Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny czy Wasi mezowie po porodzie beda korzystali z L4 (opieki) na Was? Bo nalezy sie 14 dni opieki nad czlonkiem rodziny w roku i moje dwie znajome nie wiedzialy o tym i zalowaly ze nie wzieli to jest jednak 2 tygodnie dluzej razem w domu ;) takze korzystajcie. Aha jedyny minus to platne 80% ... * Flavia dobrze ze wrocilas i wszystko juz w porzadku :) * Agata wspominalas kiedys o bezplatnych badaniach prenatalnych w sosnowcu, kiedy t ma byc i gdzie? Wybierasz sie? Tam chyba beda dzikie tłumy nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia w końcu! Cieszę się z wszystko w porządku,non stóp myyslalysmy o tobie;-) dobrze jesteście;-) Oczekujaca lez i nawet nie myśl o chodzeniu ;-) będzie dobrze;-)jak wrócisz to kuchnia już będzie gotowa;-);-) A co to za badania w sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Sosnowcu z Plejadzie jest taka akcja, ale rzeczywiscie, tam będzie multum kobiet :( Darmowe usg 4d i 3d i ogólnie jak pielęgnować dzidziusia, mysle, czy jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatko a to nie doytyczny tylko kobiet po cc , bo u nas zazwyczaj biora mezowie kobiet po cc. mnie boli brzuch i mam jakas brązową wydzieline ;/ robolam mocz w praxcy i wyszlo krew ale nie wiem czy to z moczu czy z drog rodnych bylam w piatek u gina i tez mialam podobnnie ale szyjka byla czysta i zamknieta, kanal tez czysty wiec infekcja raczej wyjkluczona jutro jade zrobic stopien czystosci ;/ nie wiem co to moze byc Kupilam dzis pampersy 2 80szt za 35zl paczka w SUPER FARM w promo Z kartą Life Style, a 3 mega box 150szt kupowalam w realu jakis czas temu za 79zl zostalo kupic 1 ale one chyba nie bywaja w promo? dzis widzialam cene w rossmanie 21,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 marzec między 11 a 17, zostały podane numery, wiec mozna dzwonic i sie zapisac, ilość miejsc ograniczona niestety. tel. 32 203 73 63 tel. 606 814 230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po paznokciach i moim zdaniem wyszly ladnie :) Za chwile jade na wizyte do gin i juz mam delikatnego stresa.. jak nigdy :O Ja jeszcze pampersow nie kupuje, bo to chyba za wcześnie ;) Milego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny jakiej firmy kupujecie butelki dla dzidzi, my wczoraj dostalismy na szkole rodzenia butelke 160ml firmy MAM ogolnie maja dobre opinie ale sa drogie, a podobno jak dzicko zacznie pic z butelki danej firmy to juz tak pije do konca inne mu nie podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taka zwykla buteleczke bo u mnie w szpitalu daja na wyjcsie z aventu butelke wiec niebede kupowac:)ja czekam na obchod sobie wykapie sie i dalej bede lezec.brzuszek czasami sie napina.bialka w oczu niemam troche hemoglobiny i czegos mam za malo ale nieduzo reszte na obchodzie sie dowiem.siska no teraz musze lewzec zeby wytrzmac jak najdluzej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca daj znac co i jak po wizycie ile jas wazy i czy wszystko wporzadku.flavia dobrze ze u ciebie sytuacja opanowana i ze z wami dobrze.ciekawe co u mozeniejeden.moze juz jest mama?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuje z aventu :), na szkole rodzenia dostane jedna 125ml, potem dokupie większą jak urośnie bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde brzuch mi twardnieje dzis duzo razy jeszcze mały mnie wyciągną na spacerek po ciemaku :), wezme sobie kąpiel to rozluźnia i reszte niech m dziś robi ja odpadam:). Ja mam butelke i smoczki NUK . Oczekujaca w szpitalu to ty leżysz a jak ciebie wypiszą to się boje, uleżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik czytalam o tym i dotyczy to miedzy innymi porodu niezaleznie czy cc czy sn :) jesli szpital nie wystawi takiego zwolnienia to zrobi to lekarz rodzinny meza podobno maja taki obowiazek bo te 14 dni ustawowo sie nalezy jako opieka nad czlonkiem rodziny. A z tym plamieniem moze zadzwon do gina przynajmniej? * Agata to chyba nie bedzie sensu jechac bo to nie na moje nerwy sie pchac i denerwowac no i pewnie by mnie brzuch bolal od samego stania a tam pewnie kobity beda juz od 8 staly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wróciłam ze szkoły rodzenia- najbardziej mnie cieszy ćwiczenie na piłce:) te cwiczenia są takie hmm....delikatne i dobrze, Pani położna dużo mówi w międzyczasie o noworodkach.Dostaliśmy jakieś próbki dla niemowląt. Wiecie ja wcale sie nie czuję mamą.Dla mnie to takie odległe.3 miesiące jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamakubusia bede lezec bo kazdy dzien tydzien wazny dla rozwoju dzidziusia,musze poprostu.wogole wykancza mnie ten magnez wynik oststni byl14,2 a dzisiaj po magnezie w kroplowce11 a norma od19 i pewniew jutro mi podlacza znowu bo dzis niema wolnej pompy:/ poczatek jak po wizycie?asik skonsultuj moze sie z lekarzem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja bym poszła to sprawdzić,lepiej iść niż się martwić... Ja kupię butelkę z tomme tippee antykolkowa,myślałam o avencie ale jeszcze w sumie nie jestem na 100%pewną:-) Mi dziś stwardnial brzuch może z 3 razy. Daje mi w kość to dziaslo ,wg mnie to nie jest zab ,tylko jakąś plesniawka czy coś ale nigdy nie miałam i nie wiem jak to wygląda,ale dentysta by rozpoznał raczej... Ja jutro będę dzwonić do sosnowca sprawdze co i jak z tym usg, moja się coś dziś trezpie :-) Flavia jak samopoczucie? Poczatekczerwca i co lekarz powiedział jaką dużą dzidzia ? Oczekujaca a lepiej się czujesz?widzisz poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
hej dziewczyny! Ja dzisiaj uszyłam poduszke do kompletu literek:-) Butelkę mam aventu, chciałam tommie ale siostra powiedziała, ze stosowała i te i te i avent o wiele lepszy... nie wiem, okaże się w praniu. Kasia a płuczesz czymś usta? ja miałam tak kiedys, ze dziąslo strasznie opuchło, płukanie takim płynem z apteki bardzo pomogło. Oczekująca- bądź dzielna! robiłam sobie budyń i czekam na prawo agaty, miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
butelki kupujecie plastikowe czy szklane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia troche lepiej sie czuje tylko niemoge zalatwic sie juz3dzien masakra,wzdecia mam i gazy a tu nic i jutro cos poprosze.brzuch twardnieje ale to przez niski magnez,opuchlizna sie niezmienia.maly kopie coraz mocniej.ewinka staram sie byc dzielna gorzej bo m sie zalamuje placze martwi sie strasznie.ja staram sie byc dobrej mysli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka plucze dento septem bo krwawia mi dziasla w ciąży ale to daje ulgę na minutę jutro zapytam moja dentystę co to jest bo boli coraz bardziej... To mówicie że avent lepszy? A jakbym miała jedną taka jedną taka?czy muszą być takie same? Oczekujaca będzie dobrze jesteś już wysoko w ciąży więc będzie ok każdy dzień jest ważny,będzie dobrze,dacie radę napewno. A na zaparcia polecam jogurt naturalny z otrebami ,moja mama ma z tym problem i jej pomaga,trzymaj się dzielnie oczekujaca ;-) ja mam jeszcze 12 tyg a teraz mi się bardzo ciągnie ciążą chciałabym już 32 tydzień;-) Ja mam dziś wsuwalam lody bo mi zamrazaly dziaslo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Co do butelek moj mały mial i nuk-a i tomme i aventa z nuka lubił pić herbatki a mleko raczej z aventa ale tomme też nie była zła a więc też mam dylemat ;) Kurcze miałam mały wypadek przewrocilam się w wannie stluklam kolano ale chyba nic więcej się nie stało nic mnie nie boli brzuch miękki ale strachu się na jadlam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, niestety juto idę do szpitala... Szyjka skróciła się do 9 mm, czyli krytycznie. Będę miała prawdopodobnie szew. Jestem załamana, bo nie wiadomo jak długo mnie tam będą trzymać, nie wyobrażam sobie rozstania z córką. Dotąd nie zostawiłam jej nawet na jeden dzień w całości... Myślałam, że dotrwam do porodu z tą rozłąką, a tu masz ci los... No cóż, najważniejsze dotrzymać teraz w miarę do terminu i znieść jakoś te przeszkody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero niedawno wrocilam od gin.. no myslalam , ze wyjde z siebie !! Czekalam ponad dwie godziny. A wiec sytuacja przedstawia sie tak: maly wazy 1300 wiec nie jest ogromnych rozmiarow , pięknie sie rozwija, lekarka sie smiala, ze ja kopie :D Główka jest do dolu, szyjke mam 2,4 cm, wszystko jest pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi a co się stało? Nagle się skrocila ?coś ci było? Początek no to długo ci zeszło u lekarza...który masz teraz tydzień? Fajnie że mały zdrowy i wszystko ok to najważniejsze;-) Tylko się cieszyć;-) Dobranoc dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny uważajcie na siebie na śliskich powierzchniach, ja wczoraj jak szłam z kuchni- 2 ręce zajęte po schodach to się zaczepiłam i rozlałam pół kubka kawy inki,ale się nie wyglebiłam;) ale ciśnienie mi skoczyło- no cóż na razie niezdarne będziemy -coś mnie krzyż łupie po ćwiczeniach -oczekująca - dużo pij i jedz jabłka i marchewkę obraną niech mąż przyniesie i niech nie płacze,bo wszystko będzie dobrze, duże dziecko już macie i pod fachową opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2014 nie jestem pewna co się stało, bo czuję się w miarę dobrze, tylko mam ogromne parcie na pęcherz. Mogę robić siku co 3 minuty, mały musi strasznie napierać. Miesiąc temu i 2 mc temu szyjka była krótka, ale stabilna, tzn 24 mm cały czas. Teraz nagle skróciła się zdecydowanie za szybko i za bardzo, bo do 9 mm. Lekarz jak to zobaczył to zareagował bardzo nerwowo, że to zdecydowanie za wcześnie na tak krótką szyjkę i pilnie wysyła mnie do szpitala. Pierwsze dziecko urodziłam miesiąc wcześniej prawdopodobnie z tego samego powodu, ale wtedy nie badano mi szyjki poprzez usg, no i jednak udało się donosić do 35 tyg, teraz zaczynam 28, to dużo za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2014, ja kiedys tez mialam straszny problem z dziaslem. Strasznie bolalo, az mialam ucho czerwone I na poczatku bylam przekonana, ze to zab. Poszlam w koncu do dentysty I okazalo sie, ze mam zapalenie dziasla I mieszka zebowego. Dostalam do plukania jakies brazowe swinstwo, nie pamietam jak sie nazywalo, ale pomoglo. W zyciu bym nie przypuszczala, ze dziaslo moze tak bolec. Justi2, trzymaj sie I nie denerwuj. Skoro poprzednim razem nie badali ci szyjki to mozliwe, ze na tym etapie ciazy tez byla juz mocno skrocona, tylko po prostu o tum nie wiedzialas, a wszystko dobrze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×