Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kruszynka33
mamokubusia,przepraszam cię ale już nie kontaktuje ;-) heheh po fakcie się zorientowałam.dobrze jest mieć taką pamiatkę,śliczny :-) asik,ja też podaje dicoflor 5 kropelek dziennie dodaje do mleczka. kasia,a jak twoja córcia? wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kryuszynka to sie dziecko namęczy, już chyba zrobiłas wszystko, jak nawet sab simplex nie działa...mleko zmienione, chyba musi wyrosnąc z tego...:( sliczny ten piesrścionek:) esmi ładne ubranko:) Flavia kolezanka Katarzyna Wramba, juz nie ma kreconych wlosow, tzn prostuje i farbowała raz na blond,teraz ciemne ale mimo wszystko chodzi o buzie, nie o wloski.U mnie o seksie nie ma w ogole mowy, mam takie bole kosci ogonowej, nie daj boze źle usiade, jak mi gr****ie to mi sie plakac chce, w czwartek ide po skierowanie do ortopedy i na zdjecie rtg, bo jest coraz gorzej.Ja tez nie moge na siebie patrzec, te nogi, masakra jakas kiedys mialam fajne nogi, a teraz dupa, nogi to jakies nieporozumienie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK jejku jaki śliczny pierścionek normalnie pierwsza klasa !!!! Mam pytanie czy dużo zapłacilaś za takie cudo ... ? możesz w zaokrągleniu podać cenę :D mi się bardzo podoba jest boski ! My z m ogólnie robimy w Auchanie zakupy i w Biedronce -teraz są fajne promocje ! :) Dziewczyny czy Was plecy bolą ?! Bo mnie okropnie a chodź nie noszę dużo Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
U nas sex super, chyba jeszcze lepszy niz wczesniej:) mamo K śliczny pierscionek, ja chyba tez sobie sprawie jakąs błyskotkę:) agata zaraz zerknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Fajne zdjęcie z Miloszkiem:) Pierścionek jest piękny. Uwielbiam takie rzeczy, które maja też wartość sentymentalną. MamoK zazdroszcze:) U mojego Dawida to się wszystko skumulowalo. Trochę w tym mojej winy bo był zawsze synek mamusi do tego m pracował kilka lat w wa-wie i brałam go do swojego łóżka przytulalismy się, trudno to wszystko opisać jak było i jak jest, ale wiadomo urodził się brat wszystko się zmieniło na co dzień robi dobra mine do zlej gry nigdy się nie przyznał ale brakuje mu rodziców tylko dla siebie ale to wszystko się unormuje teraz będą koledzy w szkole a nie mama. No kurcze dużo by o tym pisać:( pewnie dużo forumowiczek kafe by mnie tu zjechało ale miałam taka cudowna wież z moim synem wiem, ze się to juz nie powtórzy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi mnie bola:) Agata to się masz kurcze:( Ja sex chętnie gdyby nie to, ze padam wieczorem. Mój mały wykapany, butle zjadł a teraz drzemie przy cycu. Starszy czeka jeszcze też nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamoku super :D ja tak bardzo bym chciala moc zalozyc obraczke czy pierscionek ale bez szans .,,. poczekam do zimy jak sie nc nie zmieni to rozbije obraczke ... Kruszynka jesli juz nawet na nutramigenie takie sie dzieja rzeczy to porpostu trzeba to przejsc .. minie wkoncu a kladziesz go na swoim brzuszku? i jak masuje brzuszek tak naprzemian dwie dłonie w dół jakby? na zdjeciu wyglada na zdrowego chlopczyka :) napewno juz niedlugo minie ok 3mc Agata a od czego ta kosc ogonowa boli? Esmi ja tez w auchan ale zamiast biedry wole lidla bardziej mi stamtad smakuje jedzenie , moze cie bola plecy od zneczulenia duzo osob tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik może masz racje bo wkuwali aż 10 razy więc mi teraz wszystko wychodzi - wrrrrrrrrrr ! no nic nie poradzimy :) mi obrączka weszła ale zdjąć już jej nie zdejmę a nadodatek czasami mi palce puchnął i odznaczenie mam ale huk. Dziewczyny ja zauważyłam, ze teraz ciężko mi schudnąć cholera jasna ... a taka szczupła byłam a teraz roz 44 szok ! z 38 .... moje ciuchy czekają na mnie a waga jak zaczarowana. :( zdołowałam się no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja nosze teraz rozm 40 a nosiłam 36:( ale tak mi sie chce słodyczy ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia dla mnie też, aż czasami biorę i jem nektarynkę czy brzoskwinie a waga zaczarowana chyba zacznę żyć na wodzie heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia myslalam ze jestes brunetka oczy ciemna bardziej przy kosci a tu blondi szczuplutka.dzieki dziewczyny za mile slowa na temat wygladu:)ja chudne,fakt waga powoli spada ale widze roznice po ubraniach:)nawet kilka osob mowi ze schudlam.Igorek zasnal bo malo w dzien spal a ja niedawno do domu wrocilam .zjadlam loda salatki i spac trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
moja waga tez zzatrzymala sie na 59,5 i pewnie taka pozostanie nic do niej nie mam ale zeby mi zeszlo z twarzy i brzuch bardzij sie spłaszczyl bylabym wdzieczna , ale ja jem słodycze , jem w nocy przez Milenke budze sie razem z nia na jedzenie i jem heh trudno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
ja też bym przyjęła swoja poprzednia wagę i sylwetkę z pocalowaniem ręki :) w jeansy żadne nie wchodzę te co mam na fb to... Ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic od pierwszej nocy śpię z dwoma Kuba od ściany w środku Michałek ja z brzegu. Dużo ludzi mnie neguje ale ja jestem wyspana chłopaki tez mały nie budzi się je na śpiocha i uwaga aż boję się mówić od dwóch nocy zasną za pierwszym odłożeniem u Kuby tez to tak nagle się stało jak był mały oby i Michałkowi tak zostało. Pierścionek załatwiłem bezgotowkowo rodzice mieli mój stary złoty zegarek dziadek z Rosji przywiózł to była pamiątka od dziadka no i mama mi go oddala nie chciałam sprzedaż i wydać kasę zegarek był w takim stanie żebym nie ubrała go więc chciałam coś z tego mieć i dołożył jakiś stary pierścionek cieniutki z białego złota i mam ten. Koszt byłby 700 zł nie pisze żeby chwalić się gdyby nie ten zegarek nigdy bym nie pozwoliła sobie na coś takiego przy kredycie i dwójce dzieci a tak mam pamiątkę na całe życie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi ja bym chciała 5 kg mniej to jeszcze zaległość z Kuby hehe. Noszę 38/40 ale 38 zawsze nosiłam . Dziny zakładam ciążowe bo nie cisną rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biogaia wspomaga florę bakteryjną w jelitach. Bez recepty. 5 kropel dziennie na raz. Można ja długo stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wrocilismy wczoraj wieczorem padnieci jak kawki, droga super dzieciaczki tez najmniejsza suuuuper droge zniosla raz tylko zaplakala a pozatym uwielbia jazde samochodem. Ciesze sie ze juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, asik no albo jest połamana albo pęknieta, stalo sie to w czasie porodu i do dzis mi mocno dokucza, czy wszystkie dostalyscie juz okres? asik 59 to ja bym chciała wazyc, naprawde:P nie wiem ile waże, ale jest źle, mięsnie mi sie rozszerzyły czy co? na brzuchu, narazie mieszcze sie w 2 pary spodni sprzed ciąży, ta d**e przeboleje ale ten brzuch? tylek i nogi schudna w koncu ale boje sie ze ten brzuch mi taki zostanie niefajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoKubusia pierścionek śliczny :) Dobrze, że piszecie o probiotykach na jelita, nie słyszałam, a teraz spróbuję. Okres miałam już dwa razy, nic się nie zmieniło, taki jak wcześniej. Odnośnie wagi mi już spadła znowu ważę 63 kg jak przed ciążą. Mieszczę się we wszystkie ciuchy. Noszę obrączkę i pierścionek, ale ciężko schodzą z palca, nie wiem czemu. Po ciąży została mi tylko 12 cm blizna po cc i odstający brzuch, ale tragicznie nie jest. Pola ładnie śpi w nocy ( dziś od 22 do 5:30 ), ale w dzień nie schodzi z rąk. Obiady gotuję wieczorami jak mąż się nią zajmuje, tak samo jest ze sprzątaniem, bo nie mogę nic z nią zrobić. Mimo moich prób przestawienia jej, je dalej co 2 godz, zazwyczaj 100 ml, ale często nie dojada więc wychodzi 80-90 ml. Zdarza się, że zjada 130 ml ( zawsze po nocy i czasami w dzień). Dalej je od 700 do 900 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie: na co stosujecie sabsimplex? Na takie typowe kolki czy również jak Wasze maluchy są marudne i Np caly dzien nie mogą zrobić kupki? Bo moja tak od dwóch dni ma - masaże brzuszka, które wcześniej pomagały teraz średnio się sprawdzają i zastanawiam się co robić. Na wieczorne kolki go nie stosujemy, bo znaleźliśmy inne rozwiązanie, a w tym przypadku może by pomógł. Z drugiej strony nie chcę jej dawać za dużo leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Iloenk jak czytam to moja tak samo co 2h -2,20 je po ok 100 i czesto nie dojada iu wychodzi 90-80 roznie ale w dzien spi duzo a jak nie moze usnac tpo dramat ryk , wali sie pali ale ona musi spac bo inaczej nie da zyc , zasypia ok 20 i budzi sie roznie ok 1 pozniej juz ok 4 itd Agata tylko ja strasznie na twarzy sie poprawilam okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzikidzik ja nie pomoge , bo ja tylko bobotic forte (i nie wele tylko jest mniejsza dawka niz w sabie) i esputicon a daje roznie nawet jak nie marudzi to daje zeby popierdziala bo to w calosci sie wydala z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka bardzo dużo zostało prawie połowa,dużo rozdalam bo my byśmy nie zjedli a nie lubie wyrZucać jedzenia. Kruszynka moja dobrze odpukać kolek nie ma kupa raz dziennie,jak nie zrobi dwa dni to widać że boli brzusznek teraz daje bobotik bo był na promocji. Wieczorami jest marudna jak ją chce spać:-)wieczór usniie tylko przy cycu ... niestety. Co do seksu to jak się rozruszalam to wg mnie jest lepiej niż przed ciążą:-) MamoK piękny pierścionek lubie takie:-) Esmi ją kupowałem spodnie na chrzciny ro z 38 na 42:-(tragedia chciałabym ważyć tyle co przed ciążą a tu jeszcze +7 masakra idzie jak krew z nosa... Oczekujący podeslij na maila linia do facebooka obejrzy cię od szwagierki. Wrzuciłam zdjęcia zuzzi z chrztu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Zuzia super kobietka, jaka ma sliczna sukienke. Ilonek nie wyglądasz na 63 kg, masz super figure. Miłoszek jaki duży:) Co do sab simplex dawałam na wzdęcia kiedyś, pomagało troche, teraz daje tylko espumisan 2x dzien, delicol narazie odstawiłam i nic sie nie dzieje, kupa codziennie jest bez zadnego placzu i bolu,pruka tez sobie bez problemow juz, mysle ze przeszły te problemy z brzuchem , układ dojrzał.dzikdzik Spróbuj dać, tak jak dziewczyny pisaly te leki sie nie wchlaniaja tylko zostaja wydalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny serdeczne pozdrowienia od Neptuna! Przesyłam dużo jodu dla Was i dzieciaczków:-) siedzimy na plazy,Staś uśpiony w chuście teraz śpi na brzuszku w namiociku a ja sie opalam bo za cieplo nie jest ale sloneczko świeci:-) dzisiaj mój mąż mówi do mnie,ze jest najszczęśliwszy na świecie,wiec ogólnie sielanka:-) wspaniale jest sie tak oderwać od codziennosci,miejscowość super,hlownie rodziny z dziećmi,kwatera tez lux,wszystko mamy:-) mamoK pierścionek super, a to brylant?!!! Czy jakas cyrkonia po prostu?bardzo dobrze,ze taki pierścionek sobie zrobiłaś,to juz pamiątka na wiele lat o ile nie na cale życie. k,wracam do leniuchowani,ale caly czas jestem z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Ja nie miałam jeszcze okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik,kłade na brzuszku,nawet teraz drzemie na brzuszku ale nie spokojny jest,Agata,rośnie jak na drożdzach ubieram go w 62 rozmiar ,na chrzcinach kelnerka myślała że ma ponad 3 miesiące hehe,suszarka się sprwdza u nas,dzikdzik ja daje małemu sab simplex po 15 kropel rano i wieczorkiem,tak mi doradziła pediatra on jest na kolki,wzdęcia ale u nas za bardzo się nie sprawdził,choć znajomi moi sobie chwalą nie wiele rózni się od espumisanu ale 100,już są w aptece i ja ich też używam,bączki są ale bolesne. Nomadic,synek pujdzie do szkoły pozna kolegów,będzie miał zajęcia to mu przejdzie,zobaczysz bedzie dobrze :-) Ewinka,udanego urlopiku i leniuchowania! Kasia,to dobrze że Zuzią dobrze U nas zdarzył się wypadek,sasiadka była świadkiem jak wózek się przewrócił z 2 tyg niemowlęciem na chodniku,ojciec dziecka biegł z płaczem do przychodni,wezwali karetkę i przetransportowali chłopczyka helikopterem do Szczecina do szpitala,okazało się że ojciec dziecka to muj kolega z rodzinnej miejscowości :-( takie u nas są drogi chodniki,wszystko tanim kosztem!!! sama miałam problem z wózkiem jak szliśmy z męzem na spacerek w niedziele dziura na dziurze! brak słów,biedne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Flavia Kurcze a ja sobie dopiero teraz uświadomiłam że ja również nie dostałąm okresu i nie karmię piersią,więc okres powinien przyjsć szybciej? po wczorajszym przytulanku krwawiłam toszke ale krwawienie ustało,wstyd się przyznać ale nie byłąm jeszcze u gina po 6 tyg połogu ;-) nie mam kiedy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×