Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Kurcze ale malenstwo sie dziwnie ulozylo, normalnie zadnej dogodnej pozycji nie umiem znalezc. Dzis mam jakis kiepski dzien chyba cisnienie jest, bo czuje sie taka oslabiona, niby energie mam ale wszystko robie tak automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
AAAJ mieszkasz nad morzem prawda? jejku, ale Ci zazdroszczę! Nie dziw się, ze taki nastrój, jak taka pogoda? nie ma słońca= nie ma energii... zresztą to nie jest głupi pomysł, zeby wypoczywac ile sie da... Ja miałam cos malowac, ale jednak daruję sobie. zaraz sobie herbatkę zrobię i książkę poczytam:-) W międzyczasie szukam szafy do pokoiku, ech.. gdyby miec dużo kasy, a tu każdy grosz trzeba jakoś liczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka doslownie nad samym morzem, plaze mam praktycznie pod nosem. Teraz jak jest okres sztormow strasznie wieje, ale jedno jest dobre bo czuc naprawde swiezym powietrzem a i jodu czlowiek sie nawdycha za wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No to masz raj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaj super mieszkac nad samym morzem codziennie mozna isc na spacerek po plazy no i jod wdycha sue cały czas ehhh ;) nie wynajmuje ktoś niedaleko Ciebie kwater czy domkow czy cos? :D coby mozna bylo na wakacje nad samo morze wyskoczyc :) Oczekujaca trzymaj sie i pisz do nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka Tutaj niestety nie ma kwater, tutaj tylko domki jednorodzinne sa, ale tak czy tak zapraszam do Norwegii bo naprawde warto. Jakies 12 km od nas jest taki hotel dosc tani jak na Norwegie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duzo sie tu dzieje na tym topiku,ze ciezko wszystkie info spamietac,a zwlaszcza jak kazda z nas ma teraz tyle na glowie. Mnie strasznie kluje pod zebrami dzis, zadna pozycja nie jest dobra. Dziewczyny ja sie strasznie martwie o mozeniejeden, dlugo nic nie pisze nie daje znac. Miejmy nadzieje ze wszystko u nich wpozadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. U mnie w końcu pogoda się uspokoiła, wyszło słońce, więc mąż chce mnie zabrać na spacer po plaży. Ale ja chyba dzisiaj nie daję z niczym rady, tak mi błędnik szaleje że chodzę po ścianach. . Oczekująca trzymaj się tam dzielnie, pisz zawsze będzie nam raźniej. . Flavia jesteś???? Wszystko wporządku??? . Boziu malujecie, a ja dopiero co zaczynam kompletować rzeczy. Trochę dzisiaj poprałam rzeczy do łóżeczka i ciuszki. Przez kolejne dni mam zamiar prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia tez zniknela, te dziewczyny dostana od nas po tylkac, za ten stres i nieodzywanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
AIK ja malowalam pokój i korytarz duluxem i jest ok szybko schnie i ładnie kryje,sniezki nie polecam moja mama już któryś raz się aparzyla na tej farbie . Oczekujaca tak mi przykro...trzymaj się dzielnie:-) łez grzecznie i odpoczywaj będzie napewno wszystko ok. Dobrze że dzidzia dużą jest , napewno wytrzymasz :-) trzymamy kciuki:-) pisz na bieżąco. Ciekawe co z flavia ? A jeszcze co do farb my mamy pokój na zielono szaro,tu naradzie będzie dziecko jak będzie starsze będzie mieć pokój na dole i wtedy będę go urządzać bo jest zagracony ... Przyszedł mój wózek;-) gondola dużą do zimy spokojnie wystarczy jak nie dłużej,lekki, skretny ,fotelik na pierwsze miesiące potem kupimy już taki porządny,ogóle8e jestem bardzo zadowolona;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia- zdjęcie wózka poprosimy koniecznie:-) Brzuchatka- dzisiaj wciągnęlam ruskie, jezu jakie pyszne były, musze zostawic dla m, ale korci mnie aby dokładke sobie podsmazyc. Sisilka Ty tez plażowa? tzn wode masz tuż tuż? Ale Wam dziewczyny dobrze, a ja bloki dookoła, ale i tak jestem zadowolona i przeszczęśliwa ze swoich własnych kątów, bo mieszkamy tu dopiero od września, a balkon niemały- 9 metrów, zaraz po pokoju będę go urządzała:-) zresztą mieszkanie to jedno ze spelnionych marzeń:-) Co prawda z 30-sto letnim kredytem, ale co tam, jakoś się żyje, póki co szczęśliwie i bez większych zmartwień. Oczekująca- pisz na bieżąco co tam Ci robią i co się dzieje. Flavia na pewno niedlugo sie odezwie i wsyztsko opowie, pewnie w szpitalu, ale może tam czuje się bezpieczniej, wierzę, że nic bardzo złego się z Toba nie dzieje. Mozeniejeden- ech... bardzo jestem ciekawa jak ta historia sie skończyła... cały czas mam nadzieję, ze jeszcze sie odezwiesz i powiesz jaka to jestes szczęśliwa ze swoim za wczesnie urodzonym maleństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka wazne ze mieszkanie macie wlasne i nie musicie sie z nikim uzerac. Ja jestem przeszczesliwa, ze mieszkamy sami, a rodzice tylko raz na ruski rok wleca na urlop, albo my do polski. Tesciow juz nie mam bo zmarli oboje, ale byli cudownymi ludzmi, strasznie mi ich brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
dziewczyny polecam bardzo fajny blog- "czas mamy" chciaam wkleic kilka linków super artykułów np "połóg- rzecz święta" lub "wspaniali lekarze, wspaniałe dzieci" ale niestety uznaje to za spam. Jak macie chwilkę to zaglądnijcie tam, ja przypadkiem go znalazłam i sie zaczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja teraz właśnie szukam o diecie podczas karmienia i jakiś przepisów ;-) , dzisiaj przywieźli pralkę czekam aż mąż podłączy i zrobię pierwsze pranie. Cieszę się jak małe dziecko hehehehe weszłam na naszą pocztę super brzuszki jutro prześle swoje z brzuszkiem :D ;-) Oczekująca wszystko będzie dobrze :* trzeba myśleć pozytywnie. Flavia pewnie jest w szpitalu mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze , odezwij się jak będziesz miała możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja teraz właśnie szukam o diecie podczas karmienia i jakiś przepisów ;-) , dzisiaj przywieźli pralkę czekam aż mąż podłączy i zrobię pierwsze pranie. Cieszę się jak małe dziecko hehehehe weszłam na naszą pocztę super brzuszki jutro prześle swoje z brzuszkiem :D ;-) Oczekująca wszystko będzie dobrze :* trzeba myśleć pozytywnie. Flavia pewnie jest w szpitalu mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze , odezwij się jak będziesz miała możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzirewczyny leze sobie pod kroplowka jeszcze2godz mi zostalo,rzuch troche boli ale nie taki bol jak wczoraj.towarzsto mam fajne kobietki:)jutro te zastrzyki w piatek usg ,moze w srode znowu magnez dostane zobaczymy jak wyniki wyjda.dziewczyny mowia ze urodzila sie dziewczynka co2400wazy i wszystko ok jest.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia oczekujaca mozeniejeden mam nadzieje ze z wami wszystko ok i odezwiecie sie niebawem z dobrymi wiesciami. -- Ewinka przeczytalam artykul wspaniali lekarze wspaniale dzieci. Zdjecie prze slodkie az lzy w oczach sie pojawily. Niesamowite. Dzieki za polecenie tej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- oby miłe towarzystwo to i stres mniejszy:) lepiej tak niż ponuraki i złe myśli. -lekarze na pewno dobrze się zajmą Tobą,wszystko będzie dobrze,masz duże dziecko, pisz do nas, my jesteśmy tutaj i serfujemy na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie33ona chociaz czlowiek pogada zapomni chwile o problemach.bede zdawac relacje co i jak.maly kopie coraz bardziej.plecy juz bola mnie od lezenia.niebawem obchod bedzie i zobacze co lekarz powie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie do Flavii niepodobne, zeby sie tyle nie odzywac. Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. My mamy do morza jakies 40 minut jazdy, wiec latem czesto jezdzimy w weekendy. Nad polskim morzem chlopcy jeszcze nie byli, ale co roku, przy okazji odwiedzin u dziadkow, platamy sie to tu, to tam. W tym roku pojedziemy nad Soline, mam nadzieje, ze Leos tez bedzie zadowolony :) Ja nie stosowalam zadnej szczegolnej diety przy karmieniu piersia, jadlam co chcialam. Wiadomo, zero alkoholu czy mocnej kawy, unikalam grochu i kapusty kiszonej, nie jadlam mocno pikantnych potraw, ale to by bylo na tyle. Jak czytam, ze dziewczyny tygodniami jada na gotowanym kurczaku z marchewka, ze cytrusow nie wolno, czekolady nie wolno, smazonego nie wolno, orzechow nie wolno, jajek nie wolno itp, itd, to sie za glowe lapie. Znam jedna dziewczyne, ktorej corka miala straszne bole brzuszka i ulewalo sie jej niesamowicie, zamiast przybierac na wadze, chudla. Okazalo sie, ze malutka ma skaze bialkowa, a ta moja znajoma jadla bardzo duzo produktow mlecznych, bo lubi. Ale na tyle karmiacych mam jedna taka bidulka sie trafila. Ja mam dzisiaj jakis ciag lodowkowy. Od rana jem non stop, musze sie wziac w garsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3ch-no i prawidłowo z tą dietą karmiącej.Nas ostatnio przekonywała Pani od laktacji,że mamy karmiące jedzą tak jak jadły w ciąży i to jest najlepsza dieta.oczywiście bez używek,poza tym wszystko można,jak sie okaże,że dzidziuś na cos uczulony to ewentualnie wtedy odstawić,tak nas uczono ostatnio i ja tak będę robiła. ja nie wytrzymałam i pomalowałam drugi raz kilka pasów,zasapałam sie strasznie:-)ale kolejny krok do przodu. teraz loda w nagrodę wcinam. oczekujaca-Ty jesteś silna babka i jestem Ciebie spokojna,dasz radę ze wszystkim,odpoczniesz troszke, delikatnie Cię podkurują i ani sie obejrzysz jak minie 6tygodni i bezpiecznie irodzisz dzieciątko.trzeba pozytywnie myśleć. ja wczoraj gadalam do brzucha kiedy to będziemy rodzic i pytam sie Stasia kiedy nam sie pokaże,czy za 7tygodni czy za 9?a wtedy m taką przestraszoną minę zrobil "Jezu to naprawdę juz niedługo!" jutro zaczynamy 30tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama3chłopców mieszkam blisko Soliny. Pracował tam 9 lat temu w knajpie w sezonie. Jest tam naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, moj maz byl raz, jeszcze za gowniarza, z kumplami I do tej pory sie zachwyca. W tamtym roku bylismy w Pieninach, to teraz czas na Bieszczady. W przyszlym roku planujemy Mazury, bo tam akurat zadne z nas nigdy nie bylo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamyco tam u was slychac jak samopoczucie?? Dzidzie rosnal??byla ktoras z was u lekarza?? Ja w srode ide i sie boje co i jak bedzie dalej ze mna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moge prosic o lohin i haslo do poczty??? Prosze na meila onamama2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ten czas leci :) my jutro też 30 tydzień zaczynamy a jeszcze chwile temu były nerwy i wielkie wypatrywanie dwuch kresek na teście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Ewinka mieszkam 15km od slynnego Mielna. Dokladnie mieszkam w koszalinie. Poza sezonem 25 min i jestesmy w tym samym miejscu, ktorym moj m mi sie oswiadczyl :) zawsze mnie tam zabiera gdyz jest malo spacerujacych i czujemy sie jak bysmy byli jedyni. . Kurcze zazdroszcze wam tych brzuszkow, slicznie wygladacie. Jak uda mi sie to wysle swoj. . Wy tez jestescie takie zmeczone ta dzisiejsza pogod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×