Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Cześć Kochanę ja też mam wizytę dziś o 16 ale znając lekarza to będzie opóżnienie godzinne.Denerwuję się strasznie bo od wczoraj w nocy mam taki nacisk na krocze jak by mi miał dzidziuś wychodzić.Zastanawiałam się nawet w nocy czy nie jechać do szpitala.Czy któraś tez z Was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc dziecko pewnie tak nisko się ułożyło że cię ciśnie. powiedz lekarzowi zobaczysz co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Ja tak mialam.. uczucie jak po mega, mega, mega dlugim stosunku. Mialam wszystko tak tam obolale, ze usiasc nie moglam :p Ale mna się nie sugeruj.. kazdy ciazr znosi inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam taki ubisk na dol brzucha ale potem macica sie podnosi bo rosnie.Mi w nocy z 5 razy na chwilkę twardniał brzuch.Nie mogłam spac bo miałam zgage az mnie mdliło.Zauwazyłam ze brzuch najczesciej mi twardnieje wtedy gdy dzidzia kopie.Mysle ze ruchy dziecka pobudzają macicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Kurde jeszcze jak zapytala czy predzej mowila co bedzie zaczelam sie bac ze znow sie to zmienilo,ale gdy uslyszalam ze jednak na 100% cora az odetchnelam z ulga. Bo chyba bym wybuchla zeby sie zdecydowali w koncu. Jutro mam wolne od kursu wiec lece do smyka kupic kilka rzeczy bo ma byc u mnie mega promocja do 11 i kurteczki z misia takie jesienne za 15 zl a u mnie w lumpeksach ceny maja mega..ostatnio bylam w kilku bo niby -50% a spioszki za 14 zl wiec sie cenia. A co do tego usg3d plyte trzeba samemu? I slyszalam ze czasami robia jak na prenatalnych ze widac serduszko i czy takie zwykle ze widac tylko powierzchownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja jak kupuje w lumpie to tylko na wage, bo wycenione ciuszki sa drogie, za tą samą cene kupie w sklepie nowe ubranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
A u mnie na wage mozna kupic juz tylko w jednym ale maja tam rzeczy tylko dla doroslych wiec jedynie polowanie na okazje w sklepach zostaje. Tzn w innych tez sa na wage ale sie wycwanili i dopiero na wage biora rzeczy dla dzieci od 5 roku zycia w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Piszecie ze czujecie dzieciaczki wszędzie u mnie na ostatnim usg się dowiedziałam że maleństwo jest główka do wyjścia i mam wrażenie że się nic nie zmieniło od kilku dni nie czuje go nigdzie prucz poniżej linii majtek fakt łożysko mam na przedniej ścianie na dole i nie wiem co myśleć bo czuję jak się rozpucha tylko na dole lub po prawej stronie ale nigdy nad pepkiem?? Byle do wtorku. Czy wy też słyszeliście o tym że trzeba zgłosić przed porodem że miało się opryszczke?? Teraz mam dwie naraz a w 13 tygodniu też miałam ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś od 8ej biegam po urzędach,ale i glukozę zrobiłam, pychota, jak nektar bogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
moj ma nogi na gorze, nawet sie lekarz smial, ze sie tak rozciaga i jak robił usg to przy pępku mi jeździł, mamina więc moze Twoj maluszek ma kolana przy głowie i czujesz tak nisko, zalezy jak tam dzidzius sie ulozy :) opryszczka jest niebezpieczna dla dziecka, moze dlatego trzeba takie rzeczy zgłaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie słyszałam o tej opryszczce, ale ja nigdy nie miałam chyba nie mam tego wirusa w sobie. Ja po lumpeksach też szalalam jak jeszcze byłam chodząca i tym sposobem, teraz szaleje moja mama bo co raz zachodzi i coś dokupuje tym sposobem mam juz mnóstwo ciuszków na wyjścia ogrodniczki, sweterki, bluzy, spodnie, bluzki, kocyk, 2 kurtki na jesien, kapciuszki. 4 reklamówki ale rozmiary rózne od 0 do 9 mies. teraz zakupiłam paczkę na allegro, kontaktowalam się z kobietą i dzisiaj wysłała tam będą pajace, body śpiochy koszulki kaftaniki i dużo innych ubranek do roku. W sklepie dokupie troche rzeczy ale juz nie dużo jesli chodzi o ciuszki. Jeszcze akcesoria i kosmetyki mi zostały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja miałam kupić łóżeczko w ikei ale zrezygnowałam, ma tylko 2 poziomy, a materace tam to też porażka. Na allegro są super, ale boje sie, bo cokolwiek kupiłam, było coś nie tak, meble poobijane, musiałam odsyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurde od dwoch dni mam znowu jakies twardnienia lekko bolesne nawet nie wiem o co biega a dzis myslalam ze w pracy zemdleje slabo mi sie zrobilo mierze cukier a tu 50 a rano zjadlam cukierki i sprita wypilam czyli duzo slodkiego ,szok a tu taki spadek Moja mala kobie wszedzie gdzie popadnie ciagle chyba sie przemieszcza i wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erwinka fakt jestem pracujaca osoba ale od dziecka zawsze cos musialam robic bo szalu dostawalam z siedzenia.dzis pomoglam m wybierac ziemniaki i kasiore przeznaczam na lozeczko:)maly sie wiercil dzisiaj i tez w roznych miejscach.mam zamiar zrobic dzisiaj placka po wegiersku na kolacje bo teraz chwile odpoczne sobie.u mnie jutro zaczyna sie26tydzien i zadzwonie do gin ile tej glukozy mam wziasc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca jak troche odchowasz dziecko musisz isc do pracy stac sie niezalezna i wolna zeby nie siedziec ciagle w tesciowa w domu pokazac ze Cie stac na wiecej, miec wlasna kase ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny fajne brzuszki:)moj jest chyba wiekszy troszke.wogole zauwazylyscie ze pepek wam ciemnieje?ja mam taki jakbylby brudny brazowy.a ta linie mam juz prawie do piersi tez tak macie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
zgadzam sie z asik, zreszta, ja bym nie mogła zyc bez pracy, dobija mnie to siedzienie teraz w domu, Ale piekne brzuszki, ja mam 2 razy mniejszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca mam identycznie linia na cały brzuch i ciemny napięty pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik tak wlasnie myslalam zrobic ze jak dziecko podrosnie to bede szukac pracy.teraz gdyby nie ciaza to bym wrocila do starej pracy,kokosow moze bym nie zarobila ale swoja kase bym miala.ja do tesciowej sie nie odzywam.wczoraj zrobilam nalesniki to nie wzieli nawet tylko zostaly na dzisiaj.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale tu stron zapisalyscie kurcze kiedy ja to nadrobie. Ja dzis mam 23 tyd i 4 dni. Juz mam wozek i kojec ktory wczesniej pokazywalam w linku. W weekend na szalenca musielismy odwiedzic Polske, i przy okazji odebralismy zamowione rzeczy. Z wozka jestem strasznie zadowolona, stabilny a zarazem lekki, skretny i poreczny, zrobiony naprawde z glowa. Lozeczko tak samo. Zostalam naprawde milo zaskoczona. A co do ciazy mi strasznie siara cieknie, najgorzej w nocy. Koszulki mokre, ale coz najwazniejsze ze wszystko ok. Jutro usg 4d juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze malenstwo pokaze jakiej jest plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Ale macie dziewczyny super brzuszki :D ja w porównaniu do Was to nie mam brzucha w ogole chociaz to juz 26tc. Moze to przez te zacisniete miesnie.. hm.. jak uda mi sie zrobic fotke to tez dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
24t1d dzisiaj zaczełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchy piękne!!!:-) ja tez mam mniejszy,mimo,ze to 24t3dni. początek -dziewczyny mają racje, jak Ci sie uda to trzeba spiąć poślady i tę szkołę skończyć. dziś wybieramy sie do kina,widziałyście jak pięknie Justyna złoto zdobyła? Ja to aż sie wzruszyłam,chociaz to pewnie przez to że ostatnio ciągle się wzruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
AAAJ mozesz powiedzieć co to za wozek? Ja caly czas nie moge sie zdecydować moze mi pomożesz w wyborze :) * My dziś mamy 24t5d czyli zaraz zaczniemy 26 tydzien ale ten czas leci... mała wlasnie tancuje mamie po bebechach jak szalony hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fajne brzusie :) :) :) Mój jest mniejszy. Ostatnio spotkałam znajomą, dawno się nie widziałyśmy i nie poznała, że jestem w ciąży. Fakt miałam na sobie płaszczyk, bez było by widać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×