Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mi cały czas brzuch twardnieje.W piątek pójdę do lekarza.Ja biore 8 tabletek magnezu dziennie,bo tabletka zawiera jedynie 40 jonów magnezu.z czego wchłania sie ok.1/3.Nie mam biegunek,wręcz przeciwnie -załatwiam sie co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka nie przesadzam cały dzień ból brzucha to zwariowac można, juz nie wiadomo jak się ułożyc, nic się nie chce bo boli i boli. dziś na szczęscie troche lepiej. nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale czuje jakby dziecko mi się przestawiło, jutro zobaczę, nie mam wyznaczonej godziny i jeszcze nie wiem czy będziemy jechac rano czy po południu. u mnie jest śliczna pogoda na słońcu aż gorąco. dziś pewnie dostane kolejne paczki dla maleństwa co zamawiałam. ma przyjsc wanienka z materacykiem, kocyk ten śliczny z żyrafą, pieluszki, dla mnie koszula stanik, majtki z siatki juz nie pamietam co ja tam jeszcze zamawiałam. Na początku kwietnia kolejne zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ty flavia i tak nic nie robisz wiec nie wiem co ma Ci sie chciec :O Okazuje sie,ze Ty nawet twardnien brzucha nie mialas, wymyslasz jakies dziwne dolegliwosci i oczekujesz,ze kazdy bedzie skakal w okolo ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
z tą szafą to kurka wodna ...miała być po 10:00, a max do 12:00 to czekam mój brzuch taki wielki,a jeszcze 3 miesiące.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u nas na Podlasiu pada deszcz :( masakra jakaś ... i jakieś głupoty mi się śniły ... aż smutno samej siedzieć w domku :) więc oglądam tv chyba coś zrobie sobie coś dojedzenia. Flavia ja jakoś nie mam tego wiru zakupów , bo wiem ze jak zacznę zamawiać to mnóstwo pieniążków wydam :P hehehe może coś dzisiaj po patrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze 2 miesiące, bo termin teraz to koniec maja:) flavia musisz wyluzować, nic sie napewno nie dzieje, skoro lekarz Cie badał i jest ok, po prostu ciągle leżysz i jak tylko wstaniesz to wszystko jest zależane i boli, nie wiem, ja normalnie funkcionuje i czuje sie super, zawsze cos tam zaboli, dziecko w sobie nosisz już spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa, ze wczoraj wieczorem poszperałam w necie i spr ip ostatniego gościa który ma do mnie jakieś wąty. Juz wiem kim jestes gościu pod nickiem.... Nie wstyd ci teraz? Tak myślałam że jestes jedną z czerwcówek bo komu innemu chciałoby się czytac ciągle wątek. ja chociaz pisze pod swoim nickiem a nie ukrywam się jak szpieg:O. Lepiej spadaj póki możesz. A wy dziewczyny uważajcie komu dajecie hasło na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez 2 miesiące, moze juz nawet niecałe. kto to wie. ja juz bym chciała zeby mąż pomalował, żeby ustawic łózeczko. zakupy dla maluszka to sama radosc. ciągle coś dla niego oglądam:) też wydaje sporo kasy ale i tak mielismy odłożone na malucha. Ciekawa jestem czy mój syncio waży już 2kg czy jeszcze nie, jutro raczej nie będę miała usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem ciekawa, czemu moj lekarz powiedział, ze dziecko waży ponad norme a wszędzie piszą, ze 1500 w tym tygodniu to norma, wiem, ze ma dośc dużą głowę i już wiemy, ze jest włochaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAJ
Flavia daj sobie spokoj z tym gosciem. Niepotrzebnie sie denerwujesz dodatkowo. najlepiej ignorowac. dziewczyny ja po spacerku bylam na plazy slobeczko pieknie dzis swieci to korzystam z pogody. Zdziwilam sie bo nie czuje jakos wiekszego zmeczenia a jednak te trzy i pol km zrobilam. Moze dlatego ze ciagle sie ruszam to i kondycja zostaje. mam na cos ochote zeby zjesc ale sama niewiem co. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj- często tak mam, teraz jadłam ananasy z puszki. Ja się wcale nie zdenerwowałam tym wpisem, bo dla mnie to jest załosne ze ta franca siedzi i tylko patrzy do kogo by sie tu doczepic pod nikiem "gosc":D a daj ci boże żebys zapomniała sie wylogowac hehe. Agata- mój mały 2 tygodnie temu w 28tyg ważył 1410 i tez lekarz powiedział że spory, ze prawie 2 tyg starszy jesli chodzi o jego wagę. nie wiem jakie tam oni mają obliczenia, mi od początku mówili że spory. a teraz podobno dzidziuś rośnie ok 180g na tydzien to juz będą szybko przybierac. Wiecie co my z mężem dalej nie możemy zdecydowac jakie imię. Ja chcę Krystian, a on mówi że bardzo by chciał Marcel. No kurcze, ciężka decyzja jak to pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- a kto to taki ten gość, to ten sam co cały czas się czepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
coś nie chce mnie tez logowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia biedaczko nie musisz fantazjowac :P ja informatyk jestem wiec wiem,ze nie znajdziesz mojego IP tym razem wpadlas, a poza tym to czerwocowka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
juz ok:) a tam, goście są dziwni jejku ja cały czas głodna jak wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aaj zazdroszczę tej plazy strasznie!:-) super masz!:-) u mnie tez słonko świeci,zaraz zabieram sie za upiększanie siebie, zrobie paznokcie u rąk, a u nic to nie wiem czy jest szansa;-) . Agata, tak myślę,że dziwny ten Twój lekarz, nieprzyjemny, nie powinno tak być:-( tez mi sie wydaje ze 1500 to jak najbardziej norma!nic sie nie martw:-) . Flavia jak wiesz kim jest gosc to napisz, trzeba zawstydzać takie osoby. Ja jestem za jawnym wyjawianiem opinii, zgadzam sie z Agatą,wszystko Cię boli bo ciało odzwyczaiło sie od jakiegokolwiek ruchu. Pociesze Cię,ze mniej wiecej tydzień temu (wiec w tym tygodniu co teraz Ty jesteś)tez mialam mocne bóle, ale ja wyciągam pozytywne wnioski, jak boli podbrzusze to myślę,że cos tam sie juz przygotowuje do porodu i latwiej będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona, wiem co to znaczy:-) mamy taka szufladę z ciastkami,slodyczami itp. I co chwilę chodze i zaglądam, jak y nagle mialo przybyć coś na co mam ochotę:-) tyle tego jest, a ja nadal chcialabym coś innego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyk:D tutaj to kazdy informatyk jakie to żałosne. dziewczyny napisze wam pózneij na maila. u nas tez barek ze słodyczami i w kołko zaglądam jest jeszcze czekolada i chałwa ale chałwe zostawie dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata,niby ta waga szacunkowa nie jest wiarygodna.dziecko moze wazyc mniej.ale czasami sie sprawdza.Moja bratowa urodzila w 32 tyg.Lekarz mowil ze dziecko bedzie wazzyło 2 kg.Waźyło 1.950 kg.Więc niewielka pomyłka.Ale na forach mozna przeczytać ze pomyłki zdarzają się częściej niż trafne wyliczenia.To tylko waga orientacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,dobrze że można się wam wyplakac ;-) ja już po obiedzie bo mąż o 13 jedzie do pracy. Godziny temu przywieźli łóżko to mi się trochę humor poprawił;-) ale dziś nie zdążymy złożyć więc wszędzie kartony;-) jak już będzie stało to będę mieć trochę miejsca w szafie po kościele itd dam do łóżka. Ja właśnie zjadłem 3 tabletke antybiotyku . Koło 13 jadę do dentysty,ciekawe co powie. Moja mi się bardzo wbija w prawy bok. A wczoraj jak próbowałam usunąć to miałam wrażenie że całą się trzęsie takie było odczucie na brzuchu,dziwne;-) U mnie słońce,ja lody jem co chwilę bo mi znieczulaja dziasla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia tez czasami mam takie wrazenie że maluch się trzesie. Masz już imię? po antybiotyku ci powinno przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mama ala co do diety to ciężko mi idzie ;) staram się jakoś to zrownowazyc ale i tak uważam bo dostałam insulinę i robię wszystko aby nie jej nie brać ;) Od rana trochę się martwię bo maleństwo bardzo słabo czuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia,dzidzius brata rozwija sie dobrze.Wazy 3 kg.Nie chce pic z piersi,więc bratowa odciąga pokarm laktatorem i karmi swoim mlekiem z butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia dziwne uczucie,ciekawe co wtedy robią że tak to odbieramy. U nas została sandra na razie ale chodzi za mną zuzia ;-) Mamina nie przejmuj się może ma słaby dzień lub śpi moja jak szaleje dzień czy dwa to później słabo ja czuć. Mam nadzieję że antybiotyki pomoŻe. Najgorzej jest wieczór,wtedy strasznie boli..nikomu nie życzę. Zobaczę co mi dentysta powie na te bólace żeby bo przed ciążą leczylam co było trzeba Wszyscy już maja imiona? Była tu mama z blizniakami chyba? Ciekawe co z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia-Zuza to piękne imię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia- mój wczoraj własnie miał taki słabszy dzien, malo się ruszał. a dziś juz pokazuje co potrafi:) Kasia- ja bym zostawiła sandra Mój syncio już ma wyposażenie do kąpieli, własnie przyszlo:) wanienka żółta z krówką, materacyk do kąpania, 2 gąbeczki i 10 pieluch tetrowych a dla mnie majtki z siatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz jutro idę do lekarza :) jestem ciekawa jaki jest juz duży ten szkrab :) my mamy od dawna imię :) a moja mama znowu kupiła dresiki hehe a wczoraj kapciusie normalnie takie slodziaszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×