Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mi biała albo sluzowata maź dosłownie wypada, raz myslałam ze mi w sklepie wody odeszły, wróciłam a tak taka wielka biała budyniowa kula. Esmi no cóż, mam to samo, smutek i tyle, uda i dupa to jakas tragedia, spodenek chyba w to lato nie założe, choc moja szwagierka bardzo szybko wrocila do wagi jak mala pila mleko z cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak a grzybica to choroba tak naprawde kobiet zbyt czystychjakkolwiek smiesznie to brzmi chodzi o wyjalowienie poprostu czyli prysznic jak najbardziej, ja planowalam dzis posiewy ale z ta noga na fotel nie wejde :/ a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego bardzo chce karmić piersią ... bo słyszałam że fajnie się wraca do figury. Koleżanka ze studiów normalnie w miesiąc straciła 17 kg a przytyła 23-25 kg :D więc rewelacja :) i wygląda rewelacyjnie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas ciąży ani razu nie kąpałam się w wodzie z płynem.Nawet lekarz na początku ciązy powiedział"tylko prysznic!" i ja się tego trzymam.Na szczescie ani razu nie miałam infekcji.Nie byłam tez wogóle przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata tez mam taki sluz to chyba prrzygotowanie juz drog rodnych do porodu :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszną wannę i ciężko mi z niej korzystać ... taka mała heh więc biorę ręcznik siadam na wannę i prysznicuje się - nawet wygodnie :D ale obiecałam sobie, że w następnym roku robimy remont łazienki :P marzę o prysznicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do wagi moja ta kol co urodzila juz 12kg jej spadlo zostaly tylki 4kg :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś czuję w kościach, że ten tydzień należy do mnie :D albo ja coś sobie wmówiłam albo na prawdę tak będzie najlepiej jakby akcja się zaczęła we czwartek bo mąż w piątek ma wolne :D hehe ale niestety nic nie można zaplanować :P WSZYSTKIM MAMOM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade, najwazniejsze, ze chcemy schudnąć. Asik mozliwe, ja od dwoch dni po kazdym jedzeniu ide na toalete, niech sie rodzi mój mały, ma tydzień na to, potem lekarz i juz bedzie mnie kierował powoli do szpitala jak gość 85 a tego nie chce, boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie teraz juz wiem:O my mamy wannę z kabiną prysznicową 2w1 i tak sobie pomyślałam że usiądę bo cięzko było mi się ogolic no i teraz mam. A tamte ostatnie globulki były bardzo dobre, ale to z antybiotykiem i nie wiem czy mogę znowu brac. w kółko macieju to samo. pochodziłam troche poscieliłam łóżku siadłam zmierzyc ciśnienie a tu 170/95, wystraszyłam się położyłam się odpocząc i za 3 minuty juz 128/80. Wam tez tak skacze po wysiłku czy nie mierzycie? bo ja teraz nie wiem czy mówic ginowi o tym czy nie bo wiadomo że ciśnienie trzeba mierzyc w spoczynku, bo pózniej własnie takie cuda. Boje się ze mnie znowu wysle do szpitala tak jak wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLAVIA,masz kabinę prysznicową to tylko korzystać.Ja nie mam,biorę prysznic w wannie.Od paru miesięcy nie golę krocza wogóle.Nie obchodzi mnie co lekarz sobie pomyśli,nie mam siły robić przymusowej gimnastyki tylko po to żeby ogolić się dla lekarza.Do szpitala też się nie ogolę,zrobi to położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rady na tenat pampkow od kolezanki : mala wazyla 3800 w pamp 1 sie miescila ale juz 2 bo 1 poszly schodzi po 12-13sz na dzien u niej bo mala nie bedzie kontynuowala jedzenia poki ma kupe haha pampersy super bo sa suche dady sa mokre wiec nuezadowolona ale miala tylko jedna paczke ich wiec luz asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam połozna mówiła ze golenie sprzyja właśnie infekcjom, a lekarz ginekolog w szpitalu ze taka ogolona cipka 12h po goleniu ma strasznie duzo bakterii, ale wole ogolic sie przed porodem, zeby nie trafic na jakąs wredną babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie gole jestem ciagle gotowa hehe ale to.popristu przezwyczajenie bo wloski swedza i goraco to wiadomo a jade z pianka na slepo a pozniej lozko lusterko i super :) a najlepszy jestchlodzacy zel do golenia meza haha asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do infekci odpukac nigdy w zyciu nie mialam a gole sie juz dlygo dlugo :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się tez cały czas golę 2 razy w tyg tym bardziej teraz jak ciepło przeszkadzają mi włosy jak mam. a gole się własnie w wannie i moze byc że od tego mam infekcje cały czas. teraz będę brała tylko prysznic, do wanny juz nie siadam. Musze sie szykowac do lekarza a tak mi sie nie chce, zaraz znowu się zmęczę. jestem taka ciężka czuje się jakbym ważyła tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze iść do sklepu bo sie woda skonczyła, wypilam baniak 5l w połtora dnia:/ mój w pracy do samego wieczora, do 22 takze wyschne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
o ludzie dziewczyny, zrobiłam pranie ręczne w wannie aż kapał mi pot po brodzie- jakoś mi słabo, muszę zmyć podłogę jeszcze.niedobrze mi strasznie -flavia- ja wczoraj może 8-9 razy robiłam kupę i nie wiem co to,zresztą teraz w ciąży tak mam, ale mówię,że lepiej tak niż zaparcie:) -wczoraj dostałam super kocyk dla małego- taki miękki, beżowy w kratkę z misiem naszytym z boku:) i 2 pary pajacyków najpierw robię pranie dziecka w tym proszku, a pózniej nasze ciuchy delikatne na reczne pranie....ten proszek dla dzieci super sie rozpuszcza i są delikatne ręce po nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dalismy 1290zl ale to bez fotelika bo juz mamy, właśnie babka nam mowila ze to taki sam wozek jak jogger tylko wypinanie gondoli latwiejsze. Flavia ja tez mam dzis wizyte ale po poludniu :) ciekawe czy chociaz szyjka skrocona... 33ona pranie reczne to podobno tez jedna z naturalnych metod ;) Ide zjesc cos bo mam gloda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, laski. Wlasnie sie przymierzam do sniadania. Dzisiaj humor juz troche lepszy, bo slonce w koncu sie pokazalo, ciekawe na jak dlugo. Ola, ten pas po cc, to ile dni po operacji zaczelas nosic? Ja nie kupilam, bo mi wszyscy mowili, ze nie wolno, ze rana sie musi porzadnie zagoic, teraz mnie kusi. Ja mam laktator elektryczny, medela swing, uzywany. Jak zobaczylam ceny nowych, to mi mozg w poprzek stanal! Flavia, moj maz od rana sie kolo mnie kreci I probuje zagadywac, ale ja udaje glucha. Powiedzialam mu tylko tyle, ze moze robic co chce, w koncu dorosly jest, ja go wychowywac nie mam zamiaru, a my z Leosiem damy se rade sami. Jestem wiecej niz pewna, ze do porodu alkoholu sie nie chwyci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo3chl to bardzo dobry laktator ale ma jedna wade - jest drogi przynajmniej u nas , moja kol bardzo go chciala ... my czekmy na ochlodzenue a ty na slonce hehe dzis w pogodzie mowili ze od sr ochlodzenie a ja nie wiem jakie buty nalozyc bo tylko klapki pasuja ale w nich nie umiemm prowadzuc :/ a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chłopców mój mąż ma identyczne zachowanie jak coś u mnie przeskrobie :D Również się golę raz w tygodniu ... częściej nie daje rady z trudem raz mi wychodzi ... i robię to byle jak nie dokladnie bo nic nie widze - ale lepsze to niż w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, dlatego kupilam uzywany, bo cena nowego mnie przerazila :-D Wlasnie musze go wyparzyc I nie bardzo wiem, jak sie za to zabrac. Co prawda ta dziewczyna twierdzi, ze uzyla go zaledwie pare razy, ale ludzie rozne rzeczy mowia. Sloneczko sie przyda :-D U mnie temperatura oscyluje w granicach 15 stopni, a zaraz bedzie czerwiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
zmyłam podłogę i zrobiłam budyń na obiad zrobię mielone ,kaszę i sałatę i może jakiś sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was podziwiam, bo z trudem lydki gole! Dzisiaj bede woskowac bikini, nie sama, oczywiscie I mam nadzieje, ze do porodu wystarczy. Nie wiem, czy ktoras z Was uzywa wosku, ale mnie w ciazy duzo bardziej boli. Moze to przez to, ze wszystko bardziej ukrwione. Esmi, no tak to jest. Narozrabiaja, a potem sie przymilaja. Jakby mogl, to by mi sie o nogi ocieral jak kot :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam bigos ... ale ja jego nie jadam to dla m będzie :D A ja sobie zrobię zupę mleczną :) bo mi się zachciało :P A na podwórku wrony kraczą :P wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
a może gałki w sosie, m nie lubi gałek, bo jego tata robił złe:) mamo3chłopców- ja też wszystko wyparzam i piorę:) co do golenia krocza- nie lubię, bo nic teraz nie widzę, raz na 2 tyg. byle jak przed wizytami u gina;) w upały golę zwłaszcza okolice majtek-bikini,ale tak zle nie jest -w końcu wczoraj m zrobił mi sesję z brzuszkiem, tyle,ze na golasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- śmiesznie, bo u mnie o tej porze już tylko wróble ćwierkają, kapusta będzie jutro, muszę kupić ok laseczki idę ten obiad szykować, bo widzę,że apetyt i siły po budyniu mi wracają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucichło :P w końcu :D A mi za cholerę nic kompletnie nic się nie chce robić ... Piję swoją lemoniadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- ponad 12 godzin boli krzyzowych i niecałe 7cm rozwarcia przed cesarskim cieciem chyba wystarczy, zeby wiedziec cos o bolu porodowym, prawda ? Niestety nikt za mnie nic nie robi, bo nikt nie będzie wracał zza granicy i sie zwalnial z pracy zeby mi pomoc. Maz tez normalnie chodzi do pracy :) Maly ciagle placze, bo go boli brzuszek po jedzeniu. Totalna masakra. Juz nie wiem jak mam mu pomóc.. masujemy brzuszek, tulimy i calujemy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×