Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość flavia
w poniedziałek mamy 2 rocznice ślubu:) kupiłam męzowi zegarek w prezencie. W sumie to miałam mu go kupic dopiero pod choinkę ale ostatnio mu się zepsuł i naprawia wymienia, już nie mogę na to patrzec i kupiłam nowy:) Wiem że się ucieszy bo taki chciał. Ciekawe co ja dostaje od niego. chciałabym złote kolczyki. A jeszcze pamietam ze pisałyście kiedys o kwiatach po urodzeniu dziecka i u mnie też było tak, że jako jedyna dostałam kwiaty od męża i mojego ojca. wczoraj odebrałam powiększoną obrączkę ale niestety prawie calkiem strał sie grawer:( był napis Kochanej żonie-Ł Niedawno zgrywałam zdjęcia od szwagierki z aparatu i znalazłam fajne zdj z ostatnich swiąt bozego narodzenia byłam wtedy w 4 mies i miałam taki fajny brzuszek i tak się wzruszylam bo wtedy trafiłam do szpitala, byłam załamana. A w te świeta już synek będzie siedział na kolanach:) nie będę więcej pisac bo się popłacze. Ja się strasznie wzruszam jak wspominam ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziewczyny która z was mi przysłała zapr na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co do oczu ktos pisal o kolorze , kolor oczu dziedziczy sie tylko po rodzicach , i ksztaltuje sie ok 9mc a utrwala w 3r.z , a kolor wlosow utrwala sie dopiero w 6r.z. czytalam niedawno o tym , ja mam zielone oczy , moj maz ma bardzo zielone wpadajace czasem w piwne taki dziwny kolor niepospolity , bardzo chcialam zeby Milena miala jego oczy , narazie ma błekitne zobaczmy co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My mamy wspólne konto ale zarządzam ja pieniędzmi czyli opłacam rachunki, zakupy itp. mąż się pyta tylko ile na koncie jest :P odkładamy co miesiąc tyle ile możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Kuby się zmieniają oczy widać to czasami ma jasne niebieskie a czasami jakby zielonkawe :P mąż ma zielone ja niebieskie :D a dzisiaj chodzi patrzy się na Kubę i mówi oj chyba oczka będzie miał po tacie nie po mamie :P hihi albo wraca z pracy i pyta się Kuby " Kubusiu tęskniłeś za tatą " a Kuba się śmieje - chyba tak :D hihi mój mąż dumny z syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
esmi u mnie tez tak jest. I mąż uwaza , ze mały podobny jest do niego, a ja że do mnie hehe:D a ludzie obiektywnie mówią ze mieszany. Ja się cieszę, ze cere ma moją ciemną, będzie przystojniak.. A dobrze ze uszka ma męża bo ja mam odstające a on ma ładne przyległe.Oczka ma ciemno niebieskie. ciekawe jakie bedzie miał pózniej. Mąż ma niebieskie ale jasne, ja ciemny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. My dość ładnie przespaliśmy nockę. Ale teraz widzę ze chce spać, gdy go odkładam pisk. Tylko gdy jestem obok lub jest na rękach jest ok. My kupiliśmy z promocji oryginalne pampersy duże opakowanie za 23zł. Zrobiliśmy zapas 3. co do karmień to sama nie wiem ile razy przystawiam go do piersi?ale na pewno sporo. My z m też poznaliśmy się przez internet, gdy m był na wyspach. Po 2 latach się oświadczył a po kolejnych już byliśmy małżeństwem. Bartuś urodził się po 3 latach małżeństwa. Flavia to ja Ci wysłałam zaproszenie. Uciekamy na spacer. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
My się poznaliśmy na podwórku jak byłam w 2 klasie szkoły podstawowej nie wiem ile jesteśmy razem od drugiej ogólnokształcącego :), nikt nigdy nikogo nie zdradził chyba :). Co do kasy to m dostaje do łapki a ja ba konto mamy jedno wspólne ja robie przelewy place rachunki i zamawiam przez net :D juz pisałam o moim uzależnieniu i wydawaniu na dzieci. M jest bardziej skąpy:). Denerwuje mnie teściowa ona myślała ze będzie odbierać Kubę ale póki co ciepło wiec nie chce jej kłopotu robić z małym mogę jeździć a ona walnela focha ze ja nie chce jej pomocy kurna to nie tak w koło powtarzam ze jak potrzebowałam to mi pomogła ze jestem wdzięczna i wiem ze jeszcze nie raz ja poproszę o pomoc ale po co teraz jak sobie radzimy. Ona ja gada nie chcecie to nie jeszcze poprosić ie tak wiem poprosimy ale po co się obrażać burzyć niech sobie się relaksuje. Ona mówiła ze do chrzcin chce dołożyć wczoraj rozmawiałam z m ze nie weźmiemy bo będzie gadała ze to źle i tamto źle wiec:). Nie przyjdzie zje i spada. M tez twierdzi ze trochę porypana jest. Moi wyjechali na 3 dni nad morze relaksować się ;). Apropo oszczędności i wydatków w tym miesiącu mamy meksyk z rachunkami wszystko się pokumulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
My juz 4 używamy ale Michał to kluska. Sisilka mój jęczy w leżaczku czasem i mi się wydaje ze chce na rączki a wystarczy ze usiade obok i juz radość dzieci nie lubią być same:).dziś Michał rano łapał Kubusia za włosy. A Michał się przewraca cały czas z pleców na brzuch ale w druga stronę nie umie :).w związku z czym ciągle ulewa bo leży na brzuchu. Oczekująca a wosk nie kapnie na dziecko? Róbcie czarujcie aby tylko wynik był dobry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz jeśli mała pozwoli nadrobię zaległości i przeczytam co napisałyście, ale najpierw napiszę co u nas bo właśnie wróciłam ze szczepienia. Pola w 6 tyg przybrała 1 kg, więc prawidłowo. Na pierwszy front poszedł brak apetytu, pani doktor po zbadaniu małej stwierdziła, że wygląda to na problemy z brzuszkiem. Tym bardziej, że czasami je normalnie a czasami nie chce. Kazała podnosić do odbijania kilka razy podczas karmienia i wydłużyć przerwy między karmieniami do 3,5 godz. Mam też nie przekraczać 800 ml na dobę bo zwyczajnie tyle nie potrzebuje.Jeżeli dalej będą problemy mam przyjść po skierowanie na mocz i krew, bo po zwykłym badaniu nic złego nie widać. Nie zdążyłam jeszcze wspomnieć o przewracaniu jak sama stwierdziła, że mała jest bardzo silna, sama trzyma głowę. Powiedziała, że niektóre dzieci na kolejnym szczepieniu, które czeka nas za 6 tyg jeszcze tak nie potrafią. Zbadała napięcie mięśni i powiedziała, że wszystko w porządku. Opowiedziałam o jej przewrotach, powiedziała, że faktycznie szybko, ale to nic złego. Że zdarzały się już takie dzieci, widać, że jest bardzo *****iwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ilonek same dobre wieści :). Wysłałam wam na pocztę jak Michałek śpi na cycku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek super :) ja tez zauwazylam ze jak moja wiecej je to jest jakby bardziej niespokojna mniej spi wiec chyba tak samo ma jak twoja wogole nie wiem czemu mam wrazenie ze nasze corki sa podobne pod pewnymi wzgledami , moja miesiecznie przybieram ok 900g zobnaczymy jak przez 6tyg przybierze Mamoku chyba nie spojrze na ta fote bo znowu zlapie dola ze nie karmie:( , pisalam ci co do ubranek i jeszcze zapomnia;am dodac ze powinnas chyba robic wystawy sklepowe haha bo tak fajnie to wzystko ukladasz , w hm sa zawaliste ciuchy dla chlopcow jak myslalam ze bede miec syna to tylko ogladalam te bajeczne rzeczy jak dla dorosluych mezczyzn a dla dziewczynek to lipa jest moja lezy pod karuzela po jedzeniu i nie spi o taka sytuacja :D wogole obcinam jej paznokcie i piłuje a ona wyglada jakby wpadla do klatki z tygrysem ciagle podrapana ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co do glowki ja uwazam ze moja trzyma pieknie nieskromnie mowiac, juz od 2 mc trzymala podparta na raczkach teraz to tylko jej aby tv wlaczyc i trzyma ciagle glowe nie wiem ile czasu ale moge zmierzyc , nie przeraca sie jak klade ja na brzuszku na poduszcze to wtedy dopiero jak zobaczy ze mozna to ciagle to robi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Darianna Filipek super , swietnie ubrany ;p Mamoku spojrzalam nie bylo widac cyca wiec nie mam dola haha :D fajnie te takie cycate dzieci przywizane takie do mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja czasami mysle ze Milena nadpobudliwa jest wiecie bo np patrzy na karuzele i macha tak szybko nogami i rekami jakby biegla z taka silą i komiczna miną kiedys ja nagram i wysle , wasze tez tak machaja szybko ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Filip na leżaku tak szoruje. Czasami muszę uważać żeby nie spad. I ktoś mi powie że dziecko trzeba grubej ubierać bi się nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, my tez po szczepieniu, Adaś wazy 6700, przybrał 1100 w 6 tyg, takze w normie, nie płakał,rozwija sie dobrze, nawet pediatra powiedzial bardzo dobrze, rehabilitowac i przyjsc tylko z wynikami krwi, kontrolowac przyrost glowki ze wzgledu na to ciemie.Potem poczytam bo mały woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik trochę widać cycka podobny do ręki. Mój jak coś przeżywa to szeroko rozkłada ręce i nimi macha oczy szeroko otwarte śmiesznie tez jak chce się rozpłakać taka podkowke robi. Zaraz jadę po Kubę odnoszę wrażenie ze nic tylko kręcę tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
U nas z m była miłośc od pierwszego wejrzenia. poznalismy się w akademiku. Ale po 6 latach się rozstalismy na ponad rok, on znalazł inną dziewczynę, ja miałam kilku chłopaków, ale w między czasie nasze drogi cały czas sie przeplatały, jak wrócilismy do siebie to po kilku miesiącach wzielismy ślub cywilny bo był potrzebny do kredytu rodzina na swoim bo kupowalismy mieszkanie. Ta druga miłośc, po rozstaniu, była jeszcze większa, oboje wiedzielismy co straciliśmy i o wiele wiele bardziej to cenimy. Kochamy się pomimo wsyztsko, zawsze możemy na siebie liczyc, najlepsi przyjaciele, mój m to wysłuchuje czasami takich głupot, ale zawsze doradzi, pomoże. Konto wspólne, rachunki i oszczędności to rola m, ja głównie wydaję hehe Zastanawiam sie nad poduszką la milou, ta w kształcie motylka, czy któras miała? ma? używa??? Dzieciaki cudne na poczcie, ja wysyłam śmieszna fotke jak Stasiek sie śmieje i oblizuje na widok cycka, sorki, powinnam zdjęcie ocenzurowac, ale chyba każda z nas wie jak cycki wyglądają:-) My szukamy hematologa, wiecie jakie terminy na NFZ?? czerwiec 2015!!!! prywatnie 200zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata, Ilonek-- ciesze sie, ze z dzieciaczkami wsyztsko dobrze i że ładnie, prawidłowo przybierają. Flavia- gratulacje z okazji rocznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Filip super, buty jego ekstra! MamoK- no cycek najlepsza z poduszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Alez fajniusi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik moja tak wymachuje jakmaZ z pracy wraca mala wrecz jeszcze kwiczy tak to nazwe hrhe. Moja z pleckow na brzuch da rade sie obrocic ale z brzuszka na plecki juz nie. I co mnie zadziwia zaczyna sie ppierac na nozkach w gondoli i tylek podnosi do gory. Oczka ma niebieskie ja i maz tez niebieskie wiec juz jej takie zostana. Wczoraj narobilam sobie z 15 sloikow rybki w zalewie octowej. Mniammmmm. Dzis jak mala pozwoli to golabkow narobie duzo i tez do sloikow powkladam. JeszcE swoja czerwona kapuste bym chciala zrobic ale zobacYmy czy mala ppzwoli hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
AAAJ a z jakej to ryby sie robi mozesz dac mi przepis ja lubie takie cos ale nigdy nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja robie z filetow z dorsza . Podsmazam je w panierce na zlocisty kolor do panierki dodaje kopru zawsze a panierka c bulki i maki. Zalewa octowa w prpporcjach 4 szkl wody 1 i 1/4 octu mieszam zwylky i brazowy 7 prpcent dodaje lisc laurowy ziele i cebule doprawiam kucharkiem izalewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja panieruje jajko mąka bułka moze tak byc ? ale koru dodajesz suszonego ? i pozniej sie to wekuje tak ja wogole nie kumata w tej dziedzinie jedyne co robie to dzemy ze sliwek , a ocet brązowy nie znam u nas chyba tylko bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik to ja mam oczy podobne do twojego męża :) a w dowodzie wpisałam niebieskie a po cholerę to nie wiem, nawet jak zdawałam prawko to facet się pytał czy to na pewno ja:D Jolka różnie bywa, ja też nie potępiam romansów bo każdy ma swoje życie, podejmuje swoje decyzje. Jesteśmy tylko ludźmi. Mam nadzieje, ze jest to juz poza wami:) Ja swojemu m ciagle powtarzam jak masz mnie zdradzić, to żebym się nigdy nie dowiedziala:) a on juz dawno wytoczył mi groźby które podchodzą pod groźby karalne :) Aaaj fajnie, ze juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik tak jajo tez zappmnialam.naposac. koper moze byc i taki i taki nie ma roznicy. Gotujesz zalewe do wrzenia poznij zalewasz wrzaca zalewa sloiki z ryba do samego czubka sloika zakrecasz denka mocno ukladasz do gory nogami i tak 2 czy 3 dni niech stoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia Kubusia z Misiem oraz jak podnosi główkę :) zachwaliłam swojego szkraba i marudził że hej ! aż zasnął. Kurcze dziewczyny poradźcie bo nie wiem co począć , bo mały nie chce jeść ciąga smoka i wodę daje i też nie bardzo czyszczę nosa bo ma flukasy i muszę często czyścić może są jakieś krople aby mu przeszło no nie wiem czyszczę solą fizjologiczną i to pomaga na kilka godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×