Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Oczekująca Ty miałaś glównie odpoczywać a nie znowu biegasz:-) fajnie po fryzjerze,co?od razu inne lepsze samopoczucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaS_88
jakiś czas temu, któraś z was podawała linka do strony z bardzo fajnymi materiałami (np. na pościel). Nie mogę odszukać linku, czy mogłabym prosić o ponowne podanie? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka oj duzo lepiej czlowiek sie czuje,po porodzie pomaluje sobie na raz i rudy teraz mam ciemny braz.wlasnie do ikei mam150km troche daleko.jakos musimy zrobic ta kuchnie najwyzej wezmiemy pozyczymy od moich rodzicow bo niewyrobimy sie z kasa.mieli nam przelac2;5tys a nie ma ciagle.nogi tak napuchly mi ze masakra.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
House of cotton, polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaS_88
bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) Ja dzisiaj trochę od żyłam tylko rano wzięłam apap i na razie odpukać ból ucha jest znosny ... ogarnęłam mieszkanko i po mimo że mam pół garnka zupki brokułowej to zrobiłam z synkiem naleśniki bo miałam straszną ochotę ;) Odnalazlam też karton z ciuszkami po młodym .... cieszylam się sama do siebie bo znalazłam tam strój renifera który miał na sobie w swoje pierwsze Boże Narodzenie ;) no i okazało się że jestem bogata w spodenki dresowe jeansowe ogrodniczki i parę czapeczek i piękne body z napisem "kawaler do wzięcia" zapomniałam że nawet takie miał ;) A mam do was pytanie !!?? Jak wyglądają wasze plecy ?? Mi kark ramiona i plecy tak wysypalo że aż w szoku jestem naprawdę nie wiem czy to od choroby czy efekt ciąży ale w pierwszej ciąży miałam piękna cerę i skure a teraz coś strasznego ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia mi w pierwszej ciazy wysypalo dekolt plecy tak mocno bardzo a po ciazy wszystko zeszło teraz mialam moze trzy krosti a tak to cisza nie martw sie to zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja chyba kupie 1 do szpitala, jesli chodzi o pampersy, bo szwagierka miała 2 i wszystko wylatywało. Co do majtek poporodowych, u nas w szpitalu jest zakaz, takze nie kupuje w ogóle, lekarz każe chodzić w samej podpasce, ma być przewiew:) Do mycia mam hipp do włosków i ciała od 1 dnia i mydełko bambino, do pupki chyba sudocrem, zobacze co będą mówić położne na szkole rodzenia. Jak brzuch twardnieje to cały, ale rzadko ostatnio, raczej dziecko wypycha tyłek. Ja dziś byłam u lekarza, dzidziuś ma 1500 gram tak w przybliżeniu, ułożony prawidłowo główkowo, jest starszy o 5 dni niż wychodzi z okresu, ale wiadomo to wszystko jest w przybliżeniu :) leżał sobie wygodnie, usta ma wieeeelkie i włosy na karku! falowały sobie, lekarz sie śmiał, ale chyba znikną przed porodem ? :P na następnej wizycie mam badanie szyjki, obecnie ma 3cm,5mm i zobaczymy, czy sie nie skraca bo to już 34 tydzien. Jeśli chodzi o wage, przytyłam 11 kg, lekarzowi sie to nie podoba, mówi, ze norma to 12, chyba nie lubi jak kobieta sie zapuszcza, bez przesady, przecież człowiek wroci do wagi swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata norma to ok 15 kg, już niech lekarz nie zaniża::P ja przytyłam 10, a prawie nic po mnie nie widac, troche uda i tyłek ale nie dużo. Ale ci zazdroszczę tego usg, mi jak ostatnio robił to nic nie mogłam zobaczyc, mierzył przybliżał znowu mierzył prawie nic nie widzialam. tylko raz wtedy w szpitalu widziałam że maluch ma usta duże jak włączyl 3d ale to na chwile. Ja pryszczy nie mam na plecach, czasem coś wyskoczy na twarzy ale tragedii nie ma. Moja mam dziś znowu zaszalała, kupiła śliczne śpioszki welurowe z pingwinami, spodenki na tej szerokiej gumie i dresik reebok:) cudny taki malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a ja przytyłam już 10 i lekarz powiedział, że tyję wzorowo bo norma do 15 :) Jeszcze 2,5 miesiąca do rozwiązania u mnie i mam w zapasie 5 kg, czyli luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłam sobie wczoraj biedy. Od 6 rano na nogach, spacer z psem zakupy, śniadanie dla męża, do 10 miałam już posprzątane, poprane, poodkurzane. Wykąpałam się i na miasto po rzeczy dla dzidziusia i farby ( bo malujemy mieszkanie). Potem rajd po ogrodniczych. Wróciłam do domu ok 15 i momentalnie brzuch jak kamień a ja cała spuchnięta. Od wczoraj trzyma, kroku zrobić nie mogę bo twardnieje cały, aż boli. Dzisiaj już chyba z 40 razy. Mam nadzieję, że jakoś to przeleżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuch twardnieje cały, praktycznie 10 cm poniżej piersi aż do spojenia łonowego. Chwyta mnie skurcz i trzyma ok 10 sekund. Takie kulki o których pisze Flavia wypycha mi dziecko, zdarza się, że równocześnie z "kulką" twardnieje brzuch, ale zawsze cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był kurier z rzeczami dla dzidzi. Wszystko jest śliczne, rożek przecudny a miałam wątpliwości, pościel prześcieradełko super, reczniczek sie pomylili i dali mi droższy niz zamawiałam:) do tego pieluszki flanelki. jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj lekarz przesadza, tym bardziej ze mam normalne bmi, nie mam nadwagi, jak zaszłam, ważyłam 58 kg, ok mam wieksza d**e i biodro, ale bez jaj, mam duży brzuchol, 104cm już. Licze, ze bedzie te 14,15 i git :) ilonek zażyj dodatkowy magnez, mi lekarz minimum 2 talbetki już każe jeść, a macica jest super, mało twardnieje, przemeczyłaś sie i dlatego napewno. Na te bóle miesiączkowe też mam wcinać nospe i magnez. Flavia mój lekarz jest ok, ale jest obrażalski, dziś ske obraził bo badał przepływy a ja zapytała,czy napewno jest wszystko ok? a on do mnie : A czy pani sie zna na tych wykresach? jeju potem mi dogryzał, ze jak połącze swoje objawy: zgaga, czkawka u płodu i włochaty kark to co mi wyjdzie, masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata mi lekarz w szpitalu robił usg coś tam mierzył sprawdzał, ja zapytalam czy wszystko w porządku a on mi odp "wszystko to tylko inżynier wie" Nie wiem z czym to się miało jesc. Taka głupia gadka chyba normalne ze kobieta się martwi. ciezko im odpowiedziec jak człowiekowi. Ja nie znam tego lekarza bo nie chodzę do niego. pózniej jak robił mi usg na wypis to juz inaczej się odzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no widzisz, takie jakies głupie odzywki, ja tam sie z tego smieje bo wiem, ze jakby cos było nie tak to by mi powiedział, jeszcze mój stał za nim i chyba mnie ten ginekolog zle zrozumiał, jakbym podważała jego kompetencje, nie wiem, bo sie zapytałam o pępowine, czy mnie ma koło szyjki, a on oczy na mnie znowu, he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata, bardzo fajnie,ze wszystko ok, ale chyba Ci sie cos pomylili, masz juz 34 tydzień?to na kiedy masz termin? . Ilonek bidulo-ale zaszalałaś, odpoczywaj teraz! Mam nadzieje,ze szybko przejdzie i lepiej sie poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek to się przemęczyłaś , musisz teraz sporo odpoczywać. A ja zjadłam teraz makrele wędzoną ostatnio mąż wyczytał, że w tym okresie kobiety w ciąży powinny dużo jeść ryby tłustej bo to dobrze wpływa na dziecko :) Flavia super , że wszystko Tobie się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, teraz mam 30 tydzien, ale na następnej wizycie będzie już 34 i lekarz zobaczy, czy zaczyna sie już skracać szyjka:) źle napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci odpowiedzial flavia bo ty taka głupia szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi90 jak najbardziej rybki są dla nas wskazane ale warunek nie wedzone! ;) ostatnio mi się od Diabetologa oberwalo bo osobiście uwielbiam wedzone ryby jak powiedziałam że jadłam to zaczęła się krzywic i mówić że tyle w internecie szukamy a takiej podstawy nie wiemy (my jako ciężarne) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek nie szalej tak,jak widać szkodzi ci to,uważaj na siebie i odpocznij. Flavia cieszę się że paczka w końcu dotarła super że wszystko ci się podoba:-) takie zakupy to mega frajda:-) Ja idę w środę do lekarza to będzie 29 tydzień,a mówiła że usg mi zrobi między 30-32 tyg,to będę musiała iść potem za jakies dwa tyg to już będzie połowa kwietnia:-):-) nie wiem jak wy ale ja mam tak że im bliżej tym bardziej chciałabym to przyśpieszyć:-) Moja teraz śpi,przedtem fikala. Dziewczyny zazdroszczę wam tak niskiego przyrostu wagi,ja juznwygladam jak wieloryb . Jest tragicznie do tego pojawił mi się cellulit ,masuje się może to coś da... Ciekawe jak tam mozeniejeden,oby wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
a ja tyje tyle o ile, zaczynajac ciaze wazylam 65 (listopad) podem po 2miesiacach wymiotowania zjechalam waga do 62, na wizycie 2tyg.temu bylo 69 a wczoraj u mamy sie zwazylam wyszlo 72,tylko nie wiem gdzie rece,nogi biodra wszystko jak przed ciaza a brzusia tez nie mam duzego wrecz malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek,mi tez brzuch często twardnieje.Jak byłam na zebraniu u syna,to w ciągu godziny stwardniał mi z 15 razy.A w sumie w ciągu dnia moze z 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Czy też u Was zaczęła być widoczna tzw "linia życia" na brzuszku ?? Ja aż jestem zaskoczona bo jest od pępka w dół i nad nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mi brzuch stwardniał w nocy aż się obudziłam, robi się cały twardy od żeber aż do łona.puszcza samo. wczoraj dużo się nachodziłam,to twardniał też w ciągu dnia. Lekarz powiedział,ze do 10-12 razy dziennie może być takie twardnienie, w innym wypadku to dziecko się napręża itp., ale na pewno nie są to skurcze.Poza tym to nie trwa 5 sekund, a dobrych kilka minut.Jeśli towarzyszy ciągnięcie i/lub ból brzucha-brać nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tak poza tym spałaszowałam 4 kanapki i lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falvia to chyba ty pisałaś o tym że masz problem z jedzeniem że boli po ... to chyba normalne maleństwo rośnie i ucieka nam na narządy ja też tak mam muszę jeść na raty bo inaczej żyć nie mogę ale minie po porodzie ja zaczynam dzisiaj 31 tydzień a już nie mogę się weekendu doczekać bo jedziemy z m w końcu na duże zakupy dla maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
byłam u dentysty na przeglądzie, jest git:) lubię swoje zębiska właśnie za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina a wiesz, że ja tez nie wiedziałam, ze nie wędzone, a dlaczego? traktuje sie je jak surowe? Ja tez mam linię, pod pępkiem wyraźniejsza, a nad pępkiem do samej góry delikatną, ale tez jest. . 33ona- smacznego:-) u mnie lody się skończyły, buuu. ale rozśmieszyl mnie Twój ostatni wpis:-) . kasia- przestań już mówic, ze jestes jak wieloryb! Na pewno tak nie jest! Nie wierzę:-) No juz taka nasza uroda, że nie każda wygląda jak modelka z TapModl hihi:-) . Dobry dzis mam humor, ogólnie dobre ostatnie dni są. . Asik- nadal czekamy na info od Ciebie, mam nadzieję, ze to białko nie okazało się tym zakażeniem ciążowym. Napisz co u Ciebie i malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×