Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
też się dziś wezmę za okna, święta idą, w sumie niedługo stąd się wyprowadzam i czeka mnie super sprzątanie na tamtym mieszkaniu, ale niech ma kolejny lokator po mnie :) dziewczyny współczuje wam tych mdlosci, napewno to jest bardzo uciążliwe.oczekująca a nie macie możliwośc**przynajmniej kawalerke wynająć? przecież Ty się umęczysz, chocby na jednym pokoju wolalabym być, niż sie użerać z teściową i psuć nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata niestety niemamy takiej mozliwosci mieszkamy w nieduzej miejscowosci maz ma gospodarstwo i ja mu w nim pomagam.maz wie ze tesciowa mi dokucza ale on niechce oddzielic sie od ojca bo mu pomaga tylko ze tym kosaztem ja sie mecze.wczoraj mu powiedzialam co mysle ze mam dosyc a on ze zmieni sie ale ja w to niewierze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Oczekująca- ostatni okres miałam 23.08, termin porodu z USG przypada na 30 maja, ale ja coś czuje, ze mojej fasolce spieszyć sie nie będzie i przeciagnie sie na czerwiec. Bardzo chciałabym zeby jednak to był maj, bo sama jestem z tego miesiąca, ale może byc różnie. Ważne zeby była zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) a ja jakoś czuję, że przeziębienie mnie bierze :( już 3 raz ! kiedyś nie miałam czegoś takiego a w okresie szkolnym symulowałam a teraz to już notorycznie się powtarza :(... Dziewczyny mam pytanie bo kończą mi się kwas foliowy i zaczyna mi się u mnie jutro II Trymestr i czy można jego nie pić i zacząć pić inne witaminy czy nadal mogę pić kwas foliowy ? Bo niestety lekarz mi takich rzeczy nie mówi. A jak Wy się czujecie ? Oczekująca współczuję Ci bardzo mocno... nie wiem jak to jest bo moja teściowa nie jest taka uciążliwa choć jak z Nią mieszkałam to miałam mega dystans mnie bardziej denerwuje moja szwagierka ... wredne babsko...! zazdrość nie ma granic wszystkiego zazdrości nawet, że będziemy mieli dziecko... heh... Oczekująca głowa do góry, dystans najważniejszy i nie daj satysfakcji dla teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca to masz tak samo jak ja chociaz z ostatniego usg wyszlo ze bede miec28maj termin:) moja siostra jest z maja.amisi ja do tesciowej sie nieodzywam,dzisiaj zaspalam to nawet chleba nieposzla kupic wiec ja tez powiedzialam ze nieide.my z mezem zeznelismy drwa teraz bedziemy zwozic a tesciowa zamiast pomoc to poszla do sasiadki z rana i w d***e ma wszystko.wogole musimy z mezem piec wymienic przed swietami bedzie przyplyw gotowki.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Oczekujaca- jakby moja tesciowa dawala taki czasu to bym jej robila na przekor.. Nie wiem jak mozna byc taka p***a !!! A Ile ma lat ? Moze na starosc jej sie w glowce pomieszalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Czadu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
kuchnie macie wspólną też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tesciowa ma56lat i ona nieuwaza mnie ani meza za ludzi tylko niewiadomo za kogo.kuchnie mamy wspolna i ja chce na gorze zrobic sobie kuchnie zeby na dol nieschodzic wogole ale moj maz jest tak uparty ze szok.niewiem ile wytrzymam tak dalej.nikt o mojej tesciowej niema dobrego zdania,ona jest strasznie dwulicowa falszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Przez taka wiedzme to i malzenstwo rozpasc sie moze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jeszcze tydzień do prenatalnych, a ja już się trzęsę i spać nie mogę :( Jaki u Was dziewczyn już po badaniach był ten NT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anies1995
Ilonek- Mozesz mi wytłumaczyć jak to badanie wyglada, bo za bardzo nie wiem. Wiem tylko, ze te badania maja na celu wykluczenie downa i innych chorób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Dziewczyny, a jakie mialyscie wyniki cytologi w ciazy ?? Mi z niewiadomych przyczyn coś wyszło nie tak i na następnej wizycie musze to powtórzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam cyto przed ciaza bo planowalam ewiec wszystko przed zalatwilam mialam 1 :) nt po 11tyg bylo 1,5 87asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Hej, jeśli chodzi o cytologie, to miałam robioną w październiku i mam 1 grupę. Jesli chodzi o badania prenatalne, to rozpoczął się wtedy 13 tydzien i wynosiło 1,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
a badanie prenatalne wygląda tak : lekarz dokładnie bada dziecko, czy ma wszystkie kończyny, dłonie, stopy, mózg, serce, nerki, żolądek, przepływy w pępowinie, wody płodowe czy są prawidłowe, oczywiście akcje serca, łożysko-gdzie jest umiejscowione w macicy a przede wszystkim obecność kości nosowej, na tym etapie musi być już widoczna i przeziarność karkowa. Moj musial sie troszke napocic, i malym poszelątać zeby sie ładnie poobracał. Mi akurat już mniej więcej oznaczył płeć :) nie ma się czym stresować, ja też miałam test pappa robiony, bo miałam skierowanie, ale nawet nie dzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prenatralnych nie robilam ale z tego co agata opisuje moj lekarz robil to na ostatniej wizycie.teraz mowil ze bede miec polowkowe i jeszcze raz bedzie wszystkko sprawdzal dokladnie i jak cos wyjdzie nietak to bedzie leczyc.co do cytologi ja mam2grupe a mialam robiona w sierpniu.dzie nieumylam okien bo maz powiedzial ze jutro umyje a ja firanki wypiore i chodniki.musze w lazience posprzatac ale to za tydzien..oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Agata- dziewczynka czy chłopiec ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Ale super, gratulacje ! :) wymyslilas juz imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
lekarz powiedział, że to na 80 % syn, 8 stycznia mam drugie prenatalne i wtedy będzie wiadomo na 100 :) ale pokazał mi luloczka :P A na imie damy mu Adaś, po dziadku, ktorego oboje bardzo kochamy i cenimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
My dopiero pewnie dowiemy się na święta co będzie :) Nie przewidziałam, że w tym miesiącu będę musiała czekać na wizytę aż dwa tygodnie i idę dopiero 19 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytologię miałam robioną przed ciążą i miałam I, a wcześniej ile razy nie miałam to zawsze II. U mnie prenatalne będą 13 t 1 dzień.Strasznie się boję :( NT to coś tam na karku mierzy lekarz i nie może być większe niż 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś ślicznie :) U mnie chłopak będzie Damian to już postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
a myślisz, ze co będzie? ja czułam chłopca cały czas, i inny też mówili, że pewnie chłopczyk. ilonek a ile masz lat? mierzony jest fałd na karku i owszem nie powinien wynosic więcej, niz 2,5, ale lekarz patrzy też na wiek matki i tydzien ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 25 lat. Ja od początku czułam chłopca, chociaż nam to bez różnicy. Na ostatniej wizycie w 11 tc lekarz powiedział, że na jego oko to chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Ja napaliłam się na chłopca, ale coś czuje, że moze byc dziewczynka :) Kilka razy nawet mi się sniła dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mój oszalał dla tego Adasia i koniec, nazwisko musi przetrwać :) był ze mną na prenatalnych i wszedł do środka, jak lekarz pokazał siusiaka to prawie płakał, ale dziewczyny, byłe dziecko było zdrowe!!!!!! nie ma sie co nastawiać na płeć, moja szwagierka zawsze chciała syna, ale ma córeczke, to ta mała to jest nasze oczko w głowie, taki cukiereczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Masz racje :) Kurcze, chciałabym miec już malenstwo ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Kilka dni mnie ni bylo, powod niestety jest taki ze znow jestem chora, tym razem dopadla mnie goraczka 39 stopni i angina. Balam sie i nadal boje. Lekarz rodzinny dal mi paracettamol dwa razy dziennie i antybiotyk duomox. Oczywiscie proboalam znow wszystkiego, pomagaly mi tylko zimne oklady juz chcielismy wzywac karetke ale na szczescie temp. Spadla. Ulotki znow napawaja obaw. Jak we wszystkich po kolsuntacji z lekarzem albo dla kobiet w ciazy w ostatecznosci. Wczoraj z tej temp az wymiotowalam, cala rodzina miala przy mnie dyzuru moj maz kochany czlowiek, rozladowywal napiecie mowiac ze ciaza to jednak troche choroba ;) Jutro mam wizyte u gina, mialam miec zakladana dokumentacje nie wiem co mam robic. ?????? Boje sie o dzidziusia. Ale jestem tak slaba ze lekarz nie dawal mi szans ze poradze sobie z choroba przy lipomalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×