Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Wracając na chwilę do porcji mleka na raz. Nie miałam pojęcia, że podając taką ilość w jakiś sposób mogę jej zaszkodzić. Sugerowałam się tabelą na opakowaniu. Zastanawia mnie czemu takie tabele robią i zalecają takie porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
no naprawde asik są identyczni te oczy, nos usta no wszystko takie samo, jak blizniaki. jakby milenka była chłopcem to już wiesz jakby wyglądała w przyszlosci heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kasia tak to jest z tymi terminami porazka , ale moze do tego czasu juz nie bedzie zaciskac tak , ja zerknelam na zdjecia meza siostrzenicy to tez na kazdym miala piąstki , sa cwiczenia na to w necie czytalam mozesz porobic jej do tego czasu takie rozluźniające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
bylam na poczcie i wysłałam to samo zdj z facebooka. ale ladne te naklejki z kubusiem. jak ja bym chciała miec juz osobny pokój dla małego. zabawek przybywa i robi się nam ciasno. sisilka nie ma waszych zdj z chrztu. znowu strona nie przeskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja dzisiaj próbowałamna karmic co 3 godz ale po dokładnie 2godz 35min mały się dopomniał dałam wody to tak się rozpłakał o jedzenie ze pędem robiłam mleko. ale zjadł nieduzo bo 90ml. u nas nie chce juz mały spacerowac w gondoli więc usypiam i idziemy na spiocha na spacer, chodzmy póki spi jak otwiea oczy to wracamy biegiem bo krzyczy podniesc. teraz spi, jak isę obudzi to pójdziemy jeszcze na chwile przed dom, ja rozwiesze pranie co do piąstek, moj ma rozluznione. Ale zauwazylam ze czesto jak się przechyla w łózeczku czy wózku to na jedną str. mówiłam o tym u lekarza, pediatra i polozna spr napięcie i mówiły ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ale jak na twoim opakowaniu jest ze od 3mc 150 to tak ma byc jest ok :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia u nas to samo , jak ,mala spi to wytrzyma jak nie spi to 2,30 i juz zaczyna kopanie nogami jakby biegala az łozeczko skacze machanie rekami i sapanie to oznaka zlosci i glodu mozna ja tylko karuzela zagadac to tak ja polozylam to mi wytrzymala 2,45 , a jak sie rozryczy z glodu to uspokoic nie mozna ja na poczatkuy ciagle w Milence chlopca widzialam przez to ze taka do meza podobna dlatego te opaski jej zakladam zeby wygladala na dziewczynke bardziej haha, nawet raz powiedzialam do niej ale jestes grzeczny chlopczyk lol , ja do momentu kiedy nie dowiedzialam sie ze corka ciagle myslalam ze syn (Kubus) az pozniej bylo mi sie dziwnie przestawic myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,podczytuję Was ale się nie udzielam :) jestem mamą Michalinki urodzonej 19 czerwca,córeczka ma skazę białkową i jest na bebilonie pepti 1 z dha niestety :( mam pytanie do Asik,nasze dziewczyny urodziły się mniej więcej w tym samym czasie i chciałabym zapytać ile waży Twoja córeczka,nam zepsuła się waga,a szczepienie dopiero za 2 tyg,z góry dziękuję za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hej moja mała urodzila sie 3750 , po spadku 3500, teraz wazylismy w piatek na zabiegu to wazyla 5810g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik uśmiałam się z twojego postu z tym chlopcem. szkoda ze nie mozemy się poznac wydajesz się sympatyczna i dowcipna. U nas na chrzcie taki traf że było chrzczonych dwóch Krystianów, nasz i jeszcze jeden i na koniec mszy ksiądz mówi. a za rok prosimy rodziców o dwie Zosie:) a ja po cichu do męza że zosia moze i będzie ale nie u nas i nie za rok heh. U nas jesli nastepne dziecko kiedykolwiek będzie to za ok 5lat, chyba bym zwariowała z dwójką maluchów. chociaz krystian grzeczny ale nie chce z taką małą róznicą wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
szukam maty wlasnie tak bym chciala jak u ciebie Flavia ze jest jakby otoczona zeby mala nie wypadala z niej i znalazlam z takich porzadniejszych tylko taką tylko nie lubie zielonego ale juz przełkne to jakos heh i zastanawiam sie czy kupowac wyglada porzadnie i ladnie chyba nie http://allegro.pl/mata-edukacyjna-early-learning-centre-i4547840821.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia zartujesz? kurde ja myslalam ze Krystian to takie rzadkie imie a tu taki zbieg okolicznosci heh z Mileną była chrzczona Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia męża nie widziałam ale mały do ciebie podobny,a matka super:-) Wysalam na pocztę kombinezon z butkami :-)i zuzie :-) A te dwa zdjęcia stare i nowe to jak jedno dziecko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
no serio ja tez byłam zdziwiona taki traf, na zakrystii ksiądz czyta Krystian ale nazwisko inne mysle o co chodzi, patrze a tamten chłopczyk tez Krystian. a najlepsze jest to ze dziadek małego tzn tesciu nie moze zapamiętam imienia i wymysla a to kuba a to kacper heh no nie moze zapamiętac. nasza mata 129 zł kosztowała, ta zielona tez fajna tylko inny materiał niz nasza. ja chciałam najbardziej kolorową jaka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja urodziła się 3860,a teraz waży ok 6500 i ma 66 cm nie wiem czy to nie za dużo :( zaraz mnie jakiś gościu objedzie że dziecko przekarmiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hehe a ja zaraz pomysle ze moja wazy za mało ;p ale jest na 75 Centylu wiec wazy bardzo ladnie :) , ja to swojej nie mierze cm bo tak naprawde dziecko powinno sie mierzyc dopiero jak stanie na nozki wczesniej te pomiary sa oszukane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak ostatnio sprawdzałam na siatkach to Michalina dł i wagę ma poza tabelką ale może źle sprawdzałam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
samba a jak je ? ile porcji po ile? i jaka waga wyszlyscie ze szpitala ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
na 2,5mc 6,5kg to jeszcze w siatce 97C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik bombowe zdjęcie malej:) oj tam się nie przejmuje, pierwszy też był identyczny paczek ale wyrósł zresztą widzicie na zdjęciach teraz i tak nabral masy, wydoroslal idzie w górę :D Flavia Krystianek jest uroczy. A skoro moi chłopcy są podobni do siebie tzn ze Kuba jest podobny do taty. Wszyscy mówią, ze syna się tata nie wyprze, 90% mówi, ze starszy podobny do niego, 10% ze do mnie:P moze prześle wam fotę tatusia dla oceny dzieci hehe:) Flavia Krystian podobny i do ciebie bardzo i do męża. Ale dzieci się baaaardzo zmieniają i jeszcze wszystko się moze zmienić. Kubuś mamyK też fajny chłopczyk, w zerowce dzieci rosną o głowę wzwyż wiec z sentymentem patrzę na to zdjęcie bo przypomina mi się jak mój był w zerowce:D Za to Miloszek wydaje się być bardzo grzeczny, albo ślicznie zapozowal do zdjecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ale ja sie zastanawiam czy nasz mamakubusia jest blondynką pod tymi ciemnymi wlosami? bo takie jej dzieci blondasy ze tu nie widze inne opcji hehe Kasia slodka smieszka ;p ja wyslalam kombinezony co teraz mala nosi i sie tak zastanawiam czy na nia 68 nie bedzie za maly ;/ Nomadic a Dawid tez byl duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
chole/ra chyba bede chora fukc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik pisałam ze byl paczek:) urodził się 4300 i przybierał też równo ale wstał na nogi to zaczął się normowac:) Takie mam dzieci, sama nie byłam i nigdy nie bede drobna. Właśnie jak pisałam poprzedniego posta to zastanawiałam się do kogo podobny jest Kubuś i Michas właśnie kolorem włosów, ale nie.... nie wydaje mi się, żeby mama była taka blondynka:) MamoK ale mamy dylemat hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik tabela wygląda tak: 1 tydzień 6-7 porcji po 70 ml 2-4 tydzień 6-7 po 100 ml 2 miesiąc 6 po 135 ml 3 miesiąc 5 po 170 ml 4 miesiąc 5 po 200 ml Wg tego za tydzień ona powinna jeść 200 ml, od miesiąca 175 ml na raz. Więcej nie będę jej tyle podawać skoro taka porcja jest dla niej za ciężka. Ale co to za zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic no ty to taka gruba ze ho ho o czlowieku ;p weeeeeez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mój mały dalej spi zaraz bede go rozbudzac bo nie usnie mi ,a o 8 chodzi juz spac na noc, najwyzej troche mu przedłuze. ja kombinezon grubasny dostałam od szwagierki ale bede go uzywac na codzien na spacery, a drugi kupie lzejszy taki do samochodu zeby przeniesc bo mój w foteliku samoch się gotuje i w taki gruby nie ubiorę bo nawet nie zapnę w fotelik, chodzi mi o zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
nomadic ty szczupła jestes, to juz ja grubsza. dalej mam 10kg na plus ale jem chipsy i czekoladę bo muszę uzupełnic cukier. jak dla mnie chłopaki mamy K tez podobni do siebie, a starszy bardziej do mamy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja to myślę że wszystkie się z gadaliśmy i dobralysmy. Krystian ma bardzo ciemna cerę co ? Super chłopak. Kasiu twoja córcia ma super cyrkonie na pasach dla córeczki Asik takie różowe bym widziała. Asik kombinezony super mi się bardziej podoba ten co ma ubrany w wózku. ja tez się postaram zrobić zdjęcie mojego i wyśle i strój na chrzciny. nomatic super chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
na bebiko to taka: 1 miesiac 7 x 90x120 2-3mc - 6x120 4mc - 6x150 5-6mc -4x180 7mc 3x210 ile je tyle trzeba dawac i juz :D jak zjada 170 to znaczy ze tyle potrzeba na daną chwile , jak zjada 90 to tak samo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×