Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny bylam u lekarza a wczesniej w sklepie meblowym.maz postanowil zakonczyc ta paranoje.oddzielamy sie za miesiac jak wplynie nam kasa robnimy kuchnie swoja i koniec z tesciami.przez ta jedze ide do szpitala od poniedzialku.beda mnie badac laryngolog nefrolog ginekolog i jeszcze od nerwicy.w piatek bede miec polowkowe usg.lekarz twierdzi ze mam problem z bialkiem w organizmie niedobor,nerki beda mi badac i cos z bolami glowy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chyba magnez mi sie niewprzyswaja,nogi popuchniete mam.macica twardnieje duza zasluga tesciowej.jedyna wiadomosc dobrta ze malenstwo rusza sie strasznie az tetna ciezko zlapac bylo ale teraz pewna jestem ze to ruchhy czulam od poczatku .powiedzialm tacie o tesciowej i sam zaproponowal zeby sie oddzielic od nich i zeym pomieszkala u nich poki lepiej mi niebedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
to nie ja pisałam, nie wiem po czym w ogóle taki wniosek. jesli wycofany tzn że szkodliwy w pn powiem o tym lekarzowi moze da coś zastępczego, nie jestem taka glupia zeby brac tabletki na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mysle, lepiej sie upewnic, a sama pisalas jeszcze o tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczekująca to biedy sobie narobilaś. ja juz bym tam nie wróciła do tego domu. tez jestem nerwowa i wiem że to niedobrze. spróbuje teraz sie nie zamartwiac i troche odsunąc od siebie te zmartwienia bo idzie zwariowac przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
bo dzisiaj mi je lekarz przepisał ale w aptece powiedzieli że juz nie są dostępne ze względu na problemy z sercem pózniej więc narazie biorę luteinę, zobaczymy co w pn lekarz powie. mam miec jeszcze raz ktg, mam nadzieje że bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez połowę poprzedniej ciązy brałam fenoterol.Wiem,ze niedawno został wycofany.Tez mi sie wydaje,ze jak dzidzius mocno sie rusza to znaczy,ze się szarpie bo jest owinięty pępowiną.Moj syn urodził się siny bo był owinięty wokoł szyji i czułam jak w brzuszku się szarpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak czytam i aż sie zmartwiłam,przedwczoraj byłam na usg w 18 tygodniu i muj synuś miał pepowine koło szyjki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Mam pytanie z kosmosu ... :-) Wierzycie w sny, miałyscie prorocze sny? ? Wiadomo i udowodnione jest że w ciąży sny są bardziej intensywne i częściej je zapamietujemy ;) Ja poraz kolejny miałam sen o moim malenstwie i nie wiem jak i co o nim myśleć ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku grudnia miałam sen ze poroniłam.usiadłam na muszli i dziecko ze mnie wypłynęło.to była dziewczynka.nawet męzowi o tym opowiadałam.pokręcił głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,tak sobie myslę-szyjkę masz zamkniętą dzięki temu,że brałas magnez.A teraz skoro masz biegunkę i musiałas odstawic magnez to nie wiem..Moze zmniejsz dawkę a jednak nie odstawiaj cakowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
dziewczynki nie ma co sie faszerowac tak tymi tabletkami,bo to tez nie zdrowe,ograniczcie sie tylko do tych przymusowych przepisanych przez lekarza. Ja w pierwszej ciazy nie bralam zadnych wit. za to zadbalam o zdrowsza zywnosc i urodzilam zdrowa corcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro mam zamiar upiec dwa ciasta i szalotke.w niedziele przyjezdza kolezanka z mezem i coreczka wiec trzeba cos upichcic:)wiec jutro pol dnia przy garach spedze.a ciasta tesciowa nieruszy ani obiadu.gdybysmy mieli teraz wiecej kasy to juz bysmy robili kuchnie ale teraz mamy wydatek i czekamy az przyjda pieniadze w ciagu miesiaca.bede musiala kupic kuchenke do kuchni chcialabym indukcyjna .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
dziewczynki wiecie tak mniej wiecej o ile i wciagu jakiego czasu rosnie wam brzuszek ? Ja sie znow mierzylam i mam o 3cm wiekszy ,ale nie mam z kim porownac,a w necie takiego tematu nie znalazlam. Ostatnio jak sie mierzylam mialam 42cm,a dzis 46cm.tylko ze nie pamietam kiedy to bylo,bo sobie nie zapisalam,albo koniec grudnia lub poczatek stycznia.Nie pamietacie kiedy mierzylismy sobie tu na Forum brzuszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
oczekujaca,tylko uwazaj zeby ci ona czegos do ciasta nie wsypala,pieprzu albo soli:) To wy w sumie nie wyprowadzacie sie od tesciow,tylko na swoje,dobrze rozumie? To juz c***owiem,ze to na nic:( Ona jest zbyt natretna by dala ci spokoj,nadal cie bedzie gnebic:( Uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
guziczek-mierze od 2 tygodni co 2 dni i wychodzi ze brzuszek mi rosnie jak na drozdzach bo 1 cm dziennie. teraz mam juz 98 zobaczymy w niedziele czy nadal tak jest. i kolejny kilogram na plusie eh...ja mialam znow spiecie ze swoja matka..i teraz zaczynam sie martwic bo od godziny boli mnie serce jak cholera...nie wiem co jest nie tak.. a ostatnio coraz czesciej mam tak ze nagle zaczyna mnie bolec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guziczek niemamy mozliwosc***ojsc na swoje,przed slubem m mial wybor ale zostal w domu.niepozwole jej wejsc na gore ma na dole4pomieszczenia i jej wystarczyc ma.wejscia sa2wiec niebedziemy sie mijac a drzwi beda pozamykkane.nie wsypie mi nic bo bede pilnowac sobie:)moj brzuch narazie nierosnie zatrzymal sie zobaczymy jak dalej bedzie rosl:)ale maly rusza sie dzisiaj:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
wypiłam pół kubka kawy z mlekiem, a raczej mleka z kawą, i myślałam że serce wyskoczy. Któraś z Was pisała że ma problemy z oddawaniem stolca, ja teraz zazwyczaj chodzę raz na 5-6 dni. Jak mają inne mamusie? pod pępkiem mam 86 cm (dziś zaczął się 17 tydz) oczekująca, to Wy macie remontować kuchnie w domu teściów? żeby mieć oddzielną? Czy jak to jest? wieczorami tak jak teraz, mam laptopa na brzuchu, to czuję jakby tętno w dole brzucha, i bulgotki, ;) ciekawe czy to bąbel czy moje jelita które pracują tak intensywanie że nawet nie wiedziałam że tak potrafią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
dziewczyny, myślicie że jak sprawdzam tu kafe i potem oglądam film, mniejwiecej zajmuje mi to ok. 3 godziny, i mam nabrzuchu laptopa, grzeje się jak to laptop, czy to jakoś moze zagrazac maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
spiaca krolewna mi lek.powiedzial,ze mam za dlugo nie siedziec przed ekranem laptopa i nie za blisko,bo te promieniowanie nie jest wskazane,tak . Tak samo jak trzymanie komorki w okolicy brzucha. Nie pisalam wam tego, ale raz mialam 9 tyg ciaze obumarla i najprawdopodobnie z tel.komorkowego ktory nosilam w kieszeni w fartuchu w pracy,poczytalam dosc duzo na ten temat i od tego czasu unikam komorek,a jak juz musze gdzies zadzwonic to robie to bardzo krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
zapomniałam, jestem ze śląskiego, z katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
spiaca krolewna z samych Katowic czy okolic? Ja jestem z myslowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czy ktoras zapisala/uje sie do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
guziczek ja większość życia mieszkałam w mysłowicach :) dawno mnie nie było ale podzytuje Was w miare możliwości teraz się rozchoroałam męczy mnie kaszel chyba w pon będę musiała iść do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
guziczek bliżej Ciebie ;) Nie w centrum. szkoła rodzenia to chyba nie dla mnie ;) kiedyś tego nie było i kobiety rodziły i było okej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Kurcze nie spodziewalam sie,ze tu tyle dziewczyn z Myslowic:) brzuchatka n.cz.- zdrowka zycze !!! spiacakrol. ja przy pierwszej nie chodzilam,a teraz bym sobie poszla na ta gimnastyke dla ciezarnych,tylko,ze mam 15km i nie chce mi sie za bardzo jezdzic,szczegolnie teraz gdy wczesniej ciemno na dworze,moze w 3-trymestrze jak juz nie bede pracowac szybciej sie zmobilizuje. znow nie jestem spiaca,choc rano wstalam o 6.00,a w tele i tak nic nie leci:Chyba pojde do lozka poczytac:) Dobranoc tym,ktore tu jeszcze zajza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja juz od godz niespie.dom jest meza a tesciowie mieszkaja tutaj i chjcemy zrobic sobie z jednego pokoju kuchnie zeby nie widziec ich tak to wyglada.te gilgotki to bobas tez tak mialam :)martwie sie ze wyjda mi zle wyniki i ze usg moze cos pokazac,ale gin mowil ze gdyby cos bylo nietak to da mi skierowanie na lepsze usg.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam, ale czytam Was regularnie :) Nie wiecie na której stronie jest nasza tabelka? Bo chciałabym coś poprawić :) Byłam wczoraj na badaniach i mojemu synkowi odpadł siusiak :) Muszę teraz pomyśleć nad imieniem, bo na razie na córeczkę mówimy Damian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×