Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Oczekująca twój mąż powinien już zauważyć co się dzieje i powinien się jej postawić i dopóki się nie oddzielicie to nie będzie spokoju, na prawdę współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Mam już powoli dosyć tych hormonów. Niedawno skończyłam płakać ot tak sobie..bez powodu. i to nie pierwszy raz tak mam od kilku dni. Co do tesciowej ja na swoja nie narzekam, ma juz swoje lata i musi swoje powiedziec ale rozumiem ja bo zycie do dzisiaj jej daje w kosc. tesciu to juz co innego.. on wie najlepiej i tak jest, ale coz. Ja mam zaś problem ze swoją matka, jeszcze miesiac temu probowala mnie przekonac bym zerwala z moim chlopakiem, mowila takie rzeczy ze przez nia plakalam bo serce az pekalo ze to mi mowi moja matka. ona widziala mnie z synem kolezanki, mimo ze mnie nie ciagnie do takich typowych mamisynkow z okolarami i rurkami. Gdy w koncu do niej dotarlo ze nie zdziala zaczela wymyslac inne rzeczy i tym razem mowic o mnie niestworzone rzeczy do mojego chlopaka. Ale do tesciow nie mozemy isc bo z nimi mieszka reszta ich dzieci z wnukami. a szukac wlasnego nie ma sensu na miesiac czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny moj m widzi jak jest tylko on z tym nic nierobi.jak kloca sie to mowi ze oddzielimy sie a na drugi dzien juz zmienia zdanie.ja ostatni raz mu powiedzialam ze jak tak bedzie to odchodze z dzieckiem.tesc byl napoczatku ok a teraz taki jak tesciowa.to co wczoraj powiedzial ze ja meza buntuje nastawiam przeciwko nim ze nic niedostalam od rodzicow a co jest nieprawda.nawet wczoraj jak tesciowa stala za dzrwiami sypialni prosilam go zeby nie wpuscil jej i nie klocil sie bo ja mam dosyc.aa pozniej takie rzeczy slysze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Kobitki al wam wspolczuje. Ja swoja wojne juz przeprowadzilam gdy uslyszalam ze straszy mnie policja. Moj m byl przy rozmowie i sam zreszta tez sie poklocic z mamusia. Wtedy choc wiem ze go to zabolalo powiedzialam ze nigdy nie przekrocze progu mieszkania tesciowej a ona ma zakaz wstepu do .nas do domu. Zreszta nawet teraz bedac w ciazy moja jedza nie widziala usg. A mnie zobaczy na chrzcinach w kosciele. Niestety ale niee ugne sie. Dziewczyny czy was tez bola biodra i kregoslup, tak mnie czasami boli ze ledwo wstaje sama z lozka o szybszym chodzniu juz nawet nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mezem mieszkałam z moja mama przez nie spełnia rok przez to że miałam zagrożona ciążę i nie mogłam być sama a m pracował wtedy wydawało nam się że to najlepsza decyzja.... nie długo potem mój m wychodził o 8 rano wracał po 12 w nocy i tak dzień w dzień uciekał z domu dosłownie bo nie mógł jej znieść pewnego dnia moja mama przegiela młodego rzeczy zaczęła wrzucać do piwnicy na podloge bo nie widziala miejsca na nie w domu pokrowce od wózka itd ... tego samego dnia znalazłam mieszkanie na drugi dzień podczas jej pobytu w pracy wyprowadzilismy się .... I przysiegam gdyby nie ta natychmiastowa wyprowadzka moje małżeństwo by już dawno nie istniało .... jeśli mogę wyrazić swoje myśli oczekujaca nie masz na co czekać miej "jaja" :) w tym wszystkim i pomysl o sobie i malenstwu przedewszystkim bo szkoda aby rodzina rozpadla się przez osoby takie jak Twoja tesciowa Bo przecież Rodzina wlasna jest najważniejsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
dziewczyny polecam wam ten temat mozna sie troche posmiac, mi osobiscie humor poprawil sie o 100% ale moj chlopak sie obrazil jak mu poczytalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które bolą plecy nie myślałyście o poduszkach do spania dla kobiet w ciąży ja się właśnie zastanawiam czy sobie takiej nie kupić bo teraz muszę już spać z dodatkowym jaśkiem a co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Nitka ja na razie polozylam dodatkowo koc i dzis o dziwo boli mnie mniej. Mam nadzieje ze teraz jak wrocilam do pracy ruszam sie to bedziee lepiej przynajmniej z miednica. Biust rowniez nie daje mi spokoju jak zaczol bolc w listopadzie tak boli do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze kazda ma jakies przejscia z tesciami.wzielam2apapy bo tak glowa mnie bolala a od jakiejs godz mam pod lewa piersia takie drgawki jakby pradem mnie ktos razil.boje sie ze cos sie stanie za duzo streesu i nerwow.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszczescie nie mam przebojow , tesciowe 160km od nas , pomagaja i sa dobrzy moi rodzice tez ok , ale cos kosztem czegos moglismy mieszkac w duzym domu ztesciami lub zyc na wlasne konto wybralismy to drugie czego nie zaluje minusem jest tylko rata kredytu comiesieczna ale jeszcze kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem zła jak osa normalnie ;/ Wyobraźcie sobie taką sytuację : Umówiona jestem na 16 ... lekarz od 16... patrze na godzinę 16:25 więc ładnie się zapytałam od której lekarz jest powiedziała że od 16 więc się zapytałam czy jest znana przyczyna, że się spóźnia. Godz. 16:30 lekarz łaskawie się zjawia , pielegniareczka od razu poleciała ze skargą, ze ja się zapytałam i jak wchodziłam widziałam jego spojrzenie... się zapytał jak się czuje a ja mówie, że dobrze ... a On powiedział, że USG zrobi za 2 tygodnie ponieważ będzie 21 tydzień ... a ja mówię a dlaczego nie dzisiaj a On z tekstem że zrobi mi połówkowe ... szok ;/ a ja już zła ... powiedziałam ok... wizyta trwała około 5 min. Nie sprawdził mi macicy, cytologi w ogóle nie zrobił... a o USG nie wspomnę :( NORMALNIE CHAMSTWO... zapisałam się do innego lekarza i gdzieś indziej z wizytą i USG. Mam pecha do lekarzy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko hehe esmi a do kogo chodzisz i do kogo sie przepisalas asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi no to ladnie a bylas prywatnie czy na nfz?moj gin przyjmuje od16ale zazwyczaj jest juz o15,30w gabinecie a ja pierwsza w kolejce bo on na godz niezapisuje.raz dzwonilam czy bedzie przyjmowac to powiedzial ze o15;40bewdziew ale spoznil sie z 10min bo byl na dyzuze i byl porod to sam przepraszal za spoznienie.ja juz w piatek wizyta boje sie bardzo ze przez te nerwy cos sie stac moglo.asik a duzo mieliscie kredytu?ja dzis kupilam garnki i od jutra gotuje dla siebie i m a jak kase wezme za maciezynski tozrobie sobie kuchnie.i niebede patrzec i meczyc sie prrzez ta babe.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca a bierzesz jakiś magnez ja miałam różne dziwne dolegliwości i odkąd zaczęłam brać to przeszły ja mam magneb6 max biorę po 2 tabletki dziennie spróbuj może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam do napromedicy a teraz idę do eskulapu bo tam mam pracownicze ... szkoda gadać prawie nigdy nie trafiłam na dobrego lekarza ... takie traktowanie ludzi tym bardziej w ciąży :( a Ty gdzie chodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze na mickiewicza do dr bukraby tez trzeba czekac bo to nfz ale jestem z niej bardzo zadowolona nigdy mnie nie zawiodla asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nitka ja magnez biore tez magneb6 2tabletki dziennie i nigdy niemialam czegos takiego tylko dzisiaj.najpierw ten bol glowy pozniej tetno wysokie i troszke spokoju i znowu to uczucie pod piersia.powiem o tym lekarzowi co moglo by to byc.ale przypuszczam ze to nerwica.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt ok 200/210tys za ta kase mozna dom zbudowac majac dzialke my nie mielismy tu ,chyba ze u tesciow ale na wsi gorzej z praca itp inne perspektywy wiec wolelismy zostac tu zeby chociax w moim rodzinnym miescie bo pchac sie do wawy czy gdzies i ciagle byc samemu bo rodxina daleko to tez nie fajnie raty mamy dosc wysokie ale malejace na chwile obecna ok 2200 asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca zrób sobie urlop pojedz do rodzinki koleżanki gdziekolwiek żeby odpocząć od domu na pewno będzie lepiej a i może mąż zatęskni i zmieni zdanie na pewne tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi no widzisz jak to jest.Mi na ostatniej wizycie lekarz powiedzial,żebym powtórzyła badanie na toksoplazmoze i najszybciej jak się da przyszła.No i dzwonię dzisiaj a on do mnie,że ściga go Nfz że za często przyjmuje ciężarne pacjentki i że musi raz w miesiącu i wizyta dopiero 20 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca przestań pisać że dajesz teściowej i mężowi ostatnią szanse bo to juz kilka razy pisałaś.Zamiast grozić że sie przeprowadzisz do taty,po prostu to zrób,pokarz że masz jaja...twoje narzekanie zaczyna być meczące......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli cie gosciu meczy moje pisanie to nie bede sie wiecej udzielac na forum.takze powodzenia i szczesliwego zakonczenia ciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość skoro jesteś taki mądry to miej też jaja i się podpisz pod tym co piszesz ... łatwo powiedzieć ale ja dziewczynę akurat dobrze rozumiem ciężko jest zostawić męża i samej odejsc ... a My też jesteśmy tu aby się wspierać i tu możemy w pewnym sensie anonimowo otwarcie pisać co nas boli, nie pokoi ale i też cieszy i wzrusza ... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca bo w tylek nakopie po to jest forum zebys sie tez wyzalila ile masz lat zeby sie przejmowac czyims jednym wpisem i odrazu rezygnowac z forum ,, podziekuj za rade dla goscia i dalej pisz na co masz ochote :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam oczekująca, moze przesadziłam z tą krtyką ,ale nerwy w Twoim stanie nie są dobre ...a denerwujesz sie niemal codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
tez tak mysle jak Asik:) oczekujaca pisz dalej ja lubie czytac wszystkie wypowiedzi niezaleznie czy to dotyczy tylko ciazy czy rodziny tez:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×