Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
ja miałam krzyżowe- i powiem,że było strasznie, myślałam,że zejdę, a teraz to myślę,że są gorsze cierpienia na świecie i moje to był pikuś chwilowy,a do tego ten ból miał cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja tez nie zapomniałam bólu porodowego, dla mnie to był ból podobny do najgorszej s.r.a.c.z.k.i na świecie. uczucie jakby rozrywało brzuch tyłek i wszystko. mi znowu lepiej było lezec bo nie miaąłm siły stac tak mi się słabo robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oj dziewczyny, przejrzałam maluchy na szybko- wszystkie są super, oby zdrowe:) reszta się nie liczy:) -dziś kupiłam pieluszki z Lidla 40 szt. wychodzi po 45gr/szt., ale one cienkie, zobaczę i zrecenzuję jak tylko poużywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Koochane :) Padam na twarz !!!! I zaraz wypije piwo z sokiem bo od wczoraj mam na Niego chrapkę ... :-D maz zapraszał do łóżka to poszłam sie myc , przychodzę a On chrapie :/ sobie myślę to ładnie mnie urządził :P ale w sumie mam dla Was czas :) 33ona dziękujemy wszyscy tak mówią a ja napawam sie duma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja przybierałam wszystkie pozycje jak rodziłam, nawet na czworaka i na kucaka na ziemi, tylko na początku był prysznic. Nie mogłam sobie miejsca znależc. Ostatecznie stwierdziłam,że na partych będę rodzić tradycyjnie na tym łóżku i jak główka wychodziła już prawie to przeniosłam się na ten fotel- łóżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona idź z dzieckiem do lekarza potrzebny lek, a jeśli nie pomoże okulista (być moze zapchany kanalik łzowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na aukcję z kompletem do pokoju dziecka allegro.pl/kapa-zazdrostka-roleta-dekoria-do-pokoju-dziecka-i4530576588.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poród też nie był idealny, ten bol skurczy oraz parte to myślałam ze mi d.u.p.e. Rozerwie przez pierwszy miesiąc bałam sie załatwiać cholera masakra. Ja na piłce skakalam leżałam chodziłam a potem leżałam jak miałam Zzo a na parcie juz leżałam lozko-fotel a jak juz parkan to myślałam ze wyjdę z siebie ... Nikomu nie życzę porodu takiego ... Na sama myśl d.u.p.a. Boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moj maz to podsypia wszedzie gdzie sie da :) jak was czytam jednak ciesze sie ze mialam ta cc ale ona tez ma swoje minusy mnie ta bluzna swedzi i tak jakby kluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja bym mogla drugie urodzic nawet myslalm nad tym:)ja cale skurcze chodzilam bo siedziec nie moglam a lezalam jak ktg mialam i jak badali mnie.dla mnie porod niebyl taki straszny tyle co sie osluchalam.najgorsze bylo lyzeczkowanie to uczucie i jak krwotoku dostalam wtedy slabo mi bylo i zimno okropnie,ale nawet lekarz podawal mi wode w trakcie porodu i usta maczal wacikiem:)dzieki osmiu godz porodu mam wspanialego synka i niepamietam o zlych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja nie wiem jak inne kobiety mogą rodzic po 10 dzieci jak np w Anglii wiadomo kasa ale ja bym chyba sie nie zdecydowalaa na tyle pociech. Są plusy i minusy cc i poród naturalny. Ja przy następnym chce cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Esmi bo podobno kolejne porody sa latwiejsze ja skrycie marze o 3jce ale musimy mieszkanie wieksze kupic :) poki co dwojka napewno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA juz nigdy porodu nigdy ale jakbym miała wybierać to SN tylko tylko nigdy cięcia przenigdy te powikłania i w ogóle to cięcie w pełnej świadomości. Nie dla mnie nie nie ja w tv widziałam jak podawali dziecko matce po porodzie to aż mi słabo było i m musiał szybko przełączyć mam trauma na maksa!!!! Ona 33 wyślij swoje zdjęcie ciebie tez sobie w jakiś sposób wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei ja już zupełnie nie pamietam bolu porodowego, ba, zastanawiam się, czy daloby radę bez zzo, które wzięłam, a po którym trochę mnie "połamało" po porodzie i jakiś czas je czulam w plecach... Ale ja mialam szybki poród - 7 godzin od przebicia pęcherza płodowego. Potem oksytocyna 2godz i na porodówkę. Potem niecale 5godzin i Malgosia byla z nami. Wydawalo mi się, że prę w nieskończoność, a to tylko 40min było. Moze dlatego, ze zzo juz ze mnie zeszło :D w zasadzie mogłabym niedlugo zachodzić w następną ciążę - myślę, że niedługo postaram y się o rodzeństwo dla Malgosi tak żeby między dzieciakami bylo max 2lata. Zobaczymy czy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądałam Porodówkę :))))"zupełnie inaczej się to ogląda przed i po porodzie . Wcześniej z zafascynowaniem i wzruszeniem (w ciąży wszystko doprowadzało mnie do płaczu), a teraz przez pryzmat własnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my juz nie spimy od4maly zjadl i bawi sie pielucha.a ja bym chetnie pospala jeszcze:)ja jak ogladalam porodowke to tez zupelnie inaczej bylo takie napiecie a po pporodzie inaczej.mnie np szwy bola jak ma byc zmiana pogody to bola bardzo i jednak podczas stosunku czuje miejsce naciecia.asik powiedz mi czy co6tygodni szcvzepi sie tymi skojarzonymi czy co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my juz nie spimy od4maly zjadl i bawi sie pielucha.a ja bym chetnie pospala jeszcze:)ja jak ogladalam porodowke to tez zupelnie inaczej bylo takie napiecie a po pporodzie inaczej.mnie np szwy bola jak ma byc zmiana pogody to bola bardzo i jednak podczas stosunku czuje miejsce naciecia.asik powiedz mi czy co6tygodni szcvzepi sie tymi skojarzonymi czy co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my juz nie spimy od4maly zjadl i bawi sie pielucha.a ja bym chetnie pospala jeszcze:)ja jak ogladalam porodowke to tez zupelnie inaczej bylo takie napiecie a po pporodzie inaczej.mnie np szwy bola jak ma byc zmiana pogody to bola bardzo i jednak podczas stosunku czuje miejsce naciecia.asik powiedz mi czy co6tygodni szcvzepi sie tymi skojarzonymi czy co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zjadla o 21.30 ale usunęła z nią i wstałaś chwilę po 22 odkładał do łożeczka i ryk i tak godzinę płakała nie mogłam jej uśpić,w końcu się poddałam wzięłam do łóżka poplakala 15 minut i zasnela. Teraz lezymy i pogadamy a zaraz ją nakarmić i do sklepu. Ja podczas porodu też wszystkie pozycję przeszłam najlepiej było mi na piłce a jak parlam to na klęczkach jak musiałam przejść na łóżko to myślałam że umrę ale tam zrównać klęczkach. Może wyda wam się dziwne ale najbardziej bolało mnie to że nie urodze sn,bo zawsze chciałam to było takie małe pragnienie:-) moja położona powiedziała że teraz już każdy następny poród to cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ja mogłabym rodzic drugi raz bo bolało ale to jest do przezycia, ale musialabym miec zapewnienie ze dziecko bedzie zdrowe, bo z synem chodzilam prywatnie, ciagle robil usg a teraz musze sie martwic.Napewno chce drugiego obasa, tak za 3,4 lata jak adas bedzie samodzielny w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik też chcemy dwójkę :) ale to za 3-4 lata :) Kuba jeszcze śpi a wczoraj kupy nie mógł zrobic tylko na brudzil pampersa lekko. Dzisiaj idę do przychodni aby jutro dokonać szczepienie mam nadzieje ze tragicznie nie będzie a szczepie bezpłatnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wspominacie porody... Mnie z kolei przy 1 cm rozwarciu położyli na łóżko, podpięli do ktg i nie pozwolili wstawać. Myślałam, że tam umrę. Nie wiem jakie miałam bóle, ale tego nie da się opisać. Coś miażdżyło mi wnętrzności, ściskało z całych sił, aż nie mogłam mówić i oddychać. W trakcie skurczu chyba traciłam przytomność bo mało co pamiętam i tak przez 8 godz, podczas których zrobiło się 5 cm rozwarcia. Na kolejne 5 nie czekali i zrobili mi cc. Dla mnie jak wybawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Hej:-) Stasia chyba wszyscy sąsiedzi juz znaja w pensjonacie,bo wydziera sie ile sil.ja nie wiem czy to przez chustę czy kolejny skok,ale nie mozna go ode mnie odkleić i tylko na rekach,wczoraj to mi juz plecy wysiadały,jak do męża to ryk,jak do wózka to ryk,jak do łóżeczka to ryk,caly czas ze mna przytulony i noszony:-( trochę sie zmartwiłam. W nocy ladnie śpi,ale wczoraj jak wróciliśmy po calym dniu chodzenia to plakal caly wieczór,moze za dużo wrażeń?dzisiaj od rana tez tata go nie mogl uspokoić,dopiero ja go przytuliłam i zasnal tak,ze w połowie na moim ramieniu w połowie na łóżku ... Zobaczymy jak będzie dzisiaj... ja tak samo jak Kasia,bardzo chcialam naturalnie rodzic:-( teraz sie ciesze,ze bylo cc,ale to naprawdę bylo moje marzenie,urodzić a potem mieć bobasa na brzuszku.jak dzisiaj oglądam takie sceny to mam wrażenie,ze dużo mnie ominęło:-( tak jak asik swędzi mnie blizna i czasami cos kłuje w środku. tutaj wieje i wczoraj popoludniu chlodno było,wiec ubralam w body,spodnie i bluzę z kapturem,do tego chusteczkę na szyje i czapeczkę.jak byl w chuście to na nóżki dodatkowo rajstopki i potem kombinezon z kapturkiem. Juz wim,ze u nas super sprawdzają sie dresiki,czyli spodnie i bluzy z kapturem.my pajace używamy tylko do spania jako piżamę,w dzien zawsze bodziaki + spodenki cinsze/grubsze. Mamy tez ogrodniczki fajne sztruksowe wiec pewnie dzisiaj je wypróbujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka moja była dziwna jak była szwagierka ,więc może za dużo się dzieje dla niego. Ja też uważam że wiele straciłam nie rozdać sn. No ale po12godzinach to było już dla dobra małej żeby się nie udusiłą,najważniejsze że zdrową. U as wciąż nie ma kupy,martwi mnie to bo widzę że chce zrobić anie może,biedna wierci się steka pierdzi a tu kupy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny, obiecuje,że dziś najpozniej wieczorem wstawię zdjęcia:) dziś w sklepie przemokła mi wkładka laktacyjna;) ale to mały wsiowy sklep:) mieszkam w mieście ale jak na wsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
niektore jednak maja pozytywne wspomnienia :D mi sie wydaje ze to zalezy od rodzaju bolu mowi sie ze to boli jak silna miesiaczka dla mnie to z tym bolem nie mialo nic wspolnego raczej okreslilabym to jak cos miażdzącego zgniatajacego świdrującego jak prąd pachwiny i lędzwie idący no nóg a ze mialam co 2 minuty to minute mialam tylko przerwy miedzy skureczami bo liczy sie od poczatlku skurczu do nastepnego a skurcz ok 50sek ;/ nie wiem co by bylo przy partych chociaz po znieczuleniu to juz bajka nic nie czuc :) my wstalysmy po 9 , dzis jak zasnela ok 20 wstala 00:30 nakarmila i usnelysmy budze sie po 3ciej patrze mala w lozku z nami lampka sie pali i zaraz pewnie sie obudzi i tak bylo ale ja przytulilam i usnela na chwile odlozylam i glod sie odezwal wiec zjadla i poszla spac a ja vczekalam do 4,30 az maz wstanie i poszlam z nim jesc sidane heh pozniej standardowo juz , tyle ze po 6 cos plakala bo chciala chyba beknąc az moja papuga wyszla z klatki z pokoju obok i przyszla zobaczyc co sie dzieje hehe smiac mi sie chcialo :D niepokoi mnie ze znowu ulewa ;/ chyba to ten smoczek za szybko moze je ;/ a teraz sobie zasnela dalej :) Oczekujaca tak co 6tyg nie moze byc ani jeden dzien wczesniej . Ewinka to pewnie zmiana otoczenia :) i wrazenia tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy nastepny smoczek do butelki? Po ukonczeniu 3 m-ca czy po rozpoczeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×