Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość aniczka90
może ja w przyszłym miesiącu też się uspokoje:) tylko najbardziej stresujące jest to że już 21 dc czułam że już nadchodzi a dziś mam 24 i nic. Teraz moje oczekiwania na brak okresu przeradzają się w strach przed brakiem okresu.... Rany czy tylko ja tak mam czy wy też macie takie wahania?? poczekam jeszcze spokojnie, póki co nawet za bardzo testu nie zrobie bo nasze niezorganizowanie finansowe doprowadziło do tego że szkoda mi kasy na testy które pewnie wyjdą negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a juz teraz powinnas miec okres? jesli tak to możesz jutro z rana zrobic z porannego moczu może wyjsc. test to tylko 10zł. ja mam regularne co 26 dni jak w zegarku, no czasem się zdarzy że coś się przesunie ale to rzadko. więc w środę okres powinien byc jesli nie bedzie, to znaczy że coś jest na rzeczy;) no spokojnie ja tez mam takie wahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja mam dziś 25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
w zeszłym miesiącu miałam już 24 dnia ale ja mam małe wahania, przy czym jednak nigdy nie miałam dłuższych cykli niz 26. A teraz dziwi mnie najbardziej to że miałam 2 dni temu uczucie zblizajacego okresu a dziś tego w ogóle nie czuje.. To mnie najbardziej dziwi, ale jestem poniekąd świadoma że to tylko moje wymysły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no zobaczymy. mnie też już pobolewa brzuch tak jak na okres, czuje że coś się tam dzieje. jesli ma przyjsc to w środę przyjdzie na pewno. chyba że ma nie przyjsc to wtedy z czwartek pędzę po test:) mój mąż się cały czas mnie pyta czy coś czuję i czy czuje się jakos inaczej. A skąd mi to wiedziec jak powinnam się czuc będąc w ciązy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ale to fajne że się tak interesuje, przeżywa to razem z tobą:) ja jak spróbuje się otworzyć przed swoim tak żebyśmy razem po przeżywali to słysze tylko: KC, tak i tak bedziemy szczesliwi... A potem Ania z mężem mają ubaw że nie piszę przy moim na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja przy swoim też nie piszę, bo zaraz by powiedział że zajmuje isę głupotami. faceci mają inny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
hej dziewczynki . Ja dalej czekam na @ kurcze teraz to sie juz boję ze ją dostane jakby mnie zaskoczyła 3 dni temu to byloby oki a teraz to juz sobie robie nadzieje ze sie udało. 29 dzien cyklu ani razu w tym roku nie miałam tak długiego cyklu. Okres robi sobie ze mnie żarty, kpi sobie z mojej cierpliwosci a testy sa ślepe i nie widzą stężenia HCG:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
a mój by chyba pomyślał że mi odbiło do reszty:P i tak już wie że się nakręciłam na tą ciąże bo ostatnio jak chciał wziąć kąpiel to powiedziałam mu że nie mogę bo gorąca woda powoduje skurcze macicy:D trochę go wtedy zdziwił ten argument:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Anna85 a robiłaś dziś test?. nie chcesz isc na bete? pewnie by juz wskazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
heh nie no nie przesadzajmy:D ja w niedziele nawet drinka wypiłam bo mąż mnie namowił. Dopóki ciąża się nie ujawnia można wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
Cześć Aniu:) to może poczekaj jeszcze parę dni albo idź zrobić bete to juz bedziesz miala pewnosc:) w sumie chyba lepiej niz robic w nieskonczonosc testy:) ja się tak przez chwile zastanawialam czy nie isc oddać krwi aby w razie czego mieć darmową diagnozę ale chyba to odpuszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
hehe:) no wiem że może przesadziłam z tą kąpielą ale gdzieś jakoś tak doraźnie pisało że to może powodować poronienia że mi się odechciało:) ale na swoją obronę powiem że przez pierwsze 3 dni starań piłam drinki 3 dni pod rząd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Nie robiłam testu. Czekam cały czas. Na bete nie idę bo koło mojego miejsca pracy mam laboratorium-wszyscy mnie znają a o ewentualnej ciąży wole szefa sama poinformować niż ma sie dowiedzieć pocztą pantoflową... A poza tym co ma wisieć nie utonie. Jesli jestem lub nie jestem w ciązy, to predzej czy póżniej bedzie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
chciałabym mieć takie podejście:) ostatnie parę dni siedzę więcej na kafe niż dotychczas łącznie sumując każdą wizytę tutaj:) nie mogę się niczym zając jedynie kalkulatory i kalendarze ciążowe przykuwają na dłużej moją uwagę.. popadam w jakąś paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
aniczka przypomne Tobie że ja już pół roku sie staram, moje paranoje mnie opuściły po 2 cyklu. Przyszło zwątpienie, pesymizm że mi sie nie uda. Nie czekałam juz z taką niecierpliwoscia na okres. Zaskakiwał mnie zwykle w 23-24 dniu cyklu, mówiłam wtedy do mojego K że znów dostałam a on na to że wszystko oki i staramy sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
no to jak będę dalej tak świrować jak dzisiaj to będę się pocieszać że w przyszłym miesiącu pewnie bedzie ciut lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja mam nadzieję ze do końca roku nam się uda. mamy na to jeszcze 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
jeśli to było pytanie do mnie to srode bym już mogla, jutro pewnie tez ale jeszcze się wstrzymam. Poczekam może do przyszłego tygodnia chociaż jak nie dostane do tego czasu @ to chyba już będę wszystko wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
aniczka chciałam zauwazyc że jestesmy w tym gronie najmłodsze:) a z jakiego miesiaca jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ja z marca:) wiem o tym i w sumie mamy najwięcej czasu ale ja bym chciała mieć wiecej niż jedno dziecko, przynajmniej troje a najlepiej przed 30 :) dlatego fajnie by juz bylo zacząć:) flawia dobrze pamietam że to już twoje drugie czy mi sie cos pomieszało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
pomieszało ci się;) starania dopiero o 1 maleństwo. ja jestem z wrzesnia, a więc to ja jestem tu najmłodsza. zawsze mowiłam ze chcialabym miec pierwsze dziecko w wieku 23-24 lata i mam nadzieje że tak będzie. ogólnie planujemy dwójkę, więcej na pewno nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Cześć dziewczyny :) Hehe z tym planowaniem to tak nie hop siup :D też mówiłam kiedyś o trójka dzieci, dwójka dość szybko że tak rok po roku aaa tu zonk :D córcia dała trochę w kość i plany o rodzeniu zaczęły się odwlekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
rzeczywiście pomyliło mi się z zacieszką:) a ja właśnie nigdy nie mówiłam tego na głos tylko tak bardziej fantazjowałam że chciałabym być młodą mamą, najlepiej jeszcze na studiach, ale raczej nikt kto mnie zna by sie po mnie tego nie spodziewał:) raz powiedziałam siostrze że nie jesteśmy zbyt ostrożni to była bardzo zdziwiona:) no ale nie będę się nikomu tłumaczyć czy wpadłam czy planowałam i raczej nikt z taktem nie bedzie mnie o to pytał:) fajnie by było mieć przy sobie za rok takiego małego szkodnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
zacieszka chyba cię ściągnełam myślami:) a to w jakim wieku masz córcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca11
witam panie, trochę was podczytuje:) u mnie 25 dzień cyklu, cykle 28 dniowe, [przeczuć zero], ból piersi jest już tradycją przed @ od 3 cykli, piersi strasznie bolą po bokach,poza tym całkowicie nic się nie dzieje. Źle się czuje, ale u mnie to nic nowego, zasypiam na siedząco, ale to też żadna nowość, także czytam wasze wypowiedzi i czekam. Życzę powodzenia, mam nadzieję, że za 4 dni do was dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
oczekująca jeśli tylko chcesz to możesz dołączyć już teraz:) my właściwie w większości jestesmy oczekujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
zawsze kazda pisze o tym bólu piersi a mnie nigdy piersi nie bolą przed okresem i teraz też nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
mnie też nigdy nie bolały teraz też nie bolą, miałam lekko tkliwe sutki ale to było parę dni po owulacji więc raczej nie było to spowodowane staraniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×