Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Padam ewinka uśmiałam się z tej akcji ale zakupy udane ??? Widziałam fajny kombinezon w re Kids ale jeszcze poczekam z zimowym musze wysłać zdjęcia tego przejściowego. Kupiłam Kubie koszule na urodziny chrzciny bo my razem robimy chrzciny i 5 urodziny. Asik mój mały 3 dni kupy nie robił dziś jak zacząć to dwa uwaga nie pampersy a podkłady musiałam podmienić bo zrobił w pampersy ale mówię położę go z gola dupka na podkładzie podkurczylam mu nóżki i się zaczęło myślałam że nie skończy :D dziewczyny jestem po uszy zakochana w Michalku. Co do rodziców to oni mnie kochają i wnuki tez tylko wola być u siebie a wiadomo ze im łatwiej przyjechać niż mi z całym majdanem. Dziś jak przywiozłam Kubę to potem pojechaliśmy po m do pracy i na pizze dlatego padam. Kubuś twierdzi ze bawił się z tą dziewczynka, ale nie wiem dziś o kłamał panią powiedział ze mieszkamy w starym bloku ze bardzo wysoko trzeba wchodzić i ze mieszkamy na starym mieście. A mieszkamy w nowym bloku na parterze w polu można powiedzieć . Powiedziałam mu ze pewnie chciał zazartowac i ze nie każdy wie ze to był żart i trzeba ma koniec powiedzieć żart to żart był. :), jejku nie chce żeby kłamał :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów napisałam i nie ma ee.. Agata ja też daje wodę łyżeczka :) i czasem ze smoka z butli ale średnio idzie jak z łyżeczki pije to rąk się zaciąga jakby powietrze nabieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Moja wykapana i zasnela z grzechotka w ręce o dziwo o tej godzinie to jakąś nowość,nigdy o tej nie śpi,ale za to mam chwilę żeby was poczytać. Ją wciąż walczę w ogrodzie ale dzieki temu chudne :-) Aaj współczuję ci moja zuzia jak miła dwa tyg przez 4 doby wyla a ją z nią,masakra nigdy tego nie zapomnę,współczuję ci,nos i przytulaj ponoć bliskość mamy działa cuda. Asik mnie zatoki bolały jeden dzień na szczęście teraz tylko katar. Brzuchatka do pół roku trzeba skończyć,pierwsza dawkę najlepiej podać do 12 tyg a następną za 4tyg,ale najważniejsze żeby skończyć przed pół roku. Co do karmien to koło 10-12 zależy jaki ma dzień bo czasem co 1,5 godz czasem co 2 a czasem wytrzyma 3godz. Oczekujaca i dobrze że poszlas teraz wiesz że to nie było nic groźnego. U mnie schodzi 6-8 pampersów :-) ją tylko dady używam, innych nie próbowałam. Jolka jak to jeszcze na 1? No to nieźle:-)my na 3. A cisna w nóżki te jedynki? Albo na brzuszku ? Ilonek ją tam lubie remonty,lubie jak coś się dzieje,będziemy róbich pokój małej od podstaw,trzeba go stworzyć,ściany,itd. Ilonek cieszę się że jesteście na prostej,mam nadzieję z już będzie dobrze między wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia moje.sie.pojawilo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka nie ważne czy bobasy z wlosami, czy bez, wszystkie są urocze:) to miałaś przygode w sklepie, teraz sa super ciuchy w h&m, fajne czapy z uszami widziałam na zime.MamaK to kubuś ma sympatie, fajnie, a ile jest w zerówce, tzn ile godzin? dziś dałam mu rumianek łyżeczką i zadowolony pił, nie wiem z butelki nie chce, pluje, jak nic mi nie pije w dzien to ma straszny osad w buzi po mleku, teraz po kazdym mleczku po 2h daje wody i jest lepiej, a osad ściągam gazikiem.Darianna mój sie nie da nabrać na wode, wczoraj próbowałam to był taki wrzask, ze hoho, ale swoja droga sie zdziwiłam ze kazał dawac wode, przecież on moze smialo pic jeszcze mleko, chyba ze ci za mocno przybiera, moja pediatra mowi ze takie niemowlaki powinny byc karmione w nocy, bo maja male zaladki zeby sie najesc w nocy, no chyba ze dobrze przybieraja i same eliminuja mleczko nocne, ale skoro mu pasuje to super.Moj juz tez spi wykapanym jutro szczepienie, będzie wrzask:( moj dzis mial tylko 5 karmien na dobe bo przespał pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
najeść w dzien miało być :) ale ktoś tu pisał zeby dawac mniej proszku do wody, moze spróbuje tak zrobic i tez przestanie mi pić, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ja też jestem zakochana w Kubusiu, mamoK jak cię przeczytałam to się uśmiechnelam bo chyba mamy podobnie, najpierw pierwszy jest całym światem nawet zastanawiałam się czy bede tak potrafić kochać swoje pozostałe dzieci a tu z dnia na dzień kocham coraz mocniej:) tego nie da się opisac:) Ewinka śmieszne miałaśakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja dzis zjadla 900ml mleka , teraz zjadla na noc 160 i chyba sie przejadla bo nie zasnela odrazu teraz maz z nia lezy i mala sobie zasypia a ja jem :D Ewinka hahaah tak to z tymi dziecmi naszymi Mamoku - przeboje z kupa to ja znam nieraz mialam ze tak powiem kupe roboty z tym haha, teraz zaczela robic codziennie ciekawe , dzieci czesto oppowiadaja takie bajki to chyba taki etap w ich rozwoju :D pewnie testowsnie doroslych czy mi uwierzy czy nie haha Nomadic 11tyg :D ja pisalam o rozrzedzaniu mleka , pewne bede musiala tez tak robic z czasem z tym żarłocznym dzieckiem , a druga akcja w przyszlosc***ewnie ze smoczkiem bedzie bo to jej nieodlaczny przyjaciel ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianna ja też kupuję bebilon pepti 1 z dha i też na jednej recepcie lekarka mi nie napisała dha (była jakaś w zastępstwie bo nie było naszej pediatry) i też mi nie sprzedali,mało tego,jak jest źle dawkowanie wpisane to też nie chcą sprzedać,jakby to mleko ze złota było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
u nas tez smoczek to musi być, jak slysze marudzenie to wiem ze chce smoczek bo chce zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160! I ty wczoraj pisałaś jak to szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
pisalam ze to trzeba karmic tyle ile dziecko chce , a wiadomo ze duzo mleka to obciazenie dla zoladka , ale niestety zjadla 130 i po wyjeciu butelki zaczela plakac wiec musialam dac 30 dodatkowo i po tym spac nie mogla bo za duzo zjadla :D wiec gosciu czytaj ze zrozumieniem a jak nie potrafisz cofnij sie do podstawowki nie zaszkodzi poglebic tą umiejętnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nomatic to ty mnie zapytałaś kiedyś czy kocham michałka szczerze nie wiem co wtedy czułam na początku nie byłam skupiona na nowym dziecku byłam zła ze mam komplikacje ze nie ma przy mnie Kubusia potem ze nie mam dla Kubusia tyle czasu co bym chciała dopiero gdzieś tak po 1;5 Mc to się zmieniło Kocham go ze aż boli oczywiście staje na głowie żeby Kubuś nie czuł się odrzucony pilnuje się na każdym słowie. Kocham nasze wieczory u mnie jest tak biorę prysznic w tym czasie Kuba robi kupę potem kapie Kubę Kuba udzie na bajkę potem kapie Michała karmie usypiam a później czytam Kubie książkę z latarka żeby małego nie obudzić dla Kuby frajda ze z latarka gadamy sobie przyytulam go i zasypia właśnie śpią oboje a ja idę powiesić pranie wstawić zupę i poprasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
chyba ze jestes tym gosciem co karmi 2mc dziecko 170ml mleka co 2 godz to dalej tak uwazam ze szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamkubusia :D gdzie jest twoj mąż ? nie za duzo na twojej glowie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK rozśmieszyło mnie to, że bierzesz prysznic a Kuba robi kupę :) Z Twoich opisów rysuje się fajna rodzinka i bardzo dobra, kochająca mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Pola zjadła dziś 760 ml, więc jestem zadowolona :) Dzisiaj dla odmiany rano nie chciała jeść, a pózniej miała apetyt. Sporo spała, jak jezdziliśmy po sklepach budowlanych i meblowych to usnęła i jakieś dwie godziny ciągiem, nie pamiętam już kiedy tak spała :) Mieliśmy fajny dzień. U nas remont trochę potrwa, bo mąż będzie robił z teściem. A parę dni wolnego dostanie chyba w następnym tygodniu, jak dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek moja dzis malo spala moze hm 3,5h razem , bo nie bylismy na spacerze to odpadl sen spacerowy , w galerii , na spacerze , na zakupach , w samochodzie spi dobrze i dlugo :D a tak caly dzien w domu to juz gorzej ale spalam dzis razem z nia w sumie heh no to dobrze ze ladnie zjadla ja czekam dnia zeby mojej sie ustabilizowalo te jedzenie , czekaz az bedzie mozna zageszczac a to juz niedlugo bo dla niej to ewidentnie te zageszczenie potrzebne moje dzisiejsze karmienia : 1,50-130 5,09-100 8,20-130 10,25-130 tu dluzsza przerwa np usnela 14-120 16,50-130 19,20-160 wyglada godzinowo dobrze w sumie jak sie popatrzyt ale ile trzeba zeby ja przetrzymac na te karmienia ciezka sprawa bo srednio po 2h juz jest glodna i od tych 2h jest walka zabawianie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Porodowka na tlc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik 7 karmień moim zdaniem jest jak najbardziej ok :) U nas zazwyczaj jest 6, ale dziś też było 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wychodzi co 3 godz więc jakoś udaje Ci się ją przetrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Tez ttak spojrzalam ze nie jest zle , ogladam porodowke i teksty poloznych o krzykach - zalosne teraz rozumiem te kobiety ciekawe jakbym sie darla przy parciu :) heh a znieczulenie mialam na szczycie skurczu i nie moglam sie ruszac nie zapomne tej chwili jak gryzlam kosxule ze myslalam ze mi zeby pekaja Pytanie mam ile cm maja stopki waszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zjadła dziś o 8:00 70 ml i już o 10:00 chciała jeść, więc jej dałam. Tak samo 6 karmienie wypadło o 18:30, a przecież głodnego dziecka nie położę spać więc też zrobiłam mleko i o 20:30 wypiła 60 ml. Reszta karmień po 120-130. Staram się żeby było w miarę regularnie, ale nic kosztem dziecka, przecież nie będę jej głodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trochę się martwie bo mała już drugi dzień nie zrobiła kupy... wiem że na piersi to normalne ale jeszcze nigdy sie to nie zdążyło :/ i widać ewidentnie że boli ją brzuch :( z trudem zasnęła może dać jej czopek jeśli nadal będzie się męczyc? Podaje sie cały czy pół? I jal długo potem się czeka na kupsko? Szkoda mi jej :( w ogole ostatnio często płacze przy bąkach co moge jej podawać? Jakiś dicoflor anticol? Dawałam delicol wcześniej ale nie widziałam jakichś efektów... Ewinka dzięki zobacze co to za gry :) rzeczywiście przegielam dziś z wpisami hehe Niezła przygoda w hm dobrze że kasjerka wyrozumiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik m zajmuje się małym /Kuba wtedy kiedy nie mogę ja. On jednak obrał warzywa na zupę a nastawienie ja rano. Zrobiłam zdjęcia ubranek na urodziny/chrzciny i kombinezon ale kurcze blade kolory wyszły chciałam żeby m mi zrobił to stwierdził że nie ma czasu fotografować leżących ubrań po czym zapytał po co to robie ;). Wyślę takie ale uwierzcie ze na żywo jest ładniej. Wiem ze małe ubranko mało chrzcinowe ale i tak będzie zimno mam śliczny biały kocyk do tego. Może zmienię zdanie jak zobaczę w coccodrillo co mają chrzcinowego. Ilona staram się być dobra mama ale czasem się wydre czasem po prostu już nie mam siły. I. Mi się nie chce ale uwielbiam dzieciaki dziś mowie do m ze jakbym miała 25 lat to może za 5 lat bym się jeszcze dala namówić ale ja ma 31 i juz się nie da:).m stwierdził że chyba mnie p****alo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od porodu keszcze nie oglądałam żadnych porodowek i innych. Ja to sie masakrycznie darlam heheh po oksy to była jazda :/ Teraz oglądam prawo agaty ale nic z tego nie wiem bo pisze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie tłumaczcie się temu głupiemu gościowi,to nie jego sprawa jak jedzą Wasze dzieci,to tak samo jak dorośli,jedni jedzą więcej drudzy mniej,ludzie szczupli czasem jedzą więcej niż ci przy kości,ja pierdziele przecież żadna mama nie chce zrobić dziecku krzywdy,WYLUZUJ GOŚCIU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
Brzuchatko na piersi to normalne mojemu drugi raz przytrafiło się ze po 3 dniach zrobił lekarka mówiła ze nie ma się czym przejmować dlatego za drugim razem już nie panikowalam ale w przypadku takim jak u ciebie ze mała się męczy spróbuj jej pomóc ja dziś położyłam ciepła pieluszke zawinieta w woreczek na 2 minut ki i za jakiś czas zrobił ale nie wiem czy to pomogło czy samo z siebie. Mój puszcza śmierdzące baki jak ma taką przerwę w kupie ale mu to nie sprawia kłopotu. może pokurcz nóżki jak leży pomasuj brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×