Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gośćIlonek
Stopa Poli ma 9 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Przekrajalam szopek na 4 części i ta jedną wkladalam, kupa była szybko ok 15 minut. Teraz sama robi jak burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja dawalam pol czopka i tak w palcach go rulowalam zeby byl miekki i zaraz kupa byla.wiecoe moj Igorek boi sie okropnie po tych badaniach.jak zakladam mu czapke to piszczy i widze ze sie boi.dopiero zasnal a od18.30nie spal wcale.zastanawiam sie nad wylaniem wosku.mi to robvili i mama mowila ze to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK no weź juz nie przesadzaj, taka stara jestes ze szok :) co to jest 31lat? W szpitalu byłam na sali z dziewczyna 35lat i pierwsza ciążą :) ale panikowala to ja mlodsza udzielałem jej rad i ja uspokajalam:) Mój też robi raz na dwa-trzy dni i w międzyczasie śmierdzące baki, czasami widać, ze boli go brzuch jak puszcza baka. Czy to normalne czy coś mu podać żeby się nie męczył? Dawałam delicol ale nic to nie dało. jutro znowu pobudka szosta rano, dzisiaj nawet nic nie sprzatalam nie miałam kiedy. Idę zaraz spać, mój mały bąbelek juz przy mnie śpi, co dzień odkładam decyzje żeby go odłożyć do lozeczka:) A propo zakupow i pieniędzy to dzisiaj bankomat połknął mi kartę :D przez pomyłkę wsadzilam nieaktualna i zezarlo mi ją byłam w szoku zanim się skapnelam, ze to nie ta co uzywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Brzuchatka ty mialas chyba bardzo ciezki porod jak pamietam, daj jej ciepkej wody lub rumianku mimo ze jest ma pm ponasuj brzuchek na zmiane dlonmi od gory to dolu, zjedz sliwek suszonych :) Mamoku super ciuszki, ja bym dala dla michalka zamiast swetra jakas marynarke dresowa albo taka kamizelke pulowerek w stylu hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kibusia masowałam jej brzuch i nóżki też podkurczalam i rowerek robiłam ale nic to nie dało :( właśnie gdyby sie nie meczyla to bym sie nie przyjmowała ale widzę że ja boli brzuch :( narazie śpi zobacze jaka noc będzie może sama w końcu zrobi a jak nie to dam tego czopka niech się dziecina nie męczy :( Ilonek i 1/4 pomogła to nie za mało? Właśnie myślałam że pół trzeba dać ale im mniej tym lepiej chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja tez wlasnie miala komicznie dlugie stopy przy chudych nogach a maja 9,5cm :D lubie te wolne wieczory do tego stopnia ze szkoda mi ich marnowac i klasc sie spac heh brzuchatka - bobotic forte dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca przeraziłaś mnie,o co chodzi z wylewaniem wosku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ewinka o to chodzi ze kobieta ktora zna sie na tym wylewa od glowy do nog nad nim wosk do pojemnika z woda.pozniej czeka az zastygnie i wyjmuje jakos odczytuje czego dziecko sie wystraszylo i tak trzy razy robi a wosk wyciaga te leki.niektorzy jajko wylewaja ale to mniej skuteczne jest.mi wylewali wosk jak bylam mala bo piszczalam przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a mojemu sie cos poprzestawialo, zjadl przez dzien malo, i obudzil sie wczoraj o 12, jak na niego to wczesnie, wrąbał 150, potem o 3, wzielam do lozka on wyspany chce sie bawic, zjadl o 5 120 i teraz znowu wrzask i zjadl 70 kurde znowu mi cale karmienia zab urzylo a juz fajnie spal i jadl raz kolo 3 potem juz kolo 7,8, jeszcze musialam go nosic! , ale sie nie wyspałam...:( czego mogl sie ogorek wystraczyc? oczekujaca moze on po prostu czapki nie lubi? moj sie wydziera jak zakładam zawsze czasem musze sciagnac bo taki wrzask jest az sie zanosi. Moj ma stope 10cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a my wczoraj zrobiliśmy wieczorny spacer do Biedronki bo pampki i mleko :D mój od chrzcin trochę się zmienił - bardziej się uśmiecha, mniej marudzi , mniej płacze tfu fu aby się mu nie zmieniło :) wiecie co chyba Kuba będzie miał zielone oczy - po tacie a miał niebieskie :D hihi chyba do 6 miesięcy mogą się zmienić. oczekująca też o tym słyszałam :) ... ewinka zakupy miałaś udane uśmiałam się :P a my chcemy kupić mebel pod tv lub na buty z lustrem :) zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj na noc zjadła 100ml mm i albo zjadła za duzo albo jej to mleko nie pasuje. Bo płakała,jeczala,stekala chyba będę musiała iść po ten lek,jutro muszę złapać jej mocz i zanieść na badania. Pilnuje żeby moja spala teraz w lozeczku,ale dziś o 3 ją nakarmilam i ona nie chciała spać więc leżałam z nią w lozku i oponad godz usnelam a ona że mną,musże się pilnować. Zaraz muszę jechać do sklepu,potem obiad zrobię gulasz bo mam mięso,będzie na dwa dni. Coś mnie cmi głową od tej 3 w nocy. Jakie macie plany na dziś? Miała być ładną pogoda a u mnie kicha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca ja tam nie wierze w takie rzeczy, ale każdy wierzy w co chce:-) Mój nienawidzi czapki, zawsze jest wrzask jak zakładam, ogólnie chyba dzieci tak mają... u nas noc ok, mały wstał o 6, pobawił się i o 7mej znowu zasnął. Mi się cos poprzestawiało za to i ja nie moge spac, wczoraj ie mogłam zasnąc a dzisiaj od 5.30 nie śpie i tez mi sie spac nie chce. Esmi mz tey robimz syaf na buty, ale my musimy na zamowienie, mamy taka wąska wnęke i tam od podłogi do sufitu, niestety nie możemy dojśc do porozumienia z m, bo on chce jakąś ławeczke zrobic a ja nie chce bo to nie będzie ładnie wyglądało. przez rok zakłada buty na stojąco a nagle chce ławeczkę. WIęc wymysliliśmy, ze każdy z nas robi projekt i jakos musimy się dogadac... chociaz i tak na żadna ławeczkę nie pozwolę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej brzuchatka- mój na piersi od 2 tygodni nie robi kupy dzień w dzień a co 2 dni, nie panikuj, ja daję Bobotic Forte i puszcza bąki nawet w łóżeczku i nawet na przewijaku prosto mi w nos;) mamoKubusia- ja mam 33 lata i też pierwsze dziecko, nie przesadzaj kobieto jesteś młoda siksa:) hehe a ja stara krowa...ale urodzona w grudniu:) więc 33 urodziny będę obchodzić w grudniu, jestem rocznik 1981....Śmiało możecie z m działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
jak byłam na sali po porodzie to też nie miałam pojęcia jak się przewija małego i prosiłam,żeby mi pokazała dziewczyna:) zresztą bardzo fajna:) -wiecie ja kiedyś to nawet nie lubiłam dzieci- kupy, ryki i te sprawy...ale jak się urodziło nasze to świat się zmienił i dopiero zrozumiałam jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
pierwszą ciążę poroniłam z ex mężem- normalnie w wieku 23 lat bym miała dziecko,ale życie pisze zagmatwane scenariusze, -moja prababka urodziła 4 synów- i wszystko było git-ostatni w wieku 40 lat...pewnie wpadka;p -a znam kobietę,która urodziła w 45 lat- zmarł Jej syn i z żalu po jakimś czasie wpadli, bo miała jeszcze 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sali byłam najmłodsza :D ale w sumie nieźle sobie radziłam tylko się przyglądałam jak inne robią. U nas fajnie było niby 5 kobietek na sali ale każda sobie pomagała i każda mogła sobie iść się umyć a inna pilnowała maluszka :) noce też były ciekawe bo zawsze któraś nie spała i sobie gadałyśmy jak karmiłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i osobiście pracowałam z fajnym facetem-kierownikiem budowy- naprawdę spoko gość i nie miał czasu szukać kobiety, zakochał się i znalazł też równolatkę 39 lat pobrali się i po roku synka mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi ja na warszawskiej w 5 dni na 3 salach byłam- bo gronkowiec i dezynfekowali sale- o czym wcześniej mi było nie wiadomo- to poznałam dziewczyny, fajne,ale nawet nie wiesz jak biedne:( jednej zostawiłam chusteczki nawilżane, m miał kupić, przyszedł w dziurawych butach, słownictwo koszmarne 18 lat i drugie dziecko, druga sala-m przychodził cały podziarany, nawet pod oczami,3cia sala- ludzie z Belgii-ciągle się kłócili i warczeli na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona ale teraz masz synka i męża i to się liczy co było kiedyś to było - otrzymałaś wielkie doświadczenie i wyciągnęłaś wnioski :) Co do mężczyzn miałam zasadę :P musiały być dwa współczynniki- uczucie i rozsądek jeżeli nie było chociaż z jednej tych czynników od razu wiedziałam, że nie wypał :D aha i kiedyś koleżanki brat powiedział , że męża będę miała o imieniu Paweł to tak wzięłam do serca , że Pawła poślubiłam hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
za to w DSK już byli fajni ludzie, wiek ok.27-30 lat-widać,że dojrzali i świadomi ludzie,przynajmniej nie rugali się:) i nie kłócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hejka moja dzis o 4,30 wstala wyspalam sie nawet ale powiem szczerze ze wole 100 razy wstac w nocy na kammienie niz o tej 7-8 wtedy najbardziej mi sie chce spac , ale ogarnelam sie zalulalam jeszcze malą troche i spi poki co nie wiem jak długo to potrwa Agata Adas sie w dzien wyspac moze mu sie pomylila noc z dniem heh Oczekujaca ja w to nie bardzo wierzylam poki sie nie przekonalam na wlasnej skorze ze te wszystkie czary mary działają ;p u nas na wschodzie to ludzie niby mocno wierzacy , a w takie gusła wierzą i duzo tu szptuch itp :) Ja lezalam na sali z mlodsza dziewczyna miala 25lat fajna byla :) miala roczną córkę i druga jej sie urodzila 33ona na ktprej sali lezalas ja przy dyzurce nie wiem nawet jaki numer chyba 6 , 20stego wyszlam to pewnie sie nie minelysmy Kasia moze sie przejadla moja wczoraj tez zjadla 160 i spac nie chciala odtrazu musielismy ponosic to kilka razy odbijala i usnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- a czemu tak powiedział?z kart wróżył? czy strzelał? powiedz dla m,że fajne imię, ja nazwałam tak syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona powiedział abym pokazała rękę i powiedział, że imię mojego męża będzie Paweł :P i tak wyszło hehe może zażartował, ale ludzka psychika robi swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja spotykalam sie z bardziej rozrywkowymi chlopakami zazwyczaj chociaz byli i tacy starsi z planami , ale zawsze wiedzialam ze meza musze sobe znalezc mądrego , wyksztalconego albo studiujacego cos przyszlosciowego zeby w pozniej bylo łatwiej i tak tez znalazlam heh przypadkiem bo na dyskotece poznalam jego kolege bylo ich trzech i nawet nie pamietalam jak wyglada moj Piotrek :D ale ze dalam numer tamtemu w sumie nie wiem czemu bo ani mi sie nie podobal ani nic chyba bardziej dla znajomosci bo mieszkalam kolo akademikow a oni w akademikach wiec pomyslalam pewnie ze przepustka na imprezy w akademce ;p no i moj maz od tego kolegi odkupil moj numer za wódke heh i napisal i jakos sie spotkalismy nie wiem czemu nawet bo ja wcale ie bylam slora do takich randek z nieznajomymi , ale ze blisko bylo to od tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- gdzie ja nie leżałam haha:) najpierw na prawo od dyżurki, taki jakby pierwszy pokój chyba nr 3, pózniej 11, a na koniec tam gdzie TY przy dyżurce, a pod tym pokojem porodówka- Boże jak jakaś laska się darła- rodziła, to wiadomo,że boli,ale żeby krzyczeć jak dinozaur? ,aż o 2 w nocy mnie zbudzila zołza, wszystko było słychać- to opieprzała położną itp.-mówiła-"sama sobie przyj, to boli" itp. no co za ludzie.Ja byłam na porodówce z m sama jak palec,nawet nikt nie przychodził:( dopiero 20min.przed końcem łaskawie przyszła,m musiał szukać po pokojach położnej.Na koniec pomogła- dawała komendy co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Oczekujaca - synek Igorek 19 maja waga 3900 dł. 58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Gość 85 - synek Michał ur 27 maja waga 3260, dł, 54 cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Darianna89- synek Filip ur 03 czerwca waga 2560, dł 53 cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm 33ona - synek Pawełek ur 20 czerwca waga 3700 dł. Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×