Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
ludzie jeszcze czytac ze zrozumieniem nie poitrafisz ? zaskoczyl mnie fakt ze ty myslisz :) a docinki o zoo i szympansach napawrde pokazuja ze nie warto z toba sie klocic dobra znudzilo mi sie wygralas :), zebys jeszcze prowadzila konwersacje na moim poziomie intelektualnym to moze bym z toba gadala ale nie chce sie juz bardziej znizac bo mi ciezko i chyba bardzije juz nie da rady :) nie rozumiesz nawet ironii wiec ciezko by bylo nawizac nam dialog sensowny , nie przegadasz mnie i nie wygnasz z forum wiesz czemu ? bo ja w przeciwienstwie do ciebie mam poczucie wlasnej wartosci odwage i honor ktorego ty jakos osoba piszaca z goscia nie posiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Adam konczy 10 4 miesiące ale w ten weekend chce dac mu marchewki , z 2 lyzeczki, nie zamiast mleka tylko niech juz posmakuje. Kolezanka teraz wprowadzila i tez cora zjadla ze smakiem, chciala dac 2 lyzeczki a wrąbala caly sloik, albo do mleka dam ta marchewke, niech sie oswoi troszke, a ten gluten trzeba wprowadzac od 5 miesiąca? to są te kaszki ryzowe? Fionek chcialam jeszcze napisac, ze Twoja mala jest PRZE słodka, nie moge sie na nia napatrzec, sliczny pokoik.Flavia a pisalaz Ze Krystian pije mleko w 5 minut, moze to jest powod ze on nawet sie nie zoorientuje ze sie najadł? moj je 15 minut i powoli sie napełnia zoladek, nie zamierzam nawet mu zmieniac smoczka bo zmienilam raz i wrabal w 4 minuty i tez wrzeszczal o jeszcze, za szybko, czytalam ze pisolek powinien trwac minimum 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia też to czytałam:)martyna mi pediatra to samo mówiła,że dziecko powinno juz nie budzić się w nocy ale jak to zrobić to już nie mówiła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej moj maly je juz marchewke ziemniaka a dzis zjadl zupke jarzynowa.potrafi pol sloiczka zjesc i daje mu pozniej60ml mleka i dzis bylo malo wiec dorabialam ale fakt niejadl od7do10najedzony i spi.asik ale gosc sie ciebie czepil.daje mu codziennie soczek i smakuje mu marchowow-jablkowy dalam z bananem to niechcial pic.narazie nornalne reaguje.zacvzyna robic kupy jak dorosly czlowiek od kiedy je zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema to jak udwać
flavia to po jakiego grzyba tam zagladasz co? może ty szukasz sensacji co? coś mi sie wydaje że to ty tu dużo mieszasz i jolke i asik ty obraziłaś brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa pokoje i plany gromadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
nomadic jak tam Kuba po nocy? MamaK fajny sweter, ja sobie juz nic nie kupuje, chodze jak borok. Mama3chłopców ja Cie podziwiam, 3 chlopa, a raczej 4 chlopa ogarnąc, masakra!! Ja nikogo stąd nie wyganiam, kto chce niech pisze sobie, co mnie to obchodzi, tylko zeby nie bylo glupich pretensji ze ktos komus nie odpisal, sama nie zawsze odpisze bo zapominam co mialam napisac albo szybko cos napisze, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że ja a kto by inny. o godz 10.01 pisałam post w dwóch komputerów z jednego się logowałam, a z drugiego nie tak dla hecy żeby powyzywac dziewczyny, bo przecież nie mam co robic. a ty po co tu zaglądasz w takim razie? tak się bronicie że macie prawo wchodzic, to my też mamy prawo wszędzie wchodzic. kto nam zabroni? własnie dałam mojemu słoiczek jabłko banan i robił miny:D zjadł w sumie z 2 pełne łyżeczki, on robi tak że wysuwa jedzenie językiem chyba jeszcze nie kuma że to trzeba do środka wciągnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem wściekła dzisiaj na maksa, zepsuł mi sie telefon i nie mam kontaktu ze światem:-( a że mam tam karte mikro i nie ma jakby tego opakowania żeby sie zrobila normalna to nie mam zapasowego telefonu, no normalnie az sie we mnie gotuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Jolka fajnie, że się odezwałaś:) Asik nie widzę sensu budzenia skoro mała fajnie przybiera. Mi pediatra jak pytałam mówiła, że nie ma takiej potrzeby. Z rozszerzeniem diety na razie się wytrzymałam. Zaraz będziemy się z małą ewakuować bo m wziął wolne i będzie malował pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci sie udało ale na 100 procent jestem przekonany ze ty tez tu duzo mieszasz i nie ściemniaj ok wkopalas sie nie raz stylem pisania i do******las nawet starym piszacym wiec prosze cie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Flavia no to adorujmy sie hehe:-D jak komus nie pasuje to spadac. Mysle ze to tak z zazdrosc***isza ze sie dogadujemy i nasze forum nadal 'zyje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka nie je i mleczka bo dostaje duzo innych pokarmów i traci smak na mleko Twoje, nowe pokarmy daje sie po posiłku mlecznym na poczatku a nie zamiast. Sorry, ja dzisiaj ma masakryczny dzień. Jestem taka zła strasznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda zazdrosc prosze cie TU PISZE DUZO GOScI i jeszcze o kogo o flavie ja mam kumpla od komp i udpwodnie wam ze tu duzo miesza flavia same sie przekoacie a sik chyba najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok udowodnij mi to, czekam z wielką niecierpliwością. mam nadzieje, że to nie puste obietnice. zapros dziś tego swojego wielkiego kumpla od komp a jeśli tego nie zrobisz to nie kłam i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu chetnie bym tez sie dowiedziala kto tu tak miesza tylko co chlopak robi na tym forum?? bo piszez w rodzaju meskim w kazdym badz razie skoro ja mieszam to ja juz pisac nie bede bo dla mnie to przestalo byc smieszne , jesli to jedna z nas to musisz miec naprawde zryty beret :) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Tak Gosciu tylko ze ataki sa najczesciej na Flavie i Asik czyli same na siebie najezdzaja tak dla jaj?! Prosze cie... to udowodnij! Za kazdym razem tylko piszesz ze udowodnisz a narazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luz chciałem sobie jaja porobić,co wy okres macie? spoczko,spadam asik wyluzuj ale przyznaj ze zabawnie bylo, usmiałem sie w pracy jak nigdy zawsze to jakas odskocznia juz nie obrazajcie sie laski mam zryty beret noo od urodzenia nawet matka sie mnie wyparla takze sorki bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jolka kolka
Agata,kaszki ryżowe i kleiki nie zawierają glutenu.Kasza manna zawiera. Dziś podaję Madzi kleik kukurydziany,Ilonek pisałaś kiedyś że łyżeczka kleiku zagęściła mleko.Ja dałam 3 łyżki tego kleiku i minimalnie zagęściło się moje mleko 120 ml. Rozszerzyłam dietę tydzień temu.Pomimo tego,że je jabłuszka nadal wypróżnia się co 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej asik- tak mały podobny do m, i się wydziera na cały regulator zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik twoją aluzję zrozumiałam doskonale, a moja odpowiedź dotyczyła CIEBIE! Przemądrzała, zadufana w sobie, wszystkowiedząca kwoka,prowadząca swoje stadko na kafeterii....Myślisz że jesteś pępkiem świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynkA33 ostatni post
napisze tylko tyle usunełam was z fb,tak podszywałam sie jako kruszynka33 i gosc was dziewczyny niewyzywałam flavie owszem nie lubilam jej!tylko ja dla ciebie asik mam szacun i nie zbluzgalam cie lubiłam tu agate,brzuchatke kasie,gisciem bywalam w atakach do flavii,post wyzej nie muj bo teraz i tak bedzie na mnie tak flavia wylozyla kawe na lawe na innym form ze to ja,mimo tego wszystkiego dobrego moja reka tu wiecej nie napisze,powodzenia szczerosc poplaca mozecie mnie wyzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu wyzywanie kogokolwiek w ten sposób to już porażka,jakim trzeba być człowiekiem żeby tak się zachowywać?no i nawet nie chcę myśleć jaki przykład będziesz dawał/a swoim dzieciom w przyszłości masakra dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek ja się tak chwalę że Malgosia dobrze reaguje na moją dietę, a się wlasnie doczytałam, że Ty masz problemy :( współczuję. nie jestem na bieżąco, bo nie bylam na kafe te kilka dni, musze poczytac. Co do morfologii to będę robić malej badania przed szczepienia mi czyli przed 14.10 to Ci napisze. Na razie tylko mocz robiliśmy ostatnio. A morfologię mam z 19,09, ale wtedy nic specjalnego jeszcze nie jadlam. Byla w normie poza lwkka niedokrwistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×