Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mi znając moze szczęscie wywołają ten poród :P a mnie czeka 21 czerwca wesele mamy i byłoby fajnie jakby mlody juz wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po usg, mały waży 3150 w 37 tc. Do 40 tc może mieć nawet 4 kg... Zaczynam odczuwać skurcze przepowiadające, jeszcze nie bolesne. Też bym chciała urodzić w weekend bo mąż jest wtedy w domu... Ciekawe czy któraś z nas urodzi w dzień matki albo w dzień dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata twoja mama wychodzi za mąż? ile ma latek? my mamy w sierpniu wesele chyba juz pisałam, ale ze daleko to nie ma szans żeby jechac z maluchem bo pewnie i on by się umęczył i my. gdyby bliżej to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi super już nie masz się czego bac. a przypomnij ile wazyła twoja córka po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka ważyła 2600 jak się urodziła, ale całe szczęście ładnie ssała i szybko przybierała na wadze. Po miesiącu, czyli w terminie kalendarzowym ważyła już 3700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi urodziłas córe w 35? Długo lezałyscie w szpitalu? Masz juz zdjety pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w 35, a w szpitalu byłyśmy 10 dni bo miała zaawansowaną żółtaczkę i długo musiała być pod fototerapią. Pessar w poniedziałek mam mieć zdjęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tesciowa przyszla zobaczyc malego i tesc,dali mu jakies ciuszki i mowia ze maly jest.ja jestem mega zmeczona,maly spi a ja czuwam.lezy w lozeczku w body kaftanik rozpiety i spodnie cienkie bo chlodny mial karczek.mam nadzieje ze dam sobie rade.ja mysle ze flavia albo gosc85 urodzi niebawem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justi ale maleńka nie miała problemów z oddychaniem?Miałaś w tym 35 tc akcję skurczową czy odeszły wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się dopytuję bo sama mam pessar od 24 tygodnia a teraz kończę33, cały czas się boję przedwczesnego porodu i obawiam się tego kiedy dziecko ma już duże szanse, nie chce fundować JEJ respiratora lub innych urządzeń tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, oddychała samodzielnie. Wszystko zaczęło się naraz, wstałam w nocy do wc, zrobiłam siku, a tu dalej leci, a ja kurczę, o co chodzi? Domyśliłam się że to wody, a za chwilę zaczęły się skurcze i to od razu bardzo mocne co kilka minut... Po niecałych dwóch godzinach tuliliśmy już małą w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia moja mama jest po 50tce ale moj tata nie zyje od 12 lat. oczekująca chętnie bym zobaczyla jak wygląda Twoj skarb:) justi to juz fajny dzidziuś:) ciekawe czy po zdjęciu tego krązka coś się zacznie dziać. U mnie będzie burza, ciesze sie bo jest niesamowita duchota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, a będziesz miała dziewczynkę czy chłopca? Nie myśl tak negatywnie, zobacz ja teraz naprawdę sporo wypoczywałam i dotrwałam do 37 tc i nie wiadomo jak długo jeszcze. Jeśli się oszczędzasz to powinno być ok. Ja w pierwszej ciąży szalałam, ćwiczyłam aerobik dla kobiet w ciąży, bardzo dużo chodziłam, wycieczki itd, bo chciałam skorzystać z ostatnich chwil tylko z mężem, poza tym pracowałam prawie do końca, bardzo mało wypoczynku i leżenia i być może to miało wpływ. Tylko wtedy nikt mi nie powiedział, że jest jakiś problem z szyjką, a wręcz lekarz zalecał aktywność, bo twierdził że wszystko ok, ale do końca nie miałam usg dopochwowego, które mogłoby stwierdzić niewydolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dziewczynka, tak ja leże już 9 tydzień, wstaję do toalety, na wizyty, ewentualnie powieszę pranie. Mam wizytę w przyszła sobotę to będzie mó 33tc i 4 dni , lekarz mówi że już jesteśmy" prawie w domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, w sumie to chyba już teraz to mi wszystko jedno. Mogłoby ruszyć po zdjęciu krążka, a najlepiej to na 2 tyg po, żeby dzieciątko jeszcze dojrzało do końca i żebym jeszcze mogła z mężem poszaleć ;) hehe, bo później znowu cały połóg w abstynencji pewnie ze 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu gratuluję córki i bądź spokojna naprawdę. Zwykle to się dzieje jak się tego kompletnie nie spodziewamy. Może być i tak, że jeszcze obie przenosimy do 42 tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata zrobie kiedys zdjecie i wysle na poczte jak uda mi sie z tel,a jak nie to za jakis tydzien z komp siostry.mi piersi nabraly mlekiem ze bola a maly wyssal aby jedna i spi znowu.oby tak dalej bylo ze bedzie ssal.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamo3chłopców- ja biust mam normalny też,tez mieszczę się w staniki sprzed ciąży, moim zdaniem urosły o 1 rozmiar i te moje miseczki się wypełniły, nosiłam C- mam 180 cm.Te biustonosze takie niepełne były, a teraz,spoko:) zależy jakiej firmy biustonosz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
zjadłam pomidora z jogurtem i solą, nie chcę się najadać, bo pózniej zgaga, poza tym pyszne jedzonko o 18:00 w restauracji:) - do małego dotarł pokarm,bo kopie mnie w żebro-on jak wygłodzony to kopie i jak zjem posiłek to kopie aż podskakuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny karmiące- co jecie,żeby nie zaszkodzić dziecku, laktacji itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona mi mowili zeby niejesc smazonego przedewszystkim.pisalam co w szpitalu daja i bede podobnie jadla,a za jakisies2miesiace bede probowac roznych rzeczy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzis pelen relax gril w dobrym towarzystwie opalanko juz jestem brazowiutka hehe kaasia a po ile truskawki u ciebie u mnie 4,50 znowu kupilam 2 kg zrobilam koktajl wypilam 4 szkl a trusjawek nie ubylo prawie, boje sie terax jesc bo wczoraj zgaga mnue przerosla ale wypilam gaviscon i jakos dalo sie zasnac pomijajac fakt ze juvenalia i ciagle imprezy ... asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik skąd jestes ze masz takie tanie truskawki???? :) marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to samo chcialam zapytac:-) u mnie po 8 zl/ kg. Ok kielc. 19 magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po 10, Lublin, marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczynny. U mnie w nocy byla burza. Ale oczywiscie temp niewiele spadla. Teraz wrocilismy z koncetu kombi z okazji dni koszalina. M dzisiaj zauwazyl ze opadl mi brzuszek. Krocze pobolewa ale wiadomo musi sie rozejsc. Teraz odpoczywam przed telewizorem. Oczekujaca dasz sobie rade. Dzielna jestes poza tym pewnie twoj m bedzie ci pomagal. A tesciowie jak na nich to zachowali sie kultualnie. Chhyba twoj m musial im cos powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglebie rolnictwa podlasie - bialystok :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×