Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość AIK
Dziewczyny mam pytanie od 3 nocy dretwieja mi dlonie, nie wiem czym to moze byc spowodowane czy jakies dziwne pozycje w snie przebieram, jak sie przebudze na lewym boku do mam dretwa prawa dlon. macie tez cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dretwienie dłoni od kregosłupa ja to i prze ciaza mam :) mniej przezd komp-em siediec zeby szyi nie nadwyrezac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
przed kompem wlasnie ostatnio nie siedzialam bo duzo po sklepach biegalam, ale dobrze ze to moze byc od kregoslupa balam sie ze moze cos od serca, ale i tak na wizicie zapytam gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja kaszlam strasznie,oby mi przeszło.tamci znajomi co przyszli mnie zarazili ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
a co kupujecie do spania dla maluszkow chodzi mi o kolderke czy rożek/śpiworek, podusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
hej, mnie rozłożyło nie mam siły padam wczoraj z pracy wyszłam szybciej a dziś juź nie poszłam mam jeszcze wizyte u gina dziś. Na szczescie dzis nie mam goraczki. Tacia powodzenia! Ja kupuje kocyk cienki,ale poprostu reszte mam. Mój synek spał ze mna więc nie wiem co się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja mam do spania dwa śpiworki, ale takie bawełniane, cieniutkie, góra jak kaftanik i cieniutki dół z gumką, taka sukienka jakby a tak to do spania pajacyki jeszcze:) ale obawiam się, że będzie spał w body, bo mam bardzo ciepłe mieszkanie i może być ciężko. Planowałam, żeby spał w rożku na początek,ale znowu boje sie tego, że sie przegrzeje, w lato będę przykrywać właśnie albo rożkiem, albo kocykiem, w zależnosci od pogody, chyba, że będzie zimno to normalnie kołderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacia dawaj znać i trzymaj się tam. Ciekawe jak długo będą Cię trzymać, może tylko zszyją, albo założą krążek, kilka dni obserwacji i wypuszczą. Solidaryzuję się z Tobą, bo sama mam problem z szyjką. Z tym, że ja do końca chciałabym uniknąć szpitala, bo mam małe dziecko w domu... Ja dziś mam wizytę u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
a bedziecie kupowaly ochraniacze na lozeczko lub takie wałki ochronne dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
tak ja ochraniacz kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam kołderkę i poduszkę do łózeczka, mam tez 2 spiworki, jeden na małe dziecko, drugi na większe, do tego do spania mam coś takiego jak pisze agata taki bawełniany długi kaftanik z gumką jak sukienka, kocyki mam narazie 2 cienkie ale to nie tylko do spania, będą też do wózka czy coś, dokupie jeszcze 1 kocyk. rożek też mam zamiar kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacia trzymam kciuki:)flavia ja dzis zaczynam28tc a w 27 wazyl 1050bo tydzien temu w piatek mialam usg i wychodzi wiekszy od przecietnego:)widzialam sie z kolezanka i mowi ze mam maly brzuch ona w tym miesiacu miala wiekszy.dzis zamowilam wozek w sklepie baby merc za 980zl kolor popielato czerwony i w kwietniu go odbierzemy zeby domu niezagracac:)fajny wozek dwa kierunki jazdy,kola pompowane duza gondola i lekki jest:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
to jeszcze jedno pytanie w tym temacie ochraniacz na cale łóżeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede kupowac ochraniacz bo zamowie caly zestaw na allegro sobie bo w sklepie drozej mnie wyniesie.co do okien to ja mylam okna w listopadzie a teraz m bedzie myl na swieta.dzis zobaczylam dziewczyne ktora rok po porodzie jest grubsza niz ja.ja mam zamiar odchudzic sie po ciazy i teraz nie bede slodyczy jesc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
milego popoludnia i weekendu dziewczyny, uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Oczekujaca witaj w klubie. Ja dzisiaj tez zaczelam 28tc. Termin z OM mam na 30 maja, a z USG cos wczesniej wiec mysle, ze spokojnie zalapiemy sie na maj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ochraniacza nie kupuje, bo do turystycznego łózeczka nie trzeba oczekująca ja jestem dokładnie tydzień po tobie to chyba wychodzi że juz dziś zaczełam 27tc. no to moj maluch pewnie też juz przekroczył kilogram:) ja tam słodkiego sobie nie odmawiam, własnie jem puding czekoladowy, zapomniałam że mąż mi wczoraj kupił a własnie na taki krem miałam ochotę:) wagą będę się martwic po porodzie, ale nie jestem gruba, więc myślę ze najgorzej nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia puddingu tez bym zjadla:)mi poszlo w nogi i troche w recemam nadzieje ze brzuch mi szybko zginie po porodzie:p poczatek czerwca a ile twoje malenstwo wazy?jak sie czujesz?chodzisz dalej do szkoly czy zrezygnowalas?jak ogladalam wozek to wyobrazalam soebie ze dzidzius w nim lezy:) oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro jade ogladac wózki szczególnie adamex jogger alu sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozeNieJeden odezwij sie!Gdyby było o.k to byś napisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik wiesz co nie wiem jaki to model dokladnie ale sporo ich na allegro jest.dzis dalismy zaliczke aby i naprawde lekki wozek jest,mowil ze ma x landera za2500ale jest ciezszy i chinski a ten ma niby byc polski.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik to jest chyba q7-x czy jakos tak.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ładny wózek, my będziemy mieli podobny, grafitowo niebieski:) a co się wkłada na spód wózka tzn na ten materiał, moze byc cienki kocyk, albo pieluszka flanelowa? jutro ostatki co robicie? my w domu, nie chce nigdzie jechac bo będzie mi niewygodnie i będę sie męczyc siedząc kilka godzin w jednej pozycji. w domu czuje się pewniej. maluch dzisiaj ma spokojniejszy dzień, ale po tym pudingu już zaczął kopac, czuje ze ma główke przy moim prawym biodrze. biorę te globulki przeciwgrzybicze i już niby ok ale jak wkładam luteinę to podrażniam i znowu mnie piecze od tego grzebania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czemu mozeniejeden się nie odzywa, kurcze oby nic złego się nie stało. myślę że albo nie ma dostępu do neta, albo dalej coś się dzieje i nie ma ochoty pisac. Ja powiem szczerze, że jak mam gorszy dzień np cos mnie boli i się martwie to też nie mam ochoty pisac , a jak czuje się dobrze to piszę z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja dziś na obiad zrobiłam kurczaka, a teraz dorobiłam placki z jabłkami,mały szaleje w brzuchu,ale kaszlam okrutnie:( potwierdzam od stania na nogach brzuch twardnieje, a ja myślałam,że tylko od wzdęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
cześc Brzuchatki:-) ja dzisiaj od rana buszuje w internecie w poszukiwaniu różnych rzeczy. najwiekszy problem z pościelkami, bo jakies takie zwyczajne i nijakie są, ale znalazłam fajną stronę: http://www.dolly.com.pl Moim zdaniem piękne tam sa rzeczy:-) Kolejna perelka to: houseofcotton.pl Bo chciałabym sama uszy literki nad łóżeczko i ewentualnie girlandę, serduszka, jakies tam bajery, w końcu mam dużo czasu i cos z tego fajnego może wyjśc:-) ja mycie okien zostawiam na maj, kiedy to już skończe 36 tydzien i będę chciała jak najszybciej urodzic, wtedy zabieram sie za generalne porządki:-) Poza tym bola mnie plecy, ale nie w odcinku lędźwiowym tylko na środku, jakby po bokach, w sumie jakby to był ból mięśni, dzis ledwo wstalam:-( ale troche sie pogimnastykowałam i przynajmniej jako tako moge sie ruszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia sa takie specjalne komplety do wozka ale ja mysle ze wloze kocyk i wystarczy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslę tym bardziej że pościel do wózka niepotrzebna bo to będzie lato, a do przykrycia będę miała kocyk lub rożek w razie zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×