Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Esmi gratulacje Oczekujaca a Igorek nie mial przypadkiem niedoboru wit d w wynikach? Ewinka na pewno cie przewialo jak mozna (bo chyba ty pisalas ze pozwolili) to wez ibuprofen sobie i natrzyj mascia , ja jestem strasznie wrazliwa na przewiania ciagle mi cos przewiewa Flavia ja dzis mialam skoczyc znowu na ciuchy z małą tym razem ale o wzielam i sie przeziebilam , ladniejsza dzis popgoda a ja chyba w domu beda siexziec bo nie mam butow zakrytych na siebie , tylko kalosze ;/ Co do piąstek jednak jest ok zaciska jak jej zimno czy jkakas sytuacja taka bardziej stresująca , tak to ma otwarte i pożera je w calosci heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi super! Gratuluję! Jolka a już myślałam, że będzie lepiej. Mąż dziś wcześniej wraca z pracy i ruszamy po sklepach budowlanych. Najpierw korytarz, potem pokoik małej i naszą sypialnię odmalujemy przy okazji. Trzy tygodnie bałaganu w domu, jak ja to wytrzymam. Brzuchatka odezwij się jak znajdziesz chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Ewinka źle spałaś pewnie i boli, trzeba rozruszać:)oglądaam zdjęcia, fajny ten kombinezon asik ale to na jesien czy na zime bo wygląda na gruby? tzn ten różowy. Flavia Krystian jest sliczny, jaki dojrzały wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbnow kafe nie przeskakuje co za g no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata to jesienne on cienszy niz ten babmi tylko szerszy taki niedopasowany a tak to jakby sam material z misiem takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nie mam juz pomyslow zeby ja 3h bez jedzenia przetrzymac teraz po 2h sie rozwyla i zjadla 125ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podaję dla Kuby co 3 czasami 3,5 h :) i pije 120 ml :) teraz czekam do 11 i znów podam jedzonko :) taka pogoda, że tylko na spanie nas bierze :P Nie wiem kiedy ogarnę mieszkanie po chrzcinach bo tylko chodzę i sprzątam, muszę oddać wszelkie rzeczy dla mamy i teściowej bo mi mieszkanie zagraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi gratulacje egzaminu !!! Jakby to powiedzieć razem z dziećmi do domu wprowadza się bałagan ale ja go lubię taki nie ład tj zabawka tam smoczek domek z krzesła i kocyka nie martw się posprzątasz bałagan nigdzie nie pójdzie :(. U mnie słonko póki co a ja leżę z księciem żeby spał musze sobie na te nasze leżenie jakaś książkę załatwić :). Wyślę zdjęcie jak mój królewicz śpi przy mamie :). Ewinko mój wczoraj wyszedł przy 6 i wrócił przed 18 myślałam że umrę ale sobie tłumacze ze to najpiękniejszy rok w moim życiu potem tylko praca i praca będzie. Kasiu nie do sądu wojewódzka komisja ds orzekania o zdarzeniach medycznych. Nie chce tu pisać dużo o tym. A ewinko przewialo ciebie pewnie jakiś czas temu miałam tak pisałam wojewódzka am bark i aż do łokcia ppromieniowlo. Brałam apap w ekstremalnych momentach bo to mega boli. Udanych zakupów :) poprawia humorek:). Asik zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tyle piszecie a ja miemam jak czytac Mala ma ataki kolki ewodentnie to widdac druga sobe tylko ja nosze czasem usnie na chwilke i znow ryk. Bylam z nia imeEm.w szpitalu po wielkiej awanturze debile zrobili malej badania ale nic nie wysLo krew mocz kal wszustko tak jsk ma byc. Ja wysiadam psychicznie. Maz stara sie jsk moze odciazyc mnie odmalej ale ja mysle ze niewystarczajaco dobra matka jestem skoro wlasnemu dziecku nie pptrafie pomoc. Zalamuje sie. Chodze i wyje tylko bo tak mnie boli to ze malej nie mam.jal pomoc. Cholerne zycie zeby tak dawalo w koac takiemu malenstwu.Miaialam sie wygadac bo juz niewyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przestawienie z 2 godzin na 3 poszło na szczęście gładko. Może dlatego, że ona w nocy nie je i zawsze ok 5 zjada 130 ml? Kolejne karmienie zrobiłam nie o 7;00 jak zawsze, a o 8;00. A co do jedzenie w nocy próbowałam budzić o 2:00, ale nie chce jeść. Więcej próbować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaj sa u Was czopki viburcol? To sa ziołowe uspokajające i podobno przy kolkach sie je też stosuje ja kupiłam przed szczepieniem jakby mała nie chciała sie uspokoic podaje sie je właśnie też przy ząbkowaniu ogolnie jak dziecka nie da sie uspokoić ja bym to podała gdyby już nic nie skutkowało. Te czopki są bezpieczne nam w przychodni je polecali też spróbuj niech sie mała nie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi super że egzamin zaliczony :) ja nie dała bym rady przy małej sie uczyć chyba :/ także szacun :) jeszcze obrona i z głowy. Jak oddasz prace to kiedy sie bedziesz bronić? Asik może mała sama sie przestawi na jedzenie co 3 godziny... nic na siłę :) fajne te kombinezony ten z bambi też w smyku widziałam w ogóle dużo rzeczy w smyku mi sie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
jMoja chyba poprostu zarloczna jest dzis jadla 2-5-8,20-10,20 juz 485ml mleka teraz kima ja wstalam zatoki mi rozsadza jak leze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka oczekujaca mam nadzieje że wszystko będzie dobrze z Waszymi chłopakami na martwicie sie na zapas :* ciągle mam w glowie co napisałaś oczekujaca co Ci tesciowa powiedziała co za franca :/ Gosc85 moja jest na piersi i kupe robi raz na dzień a ostatnio nawet co drugi dzień więc w porównaniu do niej 7 kup to dużo ale zawsze mówili że u dziecka karmionego piersia to normalne hmm napisz co lekarz powiedział... Ewinka przypomnij mi nazwę tej Waszej ulubionej gry planszowej :) my też lubimy grać hehe a tej nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
brzuchatka tylko w nocy ja usnie to 3h a w dzien 2,30-2,40 po ciezkich zabawianiach i patrzeniu w karuzele bu a juz bylo dobrze tak myslalam jadla co 2h 100ml teraz bedzue co 2h wpierniczac 130ml moja budzila sie o 3 ale od 2 sie wiercila i bardziej mi pasowal schemat 2-5 niz 3-6 bo ost karmienie wtedy wychodzi o 20 czyli akurat kapiel jedzenie sen o tak jak wypada 3-6 to o 18 i o 21 pozniej dopiero wiec lipa a ona zasypia z butlą wiec jak wypadalo ze o 18 jadla po 19 kapiel, dawalam butle na sen to znowu po 1,5h byla gotowa zjesc 130ml a wole ja oduczac niz przyzywczajac do takiego czestego jedzenia ;/ aaaj i kruszynka macie naprawde ciężko ;/ moze napawrde te viburcol , ja nie wierze w homeo.... ale bym tez sprobowala w takim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata nie bierz w ogóle pod uwagę co pisze gość Ty sama najlepiej wiesz ile Adaś potrzebuje bez sensu dyskusja ile powinny dzieci jesc każde jest inne i ma inne potrzeby... ja to sie nie mogę na Adasia napatrzeć na tym zdjęciu na fb świetny jest i te oczka on ma takie ciemne czy tak zdjęcie wyszło? :) przypomina mi troche Kacpra z rodzinki.pl ;) Ewinka może Staś miał gorsza nocke i wróci do normy zobaczysz dzisiaj jak będzie... ja dziś miałam strasznie ciężko zasnąć mąż też nie wiem pełnia czy co.. Dziewczyny karmiące piersią ile razy Wasze dzieci jedzą dziennie???? Moja ok 10 chyba jak jest u Was? Jak tak piszecie ile ml Wasze dzieci jedzą mm to sie martwie że nie mam pojecia ile Laura zjada z piersi :/ W przyszlym tyg szczepienie dowiem sie w końcu ile waży :) Kasia Ty juz podawałas rota to trzeba tak wcześnie?? Mamko kubusia napisz czy zagadal do tej ładnej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik u nas też bywają poślizgi :) Rozwinę jeszcze o co mi chodziło jak pisałam gładko tzn. nie dopominała się jedzenia po 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia tak mysle sobie o statystykach powiklan po cc u nas na forum trafily sie dwa , jak bylam na spacerze tez spotkalam laske ktora mialam powiklanie rany , jednak sie zdarzaja takie rzeczy lkurde ;/ ale mimo wszystko po tym co tu mi dziewczyny pisaly o naturalnym to ciesze sie z tej cc , a jeszcze pamietam jak kiedys opisywalas skurcze ze to taki ból ze jak masz skurcz a położna ci mowi oddychaj to masz ochote powiedziec spier... i rzeczywisciedo poloznej nie odwazylam sie tak powiedziec bo to byla znajoma porzeciez tej mojej położnej ale juz na meza to wrzeszczalam haha a on byl mega poirytowany juz moim wrzaskiem ale jakbym miala skurcze po koleji co 8, 5 naewet co 3 minuty przerwy to bym nie krzyczala ale jak ja mialam tylko 1minute przerw od godz 2 do 10,15 to mozna juz psychika siada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Esmi gratulacje!!! Nie wiem jak to zrobiłaś ale ja nie dałabym rady. Dziś Michaś znowu marudny , nie chciał ssać , dałam mu mm 100 ml i na szczescie spi. Może jaks ie wyspi będzie w lepszym humorze. Aaaj też mieliśmy parę razy kolki i wiem jaki przy nich jest płacz. Czasami było tak ,że razem płakaliśmy , też słyszałam o tych czopkach na szkole rodzenia. Podobno są rewelacyjne. Brzuchatka- boję się , ze on ma biegunke. Dziś już zrobił od 5.55 dwie kupki. Mąż pójdzie po recepte na szczepionke to zapyta a na szczepieniu 19 wrzesnia ja popytam już dokładnie. Tylk oliste sobie musze zrobic bo jak zachodzę na szczepienie to z tego stresu nie wiem o co pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Brzuchatka patrzac na zdjecie na pewno Twoja wazy bardzo ladnie :) dzieci na piersi jakos tak ogolnie sa bardziej pulchne chyba nie wiem moze sie myle ale tak zauwazylam , :) eh :( brzuchatka rota d 24tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem asik zdarzaja sie powiklania ale kurde nie chce kasy chce miec satysfakcje wiecie tam nikt nie powiedzial nawet przepraszam a koles nie mial prawa zostawic uczniaka samego na sali i pozwolic konczuc bez nadzoru . brzuchatka napisze jak kubus mi powie ja go nie zmuszam do oowiadania i jak bylo pierw sama mu opowiadam co robilam z zaznaczeniem ze pusto bylo bez niego :). ja rez nie wiem ile michas zjada ml a ile razy matko duzo :). napewno wiecej niz 10 :) mysld ze max 15 na dobe nie wiem nie licze :).jednak karmienie piersia kiedy dziecko ladnie przybiera jest wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 ja też zapiszę sobie wszystko o co mam zapytać bo trochę się tego nazbierało i pewnie połowa wyleci z głowy. U nas normą jest drzemka przed 12;00, może się palić walić a drzemka musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu w którym miałam cc sąsiadowi wycinali wyrostek i u mnie wszystko poszło ładnie a u niego rana długo się babrała. Był zdziwiony, że tydzień po robiłam zakupy czy wyprowadzałam psa na spacer, bo on długo nie mógł dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne dzieci i różne potrzeby i koniec ale denerwuje mnie jak ktoś mi pisze ze moje dziecko NAPEWNO bedzie otyłe, co za obsurd. Asik zdrówka, mi na zatoki pomagał rumianek, wdychałam go po prostu w misce zaparzony, recznik na głowe i aspiryna na noc.Adaś ma takie oczka, są brązowe. Mam ciągle zgage, niczym w ciązy.Asik no tak chce Twoja córa i chyba musisz sie dostosować, niedlugo dopiero sie zacznie zabawa z dodatkowym jedzonkiem, ja juz mysle jak to bedzie trzeba rozplanowac bo za 1,5 miesiąca mozna coś podac powolutku.AAAJ czytałam tez o tych czopkach co pisze brzuchatka, podobno bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×