Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
u mnie sterczy bąbel siny :) ale moze sie sączyc wazne zeby nie wyciskac co do smoczka zazwyczaj 0-3mc pozniej 3-6mc i powyzej 6mc i smoczek do kaszy dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Ilonek,tak własnie robie jak pisałaś rozkładam te kropelki na cały dzień do każdego karmienia,mały dopiero usnął po 4 godzinnym płaczu ehhhh gościu mozesz mi wyjaśnić więcej o tym teście karrego no i pieknie mały się obudził, ja normalnie osiwieje :-( kasia,śliczna ta twoja Zuzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
zmieniasz jak widzisz ze bobas sie meczy, pluje, denerwuje ze za malo leci, ja wroce narazie do tej 0 bo picie mleka w 5 minut nie wyjdzie na dobre, w dodatku 150 ml, wole jak pije wolniej przynamjniej go brzuch nie rozboli. Kruszynka coz mam napisac, ja bym osiwiala ale musisz dac rade, kolki trwaja do 3,4 miesiąca tylko...podobno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam se specjalnie fb :P komu sie dało i kogo udało mi sie znaleźć to wysłałam zaproszenie :) flavia Tobie sie nie da? Ja sie nie znam za bardzo jeszcze na tym hehehe ;) asik nie pamietam jak sie nazywasz jest to w mailach? Znajde Cie jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja tez musze powysylac ale ak mysle ile was jest to nie wiem czy poznajduje na fb ;p Kruszynko moze wez ty idz do lekarza i zamiast nutramigenu bbeilon pepti kurde szkoda dziecka biedny maluszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata no rzezcywiscie za szybko u mnie teraz 100 w jakies 10 minut vczyli mysle ze ok a 29,08 mamy podciecie wedzidelka moze pomoze to jej ssac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
brzuchatko juz mozna:) cos miałam zmienione. asik dj dane na maila to ja ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wyslalam zaprosz. do Flavi, Ewinki, Mamykubusia, Agaty i Kruszynki reszte prosze o dodanie mnie bo nie wiem kto jeszcze ;p :D oczekujaca nie wiem czemu ale nie ma oipcji wyslij zaptroszenie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej - co do okresu- to nie wiem czy miałam, czy to było krwawienie oczyszczające jeszcze ok.5 tyg. połogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
brzuchatka daj dane na meila i ja cie znajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
33ona wyslesz nam zdj lub namiary na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
kasia,z tą szczepionką tak ma być.Mojej jak pękło to też płakała.Ważne,żeby ta wydzielina nie dostała się do oczek i buzi bo to są bakterie-tak powiedziała mi pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzięki za odpowiedź:-) Kruszynka nieskromnie przyznam że masz rację:-) moja jk miała kolki to dobrze jej było w foteliku,tylko w nim była w stanie spać Moja wieczór bez cyca nie zasnie macie radę jak oduczyc tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia- rączka po gruzlicy mnie teżjakoś "razi" to strupek jakiś na czerwonym pryszczu flavia- mi też się chce słodyczy, dziś mam za swoje, zżarłam czekoladę- prawie całą, a wczoraj połowę i mały dziś płakał mocno i 5h nic nie jadł....a może to od papierówek? zjadłam wczoraj i dziś ok. 4 szt. i dziś 4 szt. :( - oczko dalej ropieje raz mniej raz więcej, a m dziś opłukał twarz wodą z kąpieli i teraz mały ma czerwone te oczko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33 ona pisla kiedys ze ona "nietechniczna" ale pewnie meila masz to dawaj do nas zobaczymy sie wkoncu :) napisz meila na czerwcowemamy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- chętnie prześlę zdjęcia małego i siebie na tego meila wspólnego,ale ja niekomputerowa i nie wiem jak się dostać do Was?...dałam spokój już wcześniej, bo nie jestem kumata w te klocki;) na rzadnym portalu społeczn. nie ma mnie -proszę napisz, co krok po kroku mam zrobić,żeby dołączyć do naszego grona:) -PS. Ja już starowata, kurde 10kg mam na plusie i za chiny nie chce spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33ona jak masz meila to wyslij do nas teraz cokolwiek napisz na adres czerwcowemamy@wp.pl i ci damy haslo i bedziesz mogla sie zalogowac na tej poczcie i obejrzec nas i z tegj samej poczty wrzucic zdjecie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Asik- wysyłam pustego meila tak?momento :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Asik wygladasz jak modelka, piekne zdjęcia te ze ślubu.Dzis na tlc porody nowa seria, obejrze, kiedyś i tak czeka mnie 2 poród:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Tak Agata brakuje mi tylko jakis 20cm buahaha :D a o ktorej porody ja bede ogladac chociaz ja nigdy nie urodze naturalnie prezez niewydolnosc szyjki , jestem w tym procencie kobiet ktore same nigdy by nie urodzily ;/ 33ona tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Asik- wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
już, o 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ok juz odeslalam ci zaraz wlaczam porody ale maz oglada po raz setny u Pana Boga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tlc patrze ta laska siedzi w wannie i sie smieje gada , ja od kiedy zaczal sie moj porod czyli po 2 w nocy odrazu mialam co 2 minut skurcze i tak do konca az do 10,15 kiedy dostalam znieczulenie , nie wiedzialam na jakim jestem swiecie poza moim wrzaskiem nie slyszalam nic , jednak chyba kazdy ma inny rodzaj bolu bo przy moim nie dalo sie rozmawiac ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Asik- cos nie tak, bo nie wpuszczamnie na pocztę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
33 ona jeszcze raz wysle ci haslo moze sie machnelam w czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
teraz sie drze:P ona lezy a to jest chyba najgorsza pozycja, ja caly porod stałam i sie opierałam, jak tylko słyszałam"prosze sie połozyc" poty mnie oblewały, albo kazały mi wejsc do wanny, nie chciałam bo najwygodniej bylo mi stac i sie opierać! w tej wodzie bylo mi źle, a jak mialam 9cm i kazaly siadac na klozecie zeby glowa zeszła naszła mnie mysl" co ja tu robie, chyba zaraz umre" dodam ze na sali bylo 30 stopni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja przy skurczach musialam sie za cos lapac albo opierac bo mialam krzyzowe i jakby rzucaly mnie w dol sciagaly nie wiem jak to opisac heh a najlepiej z epod prysznicem stalam a tam nie bylo sie za co zlapac byla albo taka poporka na scianie do prysznica to ledwo sie trzymala wiec balam sie ze ja wyrwe albo krotki kran gorący ,a taka woga gorąco sie polewalam ze az naczynka na nogach popekaly i pamietam ze ni dalam rady nog podniesc zeby wyjsc z brodzika ludzie ale to byly bóle heh i pamietam je do dzis wcale nie zapomnialam jak to boli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
krzyzowe to chyba rzeczywiscie straszne, ja nie mialam ale pamietam dokladnie jak boli skurcz :P ja wlasnie tez musialam cos trzymac, cokolwiek, opieralam sie na roznych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Esmi- ja Cię w realu widziałam przelotem- mały to cała TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×