Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Mamokybusia o nie hahah ja nie lubie różu wcale , ale dla małej dobrze w rozowym ;p o jeszcze Flavia no tak druga "grubaśna" sie odezwala hahaha zeby kazdy tak po porodzie wygladal jak by , niektore bez ciąż wygladalam o wiele gorzej - moze zle powiedziane bo my zle nie wygladamy Moja tez ja zjadla o 16,30 go od tamtej pory spi bede ja budzi bo pozniej to samo z zasypianiem lipa a o 20 zasypia a dzis pewnie zasnie o 21 maz juz idzie wiec ide ja budzic papa pozniej musze te pasy obczaic Katarzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Tak Krystian to mały murzynek:). asik ładny pierwszy, chodzi mi własnie o taką grubosc, bo ten co dostałam to eskimos dosłownie Milena się topi w tym drugim heh, ale ja tez kupuje większy na 80cm bo musi starczyc to lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja jak Michał będzie miał 5 Mc przesadzam do spacerówki i do drugiego fotela taki 9-18 kg mój ma pozycję jak leżaczek wiec ok po Kubusiu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu strona nie przeskakuje, a mam wolną chwilę. Trudno. Wracam z naszej poczty. Dzieciaczki słodkie :) Asik potwierdzam to co pisały dziewczyny Milenka wykapany mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mamoK no własnie mój zaraz tez w ten fotelik niemowlecy nie wejdzie. na palcach jednej ręki mogę policzyc ile w nim jezdził i zaraz trzeba będzie większy. Nie wiem czy wystawiac na all jak wyrosnie czy ktoś kupic w ogóle? czy trzymac dla następnego? ale tyle lat? A wy co będziecie robic z rzeczami po dzieciakach co wyrosly? bo ja juz mam 3 reklamówki ubranek odłozonyc. chyba poprasuje i spróbuje na allegro, moze akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny jestem zalamana Igorek jest chory;(nie radze sobie poprostu juz z soba.i zadaje pytanie dlaczego mojego synka to spotkalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
i juz mam katar no niech to mąz pojechal po maseczki ;/ zaraz walne gorącą kąpiel , ciezko bylo dobudzic mała obudzila sie znowu zasnela ale juz po kapieli i zjadla i spi , w sumie 885ml mleka dzis Flavia bo te rozowy jest szerszy inaczej szyty ze nie przylega do ciala i kaptur duzy ale na dlugosc dobry ogolnie z dwoch jestem zadowolona z bambi to ze smyka mama kuoila, a rozowy mama na allegro wylicytowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy 4tyg od dnia spodziewanej miesiązki (6tyg po stosunku) ginekolog na usg zobaczy już pęcherzyk i potwierdzi na 100% ciążę> Czy może być za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Oczekująca co sie dzieje >??>>> dopiero zobaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaj miałam poprawkę z finansów i szczerze ? nie wiem czy zaliczę :( chyba czeka mnie warunek kurde blaszka i czekać rok :( - masakra jakaś ! Zaraz wyślę zdjęcia z chrzcin :) Oczekująca ! - boże co się stało ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
maly ma za duzo wapnia i lekarz stwierdzil hiperkalcemie.poczytalam o niej i jest zla choroba.za miesiac mam powtorzyc wyniki czy wzrasta poziom wapnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie cyrkonie tylko srebrne nitki,cyrkonie by zjadła chyba:-) Oczekująca się dzieje,coś nie tak? Ja też jestem chora,tzn przeziebiona mam straszny katar,i zatoki mnie bolą. Gość nie pomogę bo miałam usg później niż 6 tyg,ale chyba będzie widoczny,ale nie jestem pewną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca no to nie ciekawie,zaburzenia hormonalne? Bo czytałam że one odpowiadają że poziom wchłanianią wapnia. Może drugi wynik będzie lepszy,a kiedy powtarzacie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia od dnia ostatniej miesiączki by był koniec 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
oczekujaca błagam cie nie czytaj neta , ile on ma tego wapnia ponad norme? u dzieci takich malych to zobaczysz ze nic powaznego , trzeba wit d ograniczac ogolnie mleko motyfikowane tez ale nie wiem na ten temat w sumie nic a co lekarz mowil jakie jest postepowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wynik jest11.11 a norma do10:30 lekarz mowi ze narazie niepodawac wit d a za miesiac powtorzyc badanie i wtedy powie co robic.boje sie dziewczyny.dziecko zachowuje sie normalnie a winiki kiepskie.asik jest jakis specjalista od tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
jesli to kwestia tarczycy itp to endokrynolog bo innego wyjscia tu nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Oczekująca wynik jest nieznacznie podwyższony , poczekaj na spokojnie do następnego badania, ogranicz tą wit D i zobaczysz , że bedzie dobrze! Musi być ! A powiedz mi czemu lekarz zlecił takie badania, jakie objawy miał Igorek? Mój Michaś dziś zrobił 7 kup , jest cały czas na piersi. Myslę,że za dużo i znowu czeka nas lekarz. Michaś dziś marudny i jakoś nie miałam czasu pisać. Ja mam wyspę Tiny Love i polecam. Super jest ta podkładka pod głowę http://allegro.pl/mata-edukacyjna-tiny-love-tropikalna-wyspa-wawa-i4549213095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 4 tygodnie od dnia spodziewanej miesiączki, czyli w 8 tc będzie już widoczny pęcherzyk, zarodek i serduszko :) Oczekująca mam nadzieję, że to nic poważnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca nie martw się takie niewielkie przekroczenie normy to nie powod do obaw szczegolnei u niemowlecia karmionego mm ktore rosnie i przybiera w normie. Nawet gdyby byly to problemy z tarczyca to wynik bylby znacznie wyzszy. Odstaw wit D i czekaj spokojnie do kolejnego badania u takich maluszkow czesto wyniki szaleja i przekraczaja normy bo organizm nie reaguje jeszcze wlasciwie na pewne zmiany i odchylenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 jaka fajna mata :) Z tej firmy mam łuk z zabawkami, Pola bardzo go lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej my będziemy mieli prywatną mszę, już m zapłacił,bo te ich godziny, a właściwie jedna o 18:00 w sobotę to o kant ...rozbić. -oczekująca- myśl pozytywnie, małemu mojemu Holter podczepią -na sprawdzenie serca 11 września, chyba osiwieję.Oczko dalej ropieje, mimo antybiotyku i wizyty w szpitalu DSK i prywatnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca strasznie mi przykro z powodu synka,wszystko na pewno będzie dobrze.Asik na bebilonie jest napisane że w trzecim miesiącu 5x150ml na dobę ale Michalina nie da rady 150 wypić więc daję jej 120 tak mniej więcej co trzy godziny,nie wiem czy dobrze robię ale jak dam jej te 150 ml to spoooro ulewa.Też się własnie zastanawiam na jaki rozmiar kupić kombinezon żeby przynajmniej do lutego starczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi kiedy będzie wiadomo czy zaliczyłaś? Flavia swoje ciążowe ubrania i część ubranek po malej oddałam koleżankom, zostawiłam tylko najładniejsze ciuszki. Jeszcze nie wiem co z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza córka też chora (ma 13 lat) i boję się żeby mała nie załapała,zaczyna się chorowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaniosę ubranka do domu samotnej matki bo mieszkam niedaleko bo nie mam cierpliwości wystawiać na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek dziś w nocy ... :( normalnie boję się. 33ona a dlaczego prywatna msza ? oczekujaca wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój chyba ten chrzest pomógł normalnie dziecko spokojne i w ciągu dnia spał sobie :D szok ! już lula sobie smacznie :) Dzisiaj kupiłam kurteczke na jesien dla Kubusia, rajstopki, skarpetki :) Dostał przepiękny album dla chłopca rewelacja ! :) dużo pisania !!! i jeszcze ubranko dostał , misia i pieniążki :) super ! zaraz zdjęcia powysyłam na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi będę trzymać kciuki i koniecznie daj znać jak Ci poszło. Samba no właśnie zaczyna się chorowanie, a wiadomo jakie to niebezpieczne dla takich maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×