Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Może sobie kupię jak popłace rachunki zobaczę :), a może będą przeceny. Ja na ta firme co ten sweter nawet nie patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionek
Hehe ale fajny sweterek ;-) i bluza...zakupow mi sie zachciało ale tak zeby ktos za mnie znalazł a ja tylko zakupie ;-) Wstalam z bolem...sprawdzilam czym mala zyje...zyje...nie zamierza chyba wstawac...sciagam z kamiennych cycek i ide spac dalej... Hehe chyba m sie wkurzyl na mnie bo chodzilsm zla jak osa wczoraj i go skrzyczalam a teraz patrze opuscil loze na rzecz kanapy...pewnie dlatego tak sie dobrze spi malej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja juz od rana kawusia , głowę umylam a teraz leze pod kocem bo Kubuś sobie śpi w naszym łożu :D Dzisiaj czuje się juz lepiej jakby po mnie to wszystko splynelo. Wczorajsze zakupy pomogły to chyba jest jak terapia. Zaraz zrobię sobie śniadanko i czekam na m jak miłość :P Kubis dzisiaj raz wstał w nocy wypił z 70 ml i poszedł lulu i nie dawni zjadł 100 ml i śpi :) ja chyba wole być sama z Kuba bo sama sobie fajnie zorganizuje dzień. A tak to m chce to chce tamto hehehe i mnie wkurza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy poranek. Mała wczoraj chyba była tak zaaferowana swoim gadaniem że nie chciała zasnąć tylko gadala cały czas. Usnela o 22 wstala o 3 no i teraz lezymy pojedzone :-) na 11.20 mam do lekarza. Wczoraj na wieczór poklocilam się z m. Znów my ostatnio się cały czas klocimy . Ilonek fajny kombinezon,chyba lubisz ciuchy z cocodrillo :-) Ten polarowy kombinezon co z alego to mm dwa podobne takie. Nic mi się nie chce,lenia mam,pisze tu a młoda cały czas gada:-) Nasze życie jest bardzo monotonne ale mnie cieszy każda nowa rzecz która zrobi moje dziecko:-) Idę bo kupa poszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
My już nie śpimy jak co dzień o tej porze:-) czym odciągacie katarek? Mój co dzień rano mu furczy... ale ani gruszka ani frida nie umie odciągnąć... zapsikuje disnemarem i za jakis czas jest ok. U mnie dzisiaj szaro buro i deszcz pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mniej dostałaś bo wrzesień ma 30 dni a lipiec i sierpień miały po 31 a zasiłek jest naliczany na każdy dzień miesiąca i w zależności ile miesiac ma dni to będzie się różniło, na L4 też tak musiałaś mieć. Tak mi to tłumaczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś u mnie ciut lepiej mąż robi śniadanie ja jeszcze w łóżku... też mam ochote na jakieś zakupy ciuchowe alr to może po wypłacie bo ten miesiac to jakaś masakra! Magda ja mam z canpol baby takie coś jak frida tylko sylikonowe te końcówki co do noska sie wkłada i nie drapia tak jak frida ale mi ciężko to wysyłać nie mam tyle pary w płucach hebe ale flavia ma 'katarek' to jest do odkurzacza podłączane i chwali sobie :) Fionek bardzo mi przykro ze wyniki małej sie pogorszyły całym sercem liczyłam że będzie lepiej :( a nie rozważasz jednak przejście na nutra? Kurcze wiem zew to ostateczność ale skoro wyniki są złe? :( nie wiem sama co bym zrobiła biedna malutka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
uf brzuchatka dzieci ci za wyjasnienie bo wyplate dosatalam za miesiac bez wzgledu na liczbe dni :D dol i tak dostaje 700zl mniej niz mojej wyplaty zlosc bierze ;/ ESMI co do kombinezonu ja nie lubie polarku :D ale wydaje mi sie ze na nasza podlaska jesien moze byc troche za zimny lepiej cos z podszewką ja mialam taki http://www.smyk.com/cool-club-pajac-dziewczecy-bambi-rozmiar-62,p1085710486,ubranka-dla-dziec****ale wyrosla i z tego i z rozowego , jeszcze nosi ten bamno tylko nie zapinam jej pod szyje bo ne starcza nie wiem czy juz sens kupowac kolejny ale jak cos ten mi sie podoba za 79,90: http://www.smyk.com/cool-club-pajac-dziewczecy-rozmiar-62,p1098902236,ubranka-dla-dzieci-p ze smyka sa fajne moze drozsze ale cieple napawrde i dobre gatunkowo na str jest taniej i mozna ode brac w sklepie :) wiec sobie zerknij bo wart dac te 30zl wiecej :D Co do zeba zapomnialam napisac jestem w szok tej dentystki wogole nie popieram bezsensowenego wyrywania zebow mojemu mezowi sie polamal zostala moze 1/3 zeba i nasza dentystka odbudowala mu ząb a tak mimo ze to tyl gora juz chcial wstawiac porcelane za 700zl heh :) Kasia u nas słonce , kazdy sie kloci m ja tez czasami wole byc sama z mala i sobie mam wszystko rozplanowane :D dajesz cos nowego jej ?? a i jeszcze pytanie bo sie zastanawialysmy z fionek co to grysik z golabkiem? to takiz wykly gołąbek z ryzem?? ;p Magda duzo osob poleca katarek i chyba najlepszy , moja nie ma fluczkow ale jak cos ma to mi aspirator do d jest i gruszka i patyczkiem dzialam i super jak dla mnie :) ale moja ma duze dziurki w nosie Moja dzis standardowo ok 4,10 jadla wstajemy tak jak maz wstaje , a mala jest taka glodna ze gdbym jej dala cos to reki to by tym we mnie rzucila ze zlosci , chyba musze ja karmic w nocy bo teraz wyhcodzi ok 800ml a wczesniej prawie litra jadla ;/ nie wiem juz sama boje sie ze za malo je przez to ze spi w nocy ? jak mysliscvie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia a jak tam Kuba? Przeprosił? Ma dalej kare? Kurcze nie zazdroszczę takich sytuacji :/ ale one chyba wpisane są w ten wiek... znając Ciebie to gadałas z nim wieczorem? :) Esmi ciesze się że u Ciebie lepiej :) zakupy jednak mają moc uzdrawiania duszy kobiety heheh ;) Ja się chciałam zapytać gdzie jest gość85!!???? Odezwij się jak tam z małym???? Obiecałas częściej do nas zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta wiecznie nie zadowolona królowa angielska asik maz nie taki dziecko tez wyplata do kitu idz lepiej do zakonu bo z twoimi himerami by ci sie przydalo albo gnój wywalac u maciór albo bykowi ulżyc hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wyslalam na poczte bo loinki nie dzialaja ;/ 33ona Pawcio super w nosidelku chyba w swoim zywiole z tego co ostatnio pisalas hehe :) ps podobny chyba do taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no wypłatę też dostawałam taką samą zawsze he ;) a teraz to nie wiem czy nad nia się śmiać czy płakać jak sobie liczyłam te 80% to jakoś mi to więcej wychodziło a teraz masakra :/ A co do małej to zobaczysz jak będzie przybierać może? Jak nie wyje w nocy z glodu to chyba nie jest aż tak głodna? A może w dzień więcej chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Witajcie!Jakoś straciłam chęć do pisania po atakach gościa na mnie.. Madzia wczoraj skończyła 16 tygodni.Podaję jej już jabłuszka,marchewkę i bananka i bardzo chętnie zjada.Wczoraj zjadła cały słoiczek jabłuszka gerber naraz.Rano dodaję jej 2 miarki kaszki bobovita bananowej na 120 ml.mleka.Ściągam codziennie 1.200-1.300 mleczka.A Madzia wypija tylko 700 ml.A wczoraj wypiła tylko 610 ml.:-( Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Jest i tajemniczy gosc:-P Asik a probowalas dac jej wiecej rano i wieczorkiem? Nie budz jej w nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
zdobra mloda sie udalo na drzemke poranna wiec kawka i cos na ruszt :D i kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana wsciekla. Maz mi podniosl cisnienie, bo najpierw zaczal mnie wyrzucac z kuchni (robilam tosty dla Damiana i platki dla Alka), ze za malo w niej miejsca na dwie osoby, a on sobie szykuje kanapki do roboty, bo zaraz wychodzi. Powiedzialam mu, zeby se w takim razie wczesniej wstawal, bo ja nie mam zamiaru trzymac dzieci bez sniadania dla jego widzimisie, ale w koncu wyszlam, bo juz nie chcialam nakrecac atmosfery. Za chwile patrze, a ten stoi przed domem i kopci, a przeciez tak mu sie spieszylo. Dostalam szalu i zaczelam wrzeszczec, ze ma miesiac na rzucenie palenia, bo juz mam powyzej uszu tego smrodu i petow na trawniku. On tez zaczal wrzeszczec, ze nie jestem jego matka i nie bede mu mowic, co ma robic. I po raz milionowy ten sam kretynski argument, ze on pali, bo LUBI. A kto k...a nie lubi????!!!! Nikt nie pali, bo mu trzymaja pistolet przy glowie, tylko dlatego, ze lubi. Ja tez lubilam, ale rzucilam, miedzy innymi po to, zeby mu zdrowe dzieci urodzic, ale on to ma w doopie, bo on lubi. No szlag mnie zaraz trafi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś mamy dziki dzień bo na bioderka jedziemy a potem do mechanika odstawić auto zaś i na zakupy jedzeniowe :/ kikomertrow naczaskamy a pogoda barowa i nic sie nie chce... ble Hej Jolka to szybko mala zjada cały słoik od kiedy jej podajesz? A mniej mleka chce bo dostaje inne jedzenie więc już tyle nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
gosciu ja nie zadowolona z dziecka i meza hahaha cbhyba nie dokladnie czytasz :D ale z wyplaty masz racje kurde a masz gdzies jakies miejsce do gnoju to se dorobie jak przyuczysz mnie :) czesc Jola wal goscia tak jak ja :) fajnie ze sie odezwalas , mala je mniej bo dajesz juz kaszke itp poza tym mowilasze wyglada dobrze wiec sie nie martw pisz z nami :) goscie to ludzie ktorych nikt nie lubi i wylewaja swoje frustracje na forum :D ja to np lubie takich gosci odrazu mam humor lepszy widzisz dzis np zaproppnowano mi zebym poszla pracowac przy gnoju mysle teraz sobie kurde czemu nie ! ale gdzie?! moze gosc cos przyłatwi magda moja je na noc ok 19.30 i teraz je zazwyczaj miedzyu 4,30-5 ale w nocy podaje jej smoczek kilka razy a jak go wypluwa to glodna ae widac mozew nie na tyle zebyu sie obudzic i zjesc zobaczymy jak wazy ja mam obsesje na tym punkcie ze ona nie przybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamo3chlopcow jak maz maz robi cos w kuchni to nigdy nie ma miejsca dla drugiej osoby ja jak cos robie mam tak rozplanowane ze kazdy cos moze zrobic obok a on zajmuje cala powierchnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooj Mamo3 ile u nas już było wojen o fajki to nie zlicze! :/ mmie trzęsie jak widze jak pali i czuje ten smród od niego i jeszcze do małej idzie z takim odorem no fuuuj :/ To cudowny poranek miałaś :( ale może reszta dnia będzie przyjemniejsza :) tego Ci życzę. Jakieś plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja po sniadaniu mały ma drzemkę. wasze dzieci dobrze śpią w nocy a mój budzi się 2x. kiedys budził się raz ok 3 a teraz jeszcze o 12. robie mu 200ml mleka ale dla niego to pikuś. w dalszym ciągu jak się konczy to jest zły. chyba zrobie większą dziure w smoku tak na próbe i bardziej mu zagęszczę kleikiem, bo jemu mało i mało. Ja sobie teraz nic nie kupowałam, oprócz tych butów na jesień. Mąż mówi że po wypłacie jego pojedziemy bo on tez chce sobie jakies spodnie kupic. połowe jego ciuchow trzeba poodkładac z szafy bo za male, brzuch mu urósł.Dla mnie tez spodnie bo w moje dzinsy 36 nie mam szans wepchac tyłka. Ale chyba kupie leginsy żeby się nie dołowac. płaszcz mam, kozaki mam, jesienne buty mam. o kupie sobie sweter taki gruby długi do leginsów. mam dylemat z kombinezonem dla malego. Mamy zimowy, na jesień nie mamy i zastanawiam się czy kupowac czy nie. Mamy też 2 kurtki jedna gruba na misiu i chyba odpuszczę ten kombinezon wiem że to wygodniej, ale gdzie ja z nim chodze w sumie. jak za miesiąc już trzeba będzie zimowy nakladac. Ten zimowy to dostalismy od szwagierki taki też misowy granatowy. brzuchatka to taka nasza mądra głowa, co my nie wiemy to ona wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Mamo3 puść Damiana na wycieczkę to tylko trzy dni :) z kolegami będzie to bedzie zadowolony. Mojej szwagierki chlopcy też jeżdżą na poczatku troche placzu było ale koniec końców zawsze wracali zadowoleni. Teraz juz i na tydzień i na dwa jeżdżą :) pogadaj z nim czy napewno chce że Ciebie nie będzie ale będą koledzy i powie Ci czy chce czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa angielska ASIK
Flavia on potrzebuje bo duzy z niego chlopczyk dawaj tyle co chce po co ma sie denerwowac mysle ze go nie przekarmisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Aha to moj sie budzi raz wkladam smoczek i doi i steka cos:-P to ja ide robic mleko probowalam go raz przetrzymac to myslalam ze nie skonczy stekac i caly czas smoczek trzeba wkladac wiec szybciej mi schodzi mleko zrobic:-P usnal o 20.00 wstal o 2.40 i potwm 7.30. Teraz znowu dzemka ale juz sie budzi a potem juz w dzien po 15 min spi. Haha usmialam sie z wywalania gnoju:-D Co na obiad robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktrólowa angielska ASIK
Mamo3chlopcow wycieczki sa fajne poradzi sobie , w jego wieku jeszcze nie ma przemycania alkoholu na wycieczki wiec nie ma czym sie martwic pozniej to juz roznie bywa z tym ;/ ja pamietam jak na obozie spali wychowawcy a my cuciekalysmy na sunrise ;/ale bylysmy glupie cos moglo nam sie stac mialam wtedy 17 lat pamietam do dzis ze byla w kolobrzegu taka dyskoteka kazamaty heh eh mlodosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×