Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość aniczka90
gościu jakoś nas specjalnie twoje zdanie nie rusza:D i nie musisz nas oceniac swoją miarą:) tu chodzi o wzajemne wsparcie a nie o przechwalanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3mam kciuki
dziewczyny nie przejmujcie się takimi gośćmi jeśli macie ochotę to piszcie!! no i ja na pocieszenie wam powiem że w 1 ciążę zaszłam bo dość długim czasie<2lata> (bez leków badań itp - z jednej strony chciałam mieć już dziecko ale z drugiej strony praca, budowa domu itp) i powiem wam że los spłatał mi ogromną niespodziankę bo ten czas kiedy zaszłam w ciążę to był naprawdę najlepszy moment - wszystko mi się wtedy świetnie poukładało. Anna85 ja gdy robiłam swój pierwszy test (w ciąży) też zobaczyłam jedną krechę (a nie było mowy o opóźnieniu owu) GŁOWA DO GÓRY DZIEWCZYNY!!!!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
dziewczyny owulke mialam 9 wrzesnia i tez licze ze do poniedziałku, wtorku musze poczekać ale zrobiłam test 1 dzień po spodziewanej @ bo takie mam normalnie cykle od 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa14
hej laseczki:) Czy mogę do Was dołączyć? Też czekam na @, a raczej jej brak :) @ mam co 29-33 dni, powinna być między 24 a 27.09...ale ze względu na ilość porażek z testem wstrzymuję się do 29.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
hej mapa14 ktory twój cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
witaj mapa14:) Aniu trzymamy za ciebie kciuki i pisz jak bedziesz cos wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa14
Hej Mam już 6,5 letnią córeczkę w domu :) A który to cykl starań? hmmm...4,5 roku czyli jakiś 54...:( Wyniki ok, wszystko ok, a dziecka jak nie było tak nie ma...czuję się jak weteran wojny...hehe...jak to mówią nadzieja umiera ostatnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
hej mapa14 zapraszaam do dopisania sie do tabelki , aniu85 trzymam kciuki chyba wszystko jest na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa14
87_asik...............26l..............2cykl............. .. ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.................2 dziecko.........28-29.09 eve1983..................30l.............1 cykl..................1 dziecko..........29.09 luckyluna..........33l...................1 cykl................1 dziecko.........28-29.09 Flavia234...........23l................2cykl............. ....1 dziecko..........25.09 mapa14..............31l...............54cykl.................2 dziecko..........24-27.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa14
Kurcze aż mi wstyd jak ja w tej tabelce wyglądam :P No cóż... Laski jakby co służę radą trochę już w tych staraniach przeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Witaj ,,mapa''. Cieszymy sie że do Nas dołaczyłas. U mnie 28 dzień cyklu przy cyklach maks 26 dniowych.@ dalej nie ma. Mam sposób na @ zawsze jak przed @ przytulamy sie z moim K. to ona sie pojawia dnia nastepnego. Tak wiec dzisiaj działamy i jak jutro jej nie bedzie to we wtorek powtórze test albo pójde na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Dziękuje dziewczyny że myślicie o mnie i trzymacie kciuki oby sie w końcu udało bo mnie już czasem ręce opadają jak trudno zrobić dziecko. Az chciałoby sie zapytać jak te wszystkie kobiety ,co wpadają za pierwszym razem, to robią:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Cześć mapa :) 4,5 roku starajcie się o drugie dziecko? A córcia w którym cyklu poczeta Jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
mapa ja naprawdę podziwiam twoje samozaparcie:) ja po takim czasie na pewno bym sobie odpusciła dziecko i albo byłabym po adopcji dwóch innych albo dodatkowo miała jeszcze kilka z "wpadki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
czesc. U mnie jeszcze 2 dni do okresu. Już mnie wysypało tzn pryszcze, zawsze tak mam przed okresem i już zaczyna mnie pobolewac brzuch takie mulenia. Nie wiem czy przyjdzie czy nie ale myśle że tak bo "czuje się jak przed okresem" heh. No zobaczymy, na szczęscie długo już czekac nie muszę. Jak przyjdzie okres to następne starania na początek lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
flawia- parę dni temu miałam dokładnie tak samo i w sumie to tej pory nic sie nie wydarzyło.. Teraz sie troche boje, zaczynają mi się kłębić bo głowie różne myśli.. Ach narazie staram się nie myśleć zarówno o okresie jak i o jego braku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Cały weekend milczałem bo rozłożyła mnie grypa :( dziś tez wolne i jadę do lekarza bo domowe sposoby już nie działają :( także podejrzewam, ze ten miesiąc odpada na zajście w ciąże bo owulacje miałam właśnie w weekend :( no ale nadzieje mam jeszcze. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie dopisać sie do tabelki :) 87_asik...............26l..............2cykl............. .. ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.................2 dziecko.........28-29.09 eve1983..................30l.............1 cykl..................1 dziecko..........29.09 luckyluna..........33l...................1 cykl................1 dziecko.........28-29.09 Flavia234...........23l................2cykl............. ....1 dziecko..........25.09 mapa14..............31l...............54cykl............. ....2 dziecko..........24-27.09 Mysz_ka........... 34 l................1 cykl................. 2 dziecko........ 22.09 Ale ja jestem stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
hej mysz_ka, to ty już w sumie jesteś po terminie spodziewanej @ więc szanse są:) chociaż wiadomo że choroba też na to wszystko wpływa. Testujesz w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a jeszcze coś wam powiem odnośnie miesiąca w jakim ma się urodzic dziecko. Jeszcze kiedys, jak sobie myslałam o planowaniu malucha, to zawsze myślałam aby tylko nie było terminu na lipiec i na grudzień. Grudzień wiadomo koniec roku a lipiec środek lata, gorąco. No i teraz jak zaczeliśmy starania to myślę, że zajdę w 3 cyklu- taką mam myśl od początku. i będę miała termin na lipiec:P. Np teraz czekam na okres ale jestem prawie pewna że nie jestem w ciązy, a myslę ze ze będę dopiero w następnym cyklu. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
jak dla mnie lipiec też by mógł być:) chociaż czasami jak popadając w zamyślenia nad ewentualną ciążą patrzę na kalendarze porodu to chyba miałabym szanse nawet na maj:P bo teoretycznie pokazuje mi 3 czerwiec a wiadomo jak to bywa:P ach im bliżej okresu tym się bardziej tym wszystkim niecierpliwie. Mam mieszane uczucia raz mi się wydaje że zaraz dostanę okres i śpie z podpaską a zaraz mam wrażenie że się chyba udało i zaczynam się zastanawiać czy to była aby na pewno dobra decyzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
aniczka ja mam identycznie. masa wątpliwości. jak mnie najdzie to zastanawiam sie czy dobrze robimy że staramy się o dziecko. innym razem idę do sklepu oglądac ciuszki niemowlęce i niecierpliwie się kiedy w koncu będę w ciąży. wymyslam sposoby jak powiem o tym mężowi, kiedy powiemy rodzinie, jak damy malenstwu na imię itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
aaa i mi tez wg kalendarze wychodzi na 3 czerwca więc jestesmy w identycznej sytuacji. ciekawe czy którejs z nas się teraz uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ja się aż boję pomyśleć że się może udać... Ale postarajmy się myśleć po męsku: co ma być to będzie:) z jednej strony już bym chciała a z drugiej zaczynam się panicznie bać.. No ale pewnie zaraz dostanę okresu i za dwa tyg znowu będą starania, po to aby za 4 tygodnie znowu mieć masę wątpliwości :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja mam coś takiego że jak czekam na okres to jestem przerażona, bo się boje że się udało i co będzie dalej. A jak okazuje się ze ciązy nie ma to nie mogę doczekac się owulacji żeby zacząc starania. A wy planowaliscie od razu po ślubie zacząc się starac o dziecko czy na spontanie?. Bo my po slubie to wcale nawet nie myślelismy o ciązy, dopiero miesiac temu jakoś tak mnie napadło że może jednak juz zacząc....porozmawialismy no i działamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
nas też w sumie dopiero w zeszłym miesiącu wzięło tak na poważnie ale wcześniej też już o tym myśleliśmy. Nigdy się jakoś specjalnie nie zabezpieczaliśmy poza gumkami w dni płodne, praktycznie od początku mieliśmy podejscie że jak coś się stanie to bedziemy dobrymi rodzicami i tyle:) nie raz już robiłam test ciążowy, ale teraz to było pierwszy raz tak żeby powiedzieć sobie wcześniej robimy dziecko i tak że mi bardziej chodziło o ciąże niż o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
ale jesli będziemy dalej się starać to teraz już się postaram starać bardziej dla męża i dla siebie niż dla potencjalnej ciąży:) ale w tym miesiącu naprawdę wpadłam w taki stan, a w sumie nigdy sie o to nie podejrzewałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniczka90 zle wpisałam do tabelki! ja @ mam dostać 07.10! widać, że choroba mi wszystko pomieszała :) 22.09 miałam owulację :) no i jestem po wizycie u lekarza. Zapalenie oskrzeli i antybiotyki. Ale moja dr dala mi już takie dla ciężarnych :) w razie W :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
to ja własnie coś takiego miałam w tamtym miesiącu byąłm przekonana że będzie ciążą bo sex był w dni płodne i przed i po:P i miałam jakis taki stan ze nie mogłam się doczekac chciałam żeby to było już, natychmiast te dni do okresu dłużyły się niemiłosiernie. A teraz drugi cykl i troszkę spokojniej:) zostały 2 dni i okaze się, ale mam przeczucie że jeszcze nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
a to rozumiem:) szanse zawsze są:) wkońcu te wszystkie pary które wpadają nie zawsze to robią w dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×