Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kasia2014
Ja leze bo coś się kiepsko czuje boli brzuch i głową.... Mam wrażenie że zaraz zwymiotuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- może za dużo dziś się wysiliłaś na czczo, ja tak mam.najważniejsze najpierw zjeść śniadanie. dziś w Biedronce ryby w puszkach -25% pojadę, mam ochotę na paprykarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
dziewczyny, troche sie martwie, dwa dni temu i dzisiaj znowu pojawily mi sie niewielkie ilosci krwi w uplawach, moja ginekolog nie odbiera telefonu jak na zlosc, wiec leze i staram sie nie wpadac w niepotrzebna panike:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia,ja na Twoim miejscu poszlabym do lekarza,nawet innego lub najlepiej do szpitala na izbe przyjec.Krew w sluzie jest sygnałem nieprawidłowym.Nie zwlekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia który tydzień? a miałamśjuz takie upławy z krwią w ciazy? ja bym jednak starała się skontaktowac z jakims lekarzem lepiej to sprawdzic, tylko nie denerwuj się. a bierzesz luteinę? kasia- jeden dzień lepszy, drugi gorszy, tez tak mam. wymiotowac mi się nie chce, ale czasem brzuch boli, gniecie jelita, żołądek. poleż odpocznij Ja zjadlam jednego pączka kupnego, mam chęc na takie różyczki smażone z dzemem ale nie ma komu zrobic:P Dziś oddałam mocz do laboratorium i o 15 mam dzwonic do gina dowiedziec się jakie wyniki, mam nadzieje ze nic nie wykaże i skończy się na tej maści. Juz mi w sumie lepiej, nie mam takiego parcia na mocz, czasem piecze ale nie cały czas, od wczoraj biorę tez globulki przeciw grzybicy i innym takim dziadostwom. Dziś znowu mam zaparcia, niestety. zjadłam sobie jogurt z suszonymi owocami, mam nadzieje ze pomoże Wyprawkę zaczynamy od kwietnia, bo mam tylko ubrania, żadnych akcesorii narazie nie mam Co do zusu to oni chcą zeby wyslac im dowody jako że chodziłam do pracy, więc dostaną całe pliki pospisanych przeze mnie faktur, umowe, zaśw lekarskie, listy obecności, dane świadków którzy moga potwierdzic moją obecnosc itp. Mam nadzieje ze to wystarczy i odczepią się ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacia to zadzwon na izbę albo do przychodni gdzie pracuje gin i pow iedz co się dzieje . Krew nigdy nie jest dobrym objawem. I nikt Cię nie weźmie za panikare martwisz sie przecież o dzieck A ty gość 85 nie możesz się powstrzymac i musisz zjeść paczJesiłka? Naprawdę nie odpuscisz mimo ze masz cukrzycę? Zobacz jaki cukier będziesz miec po godzinie od zjedzenia gdy jest szczyt poziomu glukozy po posiłku szybko pożałujesz. Jesli nie umiesz odpuścić sobie paczka to nie wiem jak będziesz rzymac dietę do porodu szybko insulinę dostaniesz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
nie chce wyjsc na panikare i nie chce zeby mnie wysmiali w szpitalu bo nie jest to jeszcze krwawienie, ale pewnie masz racje, ze lepiej sie upewnic czy wszystko jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tacia- jedz nawet taxówką na Ginekologiczną Izbę Przyjęć, zadzwoń na pogotowie jak jesteś sama w domu i powiedz jak to wygląda i skierują Cię,jeśli nie byłaś migdy na GINEKOLOG.IZBIE PRZYJĘĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tacia- u mnie leciało coś takiego 3 dni i w końcu poroniłam kiedyś!!!!!!!!!!więc jedż czym prędzej, nie denerwuj się tylko, jedz taxówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i po moim odejściu na zwolnienie została przyjęta nowa dziewczyna tzn jest teraz na stażu. Naprawdę mam nadzieje ze ten zus da mi świety spokój, tylko się wkurzyłam zawsze jakieś ale jesli chodzi o wypłate świadczeń, a to ze ludzie płacą podatki całe życie a pózneij dostają marne grosze na starosc to jest ok wedlug ich:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Wiem flavia ostatnio byłam w super formie a tu taki spadek... Położę jeszcze trochę i idę zrobić obiad... Tacia lec na izbę, musisz, nie zamartwiaj się to nic nie da. Jedz na izbę i cię przepadają. Krew nie zawsze jest czymś złym ale ZAWSZE trzeba sprawdzić Gość od jednego paczka nikt nie umarł,mam dziadka cukrzyca i pozwala sobie na małe co nie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tacia- nie jesteś panikarą, prawdopodobnie dadzą Ci leki na podtrzymanie, skierują do szpitala i będzie dobrze,nie zwlekaj, uniknij mego błędu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
ja mialam takie ilosci krwi w sluzie w 7 tyg ciazy, pozniej krwotok i szpital, okazalo sie, ze odklejala mi sie kosmowka, pozniej na wizytach wyszlo, ze mam tez polip doczesnowy, ktory tez powodowac moze krwawienia, zero seksu i luteina do prawie 5 mca, pozniej bylo ok, a teraz nie wiem jaka moze byc przyczyna, moze zmeczenie bo ostatnio mialam kilka wyjazdow i bylam duzo na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie wyjdziesz na panikare, oni mają obowiązek to sprawdzic i nikt cię tam nie wyśmieje. ja w sylwestra tez jechalam na izbę przyjęc do szpitala bo cały dzień było mi słabo i brzuch twardniał. miałam gdzieś co sobie pomyślą. sprawdzisz czy wszystko ok będziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dalej musisz brac luteinę, zapewne dostaniesz jakis lek na podtrzymanie jesli powiesz że masz krwawienia. ja luteinę biorę cały czas mimo że juz nie mam skurczy, to lekarz mówił żeby brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tacia- miałaś problemy,więc wiesz,że krew to nic dobrego,lepiej poleżeć na patologii i wyjść z dzieckiem niż bez niego.Zbieraj sie od kompa i nie czekaj na męża itp.,ja kiedys od piątku jak koń ciągałam drzewo, dosłownie bale kilkumetrowe!!!debilką byłam, do niedzieli leciały ze mnie takie brunatne smuki, w poniedziałek poczekałam na ex męża aż wróci z pracy i ok.18:00poroniłam po wyjściu z gabinetu, nie czekaj na nikogo i idż już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia,na izbie nie wysmieją Cię!Powiesz ze masz sluz z domieszką krwi..Niech zbadają Cię,wyniki zrobią.A jak bedzie o.k to wrocisz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacia,na izbie nie wysmieją Cię!Powiesz ze masz sluz z domieszką krwi..Niech zbadają Cię,wyniki zrobią.A jak bedzie o.k to wrocisz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- rozumiem Twą frustrację antyZUSową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM u mnie dzis kocioł w robocie pączka zjadlam jednego :) za to spadl mi cukier znowu Tacia jedz na izbe moze masz lozysko nisko i wtedy mozna podkrwawiac , nie mysl o najgorszym ale sprawdzic trzeba Flavia a ty bierzesz np jakis urosept czy tylko ci masc dal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja już od rana na nogach, wczoraj bylam na długim spacerze i od razu padłam spać :) tacia nikt Cie nie wyśmieje, ja pojechałam z bólem brzucha i nikt nic nie mówił a były podstawy, żeby mnie zatrzymać w szpitalu, jedź i bądź spokojna. Tak to jest, nasz kochany Zus, jak chodzi o wypłate to szukają powodów, zeby nie zapłacić. Ja jeszcze pączka nie zjadłam, ale jednego zjem do kawki potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
a co do wyprawki to mam ubranka, smoczek, grzebyczek i szczotke do wlosków, 2 kocyki i ręcznik z kapturem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia tak to jest z Zusem oni oszukuja wszystkich ale ich oszukac nie mozna haha ;p urzad niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik- dostalam globulki dopochwowe i masc. ja nie jestem pewna czy to pęcherz bo mialam takie objawy niby na pęcherz niby na jakąś grzybice, ale nie swędziało mnie tyko piekło. Jak gin zobaczy wyniki z moczu to zdecyduje czy dac coś więcej, bo mi w sumie juz te objawy ustępują więc moze nie trzeba. A zapomniałam że też mam 2 kocyki, niebieski i błękitny ale chciałam jeszcze jeden jakiś żółty albo zielony. No własnie oni oszukują ludzi jak się da, a kobiecie cieżarnej żałują i problemy robią, jakby w ciazy mało zamieszania było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do chatki wrabalam kolejne 2 paczki i jem teraz male pączusie hehe :) oczekujaca zawsze podziwialam kobiety ktore smaza pączki i pieką ciasta nigdy nie mialam na to checi i czasu , jak pomysle ile to zajmuje , ale tez w sumie nie lubie paczkow domowej roboty moze dlatego co innego faworki mniam ale tez nie robie a kupione juz sa do d.. ale mimo wszystko podziwiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wręcz przeciwnie Asik ja co prawda nie umiem ale jak moja mama zrobi to nie ma lepszych, ale ona ma takie swoje perełki i ambasadora robi rewelacyjnego :] a oczekująca uwielbia gotować z tego co przynajmniej czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak kazdy ma inny gust i smak :) ja tez lubie gotowac ale nie lubie piec ciast ogolnie wole szybko kupic zjesc i byc po ;p za szybkie tempo zycia dzis niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacia dziewczyny mają rację.Najlepiej jest to sprawdzić.Ja podczas cytologii jak lekarz robił wymaz zobaczyłam krew,że mało nie spadająm z fotela i odrazu było panie doktorze z kąd ta krew?.Ale podczas cytologii to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacia
dzieki dziewczyny za wsparcie, na 19.00 mam wizyte u mojej pani doktor, powiedziala, ze nie mozna zbagatelizowac nawet jednej nitki krwi, przyczyny moga byc rozne i trzeba to szybko zbadac, kazala mi przyjechac do niej albo do szpitala, ale wole do niej w pierwszej kolejnosci, bo jak pojade do szputala to na 100% mnie zostawia minimum na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pracowałam to od rana i na 18,00 byłam w domu to przeważnie już nie było czasu żeby coś tam ugotować i w ogóle jakoś tak nie przepadam za gotowaniem za to piec lubię i też mam takie swoje perełki tacia i też uważam że nie można niczego bagatelizować krew jest niebezpieczna w ciąży i lepiej żeby jej nie było a jak nawet cię położą na parę dni to myślę że to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×