Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

OMG!!! Ale się narobilo, jeden dzień telefonu nie miałam a tu takie rzeczy! Pozdrawiam serdecznie wszystkie czytające i tez uciekam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się pogodzić z tym że was już tu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu se poszly panie z krągu adorowanych o drazu spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Hej dziewczyny zaczynam się bać żeby nasz wątek też nie padł w taki sposób u nas ten sam troll się wkrada. Chciałam tylko wyjaśnić że z pewnością żadna z nas nie jest autorką tych oszczerstw. Ja przeszłam na drugie forum bo u was faktycznie gadałyście tylko ze sobą i często pisałam sama do siebie ale rozumiem to bo się już lepiej znałyście i tak jak kilka innych dziewczyn przeszłyśmy na inne forum żeby się poznać. Podejrzewam że to co u nas ktoś wypisuje też nie jest waszą sprawą tylko tej osoby z rozdwojeniem jaźni. Szkoda że tak się stało ale to też dla wszystkich nauczka że to tylko internet, że nie należy za bardzo ufać. Pozdrawiam wszystkie czerwcowe i podobnie jak koleżanka wyżej byłam z wami od samego początku od dwóch czerwonych kresek na teście :) Dużo mi pomogło czytanie was , mam nadzieję że wątek jednak nie zginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu pusto bez Was, też byłam tu od początku i dużo się od Was dowiedziałam, zreszta jak dużo innych osób. I też uważam że te wszystkie oszczerstwa pisała ta osoba przez którą się to rozpadło i chciała zrzucić winę jeszcze na inne. Fajnie jakbyście jednak wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba z rozdwojeniem jaźni nie powinna wychowywać dziecka.Macie jej dane?Może trzeba to zgłosić bo żeby nie okazała się drugą Katarzyną W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy jej dane, mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie je udostępnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt żadnych danych nie będzie udostępniał. TEMAT ZAMKNIĘTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz wątek nie upadł. Po prostu przeniosłyśmy się tam gdzie troll nie ma wstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można do Was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można do Was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z sasiedztwa za podawanie danych jest kara i ja bym już na jej miejscu obserwowała i prosiła administratora o dane tej która je chce! i złozyła doniesienie nie przesadzajmy bo każda matka kocha swoje dziecko a katarzyna w to inna historia ogl jej zdjęcia i dziecko jest zadbane także co wy piszecie za głupoty?! nie ona pierwsza nie ostatnia się jeszcze zabawi zrobiła bład i napewno jej nie do śmiechu mi też by nie było! asik widać że ty jesteś mądrą kobietą przekaż swoim koleżankom żeby dały spokój bo to co teraz robią zaczynać być chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Agu27 latasz raz tu raz tam do tamtych dziewczyn zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu szukasz chyba dalej afery co? nudzi ci się? to teraz ty zacznij ! ty od rozdwojonej jazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wy macie jej dane to na wasze tez i wszystko jasne! po co zaczynac było mineło zyjcie terazniejszoscia a nie przeszłoscia kruszynka masz dane, wrazie nie przyjemnosci wiesz kogo podac na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Do jasnej cholery,pisze ostatni raz bo nie moge tu wchodzić i tego czytać,asik prosze cie tylko o to by moje dane nie zostały podane bo w przeciwnym razie ja to zgłosze,, o co wam dalej chodzi nie wchodze nie czepiam bo niemam ochoty rozumiecie! przecez logiczne teraz jest ze wszyscy goscie to bede ja! albo sie podemna podszyja prosze bardzo winny juz jest na długi czas kruszynka33 piszcie z tego nicku wyzywac mnie mozecie ale moje dziecko zostawcie w spokoju !ono nic nie zawiniło i powtarzam poraz ostatni czepiałam tylko flavie i nie zwalac całej winy na mnie!!! a ty Patrycja widze ze prubujesz mnie tylko dobić jak możesz! bo wiem że to ty! tylko ty pisałaś o rozdwojonej jazni,jezeli ci ulzy to przepraszam!!! i dajcie mi już spokój gościu dzieki za porady wiem co mam robić w razie czego bo mam wszystkich namiary i tych co nie miałam na fb też.mimo wszystko wszystkiego dobrego żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wez podaj dane Flavii jak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKT NICZYICH DANYCH NIE BĘDZIE PODAWAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kruszynka rzeczywiscie jakas nawiedzona :P czytalam to forum dosc regularnie i juz kiedys miala rozne wtopy i miala nic juz nie pisac, a potem wracala :P nudzi jej sie i swiruje szkoda, ze po tylu miesiacach zrezygnowalyscie, lubilam was czytac, zwłaszcza Asik- bardzo konkretna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie nie zachowują się tak jak kruszynka.Ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×