Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość zacieszka
Przybywam na każde wezwanie :) W środę kończy 2lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
A w sumie to mamy tu już jakąs koleżankę po teście czy wszystkie czekają? Dziewczyny czujecie się bardziej na TAK czy na NIE jesli chodzi o ciążę? bo ja w tym mies raczej na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
to fajna będzie różnica wieku między twoim dzieciaczkami:) to jest straszne ale ja mam dzisiaj takie odczucia że jest bardziej na tak.. a straszne dlatego że raz troche stresujące a dwa nie chce się nastawiać żeby potem nie było rozczarowania... Aż przed wysłaniem musiałam sprawdzić czy nie dostałam okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
chyba udzieliła się tu kiedyś jedna potwierdzona mamusia ale nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Narazie to tylko Ania testowała ale nadal czekamy na rozwój wydarzeń. Ja w niedzielę testuję. Hmm czuje się bardziej na tak :) ale mogę się mylić... Chociaż moje piersi robią się pełniejsze :p więc może może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ogólnie patrze ze wiekszosc z nas testuje pod koniec wrzesnia :) a ja musze czekac tak dlugo jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Zacieszka testujemy razem. Ja generalnie od zeszłego tygodnia czuję oslabienie. Jest to widoczne u mnie nawet po oczach. Mam bardzo dobre wyniki, bo robiłam tydzień temu - więc to nie to. Nie wydaje mi się, żeby to osłabienie było spowodowane ciążą, bo to zdecydowanie za wczesnie. Trochę obawiam się, że tak bardzo chcę tego dziecka, że psychika robi mi psikusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Dzisiaj kupię testy. Od razu 3. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to następnym razem już się tak nie napalę. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, żeby świadomie robić dzidziusia. Może dlatego tak świruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Strasznie jestem ciekawa, ile z nas zakończy czerwiec 2014 powodzeniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Z wczesnych objawów ciąży to jedynie kłucie w podbrzuszu, piersi, mogą też być mega wzdęcia i ewentualnie biały śluz. Przed okresem może się tak zdarzyć ze ulubiona kawa czy ciastko będzie strasznie ohydne :) Reszta pojawia się ok 5-6 tyg, Testuje w niedzielę jesli nie zapomnę testu kupicie :) w sobotę urodziny córki wyprawiam więc może mi to wypaść z głowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
eve mam to samo co ty:) dziewczyny mnie pocieszają że za pierwszym razem to normalne. Z każdym dniem coraz bardziej się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Strasznie bym chciała, żeby za miesiąc już nas tu nie było. Każdej jednej. Fajnie czyta się, jaki wózek wybrać i jak wyglada dzidziuś na usg itd. Myślę, że dla kobiet, które po raz pierwszy doswiadczają macierzyństwa to ma podwójnie magiczną moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Wiecie co? Strasznie bym chciała, żeby za miesiąc już nas tu nie było. Każdej jednej. Fajnie czyta się, jaki wózek wybrać i jak wyglada dzidziuś na usg itd. Myślę, że dla kobiet, które po raz pierwszy doswiadczają macierzyństwa to ma podwójnie magiczną moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
naczytałam sie ze w ciazy pierwszy objaw to bolace piersi a mnie od piatku wlasnie przestaly bolec i to mnie zastanawia bo okresu brak, test w niedziele rano negatywny dzis konczy sie 29 dzien cyklu i wiecie co jestem jak dziecko we mgle nic nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
To wskazywałoby, że niedługo dostaniesz@. Ale cholera wie. Jak nie dostaniesz do czwartku, to ponów test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
dziewczyny ile ciąż tyle objawow :) Anna85 podziwiam Cie naparwde ja bym juz chyba dawno byla na becie :) bo tez mi sie nigdy @ nie spoznia , mysle ze skoro tez tak masz to jest cos na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Wszystko może sie zdarzyć-jeszcze jutro moge dostać bo dziś jest 14 dzień od owulacji. Ale z moich prywatnych obserwacji a obserwuje to juz od 15 lat okres spóźnił mi sie dwa razy w zyciu. Pierwszy raz jak byłam w ciązy pozamacicznej i drugi raz 3 miesiace później w ciązy z synem ale wczesniej nigdy nie obserwowałam kiedy jest owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
I kiedys mialam cykle 28-29 dniowe a po porodzie 23-26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Aniu po tylu cyklach należy Ci się ta fasolka.;-) Skoro masz @, jak w zegarku, to znaczy, że masz duuuuużą szansę tym razem. Życzę Ci, abyś zaciążyła tego cyklu, a póxniej każda z nas po kolei.....;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
jeśli zaskoczy tym razem to napewno pociągnę Was za sobą dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Tak i wspólnie pociągniemy inny wątek - ciąża i przygotowanie do porodu ;-) Byłoby super.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
hehehe... Albo wątek pt. Wielorybki 2014:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ninna jesteś tu jeszcze z Nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Asik chyba przesadzilaś z tymi objawami :) to by było ich trochę za dużo :p chodziło mi o pierwsze objawy jeszcze przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca11
co do bólu piersi, ja do niedawna te nie wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi, w zeszłym cyklu ból był paraliżujący i pojawił się w raz z pierwszym dniem nie płodnym, w tym cyklu podobnie, póki co jest do zniesienia. Nie chce się na razie dołączać do was, by nie musieć odchodzić. Strach pomyśleć jak będę się czuła w ciąży jak teraz mam takie dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinakalina
Cześć wszystkim oczekującym. Tak sobie tu czytam i widzę, że świetnie się wkomponuję. Piersi mi bardzo nabrzmiały i okrutnie bolą, bardziej niż zwykle, często biegam to łazienki, no i ten okropny metaliczny smak w ustach. Ciekawe....Ale jutro robię pierwszy test, a po dwóch dniach jeszcze powtórzę, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Niestety przez ostatnie dni nie mogłam być na kafe z racji "zawalenia robotą" :( ale podczytywałam :P Witam wszystkie nowe staraczki :) Aniu jak czytam Twoje wypowiedzi to jeszcze bardziej trzymam za Ciebie kciuki :):):) kiedy zamierzasz ponownie testować?? Mnie przez weekend dopadło zwątpienie i depresja jesienna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik...............26l..............2cykl............. .. ..1 dziecko.............04.10 aniczka90...........23l..............1cykl.............. ...1 dziecko.............25.09 Anna85...............28l..............6cykl............. ....2 dziecko.............21.09 Ninnna................28l..............2 cykl........... .....2 dziecko.............09.10 majowoczerw......31l..............2 cykl.................2 dziecko.............18.10 zacieszka............24l..............1 cykl.................2 dziecko.........28-29.09 eve1983..............30l.............1 cykl..................1 dziecko..............29.09 luckyluna.............33l.............1 cykl..................1 dziecko.........28-29.09 Flavia234............23l..............2cykl............. .....1 dziecko..............25.09 mapa14...............31l..............54cykl............. ...2 dziecko..........24-27.09 Mysz_ka........... .34 l..............1 cykl................. 2 dziecko........ .....22.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Cześć :) Kalinakalina czekamy na pozytywne wieści. :) Ninna co jest?? My Cię wyleczymy z depresji :) Ledwo wstałam a już się czuje jak balon :/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×