Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ewinka jakie fajne strony z pościelą, bedę buszować. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslę tym bardziej że pościel do wózka niepotrzebna bo to będzie lato, a do przykrycia będę miała kocyk lub rożek w razie zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja też myślę że kocyk do wozeczka wystarczy. Ja kupuje cały zestaw na allegro . Tylko wciąż się nie mogę zdecydowac... Faktycznie mozenie jeden się długo nieodzywa ...flavia obu to był brak dostępu do neta ... U mnie dziś istna wiosną +21 stopniu w słońcu:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
A wszystkie kupujecie rożek? Bo ostatnio myślałam nad nim i wydaje mi się zbędny... a wy jakie macie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to macie fajnie. u nas dzis tak sobie, troche ponuro przez okno. Jak ja bym juz chciała maj. chyba nigdy miesiące nie ciągnęły mi się tak jak teraz. Pamiętam jak czekaliśmy z męzem na nasz ślub to też się ciągnęło, ale nie aż tak bo było więcej biegania załatwiania róznych rzeczy, a teraz siedzę i czekam. Z chęcią bym polatała po sklepach albo pojezdziła gdzieś, pojechała do kogoś szybciej by czas zleciał. No ale aż tak to lekarz nie pozwolił. Przejrzałam całe allegro i już nie oglądam bo jeszcze znowu zechce coś kupic:P a to juz przesada bo mnóstwo mam tych ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia my rożka nie kupujemy, latem sie w nim ugotuje, a oboje umuemy nosic dzieci i wydaje mi sie on zbędny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasi ja zamawiam rozek bo wydaje mi sie ze przyda sie,dziecko moze w nim spac i latwiej i razniej w rozku nosic dziecko a pozniej mozesz go uzywac jako kolderki do przykrycia.flavia mi ciaza szybko leci dopiero bylam w 21tc i myslalam aby dotrwac do32 a tu juz 28.wogole kosci mi sie rozeszly w biodrach organizm przygotowuje sie do porodu.ja zajadam chipsy taka mam ochote.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca a apropo obracania sie dziecka to ma czas do 34 tygodnia, podobno są jakieś sposoby na obracanie, położne tak mówimy, ale póki co nie kazaly sie tym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja rożek mam, dostałałam, bo był raz użyty, w szpitalu,ale można właśnie jako kołderkę użyć potem :) Ja zjadłam dzisiaj ziemniaczki z kefirem i jajem, chipsów i słodyczy nie zamierzam jeść do porodu, bo lekarz nie zalecił z powodu mojego przytycia 3 kg w jednym miesiącu :P na dzien dzisiejszy mam 8 kg na plusie, ale lodów nie odmówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca tobie szybko leci bo ty ciągle coś robisz, a to pierogi, ciasto, do rodziców jedziesz, męzowi pomagasz. Jak się coś robi, jezdzi gdzieś to czas zlatuje. No ja teraz czekam aby ten marzec sie skończył bo juz będzie 31tc, pózniej święta i z górki. rożek nie jest taki drogi a nóz sie przyda, ja kupuje, jak coś to będzie jako okrycie do wózka na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mi raczej szybko czas leci, tez ciagle gdzies chodze, do mamy jade, na wies czasem pojade na cały dzień, jutro ide na targ, moze wypatrze jakiś grubszy kocyk dla młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka wczoraj czytalam i pisze ze czasami dziecko przed porodem sie obruci a mi tak powiedzial czegos:/ flavia fakt ja staram sie miec zajecie jakies bo inaczej bym zwariowala,ja dzis bede jesc pierogi rozmrazaja sie wlasnie:) u mnie sliczna pogoda dzisiaj,chodzilam w bluzie polarowej i bluzce z dlugim rekawem,czuc juz wiosna;)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ja te kocyki wietrze2dzien i dalej czuc takim zapachem:/jak dalej bedzie tak czuc to wypiore je chociaz szkoda mi ich prac.jejku juz niedlugo bedziemy mamami.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca a czemu nie chcesz prac? nastaw na krótkie płukanie, jesli mają nieprzyjemny zapach. Ja będę wszystko prała ale to dopiero za miesiąc gdzieś. dzis moja mama znowu kupiła rampersika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kiedys wypralam swoj koc i tak sie zniszczyl ze szok a szkoda mi tego prac bo sliczny jest:)ale chyba bedzie trzeba to zrobic albo w rekach przepiore.ubranka wytpralam w zwyklym proszku i pod koniec marca bede prac w loveli i prasowac zeby bylo gotowe.gosciowa22jak sie czujesz?jak ciaza ci mija?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda oczekująca , że uciekłaś od nas . Ja się czuję świetnie :-) Ja zawsze wszystkie kocyki prałam a mam ich sporo i z żadnym nic nigdy się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Ja wczoraj bylam pierwszy raz w szkole rodznia. Zalezalo mi na zajciach praktycznych, cwiczniach. Niestety okazuje sie ze moja przychodnia ma do dyspozycji jedynie maly gabinecik poloznych. A sama polozna mila, nie zanudzala o kaloriach itp. Mowila typowo to co chcialysmy, najgorsze jest to ze nie bede uczestniczyc w zajeciach dopoki nie pojde na l4. Powod jest taki ze zawsze w czwartek pracuje gdy jest spotkanie. Zastanawiam sie czy dam rade. Do kolejnej wizyty mam dwa tygodnie. Moze jeszcze je przepracuje a potem zaczne odpoczywac. . Mozeniejeden mam nadziejee ze jestescie cale i zdrowe :) napisz jak sie czujsz. . Moj m wczoraj dostal od juniora po lapkach, az sie dziwil z tak mocno. Mowicie ze wasze malenstwa raczka albo nozka uderza. Moja polozna twirdzi ze to cale dzicko plywa i udrza ze raczka lub nozka nie dalaby rady tak sie przebic przez macice, miesnie, powwloki brzuszne. Co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Myślę, ze połozna ma większą wiedze od nas i przychylałabym sie do jej zdania:-) Ostatnio w szkole byla u nas mowa o przebiegu porodu, była mowa równiez o szyjkach, Pani połozna powiedziała, ze każda z nas może ja znalexc i poczuc jak wygląda. Tak tez zrobiłam- to było w środę- wymacałam swoja szyjkę i znalazlam była średnio miękka z malusieńka dziureczką pośrodku. Dzis jednak podczas mycia ponownie ją dotknełam i była zupełnie mięciutka a do środka swobodnie wchodzi mi jeden palec, myslę, ze weszłyby i dwa ale nie chciałam dwóch wpychac, zreszta ze względu na brzuch jest to troche ciężkie. Napisałam w tej sprawie do polożnej, powiedziała, że póki nie ma skurczy i póki dobrze sie czuję to mam spokojnie czekac do swojej wizyty (11.03), jesli jednak bede sie niepokoiła mam umówic się do jakiegokolwiek lekarza... ja jednak cyba sie nie będę martwiła, teraz trochę żałuję, ze postanowiłam sobie pogrzebac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka- nie ruszaj szyjki bo nawet lekarz mowi że nie wskazane jest częste badanie szyjki żeby jej nie podrażniac. a my tym bardziej nie mamy takich umiejętności sprawdzania. tym bardziej że teraz wyczułaś że jest miękka i wchodzi ci tam palec. moim zdaniem nie wkładaj tam lepiej palców. moja też jest miekka i lekarz sprawdza mi delikatnie co wizyta czy wszystko ok. lepiej zostaw to lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa22czasami zagladam na wasz watek ale widze ze niebardzo mila atmosfera sie zrobila dzisiaj.nie chce nikogo krytykowac,ale dziwi mnie zachowanie agness,niby chce zajsc w ciaze ale wiele w tej sprawie nie robi::/ pamietam z starego watku nawet.ja we wtorek mam wizyte i zapytam gin czy nierobi sie rozwarcie czy cos.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No wiem, że za czesto nie można ale byłam ciekawa. Im bardziej miękka szyjka i im krótsza tym wspanialszy poród:-) wiecej grzebać nie będę i czekam spokojnie do 11marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jest burzliwie :-) Więc to ty dzisiaj do agnes kilka słów powiedziałaś ? Ogólnie mamy już multum zaciążonych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Oczekujaca szczerze mowiac to sama nie wiem ile moja myszka wazy :) wizyte mam dopiero 18.03 wiec sie wszystkiego dowiem ;) jak narazie czuje sie super . Dzisiaj kupilam (komplet) kolderke, poduszke, poszewki, baldachim i ta ochrone na lozeczko za jedyne 100zl bo likwidowali sklep. Mysle , ze to dobra cena, a Wy co o tym myslicie ? W sumie mam już wszystko procz kosmetykow do hogieny, pieluch tetrowych i butelki. Szczerze mowiac malo wydalam na dzidzie, bo wszystkie ciuszki dostalam.. troche mi przykro, ze nie kupuje ciuszkow, ale mam tyle wszystkiego, ze szafa mala :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ja staram się zawsze mówić to co myślę dlatego była spina z Agnes. Ale już chyba ok póki co. A ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa ja nie pisalam nic na waszym watku jedynie jak bullitka w ciaze zaszla to jej gratulowalam bo naprawde ona na nia zasluzyla tyle co przeszla.ja mam termin na 30maja.poczatek moim zdaniem tanio kupilas u mnie sam rozek kosztuje45zl przescieradlo39 kolderka jakies70 a ochraniacz 60zl wiec tanio kupilas,ja zamowie na allegro pod koniec marca lozeczko.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
100 to dobra cena, widziałam bez baldachimu za 120 zł, tylko ochraniacz kołderka i poduszka. Rożek widziałam za 29 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny ja z doskoku asik koniecznie napisz jak obejrzysz ten wózek na szybko obczaiłam go w necie wygląda fajnie :) słyszałałas jakieś opinie o nim?? zwróć proszę uwagę jak z amortyzacją w nim ; super ma ten wielki wywietrznik w budzie w gondoli :D jutro jedziesz go obejrzeć? nie wiem czy dobrze doczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej byłam na wizycie u mnie 28 tc w poniedziałek 29 zaczynam dziś miałam sprawdzaną szyjkę na fotelu i usg dopochwowe maleństwo w 30 tc bedziemy mierzyć. Moje łożysko nie jest już ani orzodujące ani brzeznie przodujące. szyjka około 4cm. Maleństwo leży dupką na szyjce jeszcze ma czas ale jesli sie nie obroci bedzie cc. mamakubusia09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×