin tez mam na czerwiec, aktualnie jestem w 11t 3d. Jak na razie ciąże znoszę niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guziczek ja od piersi od wczoraj mam tak jak by nadety ale brzuch mam na dole i raczej taki odstajacy.moze bedziesz miec coreczke bo kolezanka tak miala i urodzila dziewczynke,mi w boczki nie idzie nierozlewa sie nawet znajoma mi mowila.wazylam sie dzisiaj i przez4tygodnie przytylam3,5kg boje sie ze bede bardzo gruba.wiecie dzis mam straszna ochote na surowke z cebuli marchwi kapusty kiszonej i olejem.czekam na meza i chybna zrobie i z jajkiem zjem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×