Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Esmi z tego co wiem od poloznej swojej to u nas nie ma tak ze duze dziecko to mozna zalatwic cc bo teraz ogolnie duze dzieci sie rodza od witamin i to wrecz jest jyz na porzadku dziennym dziecko ok 4kg , ja porod nie idzie to wtedy dopiero rozwazana jest cc bo tak jak wczoraj pisalam waga tp nie wsk dopieri dysproporcja lub brak postepu porodu ale cesarej na zyczenue nie na bo mamy dwie pryw kliniku i wiadomo jak ktos chce to tam zalatwi a jak cie swiec prowadzi to na zamenhoffa mozesz ugadac 2300 plus badania asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I prawidlowo u nas chyba po tyg klada i cczekaja 2-3 dni i zaczynaja dzialanie :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq ale mi nie zalezy na CC :) więc pójdę na żywioł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma czegos takiego ze dziecko jest duze i robią cesarke, próbujesz rodzić naturalnie, tak jak asik pisze, dzieci teraz są po prostu duże, a ze zazwyczaj konczy się to cesarką to kogo to interesuje, małego dziecka tez czesto kobieta nie jest w stanie urodzić. Co do witamin ja juz nie biore bo to nie ma sensu, mam idealne wyniki krwi i nie widze potrzeby jeszcze tym sie faszerować na sam koniec, jak bede karmic wroce do witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi i bedzie wszystko dobrze jesli zobacza ze nic z tego zrobia ci cc wiec nie denerwuuj sie na zapas poza tym waga jest tylko szacowana naprawde na naszych porodowkach jest bardzo dobrze gorzej na pologu bo jak jestes po cc to radz sobie sama sasiadki musza pomagac :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq ja się tym nie denerwuje tylko dałam takie zapytanie :P bo gdzieś coś posłyszałam hehe Ja marzę o szybkim i lekkim porodzie a jak będzie to zobaczymy hehehe :) Ja już witamin też nie biorę ... czasem magnezu łyknę a tak żelaza też nie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba skocze po truskawki i zrobie zimno koktail, u mnie juz 28 stopni w domu, nie mam wiatraka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja też nie mam a na dodatek stukają dla mnie bo wymieniają nam dach i muszę mieć w kuchni zamknięte okno i nie ma przewiewu :( dzisiaj może też truskawki kupię :) ok Mamusie lecę sprzątać , nastawić pranie oraz jakieś SPA sobie zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja specjalnie kazałam ostatnio męzowi kupic wiatrak, bo nie wyrabiałam w domu, mamy jeszcze tak pokój że słońce dosłownie pali przez okno. dziś jest u nas troche wiaterku ale i tak gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to w pewnym momencie wpadkam w panike jak mialam ta rwe taka silna i przez arytmie mi oddychac ciezko i pomyslalam o cc ale skutecznie mi to kazdy wybil z glowy a glownie moja polozna , troche tylko tej arytmi sie obawian a ona mi sie nasila w stresie bolu itp ale moze jakis poradze sobie z tym :) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam teraz takie myśli jak to będzie z dzieckiem, że na nic nie będę miała czasu. tu posprzątac, tu dziecko, psy wyprowadzic, karmienie przebieranie, spacer, gdzies wyjdziesz zaraz trzeba malucha kąpac i kłasc spac.I własnie boje się tego, że będę miala tyle na głowie ze nie ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia ja też tego się boje, martwi mnie to ze mam już spore dziecko i sporo czasu dla siebie a tutaj sie zacznie od nowa, boje sie ze nie bede miała czasu dla starszego synka a tym bardziej nie bede miała kiedy domu ogarnąć bo po pierwsze gdzie maluszek w bałaganie po drugie zaraz dwie szwagierki będą miały radochę ze nie ogarniam:) ja wiem ze wszystko będzie dobrze, wszystko sie unormuje i poradzę sobie, bo dlaczego niby nie mialybysmy dać rady? Tylko tak czasami człowieka myśli nachodzą, strach przed nowym i zmianami. Asik wg projektu rodzic po ludzku szpital nie może rutynowo podawać oxy czy nacinac krocza, inna sprawa ze u mnie robią to standardowo :) heh oxy nawet podają przy normalnym tempie rozwieania i skurczy chcą max przyspieszyć poród, a i jeszcze w planie porodu który zabiera sie na porodowke zaznacza sie czy wyrażasz zgodę na podanie oxy czyli pacjentka coś do powiedzenia ma:) ale jeżeli chodzi o wywoływanie na sucho lub brak postępu podczas akcji to sie raczej nie będą pytać, nie martw sie, jakoś to wszystkie przejdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi mi położna powiedziała spokojnie jak nie dasz rady urodzić będzie coś nie tak to nie dadzą ci się męczyć zrobią cc. Ale wiem ze praktyka wygląda inaczej i czasami kobieta właśnie meczy się do granic wytrzymałości dopiero decydują się na cc lub gdy juz tetno zanika. Ja urodziłam chłopca 4300 sn wiec widzisz jakoś mozna:) Dziewczyny wy macie dobrze bo macie w szpitalach zzo a ja nie i to powinno wam dodać otuchy, u nas się rodzi z bólem świadomym do samego końca hehe (tutaj mój śmiech przez łzy :) ) Wczoraj się dowiedziałam ze koleżanka z terminem na koniec czerwca urodziła przez cc miała takie ciśnienie które zagrażało życiu jej i dziecka, dziecko w 34tc 1600g ale jakoś wszystko jest ok, cieszmy się ze u nas to jakoś w porządku idzie, wole mieć te oxy i nacięcia niż tak się denerwowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny ja troche sie podłamałam, nie wchodzę w żadną sukienkę, a wszystkie były lużne i tak, a jak wejdę to wyglądam-jak to określił m-"jak mutant".Super co.Więc idę dziś na ta imprezę w tunice i legginsach ala dzinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i się zastanawiam,czy będę jeszcze kiedyś chuda jak kiedyś? tłumaczę sobie,że tak ma być, w końcu jestem na końcówce, mam nadzieję,że syn mnie kiedyś doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie normalnie się leje ... ogarnęłam mieszkanie tylko pozmywać podłogi i zrobić zupę :P i jeszcze jedno pranie wstawić :P Dziewczyny ja już dawno nie mieszczę się w swoje ciuchy normalnie piłka ze mnie ... klocek, że hej wczoraj lekarz który wszedł kiedy miałam KTG to powiedział tak" no przytyło się Pani ... ma Pani dużo rozstępów ... " a ja w szoku, że tak zaczął mnie krytykować ... i dawał rady na rozstępy , że jest jakiś specyfik ... a ja sobie myślę ja Wam pokażę jeszcze , że będę sexy mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w niektore rzeczy zmieszcze, jakies luźne wiosenne gacie ale moje letnie ubrania, nie ma mowy, ja powiedziałam tak juz nic sobie nie kupuje, jak urodze ide na zakupy kupic jakies sukieneczki przewiewne, sandały, jakies spodenki i postaram sie wrocic do swojej wagi i koniec, chocby nie wiem co! mi sie juz woda zatrzymuje, puchne, pije wode z lodem i sokiem i nigdzie sie dzis nie ruszam, za cieplo. Flavia ja tez mam takie mysli ale mam nadzieje, ze syn bedzie grzeczny i jakos to ogarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiem wam tak jesli chodzi oskurcze to wole krzyżowe dziecko szybciej schodzi w dol i krócej to wszystko trwa jasne ze bardziej boli ale co z tego kazdy bol jest do zniesienia. Rodzilam trzy razy kazdy porod byl inny ale z czystym sumieniem moge stwierdzić ze cc najgorsze jak dla mnie. Maleńka w samych bodach lub w sukience jak lezy w domu to daje ja na podkład i bez paluszki na tarasie pielucha tetrowa bez żadnej ceratki tylko na spacerek zakładam jej pampersa klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 ona Jak się o 4 rano je zapiekanki a po 8 loda to trudno żeby nie wyglądać jak mutant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gorąco ... bardzo gorąco ... sauna normalnie ;/ A lodów brak w zamrażalce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam świderka:) mam okropnie duzo sluzu białego, wylatuje ze mnie z taka woda z bardzo duzą ilością mazi, nie boli, nie picze zapach ma taki jak zwykły sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona, doceni :) Moi chlopcy, zwlaszcza mlodszy, czesto mi mowia, ze ladnie wygladam, albo ze jestem najladniejsza mama na swiecie :) Te ich komplementy ciesza mnie milion razy bardziej niz meza. Maz zreszta czesto sie obraza, ze jak on mi mowi, ze ladnie wygladam to nawet nie reaguje, ale jak ktorys z chlopcow mi tak powie, to sie ciesze jak glupia do sera :) Ja sie tez nie mieszcze w kiecki. Najbardziej lubie dlugie, bez ramiaczek i mam ich sporo, ale wszystkie w rozmiarach 6-8, wiec jak ostatnio jedna probowalam zalozyc to prawie sie poplakalam. Wlazlam, ale byla strasznie opieta na brzuchu. Tez nic nie kupuje, bo to bez sensu. W dodatku nie wiem na ile bede musiala kupowac w biuscie, wiec wole poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciastka w szafce ... i kusi, kusi :) właśnie mam maseczkę na buzi bo znowu pryszcze wyskakują i strasznie spocona heh ... a przed ciążą miałam taką ładną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
no właśnie, nie mieszczę się w biuście i w brzuchu.Brzuch mam olbrzymi, już mogłabym rodzić.znając życie to posiedzi do 41 tyg. i jeszcze zaczną mi wywoływać -nie biorę już witamin ani żelaza, w tym tyg. tak sporadycznie, co 2-3 dni łykam. -Najgorzej jak faceci dają złote rady dla kobiet w ciąży,wolałabym żeby to m chodził w ciąży. -Coś czuję jak dziecko w brzuc****est wiecznie rozruszane to da mi popalić na tym świecie.Może tak ma być...w stresie zawsze chudnę jeszcze gorzej. -Esmi- widziałam Cię, nie jesteś gruba, tylko niska, no,ale przy mnie to wszyscy niscy....i temu wszystko się inaczej rozkłada na szkielecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, przynajmniej poki co, biust mi w ogole nie urosl. Dlatego jestem pewna, ze bedzie powtorka z rozrywki i znowu nie bede miala pokarmu :( Caly czas nosze biustonosze sprzed ciazy i spokojnie sie mieszcze. Ale pamietam, ze przy Damianie, jak sie juz laktacja nieco rozhulala, to mialam czym oddychac :) Nigdy przedtem, ani potem nie czulam sie tak seksowna, bo normalnie biuscik mam skromny. Ale wtedy - ulala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my juz w domu.maly dokuczal okropniie,teraz najadl sie i spi sobie a ja czuwam nad nim.mam zdjete3szwy a zostalo jeszcze2.polozna kazala mi duzo lezec i rocze wietrzyc.boje sie ze sobie nieporadze z opieka.juz maly zrobil kope i siku w domu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca na pewno poradzisz sobie świetnie z wychowywaniem :) a co na to Twoi teście na przybycie nowego członka rodzinki ? ona33 hehehe ostatnio znajomi odwiedzili to koleżanka powiedziała, ale duża jesteś :P ale sobie do głowy nie biorę :P kurcze dziewczyny po porodach damy radę aby zeszło z Nas nadprogramowe kilogramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy. Ją byłam rano kupić jakieś spodnie na lato bo u mnie są tropiki. 33ona ją też się w nic nie mieszcze i też martwię się ze już nigdy nie będę wygladac jak człowiek... Wszyscy mi mówią daj spokój w ciazy to normalne ale ją będę mieć +20 a inne dziesięć tyja. Szkoda gadać. Co do ptaków ją mieszkam praktycznie w lesie i rano mnie budzą co dzien to wcześniej uwielbiam ich słuchać. Ją kupiłam truskawki co prawda jeszcze drogie ale takie dobre i jem z makaronem. Ją się dziś spakowalam. Zostanie mi włożyć codzienne kosmetyki pasta itd i ciuchy na wyjście ale to moment więc dam radę. Ja mam okropne parcie na pęcherz co chwilę latam. I bardzo mnie Kluje ledwo chodZę. Ją stawiam ze flavia w przyszłym tygodniu się rozpakuje;-) Mamy jak samopocZucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×