Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Jesteśmy z Polą po zakupach :) Nie ma nic przyjemniejszego niż kupowanie maleńkich ciuszków :) Poszalałyśmy w coccodrillo. Mamy kombinezon na jesień, dwa komplety dresów, rozpinany sweterek i czapeczkę. Do tego te leginsy i body co mam w domku i jest już w co ubierać maluszka na spacery:) A teraz mniej przyjemniejsze rzeczy. Karmienie Poli od dwóch dni to koszmar. Nie je, pluje, płacze. Ewidentnie coś tam w buzi przeszkadza. Myślałam, że znowu zaatakowały pleśniawki, ale nie buzka czysta.Do tego ślini się i pcha wszystko do ust. Czyżby dziąsła swędziały na zęby? Ale tak wcześnie? A może gardło ją boli. Nie wiem, ale daje mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ukonczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
My juz po szczepieniu. Dzisiaj HIB i pneumokoki. Był płacz ale Kubuś juz uśmiechnięty. Przytulalam go i aż zakrwawil mi koszule i taka w krwi latalam do apteki i US :) Mówiłam, ze boli go jak pruka i mam odstawić nabial i zobaczyć co będzie. Nie wiem juz co jeść. Wiecie ile juz wazy? 7100 !!!! Tylko proszę bez komentarzy, ze go tucze:D wiem, ze dużo, duży z niego chłopiec, pierwszy syn też był taki, no delikatnie lżejszy :) Ale się słodko uśmiecha i zaczyna coraz mniej spać w dzień co znaczy, ze i rzadziej przy cycu:) U mnie teraz karmi po 2,65 może trzeba zrobić zapas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonek, spróbuj dać cieplejsze albo chłodniejsze mleko, u nas sprawdziła się jakaś zabawka do rączki np lekka grzechotka. Dzieci około 3 msc zaczynają ślinić się bo ślinianki rozpoczynają pracę, podejrzewam że na ząbki jeszcze poczekasz...a może to skok rozwojowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby to ząbki nie były bo takie wczesne są bardzo nietrwałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm Oczekujaca - synek Igorek 33ona - synek Pawełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak skutecznie pozbyć sie plesniawek prócz moczu i nystatyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Też mam nadzieję, że to nie ząbki bo jeszcze na dobre nie przeszły kolki, a w połączeniu z ząbkami oj będzie się działo:( Faktycznie chłodne mleko pije chętniej, wodę pije normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Z plesniawkami meczylysmy się dwa tyg. Wylewalam aphtin na pieluche tetrowa owijalam tym palec i szorowalam. Innego sposobu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek na pewno nie zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik pewnie tak przecież ona nie ma nawet 3 miesięcy:) Nomadic 7 kg:) a to mały łasuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z tel to wyżej to znowu ją:) Ilonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ta pewność? mój ma 3 miesiące i 2 zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja ma 2 miesiace i juz 8mki rosną a wieczorami chodzi na dyskoteki :) Nomadic duze chlopaki :D a co ty sie nie chwalisz ze od nas jestes hehe meiszkasz w sokolowie czy siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hejka a my już jutro idziemy na szczepienie :P mam nadzieje, że synuś będzie dzielny a jak nie no nic trudno będziemy tulić. Dzisiaj tak jak ilonek poszalałam z zakupami : kupiłam 2x rajstopki, 4x skarpetki, 1x body z dł rękawkiem, oraz spodniachy do spania. Jeju dziewczyny ja wyglądam tragicznie ... przymierzałam sukienkę XL i za mała :( - załamka! ehhhh a jak zobaczyłam się w lustrze taki cellulitis że szok doła złapałam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik  bez log
ja sie ciesze ze juz tylko po jednym ukluciu zostalo :) uff esmi te rozmiary w sklepach sa mega zanizone teraz to dopiero wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
Ja dzisiaj zmieniłam smoczek od butelki na szybki,bo malutka bardzo długo piła mleczko.Wypijała .70-90 ml.w 20 minut.Teraz wypija w 5 minut,ale połyka dużo powietrza.Wypije 50 ml.i wiecej juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja na plesniawki oprócz moczu znam tak jak flavia aphtin na gazik na palec i szorowac. Co do zębów znam jedno dziecko które urodziło się z dwoma zabkami,teraz w lipcu 3 lata skończyła. Nomandic to super:-) będzie duży chłopak:-)najważniejsze że zdrowy:-) Też muszę pomyśleć o jakiś jesiennych ciuszkach ale nie mam pomysłu,a już czuć jesień chyba już się skończył czas na krótkie chyba że będzie jeszcze ciepło. Esmi napewno nie jest tak źle,u mnie masakra jakąś a waga bardzo powoli leci. Mam nadzieję że się nie pogniewasz jak cię poprawie że nie cellulitis a cellulit:-) Moja śpi że smockiem muszę ja oduiczyć tego cyca,już raz się udało,ale przed chrzcinami byłam zmęczona i zasypialam przy karmeniu to teraz mam znów to samo. Zuzia znów nie zrobiła kupy już drugi dzień,widać że ja gniecie w brzuszku no ale już bardziej pomoc nie mogę. Ja mam dość na dziś robię porządek w ogrodzie bo na wiosnę altana,oczko,teraz jeszcze studnia i robiłam dziś cały dzień,plecy bolą,potem rolki,a jeszcze dziś m miał stluczke wyszło że trzeba będzie jakieś 900 dać blacharzowi,trudno. Ja na szczepienie idę 01.09 i po chrzcinach mam pieniądze to na rota też zaszczepie. Rota dają dziecku do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata super twoj maly:-) Mam ten sam lezaczek :-) lubi twój wibracje? Pozwalasz mu w tym dłużej spać? Bo mi mojej szkoda wyciągać jak śpi i opuszczam plecki,przykrywam i nawet w nocy w nim śpi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jejciu ja jeszcze nic nie kupiłam na jesień. Tylko wczoraj 5 bodziakow na krótki rękaw bo mały szybko wyrasta, w takim tempie to się chwile wstrzymam żeby na jesień były ciuszki dobre:) Ale się objadlam, zjadłam loda, obiad, ciastka i wypilam karmi i spaliśmy sobie z Kuba do teraz:) ciekawe jak będziemy teraz spać w nocy:) Ja też nie mogę na siebie patrzeć juz się z tym powtarzam:) i na dodatek im mi gorzej tym więcej jem. Ja jeszcze smoczka nie zmieniam mam lovi kupiłam też w biedronce super butelkę ale podczas karmienia leciało bokami. Juz coraz chłodniej na dworze nie wiem jak ubierać małego a najgorzej do miasta ( Asik sokolow:D ) bo w samochodzie gorąco jak słońce daje a na dworze chłodny wiatr. Moje chłopaki do soboty w wa-wie was my z Kuba pierwszy raz tak długo sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia tak doustnie i wiele dzieci ten rota ulewa :) Mi dzisiaj na te kupki i bolace pruki kazała odstawić nabial. Może naszym dzieciom musi się faktycznie to wszystko jeszcze dobrze wykształcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka  Kolkaa
dopiszcie mnie do tabelki córeczka Magdalena ur.09 czerwca,waga 3.550 kg,52 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dzięki, że mnie poprawiasz oczywiście, że się nie gniewam ;) jutro idziemy na szczepienie i dziewczyny kupiłam za paczkę pampersów leżaczek bo u nas w Białym jest grupa co oddaje różne rzeczy i dziewczyna nie daleko mnie mieszkała więc luzik :) http://allegro.pl/mikrus-bujaczek-lezaczek4w1do18kg-9-kolorowmikrus-i4518421321.html o taki :) A że pampersy mieliśmy 4 - m kupił na zaś hihi to nic nie zapłaciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny wysłałam jak obiecałam fotki na pocztę:) od razu mówię- Paweł to zdjęcie z wczoraj, ostatnie z aparatu- nie wybierałam:) a ja wszędzie jestem z mężem na fotkach:) to moje głupkowate.Boże, może na tym nie widać, ale na innych to wyglądam jak kościotrup:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Ja odstawiłam nabiał i smażone i Staś ładnie śpi i mniej purka w dzień . Piłam tylko mleko do kawy ale jak widać to mu przeszkadzało . Co do porodów ja się cieszę że miałam zaplanowane cc nic mnie nie bolało przed ani po i nie mogę się doczekać na drugą ciążę :) Nie mam traumy a przyjście na świat mojego małego było cudem, jak każde narodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej odebrałam dokumentację medyczna 76 stron trochę się dowiedziałam z tego np ze stratą krwi 500ml i ze dawali ki chyba ale kiedy bo było tam zamówienie na krew. Nie mogę tego czytać i oglądać trauma wraca teraz się zastanawiam czemu tak dużo krwi. Sto razy wole poród SN i wspominam go z sentymentem a to cięcie masakra. Myślę że nic nie straciłyscie dziewczyny co miały cc bo macie swoje maleństwa ale jak kiedyś pisałam wam o czymś co się nazywa cud narodzin i Bogu dziękuję ze mogłam tego doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dzisiaj weszłam na wagę, chyba mam wszędzie krzywą podłogę, bo raz pokazuje 68 kg, raz 70.Mam 180cm:) jednak nie zmienia to faktu,że 10kg jest nadal ze mną...nie wiem czemu... słodycze zawsze jadłam i to nawet więcej.Ale dziewczyny strzeżcie się czekolady, wczoraj mały cierpiał przeze mnie:( -esmi- co za grupa w Białymstoku?ja chętnie pooddaję ubranka:) -co do pampersów z Lidla- na razie ok, mam nr 2- i moim zdaniem to coś między 2 a 3.W środku jest żel, pupa na razie była sucha w dwóch pampkach, ale koszt to 45 gr za szt. żadna mi rewelacja. -umyłam włosy- mi wychodzą garściami- a zawsze rozczesuję na mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×